24 szep 28, 23:08:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 668 669 [670] 671 672 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911724 alkalommal)
0 Felhasználó és 54 vendég van a témában
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10035 Dátum: 14 aug 28, 16:09:48 »

Nekem az egyetlen problémám az hogy ha Sakura összejönne Sasukéval akkor azt jelentené hogy a karakterje semmit se fejlődne, mivel sasukét csak a külseje miatt szerette,......

Ez viszont nem igaz. Más karakterek (asszem Kakashi) mondta, hogy az érzései megváltoztak. Aki most úgy viselkedik, mint annó Sakura az Karin. Sakura ellenben most már ténylegesen ott akar lenni vele, nem csak azért, mert bishe.

Félkövérben válaszolgattam.

Amúgy elég gyorsan változnak az érzelmei mert még alig egy órával ezelőtt Sasuke még a fő ellenségük volt de az a baj hogy nem lehet tudni hogy ezzel mit akart Kishi kifejezni, de a többi dologgal mind egyet értek, és nekem akkor se lesz gond ha úgy történik ahogy te gondolod ez csak az én személyes meglátásom! + amikor Karin megtudta hogy Sasuke haldoklik akkor neki a szeretetből sikerült felébresztenie a Super Uzumaki Love Power up-ot vagy mit ikszdé ! És ha jón tudom Karin akkor szerettet bele Sasukéba amikor megmentette a Chunin vizsgán de mondjuk ebbe biztosan hogy a külseje is szerepet játszott, Sakura meg hát csak egyszerűen beleszeretett, de Hinatát még megértem, vagyis hogy mért szerettet bele Narutoba! Amúgy ott van Rin is aki Kakashiba volt szerelmes és a másvilágon összejött mégis Obitoval ikszdé vagy valami ilyesmi történt szerintem, amúgy meg olyan sok párhuzam van a csapatok között hogy az csak na! Jiraya,Naruto,Obito/Tsunade,Sakura,Rin/Orochimaru,Sasuke,Kakashi
+ kishi egy troll  Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 16:18:41 írta Mextil General » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #10036 Dátum: 14 aug 28, 16:27:02 »

Egyébként, ha belegondolunk Kaguya nem volt az az igazán nagy harcos. Még ha azt vesszük, hogy minden Shinobi őse, meg mindent tud meg ilyenek, sosem volt az a különösebb harcos féle (Elvégre kiket győzött ő le? Egy halom embert chakra nélkül, akik szemében olyan volt, mint egy istennő és behódoltak előtte.). Érthető, hogy 2x is el tudták pecsételni olyanok, akiknek van rendes tapasztalata a harcmezőn.
Kaguya olyan volt, mint egy kezdő kiskatona, aki talált etgy legendás kardot, de nem tudta kihasználni az erejét és olyanokkal állt szemben, akik gyengébb fegyverekkel álltak elé, de azt volt idejük megtanulni használni és rutitnt szerezni vele. Elvégre a legerősebb fegyver is csak olyan erős, amennyire jól tudja a használója forgatni.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 16:28:24 írta Exkirion » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #10037 Dátum: 14 aug 28, 17:18:26 »

Hohóóó, kinn az új rész, csak most látom!

Ez így nagyon nem kóser, nagyon sok az elvarratlan szál Rikudo hordójától kedzve Rikudo testvéréig. Még Kaguya is gyakorlatilag teljesen ismeretlen, és nem tudom hogy vagytok vele, de nekem picit gonosz arckifejezésnek tűnt  az utolsó képen.
Naplózva

naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #10038 Dátum: 14 aug 28, 17:27:24 »

Végre le lett pecsételve Kaguya nem húzták tovább a rétestésztát!
Madarára - ha öntudatánál volt -, akkor hatott az igazság, amit a fekete Zetsu szájából hallott (kőtáblák átírása, uszítás, zombi-katonák). Ha mégsem lenne szelíd, akkor esetleg a sok vénember tud hatni a fejére, mert ő sem hiszem, hogy annyira makacs és ostoba volna(Madara). Mondjuk egy újabb boss-fighttal sem lenne különösebb bajom, de azt mondom jöhetne már egy kis változatosság.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 17:28:36 írta naspolya » Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10039 Dátum: 14 aug 28, 18:09:54 »

Őszintén szólva, nagyon megérte várni rá. A Nyuszi a ketrecben, a kagék akcióban, komolyan mondom rég volt ilyen élvezetes fejezet (bár egy kicsit rövidnek éreztem). Most már tényleg csak az elvarratlan szálak vannak hátra. Sasuke célja, a hokage kérdés, az emberkék felébresztése, az edokagéktól a búcsúzás, Orcsimarcsi célja,+ ott van még Madara, aki eléggé Depi lehet, ha hallotta a dolgokat. 
+ Szerintem laza volt, a végén az öregtől az a mosoly.  Pontosan Pontosan
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10040 Dátum: 14 aug 28, 18:16:29 »

Nincs Hokage kérdés amíg Tsunade életben van. Ő is csak be van bábozódva, ha felkel (márpedig miért ne kelne fel) akkor marad ő.  Nevet
Az embereket meg felkeltik. Ki fogják őket szedni azokból a bábizékből.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #10041 Dátum: 14 aug 28, 18:24:46 »

Nincs Hokage kérdés amíg Tsunade életben van. Ő is csak be van bábozódva, ha felkel (márpedig miért ne kelne fel) akkor marad ő.  Nevet
Az embereket meg felkeltik. Ki fogják őket szedni azokból a bábizékből.

