24 jún 26, 10:53:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819681 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #7785 Dátum: 14 márc 04, 16:34:32 »

Nem, én sem temetem el ez csak felvetés.  Gondolkozik És nem, miért halna meg a gonosz a megtérése után? Tudnék példákat mondani csak nincs kedvem keresni, talán holnap.  Hmm?

Azért szerintem csak kijutna a kamuiból, vagy ha nem akkor Kishi be rakta volna ezt lehetőségnek  Gondolkozik Mégis A Madaráról beszélünk  Nevet Csak nem lenne ilyen könnyű elintézni  Gondolkozik

Aztán valamikor születne egy másik kis uchia kamui szemekkel és vissza is tért tadaam Mosolyog

Eleve ha bekerülne a Kamuis dimenzióba Madarász bácsi nem tudna kijutni és azt is leírom miért.

Tudjuk jól, hogy minden olyan Uchihának akinek feléledt a mangekyo sharinganja, azoknak a szemei mind más-más doujutsukat ismernek. Ott van Shishui szeme, ügye az övé volt a legnagyobb genjutsu(?) lehet rosszul fogalmaztam meg, és ott van Sasuke szemei: Fekete lángok, és a másikkal eltudja  oltani azokat, ott van Obito szeme meg Kakashié. Magyarán a Kamui, az egyikkel teleportálja magát míg a másikkal a testén átenged mindenkit.

Madara szemei... így hírtelen nem jut eszembe mi az ő képessége ilyen értelemben, de csak Obito és Kakashi tudja átküldeni a dolgokat abba a dimenzióba, így szerintem Madara nem is lenne rá képes onnan kijutni.


De csak Madara-ról beszélünk. Csak kitalálhatna egy olyan technikát amivel eltelportálhat onnan. A Hirashin is egy teleportációs technika. Madara miért ne fejleszthetne ki egy ilyet, vagy egy olyat amely nem igényel pecséteket (pl.: olyat mint Minato kunai-ja).
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7786 Dátum: 14 márc 04, 17:52:39 »

Csak meg jegyzem, hogy az amaterasu eredetileg Itachi szeme miatt volt, amit Sasuke meg kapott.
De az amit írsz az igaz. Minden sharingannak meg van a maga képessége. Vannak olyan technikák amit meg lehet tanulni és ha jól emlékszem az amaterasu is az egyik ilyen mint a susanoo.  Itachinak igazából a tsukuyomi volt ez a különleges technikája amit a sharinganjával tudott. (Remélem nem írtam butaságot.)
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7787 Dátum: 14 márc 04, 18:25:40 »

Hát én elég csalódott lennék,hogyha Madara-t csak úgy bezárná Obito a másik dimenzióba. Most komolyan,jelenleg ő a legerősebb élő személy,a Naruto világában és őt csak úgy egyszerűen bezárják egy másik dimenzióba?
Remélem ezt nem játsza el ezt a dimenziós dolgot a mangaka. Vagy ha be is zárnák akkor tuti,hogy nemsokáig maradna ott. Nameg ha Obito bezárná Madarát a másik dimenzióba,akkor ő nemtudna többet csak úgy átmenni a másik dimenzióba ahol Madara van,mert Madara tuti kapásból kinyirná.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #7788 Dátum: 14 márc 04, 19:20:08 »

befogják zárni rikudo (remélem jól írtam) "eszközébe" abba a nagy bödönbe  Kúl
Naplózva
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #7789 Dátum: 14 márc 04, 19:26:55 »

vicces is volna ha abba zárnák el ...
Max ha tényleg annyi időre , hogy naruto és sasuke összeszedje magát.
Aztán Madara : - Ti tényleg elhittétek , hogy oda betudtok zárni csak kiváncsi voltam az önelégült arcotokra hogy aztán újra a szánalmas képeteket láthassam  fírgek Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7790 Dátum: 14 márc 04, 20:29:33 »

Persze, nyilván oda zárják a ninja történelem legerősebb shinobiját. Amikor a a testvér pár egyik felét is olyan rohadt nehéz volt, akkor majd pont Madarát fogjak oda zárni.
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7791 Dátum: 14 márc 04, 20:38:26 »

Lehet azért nem is próbálják meg bezárni Madarát a másik dimenzióba, mert a Rinneganjával hatástalanítaná a Kamuit. Mondjuk erre még nem volt példa de ki tudja, nem hinném, hogy kivédhetetlen Jutsu, főleg nem Madara számára.Nevet
Rikudou ereklyéinek valami szerepe biztos lesz, nem hiába kerültek azok Gaiékhoz.
Ami engem érdekelne, hogy az a Spirál Zetsu (vagy minek nevezzem:D) most kire van "rátekeredve"? Itt amikor kap egy headshotot Suigetsutól lehet látni az illető fülét, akire rá van tapadva: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/663/Naruto_663_09.png mondjuk lehet csak valami jelentéktelen személy, érdekes.. Gondolkozik
Naplózva

foenemes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #7792 Dátum: 14 márc 04, 20:41:05 »

Nem tudom mennyire volt ez bolygatva, de Kakashi apjával mi a helyzet?
Mr. Fehéragyar miért nem lett feltámasztva?...róla mit tudunk?
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7793 Dátum: 14 márc 04, 20:57:56 »

Nem tudom mennyire volt ez bolygatva, de Kakashi apjával mi a helyzet?
Mr. Fehéragyar miért nem lett feltámasztva?...róla mit tudunk?

