24 szep 27, 21:09:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910316 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #7680 Dátum: 14 feb 26, 08:31:50 »

http://www.onemanga.me/naruto_manga/666/
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7681 Dátum: 14 feb 26, 08:49:33 »

Nemvolt rossz, de egyszer csak azt vettem észre, hogy vége van.Nevet De legalább Naruto nem merel meg!:D
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7682 Dátum: 14 feb 26, 08:49:50 »

Na végre, haladtak az események Mosolyog

- Minato végre nem késett el Nevet
- Naruto egyelőre csak megmenekül, de még gyenge Madara ellen. Kap egy rinnegant is vajon Obitótól?
- Mi volt ez a párbeszéd Madara és Gai között?
Naplózva

csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #7683 Dátum: 14 feb 26, 08:54:01 »

Az utolsó előtti oldalon írják hogy Gai használja végül a tiltott jutsut,csak nem a 8 kapu lesz?nem lenne jó ha meghalna
Naplózva
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7684 Dátum: 14 feb 26, 09:07:49 »

Fel se tűnt, köszi hogy szóltál Nevet

Szerintem kár lenne kihagyni a ziccert, annyiszor emlegették már, hogy muszáj megmutatni. Arra azért nem vennék mérget, hogy bele is hal, vagy ha igen, visszahozzák az életbe. Pedig szép történet lenne, ahogy Lee átveszi mestere helyét, de valahogy nem tudom kinézni a mangából az eddigiek alapján, hogy Gait kicsinálnák.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #7685 Dátum: 14 feb 26, 09:22:49 »

Végre oda került Kurama fele, ahova kellett. De ez egyelőre tényleg édes-kevés Madara ellen, így esélye sem lesz a főhösnek, hisz ugyanolyan erős, mint mielőtt kitépték Kurama-t. Szerintem, most h Gai bejött a képbe (sztem egyáltalán nem lehetetlen h elpatkoljon, előbb-utóbb véget ér a fiatalsága) jönnek majd a kincsek, és Madara cumizhat h kiköpte őket Mosolyog
A 8. kaput meg látnunk kell, sok említés volt már róla, de senki nem ismeri az erejét, aki igen, az már halott.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #7686 Dátum: 14 feb 26, 09:30:49 »

Végre oda került Kurama fele, ahova kellett. De ez egyelőre tényleg édes-kevés Madara ellen, így esélye sem lesz a főhösnek, hisz ugyanolyan erős, mint mielőtt kitépték Kurama-t.

Nem csak a fél Kilencfarkút kapja meg, hanem valószínűleg egy-egy darabot az eddig hiányzó két Bijuu-ból is. Hogy mi áll össze ebből, kiderül.  Mosolyog
http://www.mangapanda.com/naruto/666/6
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7687 Dátum: 14 feb 26, 09:32:32 »

Ott van a 8 farku is nem?  Akkor Bee is megmenekülhet.
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #7688 Dátum: 14 feb 26, 09:54:36 »

Obito "új" személyisége nem is rossz. Csak azt nem értem, hogy ebben a részben Madarának meg Obinak is van egy Rikudou-s botja :/

Ami engem Narutónál jobban izgat az az, hogy Saske-t visszahozza-e Kishi sempai Mosolyog
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7689 Dátum: 14 feb 26, 10:03:49 »

Sasuke lesz kulcs szerintem ö nélküle naruto nem győzhet.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #7690 Dátum: 14 feb 26, 10:14:34 »

Azért most már Madaranak kevesebb az esélye, hogy nyerjen, míg a másik csapatnak több. Nem valami nagy az angol tudásom, de ahogy levettem Obitonál van az 1farkú, nyolcfarkú, killencfarkú és killencfarkút most narutonak tervezi adni. Sasuke is fel lesz támasztva az biztos aztán ha fel lesz támasztva akkor az a személy akinek a lábát láttuk az is tuti Madara ellen fordul. Szóval míg Madara gyengült a két legerősebb bijuu chakrájával plusz még az 1farkúval addig a másik oldal erősödött, nem csak, hogy erősödött, de még Obito is Madara ellen fordult és Obito azért eléggé keményen tolja az ipart a sharingan-rinnegan-fa elem trióval plusz még szerzett bijuuktól is chakrát és még Obiton kívűl ott van Sasuke, Naruto akik szintén nem kis falatok, Hashirama, Minato stb. most nem kezdem el sorolni mennyien vannak Madara ellen míg ő gyengült.
Naplózva
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #7691 Dátum: 14 feb 26, 10:18:10 »

Ott van a 8 farku is nem?  Akkor Bee is megmenekülhet.

Bee szeret cselezni, az alsó képen valószínűleg éppen a bevált módszerével gondoskodik magáról.
http://www.mangapanda.com/naruto/660/17
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7692 Dátum: 14 feb 26, 10:25:19 »

Egész jó volt ez a fejezet. Különösen tetszett, hogy kemény két vagy három kocka erejéig gondolkodnia kellett Madarának (remélem lesz még ilyen). Szép halál lett volna Kakashinak, hogy átteleportálja Obitót és ő már nem tudja kikerülni a golyót, de így Guy-jal való megmenekülése sem volt rossz.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 10:29:03 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #7693 Dátum: 14 feb 26, 10:30:18 »

Nem csak a fél Kilencfarkút kapja meg, hanem valószínűleg egy-egy darabot az eddig hiányzó két Bijuu-ból is. Hogy mi áll össze ebből, kiderül.  Mosolyog
http://www.mangapanda.com/naruto/666/6

Így van, én is erre tippelnék. Eddig ugye még nem kapott csakrát az egy- és a nyolcfarkútól, most meglesz ez is. Megkapja Obitótól a rinnegant, és kész is van a nagyon lebutított, újabb Rikudo. Bár ez még Obito verziójánál is gyengébb lenne, de ezen az úton már el lehet indulni Mosolyog
Naplózva

pete89555
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #7694 Dátum: 14 feb 26, 11:49:40 »

És tényleg, ahogy mondjátok, pont azokat látjuk ott, akiktől eddig nem kapott chakrát. Érdekes dolog sülhet ki ebből.
Áááááá, nemigaz, hogy itt ért véget a manga Nevet Jó rész volt ez na. Gai tényleg jókor jött, ebbe nem lehet belekötni, hogy ő mentette meg Kakashit (talán abba, hogy eddig hol volt ?...) Sakura csak azt teszi, amit eddig is az egész manga során, khmm...
Mondjuk mikor Madara elkezdte az eszmefuttatást, már tudtam, hogy hibás, előtte mondta Obito, hogy a 2 szem együtt ér valamit, tehát logikus, hogy együtt--> egyszerre használják majd.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 511 512 [513] 514 515 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!