24 jún 06, 14:11:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 629 630 [631] 632 633 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776636 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9450 Dátum: 14 jún 20, 07:58:51 »

Meg egy nagyon fontos érv Sasuke mellett. Az egész klánja csak egy eszköz volt és az orruknál fogva vezették őket. Gyakorlatilag ő az egyik legnagyobb áldozat. Innentől senkinek egy szava nem lehet ellene. Ha Madara nem válik be lehet ő lett volna a következő akin bepróbálkoznak. Viszont nem értem Rikodu miért nem talált be előbb valakit? ehhez is kellett a 10 farkú vagy wtf?
Szerintem a főoldal kommentjeinek 1 részét messze kerüld el akkor. ikszdé
Riku lehet azért nem lépett közbe, mert senkiben sem volt annyi potenciál korábban, hogy Rinnegant ébresszen fel. Ha abból indulok ki, hogy Madara mekkora szinten állt életében és mennyi időbe telt neki elérnie a szemeket, akkor egy átlagos Uchiha vagy Senju kb esélytelen volt erre. Ezzel pedig a Mazou sem volt veszélyben, így nem érezte szükségét a közbelépésnek/csevegésnek. Sejtem azzal sem volt tisztában, hogy Venom létezik és a táblát megmásította, hiszen akkor lekapcsolta volna idejében, vagy kapcsolatba lépett volna az egyik örökössel.
Persze az is érdekes, hogy Riku először azt mondta, hogy ő utazott át korokon, hogy beszéljen a fiúkkal, majd arról beszélt, hogy megidézték a lelkét. Mindez szigorúan azután történt, hogy az egykori erejének 1 részét a fiúkba rakták: Narutoba a 9 bijuu chakrájának 1 részét, Sasukéba a Rinneganhoz hiányzó Senju DNS-t. Persze így megint visszaértünk oda, hogy Madarának miért nem jelent meg, amikor ő is beoltotta magát a DNS-el. Oké, hogy nem volt krízishelyzet, de azért... Most oké, hogy bízhatott abban is, hogy Madara terve befuccsol, de ez kicsit erős lenne, bár... tudván, hogy évszázadokig nézte a "fiai" harcát nyugisan, lehet mégsem.
Ellenben most határozottan krízishelyzet volt/van, nem csoda, hogy jött.  Nevet
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #9451 Dátum: 14 jún 20, 11:21:32 »

Aizen, szerintem ez lehet a megoldás:
Ha Hagoromo beavatkozott volna a fiai lélekörököseinek harcába és a shinobi történelembe, mivel lett volna különb, mint Kaguya és Fekete Zetsu? Oké, ő a jó cél érdekében avatkozott volna be. És annak nem lettek volna áldozatai? Hagoromo a ninshou értelmében eleve ellenezte az erőszakot (ninjutsu).
A másik ok lehet, amit Fekete Zetsu mondott: még sosem látott olyat, hogy Ashura és Indra lélekörökösei, konkrétan Naruto és Sasuke, képesek lettek volna ilyen szinten együtt dolgozni. Vagyis amíg mindkét fia (ill. azok reinkarnációi) észhez nem tértek, addig egyikkel vagy másikkal eleve értelmetlen lett volna kapcsolatba lépnie. Maximum annyit tehetett volna, hogy szól Ashura reinkarnációi közül valakinek (pl. Hashiramának) hogy állítsa meg Indra Fekete Zetsu által befolyásolt örökösét (pl. Madarát). És akkor Hashirama harcolt volna Madarával, hogy... Ja várjunk csak... Hiszen a két újraszülető figura évszázadokon át ezt csinálta.  Mosolyog Akkor ez megint csak vakvágány szegény Hagoromonak.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Morause
Vendég
« Válasz #9452 Dátum: 14 jún 20, 11:31:20 »

Sasuke nem DNS-t kapott hanem chakrát, de mind1 jobb ha tudsz róla egyenesen Rikodoutól chakrát kapni valószínűleg gyorsabb folyamat a rinnegan felébredése nem úgy mint Madara esetében aki csak annak a fiának a lélekörökösének egy darabjával akart csodákat elérni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 11:32:21 írta Morause » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9453 Dátum: 14 jún 20, 11:44:30 »

Sasuke nem DNS-t kapott hanem chakrát, de mind1 jobb ha tudsz róla egyenesen Rikodoutól chakrát kapni valószínűleg gyorsabb folyamat a rinnegan felébredése nem úgy mint Madara esetében aki csak annak a fiának a lélekörökösének egy darabjával akart csodákat elérni.

