24 szep 28, 22:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1911563 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8910 Dátum: 14 máj 14, 12:39:26 »

Sakurával egy baj van: megint elnyögte a "na most már elöl járok, figyeljen mindenki" baromságot, de persze ismét felsült másodpercek alatt. Most nem izéből, tényleg nem, de hol a fenében járt a csaj, amikor Madara felaprította Hashiramát, majd feltámadása után a 9 Bijuut, aztán még Tobiramát is, aki az egyik leggyorsabb ninja a világon? Akikhez képest ő röhejes kezdő? Mert nem itt, az fix. Ennek fényében tényleg eltöpreng az ember, hogy mi a francot akart ő itt ezzel a "nekirohanok és egyből bajba kerültem no jutsuval".
Tipikus bízd ezt a profikra eset volt megint, pont mint korábban mindig.
Ráadásul szomorkodik, hogy Sasuke "nem törődött vele". Őőő de? Odarohant, blokkolta a másik oldalt, míg Naruto az ő felőlit a lábával, így tudta elragadni onnan. Komolyan ez a csaj... 

Madara a "homlokvédő" nélkül kicsit SSJ3 Gokura emlékeztetett. Jól néz ki.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8911 Dátum: 14 máj 14, 12:46:43 »

Sakurával egy baj van: megint elnyögte a "na most már elöl járok, figyeljen mindenki" baromságot, de persze ismét felsült másodpercek alatt. Most nem izéből, tényleg nem, de hol a fenében járt a csaj, amikor Madara felaprította Hashiramát, majd feltámadása után a 9 Bijuut, aztán még Tobiramát is, aki az egyik leggyorsabb ninja a világon? Akikhez képest ő röhejes kezdő? Mert nem itt, az fix. Ennek fényében tényleg eltöpreng az ember, hogy mi a francot akart ő itt ezzel a "nekirohanok és egyből bajba kerültem no jutsuval".
Tipikus bízd ezt a profikra eset volt megint, pont mint korábban mindig.
Ráadásul szomorkodik, hogy Sasuke "nem törődött vele". Őőő de? Odarohant, blokkolta a másik oldalt, míg Naruto az ő felőlit a lábával, így tudta elragadni onnan. Komolyan ez a csaj... 

Madara a "homlokvédő" nélkül kicsit SSJ3 Gokura emlékeztetett. Jól néz ki.

Miért? Az jobb lenne ha leülne mint Kakashi pl? Vagy az egész hadsereg akik mellesleg hol a francban kávéznak? Nevet
Sakura legalább tesz valamit még ha sok értelme nincs is. Egyébként meg össze akarja tartani a 7-es csapatot ez volt mindig is a feladata ezért választotta anno a 3. is. Ezért nyűglődik most is. Amúgy az MS fordításból már az látszik hogy leesett neki hogy örül hogy kicsit legalább foglalkozott vele Sasuke is.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8912 Dátum: 14 máj 14, 12:54:17 »

Hidd el ha kávéznak,még akkor is több hasznuk van mint ha ott tév(b)lábolnának. smirksweat
Már rég el lettek küldve.

Legalább Sakura észre vette a Rinnegant is.
Sokat fejlődött,de ismét elhamarkodottan cselekedett.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8913 Dátum: 14 máj 14, 12:54:58 »

Valahol igaz, amit írsz, de pl pont Kakashit felhozni? Obito és a GM ellen amit beleadott az nem volt kevés. Nem csoda, ha ő már ül. Elfáradt, a chakrát sem lehet a végtelenségig újratölteni szerintem + most Sharingan nélkül már nehezebben is védené meg magát, nem akar útban lenni sem. Naruto és Sasuke akkor tud a legeredményesebben harcolni, ha nem kell kettejükön kívül másra figyelniük.

Ráadásul a sereg legalább nincs útban. Nem halhat meg minden ember, akkor megint kellene 1 Rinne Tensei! Tudom, hogy azt nem akarod te sem. kacsint
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8914 Dátum: 14 máj 14, 12:56:48 »

A hadsereg maradéka spirál zetsuval és a kis szobrocskájával szürcsölik a kávéjukat. Engem valahogy nem hozott lázba ez a fejezet (pedig nem volt rossz). Az egyetlen rész ami tetszett benne, mikor Sakura becsurrant egy pillanatra Madara pillantásától Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8915 Dátum: 14 máj 14, 13:31:13 »

Sakurával egy baj van: megint elnyögte a "na most már elöl járok, figyeljen mindenki" baromságot, de persze ismét felsült másodpercek alatt. Most nem izéből, tényleg nem, de hol a fenében járt a csaj, amikor Madara felaprította Hashiramát, majd feltámadása után a 9 Bijuut, aztán még Tobiramát is, aki az egyik leggyorsabb ninja a világon? Akikhez képest ő röhejes kezdő? Mert nem itt, az fix. Ennek fényében tényleg eltöpreng az ember, hogy mi a francot akart ő itt ezzel a "nekirohanok és egyből bajba kerültem no jutsuval".
Tipikus bízd ezt a profikra eset volt megint, pont mint korábban mindig.
Ráadásul szomorkodik, hogy Sasuke "nem törődött vele". Őőő de? Odarohant, blokkolta a másik oldalt, míg Naruto az ő felőlit a lábával, így tudta elragadni onnan. Komolyan ez a csaj... 

