24 szep 29, 03:12:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1912444 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10350 Dátum: 14 szep 15, 19:00:19 »

Nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy Naruto gyengült. A bijuuk ugyanúgy ott vannak benne, mint eddig.
Én abban reménykedem, hogy most, hogy Sasuke felfedezte, hogy a rinnegannal mást is lehet csinálni, nem csak teleportálni, talán Naruto is rájön, hogy azok a fekete cuccok nem csak dísznek jók.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #10351 Dátum: 14 szep 15, 20:03:50 »

Van egy olyan érzésem, hogy az első nagy SasuNaru harc (ott a vízesésnél) fog megismétlődni, mármint ugyan az lesz a vége, csak most Naruto nyer egy picivel, nem Sasuke. (Ugyanaz a romantikus szemezés egymással, aztán elájulnak mindketten)

De az tetszene lezárásnak, hogy mindketten kifogytak a chakrából (mert miért ne? ), az utolsó nagy támadás következik, és Sakura nem bírja tovább: beugrik közéjük (megint, mint korábban)... Aztán hősi halált hal / Kakashi ellöki és helyette hal meg, vagy valami ilyesmi. Aztán nem tom mi lesz, de ez így olyan megható vég lenne bármelyiküknek  Pontosan . Utána nem tudom. Sasu biztos megtér valahogy. Megmurdelni nem fognak, mert akkor mi a tanulság a gyerekeknek?

Agymenésen kívül, Szöcske tervét nem értem, ha ő most reformálni akar, és kinyiffantja Narutóniát, akkor hogy szedi ki az embereket? Egyesével kihámozza őket? Vagy esetleg magándiktatúrát szeretne? Bár nem hülyeség... Ha nem olyan skizo, mint egyesek , akkor nem lesz több háború, az tuti Nevet
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #10352 Dátum: 14 szep 16, 05:46:38 »

Nem tudom, hogy honnan veszitek, hogy Naruto gyengült. A bijuuk ugyanúgy ott vannak benne, mint eddig.
Én abban reménykedem, hogy most, hogy Sasuke felfedezte, hogy a rinnegannal mást is lehet csinálni, nem csak teleportálni, talán Naruto is rájön, hogy azok a fekete cuccok nem csak dísznek jók.

Hát remélem is,mert eddig lebegő tányéron és rudakon kívül nem csinált semmit velük  Nevet

A másik hogy hogyan tervezi Naruto meggyőzni Sasukét ? Mert oké hogy most megtér de ha meghal akkor kezdődik minden erőről .És ő maga mondta hogy a testvér viszály itt ér véget .
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #10353 Dátum: 14 szep 16, 08:44:40 »

Khm. Én úgy gondolom, ha úgy hal meg, h már előtte megtért és elfogadta a dolgokat, akkor nem folytatódik tovább ez a lánc. Hiszen Madara sem halt meg, mint utólag kiderült, és amikor meghalt, akkor is az volt a szándéka, h a Hold szeme terv megvalósuljon. De, ha Sasuke úgy halna meg, h nem tér meg, bár erre kis esélyt látok, akkor sincs semmi, hisz Fekete Zetsu volt az, aki kavarta a lekvárt eddig is, szal mivel ő eltűnt, nem lesz, aki befolyással lehetne a köv. örökösre. Legalábbis, én így gondolom.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10354 Dátum: 14 szep 17, 03:13:42 »

Egy kicsit visszakacsintva a történetben had mondjak valami érdekeset.

Elkezdtem kedvtelésből újranézegetni régi shippuden részeket és találtam egy nagyon durva előreutalást a sztoriban.

Amikor Kishi behozta Ashurát és Indrát a történetbe név szerint, akkoriban beszélt először Kaguyáról is (Manga: Az istenfa)

De vajon mikor találhatta ki Kishimoto Kaguya és családja (Fiai + unokái) történetét?

Érdemes visszanéznetek/olvasnotok azt a részt (Shippuden 203/Manga: Sasuke's ninja way/dogma) mert nagyon durva. Tobi (Obito, akkor még Uchiha Madara) kb elmondja Indra és Ashura történetét és nagyon durván utal az akaratuk továbböröklésére és, hogy kik a jelenlegi örököseik. Vagyis jópár évvel ezelőtt Kishi már elmondta egyszer ugyan azt a mesét, amit majd Rikudo újra elmesél Narutoéknak icipicit részletesebben a háború vége felé (Még a Ninshuu szót is használja Ninjutsu helyett).

