24 okt 06, 15:26:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1916850 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #9090 Dátum: 14 máj 28, 07:06:56 »

Remélem nem lesz újabb fő gonosz a történetben (bár a megjelenő Kaguya árnyék erre erősen utalhat). Ha kiderül, hogy madarász is egy szerencsétlen sorsú agy mosott hülye akkor tényleg abbahagyom a Mangát....


Így legyen ötösöm a lottőn. Mennyi és mennyi történetben sütötték már el ezt a poént....
Nem kezdek ásatásokba, de tudom, hogy még több példa is van hirtelen az FF9 és a Chrono Cross játékok ugranak be, azokban történt meg, hogy az addig kergetett főellenség helyét lazán átvette valaki két mondattal....
ez igen asspull volt...
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 07:13:20 írta kornel » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9091 Dátum: 14 máj 28, 07:53:44 »

Nekem ez már nem igazán bejövős...tudom, hogy valamennyire már hetekkel vagy 1-2 hónappal ezelőtt be volt mutatva Kaguya, de az, hogy,.Madarát, akire konkrétan (szinte) az egész manga épül, mint főgonosz, csak így ki lesz nyírva pár fejezet alatt..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #9092 Dátum: 14 máj 28, 08:37:48 »

Booo bleachfan csög boooo

Nekem tetszett a fejezet! Napját nem tudom mikor írtam ide utoljára a konkrét fejezetről. A könnyed kezdés a régi szereplőkkel nekem elvitte az egészet, de miért is...hm,,,,,jaaa igen. Mert Kishi nem cseszte tönkre az álomvilágot, hanem instant boldogságot hozott létre, nem ilyen zombis marhaságot, amit láthattunk Rinnel. Mondjuk ilyenkor érdekes belegondolni, hogy kinek milyen álmai vannak, sokat elmond az amúgy már alig szereplő szereplőkről. És pont amikor Madara jön és teljes igazsággal azt mondja, hogy Naruto áll mindenki boldogsága ellen, akkor fogom fejem és pont meghalni látszik,,,,,  Neeem

Komolyan 1 fejezetig nem lehetett volna megadni Madarának, hogy az ő útja radikális de járható, sőt járhatóbb mint Narutoé?? Miért csak így merte Kishi bemutatni az álomvilágot, hogy már felejtsük is el, történik más, ami pofátlanul még fontosabb is?! Legalább ezt az 1 részt kellett volna elhúzni mások vagy egyszerűen hosszabb álomképekkel, hogy az utolsó kép Madara, ahogy "A poklot mennyországgá változtattam...ezt meg kéne már értened" a végszó és kész. Egy nyamvadt hétig, hadd rágódjanak már ezen az olvasók, hogy igen most sanszos, hogy narutó "tévedett", vagy "van más út is", de persze, hogy nem...

Tudom, ízlések és pofonok, de szerintem így szörnyen lett kivitelezve a vége. Az mondjuk még tetszett ahogyan Sasuke -teljesen jogosan- kiosztotta a többieket. Viszont még egy általam is jónak nevezett fejezetben is abszolút előjön az, amiért lemondtam az egész sorozatról,,,,,,,,,ami azért szomorú.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9093 Dátum: 14 máj 28, 08:43:50 »

Nekem ez már nem igazán bejövős...tudom, hogy valamennyire már hetekkel vagy 1-2 hónappal ezelőtt be volt mutatva Kaguya, de az, hogy,.Madarát, akire konkrétan (szinte) az egész manga épül, mint főgonosz, csak így ki lesz nyírva pár fejezet alatt..

mit pár fejezet alatt? Pojén eddig vele szenvedtünk a legtovább az összes eddigi boss közül

a manga meg sokkal inkább épül Kaguyára, mint Madarára, mivel Kaguya nélkül nem lett volna Madara (ugyanúgy, ahogy Madara nélkül nem lett volna Obito, aki nélkül nem lett volna Nagato, ez utóbbi nélkül nem lettek volna takarmány Akatsukisok, stb)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 08:44:54 írta nclearu » Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9094 Dátum: 14 máj 28, 08:52:20 »

Sőt Kaguya nélkül az emberek a Naruto világában közönséges emberek lennének mint mi,nem használnak chakrát ,ninjutsut.

Egyébként Madaranak nem kellett volna magát is az álomvilágba engednie?mert így tényleg csak uralkodni akar másokon,kíváncsi lettem volna ő miről álmodik,Orochimaruét is úgy megnéztem volna,biztos egy rakat jutsut használ,meg Sasuke testét használja.

Nem lennék meglepve ha lenne ebből is filler ami egy évadon keresztül az álomvilágról szól.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #9095 Dátum: 14 máj 28, 09:13:51 »

"Sőt Kaguya nélkül az emberek a Naruto világában közönséges emberek lennének mint mi,nem használnak chakrát ,ninjutsut."

jajaja bizony!