Madara a "homlokvédő" nélkül kicsit SSJ3 Gokura emlékeztetett. Jól néz ki.

Nem vagyok biztos benne, hogy ennyiről lenne szó. Lehet én tartom többre Sakurát, de tuti csinált ott valamit. Sasuke biztos, de lehet még Naruto is látta. Várjunk még pár fejezetet mielőtt ítélkezünk Sakura felett.
Ha női megérzésemre hallgatok azt mondom nem véletlen van ő ott, ha most nem is később jelentős szerepe lesz Madara legyőzésében.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8916 Dátum: 14 máj 14, 14:36:49 »

A susanoo nagyon menő . Lesz itt még ne mulass.
tetszett a heti rész.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8917 Dátum: 14 máj 14, 14:52:15 »

Csak nekem jött úgy le, hogy Sakura azért rohant neki mert épp a "hallhatatlanvagyokminthasirama" üzemmódra kapcsolt, és ha nem a láthatatlan falat pofozza meg, akkor egy jókora sallert kevert volna le madarának. Ha nem ő rohan neki hanem más akkor az illetőnek most egy tekintélyes lyuk lenne a mellkasán, így viszont látták a többiek is, hogy valami fal van madara körül , no meg ugye mondta is hogy ő lesz az elterelés.

Előző részben bennem is felnyomta a pumpát, hogy nem volt képes egy szemet kibökni.... de talán jobb is , mivel ha megteszi madara valószínű hogy Sasuke szemére ment volna, és ha igazán akarja ( akár obitot is használva) elvette volna.
Naplózva
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #8918 Dátum: 14 máj 14, 15:08:23 »

Sakurával egy baj van: megint elnyögte a "na most már elöl járok, figyeljen mindenki" baromságot, de persze ismét felsült másodpercek alatt. Most nem izéből, tényleg nem, de hol a fenében járt a csaj, amikor Madara felaprította Hashiramát, majd feltámadása után a 9 Bijuut, aztán még Tobiramát is, aki az egyik leggyorsabb ninja a világon? Akikhez képest ő röhejes kezdő? Mert nem itt, az fix. Ennek fényében tényleg eltöpreng az ember, hogy mi a francot akart ő itt ezzel a "nekirohanok és egyből bajba kerültem no jutsuval".
Tipikus bízd ezt a profikra eset volt megint, pont mint korábban mindig.
Ráadásul szomorkodik, hogy Sasuke "nem törődött vele". Őőő de? Odarohant, blokkolta a másik oldalt, míg Naruto az ő felőlit a lábával, így tudta elragadni onnan. Komolyan ez a csaj...  

Madara a "homlokvédő" nélkül kicsit SSJ3 Gokura emlékeztetett. Jól néz ki.
Nem tudom, hogy te melyik fordítást olvastad. Az enyémben ezt "nyögte":végre sikerült együttműködésre bírnom ezt a kettőt(Naruto,Sasuke), most már nem fogom hagyni, hogy újra elforduljanak egymástól. A mangapanda viszont tényleg mást írt, szóval kíváncsi vagyok a magyar verzióra. Az alapján, amit én olvastam Sakura célja az volt, hogy elterelje Madara figyelmét, és így a többiek támadhatnak. Ezzel nincs semmi baj, össze is jöhetett volna. Ő nem is tud a limbókról, szóval nem kalkulálhatta bele. Plusz nem kellett megmenteni, mert azzal a homlok-jelzéssel instant meggyógyítja magát, csak egyszerűen megjelentek a limbók és vissza kellett vonulni. Se Hashiramát, se Tobiramát se Narutot nem láthatta, hisz kilóméterekre volt. Neki nincs Byakuganja. Narutot is úgy vitte oda neki Gaara. Ő még ugyanott állt, ahol sok fejezet óta Naruto és Sasuke megmentette, miután feldarabolta a földet és nem vigyázott magára. És azért akárhogy nézzük, ha nem is múlta még felül a Hokagét, de már elérte a szintjét, szóval szerintem neked is el kellene ismerned. Egy kissé szentimentális az tény, de hogy ezért gyűlöljék ennyien...