Ugye a lényeg azért megmaradt mindenkinek, de nézzétek vissza és jól figyeljetek milyen szavakat használ Tobi, mert komolyan mondom hátborzongató.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 17, 23:50:31 írta Exkirion » Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #10355 Dátum: 14 szep 17, 09:14:10 »

Basszus Exkirion, totál igazad van, visszanéztem a 203. részt és tényleg ! Tobi tényleg Ninshuu-t is mond. Nagyon durva  Ohh My God  Kúl 
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10356 Dátum: 14 szep 17, 10:24:12 »

Szép találat.Ebből is látszik hogy Tobi/obito milyen sok infot tudott.
Azt leszámítva hogy az orránál fogva vezette Madara,egész sok információt megszerzett. Nyelvesít


Ui:Gondolom addig nem jön új fejezet amíg itthon vagyok.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10357 Dátum: 14 szep 17, 11:21:31 »

Ezen a héten nem lesz manga, ha minden igaz..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10358 Dátum: 14 szep 17, 13:51:28 »

Akkor a kiadó szünetel megint?
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #10359 Dátum: 14 szep 17, 14:16:07 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/692/16

Nincs a héten új rész.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10360 Dátum: 14 szep 17, 15:21:03 »

De ha jón tudom akkor még két hétig nem lesz új rész de nem tudom hogy ebből mennyi igaz?!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10361 Dátum: 14 szep 17, 15:45:23 »

Egy kicsit visszakacsintva a történetben had mondjak valami érdekeset.

Elkezdtem kedvtelésből újranézegetni régi shippuden részeket és találtam egy nagyon dúrva előreutalást a sztoriban.

Amikor Kishi behozta Ashurát és Indrát a történetbe név szerint, akkoriban beszélt először Kaguyáról is (Manga: Az istenfa)

De vajon mikor találhatta ki Kishimoto Kaguya és családja (Fiai + unokái) történetét?

Érdemes visszanéznetek/olvasnotok azt a részt (Shippuden 203/Manga: Sasuke's ninja way/dogma) mert nagyon dúrva. Tobi (Obito, akkor még Uchiha Madara) kb elmondja Indra és Ashura történetét és nagyon dúrván utal az akaratuk továbböröklésére és, hogy kik a jelenlegi örököseik. Vagyis jópár évvel ezelőtt Kishi már elmondta egyszer ugyan azt a mesét, amit majd Rikudo újra elmesél Narutoéknak icipicit részletesebben a háború vége felé (Még a Ninshuu szót is használja Ninjutsu helyett).

Ugye a lényeg azért megmaradt mindenkinek, de nézzétek vissza és jól figyeljetek milyen szavakat használ Tobi, mert komolyan mondom hátborzongató.

Ezt már anno írtam én is sergei55-nek mert állandóan okosnak hitte magát asszem akkoriban épp azon vitáztunk hogy Kishi légből kapott karaktereket csinál és Kaguya is épp ilyen. Na csak ennyi kellett hogy más is igazolja az állításom. Nevet Ezért mondom mindig hogy a Naruto egyáltalán nem random shitek összegzése. Azt máshol kell keresni. khmm... Ezért sem értem mit parázik mindenki Naruto vs Sasuke miatt. Kell és kész. két befejezés meg fölösleges, semminél sem jön jól ha egy szériának két vagy több befejezése van. Az író vállalja fel amit megcsinált. A fanok meg senkit nem érdekelnek. Megfelelni úgysem fog mindenkinek. Ahhoz hogy mindenkinek jó legyen a vége több millió ending kéne. Nevet

No de a lényeg hogy itt páran Sasuke karakterét is totál félre értelmezték ahogy látom. Lehet hogy a bosszú hajtotta sokáig, kit nem hajtana de most őszintén? Nem lehet mindenki Naruto hogy kinyírják mindenkiét és szarik bele. Azért pl ha az én szüleim (ugye Obito-t még meg is siratta) meg a mesterem ölnék meg tuti nem állnék le vele cseverészni. Sasuke igazából tök reálisan viselkedik. Pedig őt utálom kb a legjobban a mangában de ez akkor is így van. Most már rég nem a bosszú hajtja hanem a vágy hogy jobb világot teremtsen. Igen hülyeséget beszél de a cél jó lenne. De mivel naiv és kisgyerek fogalma sincs a dolgokról.

