24 jún 06, 10:52:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776451 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #9195 Dátum: 14 jún 04, 13:17:35 »

Idézet
Tény és való, hogy Madara egyetlen egy gyerekről beszélt (magáról Hagoromóról), mert a kőtáblán leírtak alapján csak az Istenfa, Kaguya és Rikudou Sennin történetét láthatta, de ő is csak részleteket tud, aki az igazságot tudja, az Rikudou volt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/13 az ő elmondása szerint Kaguya két gyereknek adott életet, akik végül szembeszálltak vele, hogy véget vessenek a cirkusznak (mivel mindketten harcoltak ellene, így 100%, hogy ők chakrával születtek, kérdés, hogy ki volt az első szülött?

Azt nem mondta rikodou, hogy az anyja ellen harcoltak ketten csak annyit, hogy a tízfarkú ellen.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9196 Dátum: 14 jún 04, 13:18:09 »

Hát én komolyan nem tudom, hogy mit gondoljak. Ez az elmúlt 2 rész elég hirtelen jött. Nem volt rossz, nem volt rossz, de valahogy nekem nem vette be a gyomrom. Még. Aztán ki tudja, lehet, hogy a későbbiekben megkedvelem.
Kaguya történetét annyira jó ötletnek tartottam, de hogy meg is jelenjen... nem mondom, én is behoztam volna, de nem most, és nem így. Én igazából csak most döbbentem rá, illetve én most először érzem azt, hogy egy istennel harcolnak. Madara nekem nagyon bejött, de ez így, egyelőre nekem sok.
De ki tudja, én még bízom Kishimotoban, hát ha meggyőz, hogy ez most kellett.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 13:19:52 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9197 Dátum: 14 jún 04, 13:21:14 »

Itt is jó volt a színes képek kezdete.Nem csak a fanmadek hanem a borítós is. Nevet
Vége olyanok akik megakarják állítani az ellenfelet mielőtt teljesen powerup-olna.
Mégha nem sikerült a támadás.
Hoppá átváltozás közbe a repkedő Rinngeanok.Most kéne egy sebész vagy egy kereskedő. Nyelvesít
És a végére "újjá/megszülett" Kaguya már csak a Ramen sennin hiányzik.
Szerencsére érzékelte a jeleket és eldobta őket.Na de mivel?Hát aktivált Byakugannal.
Ideje lenne ehhez a szem technikához is egy komoly háttértörténet.

A vége egy kicsit már sok hogy fejezzük be a harcot,és nem eneged több sérülést. >.<#

(3)
Naplózva

Mextil General
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 244

I'm Serious!


« Válasz #9198 Dátum: 14 jún 04, 13:23:53 »

Amúgy én arra lennék kíváncsi hogy egy olyan erős személy mint Kaguya hogy halt meg!!! Mondjuk ha a kor végzet vele azt még megértem, de szerintem nem volt még akkor olyan erős ember aki legyőzhette volna!
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9199 Dátum: 14 jún 04, 13:26:06 »

Idézet
Tény és való, hogy Madara egyetlen egy gyerekről beszélt (magáról Hagoromóról), mert a kőtáblán leírtak alapján csak az Istenfa, Kaguya és Rikudou Sennin történetét láthatta, de ő is csak részleteket tud, aki az igazságot tudja, az Rikudou volt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/670/13 az ő elmondása szerint Kaguya két gyereknek adott életet, akik végül szembeszálltak vele, hogy véget vessenek a cirkusznak (mivel mindketten harcoltak ellene, így 100%, hogy ők chakrával születtek, kérdés, hogy ki volt az első szülött?

Azt nem mondta rikodou, hogy az anyja ellen harcoltak ketten csak annyit, hogy a tízfarkú ellen.

Ja, kicsit előrébb fogalmaztam, mert nem említette Narutonak és Sasukenak, hogy az anyjukkal szálltak szembe, hanem az Istenfa fizikai inkarnációja ellen.
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #9200 Dátum: 14 jún 04, 13:31:23 »

Szerintem Kaguya meg sem halt, csak valahol szundikált és várta a megfelelő pillanatot amikor visszajöhet...bár akkor fölmerül(bennem) a kérdés hogy miért pihent?...amíg az előző rész meglepő volt, ez olyan semmilyen se volt.
Nagyon kíváncsi vagyok most már a végkimenetelre és nagyon remélem hogy a kövi 21 részben lerendezik és kiderül hogy az egészet csak álmodta valaki...
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #9201 Dátum: 14 jún 04, 13:34:46 »

Nem lehet hogy Kaguya/10 farku eggyé váltak ?
ÉS akkor Rikudo + testvére a saját anyjukat pecsételték le ?

Mert biztos hogy rajtuk kivül más nem tudta volna legyőzni őt
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9202 Dátum: 14 jún 04, 13:42:22 »

Nos, sokadik elolvasás, emésztés után, végül is azt kell, hogy mondjam, hogy ez jó volt. Érdekes, meglepő, infók mondjuk nem derültek ki, de utalások voltak. Nem olyan rossz ez, komolyabb karakternek érzem, mint Madarát. Csak kicsit fáj, hogy ennyivel rendezték le.
Viszont hogy innen hogy fogják túlélni, arról fogalmam sincs. Arról, hogy hogyan fogják legyőzni, arról még csak van (Rikudou öccse), de hogy addig, míg olyan szintre kerülnek, hogy élik túl logikusan, arról nincs.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kynshara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #9203 Dátum: 14 jún 04, 13:53:35 »

Én azon töprengtem, hogy ugye Kaguya 2 gyerekénél:

Hagoromo, aki a Sharinganos-Rinneganos cuccost örökölte anyjától és van ugye
Hamura, aki szerintem pedig a Byakuganos részt örökölte.