Előző részben bennem is felnyomta a pumpát, hogy nem volt képes egy szemet kibökni.... de talán jobb is , mivel ha megteszi madara valószínű hogy Sasuke szemére ment volna, és ha igazán akarja ( akár obitot is használva) elvette volna.
Mint már írtam, MINDENHOL ez van, hogy a végén várok egy kicsit, hogy hátha történik valami, ami miatt nyertes helyzetből bajba kerülök. Filmek, animék, mangák, sorozatok, szappanoperák. Emiatt igazán nem hibáztathatod Sakurát. Plusz ő úgy tudta, hogy az egyik MS ott van előtte a másik meg Kakashinál, szóval gondolhatta azt is, hogy nem történhet semmi.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 15:10:03 írta Venator » Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #8919 Dátum: 14 máj 14, 15:16:52 »

Várjunk még Sakurával, a végén majd szépen kiderül, hogy benne is vagy egy vándorló csakralény (mondjuk a mutter) Nevet Egyébként még mindig nem akarom elengedni azt a vonalat, hogy ki lehet Tsunade apja.

Nem tudom, vicc volt-e, de Ten-Tenben szerintem simán benne van, hogy a limbo-árnyakat lezárja. Nyilván nem véletlenül van nála a hordó.

Végezetül pedig, azt is le merném fogadni, hogy Obito még visszatér egy döntő pillanatban.
Naplózva

ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8920 Dátum: 14 máj 14, 15:26:46 »

Hát a nem történhet semmi enyhe naivitást feltételez :S , mert Madara mindenre képes Nevet , de abban igazad van hogy az ötödik szintjét van most körülbelül, és én is úgy sejtem hogy lesz még szerepe madara két vállra fektetésében, bár ha most beüt az über genjutsu akkor igazán sasuke meg max naruto harcolhat...

Ten-ten  Gondolkozik ... szerintem út közben eltévedt vagy véletlen önmagát pecsételte le ikszdé

Obitórol spoilerben az volt kint, hogy naruto megmenti, de ez kacsának bizonyult :/ , túl sokszor se jó elsütni ugyanazt a poént, egyszer már a döntő pillanatban lenyomta zetsut és bekavart madarának, innen hova még 1x? most már vagy legyen madara élettelen bábja, vagy haljon meg, vagy üljön ki a kispadra Gai/Kakashi mellé.
Naplózva
vakama08
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 81



« Válasz #8921 Dátum: 14 máj 14, 15:29:39 »

Vagy csak szimplán felébred Yamato aka Tenzou-taicho, letakarítja magáról Spirál-Mihályt, fogja a Shin Suusenju-t a shinobi haderővel és belerontanak Madara pofájába. Bármi elképzelhető, esetleg Tobiramáék valahogyan összekaparják Hashiramát oszt megmutatja, hogy ki a faszagyerek.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #8922 Dátum: 14 máj 14, 15:37:56 »

Hashiramát most már visszahozhatják és megmutathatja, hogy ki a "faszagyerek" kb. a jelenlegi Madaranak lenne 1, de inkább két perc mert szórakozni akar. Tudjuk, hogy Hashirama még annó istenbrutál volt az FMS Madara ellen (azt se nevezném annak mert ott is majdnem ott maradt), de jelenlegi madara már fényévekkel van FMS Madara szintjétől, sőt most már akik ellen harcol (Naruto,Sasuke) azok most egyenként szétkapnák az FMS-es Madara-t meg Hashiramát is.
Amúgy sakura erős lett az tény, 17 éves és kb. Tsunade szintjén lehet, de az, hogy nekirohan a történelem legerősebb személyének (Kaguya után) kicsit sok volt tőle és nagyravágyó, ha meg valami jelentős kárt bír okozni a jelenlegi Madara-ba akkor az lesz a bajom, hogy mi az, hogy ilyen erős lett a kiscsaj amikor nem is mutattak semmiféle edzést, meg fejlődést.
Naplózva
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8923 Dátum: 14 máj 14, 15:39:22 »

Vagy csak szimplán felébred Yamato aka Tenzou-taicho, letakarítja magáról Spirál-Mihályt, fogja a Shin Suusenju-t a shinobi haderővel és belerontanak Madara pofájába. Bármi elképzelhető, esetleg Tobiramáék valahogyan összekaparják Hashiramát oszt megmutatja, hogy ki a faszagyerek.

Yamato Hasirama gyengébb kiadása, Hasirama zombi üzemmódba se ért sokat Madara ellen ( Yamato meg hát szerintem közelébe se jutna Szomorú ), persze a végső csapást (a földön fekvő madarának, de NEM ő verné le) ha Hasirama adná be, na az lenne a király, vagy esetleg ha valami ultimate pecséttel elzárná magát madarával együtt, elvégre is az egész az ő kettejük "kicsit nagyra nőtt" harca.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 14, 15:40:09 írta ozsiruyg » Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #8924 Dátum: 14 máj 14, 15:39:31 »

Lehet már ősidők óta Kaguya illúziójában van mindenki  Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!