24 jún 06, 13:09:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776561 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9675 Dátum: 14 júl 23, 12:55:05 »

Hát engem ez a gravitációs dolog emlékeztettet a Dragonballra!

Hát elégé troll fizika van Kishi világában, mivel Naruto és Kaguya megsértik a fizika törvényeit azzal hogy tudnak lebegni mellyel ellenállnak a gravitációnak most meg éppen mozdulni se tudnak a gravitáció miatt! De bezzeg Kakashi és Obito tudnak mozogni, akkor nem értem hogy Naruto mért nem tud mert azért elégé nagy fizikai erőre tett szert a Bijuk erejével! De most hagyjuk a fizikát mert az nem ide tartozik  ikszdé !

Kakashi meg Obito se tudnának szerintem sokáig. Ez amolyan hirtelen erőfeszítés. Úgy nézzétek, hogy Kakashi meg Obito odaszaladása kb 2 másodperc valós időben.

És ami furcsa hogy a Godou-damákat a földhöz húzza a gravitáció, bezzeg Kaguya repülő csontjaira semmi hatása!

Dehogy nincs

http://www.mangapanda.com/naruto/686/15
Középső panel.

Ahhoz képest, hogy pont a fizika volt az előbb a problémád, szerintem egyértelmű, hogy ha kilősz valamit, akkor az nem csak úgy leesik, mint a tök, hanem repül valamennyit attól függően mennyi lendülete van.

------------------------------

http://www.mangapanda.com/naruto/686
Úgy néz ki Sasuke rinneganja lila.

Amúgy ez most szerintem lég érdekes rész volt. Obito egy igazi hős... Leszámítva, hogy időközben """kicsit""" rosszfiúskodott is.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 13:05:18 írta Exkirion » Naplózva

Aniwa-kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #9676 Dátum: 14 júl 23, 13:18:55 »

Szerintem kaguya azért követi annyira zetsu parancsait, mert neki fingja nincs, hogy,hogy megy a világ, mert mielött ő eltünt volna senkinek nem volt chakrája most meg mindenki azzal rohangál, ezért nyilván jobban jár ha követi egy olyan tanácsát aki már a kezdetek őta megfigyeli a dolgokat és valószínű jobb stratégiát tud kialakítani.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #9677 Dátum: 14 júl 23, 13:28:31 »

Nekem is bejönne, hogy ha visszatérnénk a régi kijátszás általi győzelemre. Mondjuk ez a - csinálsz ezer klónt, akik közül mindenki ugyanolyan, és köztük akarsz elbújni, akkor a hátadon lévő „nagy piros ide lőj nyilat” átteszed másra - húzás nem olyan ütős, mint a Zabuza elleni tuti, többlépcsős terv. Most, hogy ettől „wierdly smart” legyen... Végül is jobb, mint a 10-szer kiütsz, akkor 11-szer felkelek.

Én nem értem az ilyet, olyan méltatlan halál szegény Obitonak. Legalább kapott volna el egy Bijuu bombát vagy valami, de ne egy kis csontdarab ölje meg. Mondjuk szegény Nejivel is megcsinálta, meg majdnem Kakashival is. Nem lett volna egyszerűbb elpöccinteni egy kunaijal vagy megidézni egy szimpla föld falat vagy hasonló, ahelyett, hogy feláldozza magát? (Kakashi)

Utána már rájöttem, és fogtam is a fejem, de először azt hittem, hogy az új Naruto Movie vadnyugati témájú lesz  ikszdé Gondoltam csak nem véletlen, hogy arra is rányomták a „The Last Naruto The Movie” reklámot, meg megmagyarázná a „start of a new era project” feliratot.
De most akkor komolyan. Mi lesz a start of a new era project?
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 13:31:58 írta Venator » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9678 Dátum: 14 júl 23, 13:40:22 »

http://readms.com/r/naruto/686/2468/3
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy ez ki? naruto lenne felnőtt formában  skiccelve?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9679 Dátum: 14 júl 23, 13:44:36 »

Elvileg vagy az, vagy Narutonak valami 1-2 évvel idősebb design.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9680 Dátum: 14 júl 23, 13:44:45 »

http://readms.com/r/naruto/686/2468/3
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy ez ki? naruto lenne felnőtt formában  skiccelve?

Igen ö a felnőtt narutó.
Volt rola még egy kép valahol.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9681 Dátum: 14 júl 23, 13:46:09 »

Eléggé gagyi lett. Rövidebb haj, idétlen ruha. hmm..  Neeem Neeem Neeem
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9682 Dátum: 14 júl 23, 13:53:28 »

Nem néz ki annyira nagyon felnőttnek. Gondolom a filmhez egy idősebb design Narutonak. Kicsit úgy mint a RTN designok.
Naplózva

kiara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9683 Dátum: 14 júl 23, 14:12:31 »

2 évvel idősebb alakja. én örülök, hogy rövidebb lett a haja
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9684 Dátum: 14 júl 23, 14:52:14 »

Őszintén szólva volt 1-2 panel a héten, ahol egy pillanatra megijedtem.