Még anno Kakashi mondta is, hogy a Sharingan és a Byakugan valamiféle kapcsolatban állnak egymással.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9204 Dátum: 14 jún 04, 14:00:34 »

Régóta a legnagyobb facepalm fejezet.
Nem azért mondom, hogy szar mert le van spoilerezve az egész manga az egyáltalán nem érdekel de most komolyan?
Egy ilyen nagyszerű manga, hogy tud így elmenni balra?Persze ez már sok száz fejezetes dolog de ennyire megölni valamit tényleg tehetség Kishi kacsint

Vissza akartam nézni mostanában a nézhető részeket a shippuuden elejétől, de inkább meggondoltam magam mert ha megtenném és elolvasnám a jövőheti részt akkor elsírnám magam.


Következőnek kiderül, hogy Kakashi Kaguya férjének a reinkarnációja és olyan erőt fog adni Sakurának amivel ő majd felbuffolja Narutóékat és leverik Kaguyát ikszdé


Most ki fog megjelenni és ki ad nekik random power up-t? mingyárt elsírom magam ezen a fejezeten.

Nem nagyon írtam le konkrétumot mivel ma valahogy a régi Naruto volt a fejemben ahol a karakterek még értek valamit és volt még Akatsuki meg logika stb. és a kiakadásom tárgya nem éppen a mai fejezet hanem a különbség a jó meg a szar közt.

Nem tudom, hogy csúszhat el ennyire valami...

Elnézést ezért a sok szitkozódásért nem szokásom csak ezt hozta ki belőlem, hogy az egyik régi kedvenc mangám helyett most szívesebben nézném a magyar szinkronos Kilarit.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9205 Dátum: 14 jún 04, 14:01:23 »

Hmmm... Ez a fehér zetsuvá változás elég gusztustalan. Na ez után mondja bárki, hogy nem is olyan rossz az örök tsukoyomi.

Madarát szerintem nem kell még leírni. Valószínűleg Kaguyával együtt egy jó részét is elveszti majd az erejének és utána lesz legyőzve vagy valami hasonló. Kishi nem az a fajta, aki csak úgy kidob karaktereket az ablakon.

Kaguyának volt egy érdekes mondata
http://readms.com/r/naruto/679/2400/17
Ez a hely, ez a föld az ő "Bölcsödéje"/"Gyerekszobája".

Ezzel az egy mondatta elérte, hogy kíváncsi legyek mit is akar. Első ránézésre nem tűnik olyan gonosz karakternek.

Most ki fog megjelenni és ki ad nekik random power up-t? mingyárt elsírom magam ezen a fejezeten.

Eddig ilyen még egyszer sem fortult elő, szóval nem tudom.

Amúgy tudom, hogy ez egy heti manga, de az éppen aktuális állás alapján mondani, hogy ez vagy az szar, mint kiderült már annyiszor, nem túl jó ötlet.
Én is kicsit furcsálom ezt most így, de Kishi általában jól megoldja a dogokat, még ha elsőnek fura is pár dolog.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 14:04:57 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #9206 Dátum: 14 jún 04, 14:10:10 »

Akkor a nagy madarát meg szívatták? ennyi ? és most mi lesz?  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9207 Dátum: 14 jún 04, 14:18:23 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/661/11 "Kihasználni az alkalmat, mikor az ellenfél azt hiszi, már győzött." Tobirama kulcsmondata, amit Madara faszán megjegyzett, és jól is helyt állt. Aztán miután jinchuuriki lett, eldobta ezt a fontos tényezőt, mert azt hitte, hogy ő már ezzel győzött, és itt bukott el. Cumi.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #9208 Dátum: 14 jún 04, 14:20:38 »

Akkor a nagy madarát meg szívatták? ennyi ? és most mi lesz?  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

Narutoék elégnek a vulkánban, Kaguya fehér Zetsut csinál mindenkiből, fel Rinne tensei-ezi Hagoromot meg Hamurát meg Indrát és Ashurát és minden kezdődik előlről.

Time skip 1000 évvel késöbbre Nevet

Viccet félretéve:
Gondolom lesz valami szerepe majd a köcsögnek meg a töknek. Kaguyát jól bezárják majd abba, aztán legyalulják Madarát is. Naruto vs Sasuke harc és ending.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 14:22:40 írta Exkirion » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9209 Dátum: 14 jún 04, 14:22:23 »

Én is kicsit furcsálom ezt most így, de Kishi általában jól megoldja a dogokat, még ha elsőnek fura is pár dolog.

Én optimista ember vagyok úgyhogy azt mondom neked legyen igazad!

Akkor a nagy madarát meg szívatták? ennyi ? és most mi lesz?  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

Narutoék elégnek a vulkánban, Kaguya fehér Zetsut csinál mindenkiből, fel Rinne tensei-ezi Hagoromot meg Hamurát meg Indrát és Ashurát és minden kezdődik előlről.

Time skip 1000 évvel késöbbre Nevet

Vicc nélkül, ez sem kizárt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!