Gondolom  Kabutos "vérátömlesztésre" gondolt.
Amúgy szerintem Tobirama tudhatott valamit erről a lélekörökséges dologról (akár pl. Shishui apjától???), és később ezért próbálta elszeparálni az Uchihákat, hogy jobban megfigyelhesse, hogy kiben éled újra Indra.
Sőt, mindezt ki is mondta, mikor egy " új Madara" megjelenését emlegették. Ezenkívül azért még kíváncsi vagyok, hogy milyen infói lehettek..
Pl. az Edot sem véletlenül hozta létre. én simán el tudom képzelni, hogy valamit a sharingannal is kísérletezhetett, és akár ezt a gondolatmenetet vitte tovább Danzou+Orochimaru.

Még valami: azon még senki sem gondolkodott, hogy vajon mi lehetett Tsunade apjának / anyjának a sorsa? Nevet
Érdekes, hogy két überbrutál klánból származó karakter gyerekéről (Senju+Uzumaki) szinte semmit sem tudunk, csak a két unokájáról.
ésésésés....
az milyen abszurd és igazságtalan már, hogy egy nem selejtes uchiha (= sharinganképes) képes akár egy MS-elérésére is, sőt, egy kis Hashi-dns-sel rinneganra is DE! ez visszafelé már nem működőképes. Pl. egy Senju-klánból kizárólag Hashirama dns-ével (eddigi infók alapján) lehet "szintet lépni". Értem én ,hogy lélekörökség, de Madara és Izuna, ha nem is azonos, de hasonló erővel rendelkezett, míg Hashi-Tobirama viszonylatban sokkal feltűnőbb a különbség.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9454 Dátum: 14 jún 20, 14:10:45 »

Idézet
az milyen abszurd és igazságtalan már, hogy egy nem selejtes uchiha (= sharinganképes) képes akár egy MS-elérésére is, sőt, egy kis Hashi-dns-sel rinneganra is DE! ez visszafelé már nem működőképes.

Feljebb volt egy hozzászólás ahol valaki írta, hogy Madara messze a többi uchiha fölött volt erőbe és beültette a senju dns-t és így is milyen hosszú folyamat volt elérnie a rinnegan szintjét. Szóval azért mégse igazságtalan hisz eddig uchihák közül csak Madara volt képes erre abba a cirka pár száz vagy pár ezer évbe. Na meg persze most Sasuke, de neki se mindkét szemébe van most rinnegan, hanem az egyikbe van egy ahhoz hasonló szem.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9455 Dátum: 14 jún 20, 14:21:57 »

Idézet
az milyen abszurd és igazságtalan már, hogy egy nem selejtes uchiha (= sharinganképes) képes akár egy MS-elérésére is, sőt, egy kis Hashi-dns-sel rinneganra is DE! ez visszafelé már nem működőképes.

Feljebb volt egy hozzászólás ahol valaki írta, hogy Madara messze a többi uchiha fölött volt erőbe és beültette a senju dns-t és így is milyen hosszú folyamat volt elérnie a rinnegan szintjét. Szóval azért mégse igazságtalan hisz eddig uchihák közül csak Madara volt képes erre abba a cirka pár száz vagy pár ezer évbe. Na meg persze most Sasuke, de neki se mindkét szemébe van most rinnegan, hanem az egyikbe van egy ahhoz hasonló szem.

Nem tudom. Én inkább elszántságra, elvetemültségre gondoltam, mint az első lépésre a rinnegan megszerzéséhez.
Madara elsősorban nem az ereje miatt ne bukott el, hanem mert sosem adta fel, nem volt képes beletörődni a vereségbe / egy számára nem szimpi valóság létezésében. Lehet a többi lélekörökösnek nem jutott eszébe a tábla Madara-féle olvasata, és még kevésbé, hogy a Senju-partnerüket megharapdálják.
Érdekes alternatíva lehetett volna egy Senju-Uchiha házasság is Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9456 Dátum: 14 jún 20, 18:25:28 »

