24 szep 27, 20:21:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910209 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8295 Dátum: 14 ápr 02, 13:37:04 »

Köszönöm hogy leírtad.Alapból csak tört szónak néztem a pontok miatt így nem figyeltem.
Pont a válaszod előtt egészítettem ki azzal,ha jól látom.Elküldéssel sajnos már lemaradtam.
Habár én lepkét írtam moly helyett.Jobban tetszik a lepkés verzió Nevet


"Kövi vagy a kövi utáni fejezetben Rinnegan Sasuke és prophecy mode Naruto. Na meg az éjjeli moly..."

Második(mégis elsőnek láttam) színes kép alapjén ez könnyen el is képzelhető. kacsint
http://www.mangareader.net/naruto/671/2

A Fanmade opening amit anno linkeltem most nagyon is illene a mostani mangához is. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 13:37:50 írta K ichigo » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8296 Dátum: 14 ápr 02, 13:43:47 »

Amúgy nemtom volt-e már írva, de érdekes, hogy Hagoromo a nevén nevezte a nagy béka öreget. Ezekszerint valahonnan már ismerte korábban. És mivel nem hiszem, hogy minden """reinkarnáció""" előtt megjelenne így, ezért elképzelhető, hogy vagy az ő vagy Ashura idézése volt.
Elvégre a békáknak is meg kellett valahol tanúlniuk a remete képességeket.
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8297 Dátum: 14 ápr 02, 14:54:36 »

Nekem ez a fejezet annyira nem jött be, Szöcske semmivel sem érdemelte ki azt, hogy maga a nagy Rikudou sennin megjelenjen neki, és emellett még tápos is lesz. Mi a fenének neki még Rinnegan is?   Hmm? Mondjuk Gai jól bírja.  Mosolyog

Szóval a Rikudou muterjának volt Byakuganja is. Ki lehetett akkor az első Hyuuga? Gondolkozik
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #8298 Dátum: 14 ápr 02, 14:56:53 »

Véleményem szerint Rikudou testvére.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8299 Dátum: 14 ápr 02, 14:57:43 »

A fejezet vége.. egyből sasuke és naruto fúzióra gondoltam...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8300 Dátum: 14 ápr 02, 15:07:08 »

Én arra vagyok kíváncsi, hogy külső változás lesz-e rajtuk. Kár, hogy még 1 fejezet elmegy erre a "harcra", főleg egy ilyen fejezet után. Bár lehet a kövi végén már láthatjuk őket az új erejükkel.  kacsint

Senkisem17 ötlete volt, hogy talán Rikudou tesójának a leszármazottai az Uzumakik és a Hyuugák, ami amúgy tök jogos felvetés, lenne alapja.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8301 Dátum: 14 ápr 02, 15:12:13 »

Amúgy lehet, hogy csak én kapcsolok lassan de most jöttem rá, hogy mi ez a két oldalú bot, ami Hagoromonál van.
Az a fele, ami Obitonál is volt a himbilimbikkel, az szimbolizálja a napot, míg a másik, amivel Madara suhogtat azért nem teljes, mert félhol alakú, mivel a holdat szimbolizálja.

Nap-Hold
Yan és Ying
Ashura és Indra
Naruto és Sasuke

Tetszenek az ilyen szimbolikus dolgok.

Kövi vagy a kövi utáni fejezetben "Rinnegan Sasuke" és "Prophecy mode Naruto". Na meg az éjjeli moly...
(Megjegyzem Naruto nem lesz a 10 farkú jinchuurikije szerintem mert:
1. a tízfarkú egy szörnyeteg, ami nem illene hozzá,
2. Narutoban nem a tízfarkú van, hanem a 9 bijuu külön-külön.
)
Pedig bizony jelent. A teljes bot a himbilimbikkel szimbolizálja Ashurát, a félhold alakú, amit Madara is kapott pedig Indrát.
Vagyis Obito közelebb áll Ashura chakrájához, mint Indráéhoz.
Amúgy Hagoromo botja mindkettő egyszerre, az egyik fele ilyen, a másik olyan. Gondolom azért mert kettőjük chakrája együtt = az ő chakrája.
Amúgy nemtom volt-e már írva, de érdekes, hogy Hagoromo a nevén nevezte a nagy béka öreget. Ezekszerint valahonnan már ismerte korábban. És mivel nem hiszem, hogy minden """reinkarnáció""" előtt megjelenne így, ezért elképzelhető, hogy vagy az ő vagy Ashura idézése volt.
Elvégre a békáknak is meg kellett valahol tanúlniuk a remete képességeket.

Ez a Nap Hold dolog már egyértelműsített hisz a közös képen ott a csávó tenyerén a nap és a hold is.
Egyébként az értelmezésed helyes én is így gondolom, hogy a bot a kettősséget szimbolizálja.
Viszont a boton a himbilimbis rész szerintem azt szimbolizálja hogy van egy tag az a kör és vannak a barátai akik a rajta lógó kis körök. És ugye van a másik fele ami meg egyértelmű.