Hát ez jó kérdés,megnéztem volna Kakash-it amint épp szembetalálja magát az apjával. Ördögi
Kakashi apjáról azt tudjuk,hogy egy küldetés után öngyilkos lett,mert nem végezte el a küldetést,hanem inkább a társait mentette,és ezért mindenki haragudott rá a faluban,és a végén öngyilkos lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 20:58:27 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #7794 Dátum: 14 márc 04, 21:15:46 »

Persze, nyilván oda zárják a ninja történelem legerősebb shinobiját. Amikor a a testvér pár egyik felét is olyan rohadt nehéz volt, akkor majd pont Madarát fogjak oda zárni.
kezdő shounenes vagy még, naruoték szépen félholtra verik és csak utána zárják be oda, és mivel ez rikudo egyik tárgya nem egy mezei szutyok, biztos lesz szerepük nem véletlenül rajzolták úgy hogy pont leeékre esik Nevet
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #7795 Dátum: 14 márc 04, 21:28:26 »

Lehet azért nem is próbálják meg bezárni Madarát a másik dimenzióba, mert a Rinneganjával hatástalanítaná a Kamuit. Mondjuk erre még nem volt példa de ki tudja, nem hinném, hogy kivédhetetlen Jutsu, főleg nem Madara számára.Nevet
Rikudou ereklyéinek valami szerepe biztos lesz, nem hiába kerültek azok Gaiékhoz.
Ami engem érdekelne, hogy az a Spirál Zetsu (vagy minek nevezzem:D) most kire van "rátekeredve"? Itt amikor kap egy headshotot Suigetsutól lehet látni az illető fülét, akire rá van tapadva: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/663/Naruto_663_09.png mondjuk lehet csak valami jelentéktelen személy, érdekes.. Gondolkozik

Hát én Yamatóra tudnék tippelni mivel ő nála még ki is tudom nézni hogy erősebb fa technikákat tud alkalmazni mint Zetsu vagy rátekeredve használja erősebben a fa technikát mivel mindketten fa eleműek .. de hát még ez a jövőkérdése .. engem inkább az érdekel aki Sasukéval van illető ki a jó isten lehet , meg az ereklyéknek tuti lesz köze hogy Madarát végleg lepecsételjék és soha többet ne tudjak feltámasztani , esetleg olyat tudnék elképzelni hogy valamelyik elkapná a grabancát Madarának mikor már kilesz merűlve és az illető hangjára beszippantaná Madarával együtt
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 04, 21:30:35 írta amidamaru001 » Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #7796 Dátum: 14 márc 04, 21:36:27 »

Ami engem érdekelne, hogy az a Spirál Zetsu (vagy minek nevezzem:D) most kire van "rátekeredve"? Itt amikor kap egy headshotot Suigetsutól lehet látni az illető fülét, akire rá van tapadva: http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/663/Naruto_663_09.png mondjuk lehet csak valami jelentéktelen személy, érdekes.. Gondolkozik
Logikai alapon: Spirál Zetsu – Yamato
                       Láb – Kabuto
(Az meglepne, mondjuk, hogy fordítva lennének)
Ha csak valami, no name shinobi lenne, akkor nem rejtegetné ennyire a személyét Kishi+Yama is Senju DNS-el van felturbózva így erősíti a technikák erejét, durva is lenne, ha minden zetsu Buddha szobrokkal rohangálna Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7797 Dátum: 14 márc 04, 21:53:00 »

Persze, nyilván oda zárják a ninja történelem legerősebb shinobiját. Amikor a a testvér pár egyik felét is olyan rohadt nehéz volt, akkor majd pont Madarát fogjak oda zárni.
kezdő shounenes vagy még, naruoték szépen félholtra verik és csak utána zárják be oda, és mivel ez rikudo egyik tárgya nem egy mezei szutyok, biztos lesz szerepük nem véletlenül rajzolták úgy hogy pont leeékre esik Nevet
Vicces ezt hallani, mert eleg kevés shounen van amit nem láttam még. És nyílván, ha ebben ilyen biztos vagy, tudod mitől lesznek erősek... Mert én nem igen következtetnék még arra, hogy Narutoék verik majd le. Hogy szerepük lesz, na abban nem is kételkedek. De nem hinnem, hogy az amire gondolsz. Számomra ez túl közhelyes.
Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7798 Dátum: 14 márc 05, 07:28:14 »

Íme: http://www.mangapanda.com/naruto/667

Semmi váratlan, de mégis izgi Mosolyog

Nyilván nem fogják legyőzni, de azért megnézném Gai és Lee kettősét, ahogy péppé verik Madarát, majd beszáll Rikudo eszközeivel Tenten is Nevet

Kabuto ismerte Obitót vagy csak a harctéren tudta meg...?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 05, 07:40:23 írta Életunt Cápa » Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #7799 Dátum: 14 márc 05, 07:46:00 »

Ismerte Obitót. Ez ott derül ki amikor Madara edo tenseiét villantotta.
Jó volt ez  a mai, bár nekem kezd ár unalmassá válni ez a sok jó fiú. Remélem legalább a Hebi sensei sunyulni fog, ha egyszer legyőzik csőrikét.
Azért remélem Lee nem követi mesterét: Neki még feladata van. Ki kell nevelnie a következő forróvérű szörnyeteget. Konoha szegényebb lenne nélkülük.   
Naplózva

Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!