Ahogy fekete zetsu beszélt a  lélek örökösökről,nem arra utalt vagy célzott hogy mindig Senjuk és Uchihák voltak azok .
Már mint tudjuk hogy Uzumaki klán az rokonságban állt a Senjukkal de ezek szerint Nagyon közeli volt .
De szerintem nem Hagoromonak köszönheti a rinengant hanem Kabutonak .
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9457 Dátum: 14 jún 20, 18:32:15 »

Ahogy fekete zetsu beszélt a  lélek örökösökről,nem arra utalt vagy célzott hogy mindig Senjuk és Uchihák voltak azok .
Már mint tudjuk hogy Uzumaki klán az rokonságban állt a Senjukkal de ezek szerint Nagyon közeli volt .
De szerintem nem Hagoromonak köszönheti a rinengant hanem Kabutonak .


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/13 1. kép alapján szerintem pedig de.
Egy noname klán tagjaként még csak esélye sem lett volna pl. Indra örökösének a kőtáblát elolvasni....
sőt, mivel egy szupertitkos családi ereklyéről van szó, lehet nem is tudott volna róla!
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9458 Dátum: 14 jún 20, 19:42:12 »

Ahogy fekete zetsu beszélt a  lélek örökösökről,nem arra utalt vagy célzott hogy mindig Senjuk és Uchihák voltak azok .
Már mint tudjuk hogy Uzumaki klán az rokonságban állt a Senjukkal de ezek szerint Nagyon közeli volt .
De szerintem nem Hagoromonak köszönheti a rinengant hanem Kabutonak .


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/13 1. kép alapján szerintem pedig de.
Egy noname klán tagjaként még csak esélye sem lett volna pl. Indra örökösének a kőtáblát elolvasni....
sőt, mivel egy szupertitkos családi ereklyéről van szó, lehet nem is tudott volna róla!




Én is erre gondoltam,de akkor Naruto is közeli rokonja a Senjuknak .
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9459 Dátum: 14 jún 20, 19:51:44 »

Lehet hogy Kushinának, Uzumaki Mito volt az anyja , akinek meg a férje Senju Hashi, mondjuk erre elégé kevés az esély!!!
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9460 Dátum: 14 jún 20, 20:25:51 »

Ahogy fekete zetsu beszélt a  lélek örökösökről,nem arra utalt vagy célzott hogy mindig Senjuk és Uchihák voltak azok .
Már mint tudjuk hogy Uzumaki klán az rokonságban állt a Senjukkal de ezek szerint Nagyon közeli volt .
De szerintem nem Hagoromonak köszönheti a rinengant hanem Kabutonak .


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/13 1. kép alapján szerintem pedig de.
Egy noname klán tagjaként még csak esélye sem lett volna pl. Indra örökösének a kőtáblát elolvasni....
sőt, mivel egy szupertitkos családi ereklyéről van szó, lehet nem is tudott volna róla!




Én is erre gondoltam,de akkor Naruto is közeli rokonja a Senjuknak .

ha nem is közeli, de rokona. vmelyik részben le is van írva Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9461 Dátum: 14 jún 20, 20:51:04 »

A hangsúly Ashura leszármazottai esetében azon van, hogy feltehetőleg még a tála létezéséről sem tudtak.
Jó lehet a korai leszármazottai tudtak, hogy az ellenfélnek van egy titkos szent táblája amit csak ők tudnak olvasni...

Véleményem szerint, ha Ashura utódainak szabad hozzáférése lett volna a táblához, akkor valószínű, hogy találtak volna módot az elolvasására. Az Uzumakiknak gyakorlatilag egy komplett kódrendszer a klán jutsujuk, ne hogy már egy kőtábla kifogjon rajtuk?  ikszdé


http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/12
3. panel.

Vagyis Fekete Zetsu el tudta olvasni? hmm. Tehát megoldható Rinnegan nélkül is.


Lehet hogy Kushinának, Uzumaki Mito volt az anyja , akinek meg a férje Senju Hashi, mondjuk erre elégé kevés az esély!!!

