24 jún 17, 00:50:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1795705 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #9480 Dátum: 14 jún 24, 14:34:00 »

Mit örökölt Naruto, Kushinától? Nevet Kyuubi szerű jelleget??!?!?!?!4444 Ilyet még sosem láttam vagy hallottam ez jó. Mosolyog

Csak a kyubi jinchuurikiknél láttunk ilyen róka szerű bajusz nyomokat az ember arcán(lásd Kinkaku és Ginkaku), Naruto ezt a fizikai jelleget megörökölte Kushinától a róka akkori hordozójától(akkor is viselte őket amikor még belé nem pecsételték Kuramát)

Csak a kurama jincuknál mi? és Kushinával mivan? Neki hova lett a bajsza? Leborotválta? Illetve Kinkaku és Ginkaku úgyszint Kushina gyermekei? Nevet Nem értelek még mindig próbálok rációt keresni a mondani valódban de egyszerűen csak homályosságot látok még mindig! ikszdé Ne haragudj nem kötekszem de ezt tényleg nem tudod kimagyarázni.
Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9481 Dátum: 14 jún 24, 14:48:27 »

Naruto Kushina személyiségét örökölte,a Hokage álmát,meg a szavajárását ,dattebane amiből Narutonak a dattebayo lett,az életerejét,meg a vezetéknevét örökölte,mert Narutonak eredetileg Namikaze lenne a vezetékneve.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 24, 14:49:10 írta csaba1992 » Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #9482 Dátum: 14 jún 24, 15:23:56 »

Mit örökölt Naruto, Kushinától? Nevet Kyuubi szerű jelleget??!?!?!?!4444 Ilyet még sosem láttam vagy hallottam ez jó. Mosolyog

Csak a kyubi jinchuurikiknél láttunk ilyen róka szerű bajusz nyomokat az ember arcán(lásd Kinkaku és Ginkaku), Naruto ezt a fizikai jelleget megörökölte Kushinától a róka akkori hordozójától(akkor is viselte őket amikor még belé nem pecsételték Kuramát)

Csak a kurama jincuknál mi? és Kushinával mivan? Neki hova lett a bajsza? Leborotválta? Illetve Kinkaku és Ginkaku úgyszint Kushina gyermekei? Nevet Nem értelek még mindig próbálok rációt keresni a mondani valódban de egyszerűen csak homályosságot látok még mindig! ikszdé Ne haragudj nem kötekszem de ezt tényleg nem tudod kimagyarázni.

Kushina nem jinchurikiként született, ő bele csak belehelyezték a rókát, a Kin-Gin kyodai valószínűleg a rókában töltött idő alatt szerezte meg ezt a másodlagos jelleget.
De térjünk vissza az eredeti témára, csak a szőrszállhasogatás közbe elhagytuk azt,
Hagoromo és Hamura démoni jellege valószínüleg csak a Kuramától örökölt "démoniság" miatt jelent meg rajtuk, (erre volt felhozva a példa, hogy ilyen "méhben örökölt jelleg"ek egyike Naruto 'bajszai' is)
Naplózva

kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9483 Dátum: 14 jún 24, 18:19:11 »

Mit örökölt Naruto, Kushinától? Nevet Kyuubi szerű jelleget??!?!?!?!4444 Ilyet még sosem láttam vagy hallottam ez jó. Mosolyog

Csak a kyubi jinchuurikiknél láttunk ilyen róka szerű bajusz nyomokat az ember arcán(lásd Kinkaku és Ginkaku), Naruto ezt a fizikai jelleget megörökölte Kushinától a róka akkori hordozójától(akkor is viselte őket amikor még belé nem pecsételték Kuramát)

Csak a kurama jincuknál mi? és Kushinával mivan? Neki hova lett a bajsza? Leborotválta? Illetve Kinkaku és Ginkaku úgyszint Kushina gyermekei? Nevet Nem értelek még mindig próbálok rációt keresni a mondani valódban de egyszerűen csak homályosságot látok még mindig! ikszdé Ne haragudj nem kötekszem de ezt tényleg nem tudod kimagyarázni.

Kushina nem jinchurikiként született, ő bele csak belehelyezték a rókát, a Kin-Gin kyodai valószínűleg a rókában töltött idő alatt szerezte meg ezt a másodlagos jelleget.
De térjünk vissza az eredeti témára, csak a szőrszállhasogatás közbe elhagytuk azt,
Hagoromo és Hamura démoni jellege valószínüleg csak a Kuramától örökölt "démoniság" miatt jelent meg rajtuk, (erre volt felhozva a példa, hogy ilyen "méhben örökölt jelleg"ek egyike Naruto 'bajszai' is)




Csak úgy mondom hogy Hagoromo és Hamura nem tudott semmit örökölni Kuramától mert mikor megszülettek még nem volt Kurama ,Mert Kuramát és a többi démont Hagoromo csinálta a 10 farkúból .Még pontosabban mikor megszülettek akkor még a 10 farkú sem volt . A kinézetüket az anyuktól Kagujától örökölték és ő( Kaguya ) azért néz így ki mert meg ette a chakra gyümit .
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 24, 18:23:24 írta kurama95 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9484 Dátum: 14 jún 24, 18:28:07 »