Igen, de szintén más kérdés, hogy ha nem fejezet számban gondolkodunk, hanem időben, akkor eme döntést kb 2-3 óra alatt hozta meg. S bármennyire próbálja Kishi megtéveszteni az olvasókat, lerí Sasuke-ról, hogy még mindig csak a bosszú fűti, csak most már Konoha helyett véglegesen a "gonosz világot" kezdi el okolni, s persze, hogy elsősorban a Kage-kon akar bosszút állni, hiszen úgy elverték szerencsétlen Sasuke gyereket a Kage találkozón, hogy minimum 50-el csökkent Sasuke egója. Mielőtt valaki azt mondja, hogy nem így van, akkor mutasson a családja kiirtásán kívül még egy olyan eseményt az életében, ami alapján ellehet hinni, hogy tényleg érdekli a világ sorsa és nem csak ürügyet keres új célpontokért.

Ha normálisan belegondolsz akkor láthatnád hogy nem kedvtelésből akar öldökölni vagy bosszúból. A Kage találkozón meg nem verték el azért annyira sőt. Többen sem bírtak vele. Ha nem rémlene Raikage egyik karja bánta a történteket, akivel Naruto sem bírt igazából meg köztudottan rohadt keménynek volt beállítva a csoki király is. Szóval max rajta kéne bosszút állnia ha ez zavarja. kacsint Kagék kinyírása tök logikus lépés egyébként mivel ők a világ vezetői. Ha ők nincsenek akkor senki sem képes vezetni az országokat. Erre fél perc gondolkodás sem kell hogy rájöjjön egy épeszű ember. Lehet hogy nem a mostani Kagék tehetnek a dolgokról amik anno történtek de egyik sem akart változtatni a múlton talán egyedül csak Gaara.

Kishi meg senkit nem akar megtéveszteni arról nem tehet hogy nem tudod felfogni amik történtek. Nevet Eleve élből utálod a mangát ez lerí minden kommentedről. És itt most nem az a lényeg egyébként sem hogy Sóskát mennyire érdekli a világ. Őt az sosem érdekelte. Egyszerűen új világot akar építeni ahol nincs ez a gané rendszer ami most. És ez jogos csak nem így kéne megalkotni ahogy ő akarja. Na nem mintha NAruto elképzelése nem lenne bullshit mert az is csak egy mangában működne.

De ha jón tudom akkor még két hétig nem lesz új rész de nem tudom hogy ebből mennyi igaz?!

Semennyi mert csak a héten nincs manga. És ahogy nézem a többi sem jön ki ma na nem mintha a többi annyira érdekelne már. Max a One Piece.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 17, 15:49:06 írta Kuro25 » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10362 Dátum: 14 szep 17, 17:00:35 »

Kisi szerintem már egész történetet már kitalálta hogy mi lesz vége stb.
Amikor Béka fönök mondja
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/489/13
Igen akkor Sasukére gondolt egyértelműen.  Mosolyog
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #10363 Dátum: 14 szep 17, 20:55:36 »

Sasuke egyáltalán nem naív, és pontosan tudja, hogy mit csinál. Az már más dolog, hogy az ő megoldása helyes-e, vagy sem. Orochimaruval éppen azért hozatta vissza az előző hokagékat, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a bosszú e a helyes út. A kagékkal való beszélgetés után jött rá, hogy egy ilyen egyesített shinobi haderő nem elég ahhoz, hogy béke legyen. Lehet, hogy Sasuke még fiatal, de intelligens, és erős. Én el tudnám képzelni a shinobi világ vezetőjeként, de attól még nem kellene mindenkit kinyírni aki vezető pozícióban van, azt kicsit eltúlozta.

SZERK: És a történet vége nyilvánvaló, mivel Naruto is megmondta a kage találkozó utáni harc végén, hogy ha harcolni fognak, abba mindketten belehalnak.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 17, 20:57:39 írta animefanta » Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Astrath
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #10364 Dátum: 14 szep 17, 22:21:10 »

Idézet
SZERK: És a történet vége nyilvánvaló, mivel Naruto is megmondta a kage találkozó utáni harc végén, hogy ha harcolni fognak, abba mindketten belehalnak.  Szomorú

A 2 főszereplő meghal a végén?A Naruto világában?kizártnak tartom. Sasuke vagy megtér vagy meghal de engem inkább maga a harc érdekel a végkimenetel annyira nem, szerintem akik elejétől nézik a mangát sejthetik hogy mi lesz a vége. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 17, 22:23:47 írta Astrath » Naplózva
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!