Inkább a nagyanyja, de korából ítélve, akár a dédi titulust is megérdemelné
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/500/7

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 21:41:45 írta Shiro » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9462 Dátum: 14 jún 20, 20:52:05 »

Kushina nem lehet Mito lánya, maximum az ükunokája.
SZERK.: Látom már Shiro beelőzött^^
 Azt meg már Kushina elmondta, hogy a Senjuk és az Uzumakik TÁVOLI rokonok.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 20:54:48 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9463 Dátum: 14 jún 20, 21:48:44 »

Van ez a Kaguya lepecsételése dolog.
Én valahogy nem, valahogy nem örülnék neki.


Tudom, keleti kultúra, meg reinkarnáció, meg körforgás, meg ciklus meg...

De akkor az egész 700 fejezet mire volt?  Az hogy az egész nem az aminek látszik?
Meg most Kaguya eddigiek alapján kb úgy viselkedik, mint a hús vér kísértet.
Ha már az egész mindenség arra volt, hogy őt visszahozzák, akkor legyen már egy rendesen kidolgozott személyisége, és ne Konoha elmegyógy újabb páciens jelöltje legyen csak.

Ez egyes részeiben kicsit talán ellent fog mondani egy korábbi mondatomnak.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/11
 Kaguya vissza akarta szerezni a  csakrát, de szerintem tuti nem valami Dagobert bácsi komplexus miatt, hogy "áhá minden az enyém".

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/681/18
Gyűlöli a fiait, és nyilván egy csepp szeretet sincs azokban a könnyekben. Pojén Dehogy nem az inkább egyfajta csalódottság.


Tehát a könnyei arra utalnak, hogy még mindig szereti a fiait

Ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/679/17
Arra, hogy törődött, illetve máig fontos neki az uradalma

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/679/14
Így tehát mondhatni jogos a haragja, amiatt amivé vált.

Hagoromo egy álomvilágban élt, aki azt hitte, hogy  majd a Ninshuja a béke eszköze lesz.

Kb min az ősembernél  tűz.
Tök jó tudunk husit sütni, meg meleg van, meg elüldözi a vadállatokat, meg együtt vagyunk és énekelünk... milyen békés ugye?  Hümm-hümm

Meg gyújtsuk fel a  másik törzset  Ördögi

Kaguya meg valószínűleg elgondolkozhatott rajtam, hogy bármi ami az ember kezébe kerül, azt előbb utóbb fegyverként fogja használni. Ha másból nem a saját példájából.

S ha a csak csakrára gondolt, akkor már elve láthatta maga előtt, hogy te jó ég ezek vajon mit fognak csinálni?
Vagyis én úgy hiszem, hogy jogosan tartott a csakra rosszhiszemű felhasználásától, és valószínűleg ezért is akarta visszaszerezni.

Csak ugye lehet ekkor Hagoromoval már elszaladd a ló, s ahogy eddig tudjuk, akinek csakrája vész, élete is vész.
Tehát Kaguya kénytelen lehetett mészárolni az alattvalóit.
Nem beszélve esetlegesen a saját fiairól, ami hát nem kis lelki trauma.

Másik, vagy nem másik dolog, de valószínűleg azért is egyesült a Fával, hogy vissza tudja szerezni a csakrát, tehát voltaképpen még önmagát is "feláldozta".

Aztán mikor a fiai meglátták, hogy a fásult anyjuk az emberekből szipkázza  ki a csakrát, akik ettől döglenek.
Úgy gondolták ideje öregek otthonát építeni a  mamának.

Aztán mitán egyesült a fával, lehet a személyiségéből annyi maradt, hogy "csakrát visszaszerezni, csakrát visszaszerezni" így talán már nem értethette meg a fiai indokát, s csak annyi maradt meg benne, hogy elárulták.




Ha egy ilyen háttér verzió alakulna ki, akkor,  szerintem Kaguya részéről az lenne a jó lezárás, hogy vagy elfogadja azt, hogy a csakra mára  világ része és ez ellen már nem tud mit tenni.
Na jó ő pont tudna.  Ördögi
Még ha Kaguya megbékéléséhez fel kéne áldozni egy Narutot

Vagy pedig, ha Kaguya drámaian megdöglik.
De mint ismerve Narutot...

 
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 22:02:34 írta Shiro » Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9464 Dátum: 14 jún 20, 22:26:55 »

Továbbra is azt mondom hogy Kaguya egy idegen (Ufo)  De szinte 100% mert ö már ugy jött le hogy szarvai meg több szeme is van. Na meg a furcsa ruhaviselet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 629 630 [631] 632 633 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!