Kaguya ) azért néz így ki mert meg ette a chakra gyümit .
Ez egyáltalán nem biztos. Mosolyog Mosolyog Neki  Ördögi igy kell kinéznie  Ördögi
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9485 Dátum: 14 jún 24, 19:22:48 »

De szerintem Kaguya valamilyen földön kívüli lehet vagy nem tudom mi, és ezért nézz ki így! De mondjuk elég kevés rá az esély! Ezért inkább maradjunk a gyümölcsnél!!!
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #9486 Dátum: 14 jún 24, 20:14:45 »

Sakon és Ukon is földönkívüliek voltak? a naruto világában azért elég sok olyan lény van ami nem teljesen hasonlítható egy emberhez
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9487 Dátum: 14 jún 24, 20:19:44 »

De az a átokpecsét miatt volt.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9488 Dátum: 14 jún 24, 20:45:14 »

Az a baj hogy Kaguyáról nem tudunk túl sokat a múltjáról hogy hogyan nézett ki a gyümölcs előtt és hogy honnan jött meg ilyenek még a családját se ismerjük teljesen, ezért tartom valósínüleg hogy nem földi lény! De még így is sok minden kiderülhet majd a múltjáról kicsivel később!
Naplózva
BeeNo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #9489 Dátum: 14 jún 24, 20:58:09 »

Kishi elintézte, hogy ne legyen Sasu-Naru párharc, és az összes főgonoszról bebizonyosodott, hogy mégsem az.

Kaguya UFO?  Ohh My God az minálunk mást jelent mint ezen a forumon Mosolyog
Vszeg a hatalmas chakra mennyiségtől torzult el ilyenürlényszerűre.

Amúgy, egy shinobi örökli a chakrat a felmenőktől
, elvileg akkor minden shinobi Rikodu és Kaguya leszármazottja? Akkor mi alapján alakulhattak meg a klánok?
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #9490 Dátum: 14 jún 24, 21:16:53 »

De az a átokpecsét miatt volt.


Átokpecsét nélkül is 2 feje volt 1 testben. De lehet hogy akkor csak mutáns volt.
Naplózva
Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9491 Dátum: 14 jún 24, 21:27:48 »

Amúgy én arra lennék kíváncsi hogy Kaguya hány ezer vagy tízezer évvel élhetett ezelőtt hogy így kialakújannak a mostanra ismert klánok!!
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9492 Dátum: 14 jún 25, 04:19:35 »

Mit örökölt Naruto, Kushinától? Nevet Kyuubi szerű jelleget??!?!?!?!4444 Ilyet még sosem láttam vagy hallottam ez jó. Mosolyog

Csak a kyubi jinchuurikiknél láttunk ilyen róka szerű bajusz nyomokat az ember arcán(lásd Kinkaku és Ginkaku), Naruto ezt a fizikai jelleget megörökölte Kushinától a róka akkori hordozójától(akkor is viselte őket amikor még belé nem pecsételték Kuramát)

Csak a kurama jincuknál mi? és Kushinával mivan? Neki hova lett a bajsza? Leborotválta? Illetve Kinkaku és Ginkaku úgyszint Kushina gyermekei? Nevet Nem értelek még mindig próbálok rációt keresni a mondani valódban de egyszerűen csak homályosságot látok még mindig! ikszdé Ne haragudj nem kötekszem de ezt tényleg nem tudod kimagyarázni.

Kushina nem jinchurikiként született, ő bele csak belehelyezték a rókát, a Kin-Gin kyodai valószínűleg a rókában töltött idő alatt szerezte meg ezt a másodlagos jelleget.
De térjünk vissza az eredeti témára, csak a szőrszállhasogatás közbe elhagytuk azt,
Hagoromo és Hamura démoni jellege valószínüleg csak a Kuramától örökölt "démoniság" miatt jelent meg rajtuk, (erre volt felhozva a példa, hogy ilyen "méhben örökölt jelleg"ek egyike Naruto 'bajszai' is)

Kezd az az érzésem lenni hogy te nem ugyanazt a mangát olvasod mint én. Hümm-hümm
Semmilyen témától sem tértünk mert Kaguya kinézete érdekel engem a legkevésbé, de ez a bajusz dolog ahogy össze veted a kettőt teljesen értelmetlen, tehát ezt csak örökölni lehet azt állítod, majd Gin-Kin-re hivatkozol de ők nem örököltek semmit, még csak jinchurikiknek sem számítanak szerintem mert loptak némi chakrát öntudatlan és ennyi. Meg már az a kijelentés hogy Naruto jinchunak született is tiszta vicc, hogy született volna annak? MInato volt aki bele pecsételte... hehe Kiröhög
Naplózva
kurama95
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 204



« Válasz #9493 Dátum: 14 jún 25, 07:44:10 »

Jó reggelt : http://www.mangareader.net/naruto/682
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 25, 07:45:32 írta kurama95 » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #9494 Dátum: 14 jún 25, 07:50:33 »

Hát ez kész Nevet Nevet

Komolyra fordítva, itt Obito szeme lesz a kulcs valószínűleg.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 631 632 [633] 634 635 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!