Amúgy milyen durva már, hogy Tenten egyedüli vágya, hogy Neji éljen, sőt a saját álmában is háttérben ácsorgó mellékszereplő...
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9096 Dátum: 14 máj 28, 09:17:03 »

Sőt! Kishimoto nélkül, mi most nem irogatnánk itt..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9097 Dátum: 14 máj 28, 09:22:44 »

Végül is a legtöbb ember az álomvilágában csak élni szeretne az elhunytakkal,Gaara -nak is lenne normális gyerekkora,de én ugy megnéztem volna hogy,Deidara müvészetét elismerik,Sasori is él a családjával,Nagato is a szüleivel,Yahikoval,Konannal,Chibi-vel a kutyusával,Jiraya csajokkal Nevet ,Obito is biztos inkább élni szeretne az álomvilágban,ha a valódiban nem tehet mást.

Egyébként ez a gensutsu,áthatol a főldbe is?,mert akkor hatna Hidanra,a feje épségben megvan,szemekkel is gondolom,bár a bogarak kivájhatták a szemét,de kíváncsi lennék rá.Vagy Kakuzuéra,biztos billiárdos lenne az álmában Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #9098 Dátum: 14 máj 28, 09:25:46 »

Röviden ez SZAR VOLT!
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 21:03:50 írta Morause » Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #9099 Dátum: 14 máj 28, 09:37:27 »

Hát ja, érezhető volt, hogy Kaguyanak van még egy belépője a sorozatba, amivel valószínűleg tartósabban marad itt, de hogy pont Fekete Zetsu? http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/17 Fekete Zetsu Madara elméjéből épül, Madar elméjének egy részét tartalmazza, ami később kiderült, hogy Madara akaratát követi, tehát ha úgy alakult volna a cselekmény, hogy Kabuto nem hozza vissza Madarát az Edo Tensei-jel, és a Juubi feltámadt volna, akkor azonnal elkapta volna Obitot, mielőtt megszabadult volna a szívén lévő pecsétjétől és azonnal alkalmazta volna a Rinne Tensei no Jutsut. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/656/18 Itt is az látszódik, hogy Fekete Zetsu rohadtul Madara talpnyalója, mégis hogy a rákba lehet köze Kaguyahoz? A technika, amit Madara alkalmazott Fekete Zetsu teremtéséhez, az valójában Kaguya technikája, ami ténylegesen elsősorban birtokolja Kaguya akaratát, másodsorban a technika alkalmazójának az akaratát, majd várva a megfelelő alkalomra kinyírja a technika alkalmazóját és benne feltámad a technika jogos tulajdonosa, azaz Kaguya? Mert ez már rohadtul cifrázott téma, majdnem ott tartunk, hogy Madara is egy olyan áldozat, mint Nagato, vagy Obito. Madara, aki Indra chakrájával született, csinált egy kis galibát, megszerezte Ashura chakráját, amivel előhívta Rikudou chakráját, eddig minden szép és jó, simán Madara lehetne a világ ura és ott k*rta el az egészet, hogy (talán) Kaguya technikájával megteremtette Fekete Zetsut, aki átk*rta Madarát és valójában Kaguya feltámadását tervezgette?

Tény és való, hogy nincs jogom sírni, mert már az előző rész egy rohadt nagy utalás volt arra, hogy Kaguyanak van más szerepe is a legendákon kívül (ahogy ezt a korábbi részekben is láthattuk), és semmi bajom nem lett volna, ha Kaguya tényleg feltámad, mert ezt szinte már mindenki tudta, de hogy pont Fekete Zetsun keresztül? Mit ne mondjak, rohadt nagy csavar ez a történetben.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 28, 09:39:11 írta vakama08 » Naplózva
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9100 Dátum: 14 máj 28, 09:43:26 »

Most ugye rácsimpaszkodik Madarára,igy gondolom Obito ténylegesen meghal,használja a rinne tensei-t,és feltámasztja Kaguyát.Gondolom .
Naplózva
exuslucy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 84


« Válasz #9101 Dátum: 14 máj 28, 09:44:59 »

Vagy Fekete Zetsu is a Genjustsu hatása alatt van és ez az egész csak az ő képzeletében játszódott le  ikszdé
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #9102 Dátum: 14 máj 28, 09:55:15 »

Elolvastam és hááát ööö ez aztán nagy marhaság Nevet Ez szerintem teljesen felesleges volt.
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #9103 Dátum: 14 máj 28, 09:55:50 »

de mesterséges lényekre,meg edo-s zombikra nem hat,egyébként is a hold akkor nem világitott,ezért nem hat most Narutoékra.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9104 Dátum: 14 máj 28, 10:07:28 »

A Mugen Tsukoyomiban lévő emberek bemutatása tetszett, de például Chojit szerintem teljesen fölösleges volt. 1-2 poénosat benne lehetett volna hagyni de azt leszámítva szerintem Gaaráé Shikamarué meg Tsunade-é ért valamit.

a többi meg nekem egy k*rva nagy facepalm volt úgy, hogy arról nem alkotok véleményt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 605 606 [607] 608 609 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!