Mondtam én hogy Sóska lesz a másik tag, tök logikus nem is vártam mást.  Egyébként ha jól láttam az a teóriám is összejött miszerint nem reinkarnációk csak megörökölték az erejüket és egymás kapcsolódásán kívül semmi hatással nincs rájuk.

Ami Narutot illeti szerintem megkapja a 10 farkút de ezúttal nem a szörnyet hanem a békés verziót a full erővel. Vagy csak simán megmarad benne mind a 9 külön és egyszerre használja az erejüket? Érdekes lenne az tuti. Nevet Na mind1 kíváncsian várom mi lesz. Sasuke egyébként tuti hogy jól felelt különben nem osztoztak volna a boton és ahogy más is írta őt is mutatták volna akkor hosszabban.

Nem tudom ki írta már de Sasukének igen is vannak barátai és ő annak is tartja őket. Illik nem elfelejteni hogy Sasuke nem egy beképzelt kölyök csak abban a tudatban nőtt fel hogy a bratyója nyírta ki a klánt önszántából ráadásul. Mindenki kijátszotta őt egyedül Naruto meg pár barátja állt mellé de a reakció teljesen jogos volt hogy bosszút akart, ez természetes emberi baromság. Nem védeni akarom csak legyünk tisztában a dolgokkal. Ne keverjük a lelépést azzal hogy vannak-e barátai vagy nincsenek, egyébként meg ott van neki a Taka is. ^^

Obito valóban közelebb állt amúgy Asghirához mivel ő is olyan mint Naruto azt leszámítva hogy ő Uchiha, ezért nem lehetett ő a teljes verzió. Nevet

Ami a brekiket illeti engem is meglepett hogy tudja a nevét bár olyan nagyon nem. Nevet
Egyébként szerintem a békék alapból is tudták a remete módot vagy magától Rikudoutól tanulták. Vicces hogy erre nem is volt utalás.

Ja és milyen durva már hogy Kaguyának volt mindenféle szemtechnikája bár elég logikus ha úgy vesszük hogy ő az ős-anya. Nevet

És a végére a legjobbat. Ki vette észre a színes képen hogy Rikudounak piros a haja? Bár lehet hogy csak az árnyékok miatt de erősen kétlem. Ugye tudjátok ez mit jelent? Nevet

Ja és Gai nem semmi kivéreztette Madarát. Szerintem Sóska és Naruto pont időben fogja majd megállítani mielőtt meghalna. Szokásos klisé nem maradhat el mondjuk most nem is bánnám mert sajnálnám Gai-t.

Komolyan a Bleach mellett olvasni Narutot olyan mint ég és föld. Legalábbis mostanában. ^^'

Nekem ez a fejezet annyira nem jött be, Szöcske semmivel sem érdemelte ki azt, hogy maga a nagy Rikudou sennin megjelenjen neki, és emellett még tápos is lesz. Mi a fenének neki még Rinnegan is?   Hmm? Mondjuk Gai jól bírja.  Mosolyog

Szóval a Rikudou muterjának volt Byakuganja is. Ki lehetett akkor az első Hyuuga? Gondolkozik

Már miért ne érdemelte volna ki? Egyébként itt ez most nem arról szólt ha nem vetted volna észre hogy ki mit érdemel, Rikudou nem Isten hogy eldöntse kinek mi jár, ő csak felkínálja a választás lehetőségét és a válaszodtól függően kapod a dolgokat. A Sasukével kapcsolatos dolgokat fentebb már elemeztem olvasd el és értsd meg. Mosolyog

Az első Hyuuga pedig Kagura ez nem vitás. Attól hogy akkoriban nem annak nevezték attól még az.
Egyébként az igazi nevén nevezett Hyuuga valószínűleg egy sokkal későbbi leszármazottja.

Hagyjuk már ezt a Naruto/Sasuke fúziót ez nem Dragon Ball az ég szerelmére. Attól hogy közös képen szerepelnek nem fuzionáltak.  smirksweat

Senkisem17 ötlete volt, hogy talán Rikudou tesójának a leszármazottai az Uzumakik és a Hyuugák, ami amúgy tök jogos felvetés, lenne alapja.

Hogy az Istenbe lenne már egy embernek két fajta leszármazottja már bocs? Nevet Ne komponáljatok már megint...
Maga Rikudou mondta el hogy ő meg a tesója meg sem közelítették erőben az anyjukat ergo egyik sem Hyuuga.

Viszont ahogy fentebb írtam Rikudou lehet hogy Uzumaki mert piros a haja.
Naplózva

Amyf23
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #8302 Dátum: 14 ápr 02, 15:17:48 »

Durva fejezet! A legjobban Night Gai végső technikája érdekel sztem Night Mammoth simán elképzelhető (oriás elefánt) de ha eddig igy szétverte Madarát akk a végső cucc simán meg is ölheti, durva lenne:D
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #8303 Dátum: 14 ápr 02, 15:20:29 »



Senkisem17 ötlete volt, hogy talán Rikudou tesójának a leszármazottai az Uzumakik és a Hyuugák, ami amúgy tök jogos felvetés, lenne alapja.