Először, ahgol Kaguya leszúrja a Gudoudamás Narutót.
Meg ahol kakashi elkezdett monologizálni én kajak azt hittem, hogy tőle is elköszönünk a héten.
De az utolsó oldal nagyon frankó lett. Obito az a rohadék ugyanúgy fog meghalni, ahogy eredetileg gondoltuk, hogy meghalt. Megmenti Kakashit.

Ki tudja lehet még vissza is Kapja Kakashi a sharinganját. De erre azért nem fogadnék.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 23, 14:53:01 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9685 Dátum: 14 júl 23, 16:36:39 »

Őszintén szólva volt 1-2 panel a héten, ahol egy pillanatra megijedtem.

Először, ahgol Kaguya leszúrja a Gudoudamás Narutót.
Meg ahol kakashi elkezdett monologizálni én kajak azt hittem, hogy tőle is elköszönünk a héten.
De az utolsó oldal nagyon frankó lett. Obito az a rohadék ugyanúgy fog meghalni, ahogy eredetileg gondoltuk, hogy meghalt. Megmenti Kakashit.

Ki tudja lehet még vissza is Kapja Kakashi a sharinganját. De erre azért nem fogadnék.

Kishi jól kihozta azért ezt. Ezt meg kell hagyni. Az utóbbi pár fejezetben volt pár nosztalgikus hatás. Most is tök elhittem hogy na most elbúcsúztak és meghal Kakashi és Obito. Erre tessék meglepett megint. Kezdtem már aggódni érte. Narutnál még én is elhittem kicsit hogy na most vége valami megmentés lesz itt úgy is de meghal. De hát nem hiába ő Naruto, na. Nevet

Obito szemeit lehet megkapja Kakashi, ezúttal mindkettőt. Bár szerintem Kakashi lehet nem akarja megszentségteleníteni. Max Obito ajánlja fel megint. Kivéve ha azok is elporladnak hisz Kaguya technikájának lényege ez.

Megjegyzem ezt már Naruto sem fogja megmásítani mint Gai-nál, ott azért jóval több ideje volt. Itt konkrétan azonnali halál jár a talált után.

Egyébként én voltam az egyetlen amikor megfogták Kakashi és Obito kezét azt hittem hogy tényleg itt van Rin? Nevet

Most már nagyon érdekel mi lesz Rikudouékkal. Nem igazán döbbentek le az öreg láttán ezt meg kell hagyni.  smirksweat
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9686 Dátum: 14 júl 23, 16:40:20 »

Elvégre már közel járunk a végéhez.Próbál nagyot alakítani ahogy ilyenkor kell is.

A testük kb ösztösnösen cselekdett.Ilyen erőhatások mellett már az is csoda hogy ez működött,nem hogy még technikákat is bevessenek.Plusz a tartalékuk/erejük is a végét járhatja,már.

Ha Obito meghalna akkor a Dupla Mangekyojával mi lesz? Gondolkozik 

Ez a kép most meglepett.Akkor a mostani Naruto-s (utolsó?) filmben ez az alakja lesz?
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9687 Dátum: 14 júl 23, 16:46:33 »

Ha Obito meghalna akkor a Dupla Mangekyojával mi lesz? Gondolkozik 

Az a legjobb, ha az is megy vele. Obito dupla Mangekyouja kb a god mód akárkinek. Ha csak azt nézed, hogy képes használni Kaguya dimenzióit, nem lehet megütni, beszív valakit a saját dimenziójába azt csókolom stb... A mugen tsukoyomi után Obito sharinganja a másik doomsday weapon, amit örökre el kéne tüntetni a világból a befejezés előtt.
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9688 Dátum: 14 júl 23, 16:55:48 »

Amúgy az is felmerült bennem ha most Obito meghal és elpusztulnak a szemei akkor Narutoék hogy fognak vissza jutni a dimenziójukba  ikszdé? Mivel max csak Kaguya lesz képes ugrálni a dimenziók között ezek után!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9689 Dátum: 14 júl 23, 17:01:00 »

Jogos mind a kettő.Lényeg egyelőre még nam halt meg.

Kamui tényleg elég God mód,de ennek is megvan a gyengéje.Anno pont ezt használták ki.
Igaz akkor volt egy másik is Kakashinál.Meglepetés szerű technikával viszont ki lehet játszani.

Kaguya részhez pedig ottani utazásokhoz hihetetlen mennyiségű chakra kellett még neki is.
Talán először véreztek ennyire a szemei.

Visszajutás érdekes kérdés: Gondolkozik
-Lehet az is elég ha KAguyat elzárták
-Áldozat szükséges
-Vagy Edo kagek valahogy visszahúzzák őket stb
Naplózva

Oldalak: 1 ... 644 645 [646] 647 648 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!