Erről a nincs Hokage kérdés dologról kérdezd Sasukét. Biztos lesz hozzá néhány szava. ikszdé
Tényleg kedvence magányos farkasunk (Sasuke) mit fog csinálni úgy unblokk ezután. Mert Hogake nem lehet, Konohában nem lássák szívesen, meg úgy most már nincs is semmi feladata (kivéve persze ha nem jön egy újabb ellenség amit nagyon nem akarok).
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #10042 Dátum: 14 aug 28, 18:39:17 »

Amúgy azzal a hatalmas növekvő Gudou-damával mit történt ami Kaguyából kezdett kifejlődni mert arról szerintem Kishi teljesen megfeledkezett!? Vagy csak simán felszívódott? Vagy csak én nem vettem észre?

+ ha jón tudom még egy fehér Zetsu is maradt, akivel le kellene számolni majd!
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 18:58:26 írta Mextil General » Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #10043 Dátum: 14 aug 28, 18:47:09 »



Ó, szóval volt utalás Kaguya-ra az első 600 fejezetben? Légyszi, linked már azt a fejezetet (ismétlem, első 600 fejezet), amiben volt rá utalás! Mer amúgy mikor is beszéltek róla először? Kb 10 fejezettel a felbukkanása előtt. De ha linkeled az első 600 fejezetbeől ama fejezetet, amiben volt rá utalás vagy megemlítették, rendben!



Nem azért linkelem ezt be, mert egyetértek a vitapartnereddel, hanem mert te is úgy osztasz itt le másokat, mintha mindent tudnál. Igazából mindketten elég gyerekesek vagytok.
Kérdésedre válaszolva, a 199. fejezetben van először utalás.

http://mangafox.me/manga/naruto/v22/c199/17.html

Ha nem vágod, kis segítség:
http://naruto.wikia.com/wiki/Kimimaro

http://naruto.wikia.com/wiki/Kaguya_Clan

Jó szórakozást.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 18:48:48 írta koola » Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #10044 Dátum: 14 aug 28, 19:07:34 »

Ha volt utalás Kaguyára ha nem akkor is rettenetesen gagyi és random boss volt, gyakorlatilag olyan mintha nem is lett volna, mind Madara mind Obito sokkal jobbak voltak nála de a legjobb boss akkor is Pein volt csak már annyira rég volt hogy nincs értelme beszélni róla. Nem kell egy jó bossnak szerepelnie az anime elejétől, példának oka az anime történelem legjobb bossa Meruem a hxh-ból, de azért kaguya mégiscsak rettenetesen kevés volt.

Az én párosom az Obito Sakura már nem jöhet össze sajna de sebaj. Sasukén nem tudom mit gondolkodtak, egyértelműen kiderült róla hogy teljes mértékben aszexuális, semmilyen irányba nem mutat vonzódást, megtudom érteni a saját példámon keresztül én is ilyen vagyok, egyszerűen fontosabbnak tartom a munkát és mellete a virtuális számítógépes világot mint sem az emberi kapcsolatokat.

Egy érdekes csavar lehet még: nem mindwnki fog örülni hogy felébresztik a mugen tsukonyomiból!
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #10045 Dátum: 14 aug 28, 19:29:38 »

Na most ha az öreg átmegy valami gonoszba én hanyat vágom magam, komolyan.Nevet Ha az öreg rossz fiú lenne az választ adna arra hova lett a tesó.........................kicsinálta Hagomoro.Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10046 Dátum: 14 aug 28, 19:31:20 »

Jó kis fejezet volt.Főleg a színes kép is.
Először rossz fejezetet kezdtem el olvasni,de azt inkább hagyjuk. smirksweat

Végül meglett a haszna az edo kageknek is.Az kicsit meglepett hogy ennyit visszahozott,de érthető a magas szintű követelmények miatt.
Legalább az árnyékról sem feledkezett meg Naruto.Már igazán ráfért egy kis levegőzés ,igazi kezesbárányként ment a kézzel együtt.

Érdekes lett volna egy második hold ha nem másik dimenzióban lettek volna.

Madara teste hogy-hogy egyben lett kiköpve,miközben az alsó fele máshol ragadt? Bár mind1.


Érdekes,a legvégén mintha Hagoromo jóval fiatalabb,simább arcú lenne,nem? Gondolkozik
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10047 Dátum: 14 aug 28, 19:50:24 »

Pont a mai Shippuden részben beszél Orochimaru arról, hogy türelmesen kivárja, hogy Sasuke vajon mit fog csinálni, ("új szél"). Ha végig megy pár mesélős rész (amire azért szükség lenne), majd valahogyan kiszedik az embereket a MT-ből, akkor kíváncsi fogok, hogy mit fog Sasuke, és vele együtt Orochimaru csinálni.
Szerintetek karácsonyig vége lesz a mangának? Vagy átmegy még a jövő évbe is? A mai fejezet alapján szerintem 20 rész lehet még benne, és az kb. pont karácsony. Ha még benne van 30 (ez szerintem Sasukén múlik) még akár tavaszig is nyúlhat.
Amúgy belegondolva úgy tűnik, hogy Kishi nem igazán tudta eldönteni, hogy hogyan fogják legyőzni az ellenséget, legalábbis egy csomó lehetőséget felvetett. Rikudou cuccai, Sasuke is kapott valami jutsut Hashiramától. Ezek most szerintem el lesznek felejtve, mert már nincs értelmük.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #10048 Dátum: 14 aug 28, 19:56:08 »

Ennyi magas szintű ninja (kage) kellett ahhoz, hogy Kaguya-t elzárják? Akkor rikodou egymaga vagy pedig a tesójával hogy a francba volt képes? Van vagy 15-20kage köztük a legerősebbek.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #10049 Dátum: 14 aug 28, 19:56:30 »

És akkor most ennyi? jön a zárás és ennyi volt a manga? csak szerintem nem lett akkora durranás az a végé és szerintem itt még valami kell legyen?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 668 669 [670] 671 672 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!