Hogy az Istenbe lenne már egy embernek két fajta leszármazottja már bocs? Nevet Ne komponáljatok már megint...
Maga Rikudou mondta el hogy ő meg a tesója meg sem közelítették erőben az anyjukat ergo egyik sem Hyuuga.

Viszont ahogy fentebb írtam Rikudou lehet hogy Uzumaki mert piros a haja.
[/quote]

Nekem is piros (vörös) a hajam, akkor én is Uzumaki vagyok? NevetNevetNevet
Kérdésedre a válasz: Indra és Ashura is "két fajta" leszármazott, vagy nem? Nevet Igaz, a matek nem az erősségem, de hát na...
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8304 Dátum: 14 ápr 02, 15:24:44 »

A legjobban Night Gai végső technikája érdekel sztem Night Mammoth simán elképzelhető (oriás elefánt)

"éjszakai moly/pille" az utolsó technika. Mondja a végén. A streames fordítás egyszerűen csak egy rakás szar a héten.

Minden technikája egy napszak + egy állat.

Reggeli páva (Asa-kujaku)
Délutáni tigris (Hiru-dora)
Esti elefánt (Yoru-zou)
Éjszakai moly (Naito-ga)

A japánok mind egybe, csak különírtam, hogy szó szerint is könyebb legyen értelmezni. A tigrises az HiruDora nem HiruTora. Az ejtéskönnyítés miatt változik a szó. (másik ilyen pl: ShiniKami -> Shinigami)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 15:36:59 írta Exkirion » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8305 Dátum: 14 ápr 02, 15:29:05 »

Durva fejezet! A legjobban Night Gai végső technikája érdekel sztem Night Mammoth simán elképzelhető (oriás elefánt) de ha eddig igy szétverte Madarát akk a végső cucc simán meg is ölheti, durva lenne:D

Kicsit se zavarjon hogy Might Gai,de mégis jobban hangzik ahogy te írtad. ikszdé
Még illik is rá a mostani "előzetes" alapján.


Exkirion:-és A hajnallal mi lett?
Nem lenne rossz betenni a végére.Nem feltételeül harci technikaként.Legjobb akkor lenne amikor eltűnik és beragyogná a z új fitalaság hajnalát Gondolkozik

Ui:Lepke mindeképp el van vetve? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 15:29:50 írta K ichigo » Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #8306 Dátum: 14 ápr 02, 15:31:52 »

Idézet
Már miért ne érdemelte volna ki? Egyébként itt ez most nem arról szólt ha nem vetted volna észre hogy ki mit érdemel, Rikudou nem Isten hogy eldöntse kinek mi jár, ő csak felkínálja a választás lehetőségét és a válaszodtól függően kapod a dolgokat.

Mert logika az nulla volt benne, igazából csak azért lett ő a másik reinkarnáció mert ő a másik főszereplő (és akkor nehogy már Sasuke lemaradjon Naruto mögött tápolás szempontjából), semmi magyarázat nem volt a miért-re. Míg Narutonál volt, és logikus is.

Lehet Gai lesz az első shinobi aki túléli a 8. kaput. ikszdé  Az durva lenne azért. Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #8307 Dátum: 14 ápr 02, 15:32:57 »

Ui:Lepke mindeképp el van vetve? Gondolkozik

Hát tekintve, hogy a mangastream elbaszarintotta "Naito guy"-ra így szerintem a "Ga" lesz a második szó, ami szó szerint "moly". A lepke az "Chou", mint "Chouji" (Ami ugye szintén azt jelenti, hogy lepke).
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 02, 15:34:13 írta Exkirion » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8308 Dátum: 14 ápr 02, 15:34:33 »

Kérdésedre a válasz: Indra és Ashura is "két fajta" leszármazott, vagy nem? Nevet Igaz, a matek nem az erősségem, de hát na...

Egyáltalán nem. Ugyan abba az ágba születtek. Attól hogy Indra az erősebb még nem külön faj vagy ág. Attól mert utána a Senju vs Uchiha cuccba öröklöttek meg nem jelent semmit. Szóval csak hogy értsd amit mondok, ők maguk ugyan az a klán, faj stb. A leszármazottjaik már nem mivel kevert vérűek.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8309 Dátum: 14 ápr 02, 15:41:03 »

Idézet
Lehet Gai lesz az első shinobi aki túléli a 8. kaput. ikszdé  Az durva lenne azért. Mosolyog


Szerintem valahol elvesztené a súlyát a 8 kapu, ha nem halna bele a végén Gai (ettől függetlenül nem kívánom a halálát). Szép halál lenne számára, ha azért áldozza be az életét, hogy megvédje azokat, akik fontosak neki (pl. Lee). Ráadásul azért vörös a chakrája, mert a vérével keveredik (tudom Narutó is túlélte az 4 farkas bijuumódot, de Gai nem a főszereplő). Kicsit olyan lenne, mintha nem halt volna bele Minato és Sarutobi a halál istenes pecsételő jutsuba.

A fejezet jó volt, nem igazán tudok újat hozzáfűzni. Én a streames verziót olvastam, így néztem egy kicsit az éjjeli molyon, de tényleg annak van értelme.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 552 553 [554] 555 556 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!