24 szep 27, 19:13:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910108 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7170 Dátum: 14 feb 02, 12:55:32 »

rini67 a szambol vetted ki a szot. Tulsagosan nyugodt, es azert ha Sasu meghal sokat veszit+ Madaranak mibe kerul, hogy a kovetkezo akit meg ol ok legyenek? De az is lehet hogy Madara melle all, hogy sunyiskodjon.
Naplózva

Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7171 Dátum: 14 feb 02, 13:15:22 »

Persze majd Oro ellopja Madara testét, mert hát az azért mégiscsak menőbb mint Sasuke. Nevet
A legopcionálisabb téma szerintem, hogy már aktiválodott a Hashi jutsu, csak Madara annyira eltelt magával, hogy nem vette észre, és mikor elpippantaná a juubit akkor jön rá, hogy bakker mivan?
Oroéknak meg nem kell elöször Spirál Mihályon átjutniuk? Vagy ők annyira menők, hogy nem veszi észre őket senki? Csak mert ha igen akkor a piciny seregből hogyhogy nem jutott át egy két emberke? Vágom én hogy esélyük nemsok Madarával szemben, de azért mégiscsak nekem nem férne bele a logikámba ha Oro átjut míg a nagy sereg tehetetlen. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7172 Dátum: 14 feb 02, 13:25:34 »

Ez jo otlet, bar azert szeretnem ha boven kifejtenek mi az a jutsu. Es meg azon se lepodnek meg ha Sasu csak el jatsza a halalat es Marcsi meg erti az egeszet es ezert nem siet Sasu megmentesere, vagy csak nem erdekli  Nevet
Naplózva

Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7173 Dátum: 14 feb 02, 13:43:06 »

Hashi valami megbénításról beszélt, szóval gondolom Madara nem tudja majd a juubit beszippantani, vagy irányítani. Bár ezzel meg az a gond, hogy akkor elszabadul valami állat, és akkor tényleg csak reménykedhetünk abban hogy NArutoval kötött barátságuk miatt jófej lesz a szörny. Vagy ha tényleg megszünik Madara irányítása, akkor a végén tényleg Narutoba pecsételik a juubit. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7174 Dátum: 14 feb 02, 13:48:49 »

Ez jo otlet Naruto power upjara, csak elje tul csorikam. Vagy lehet ez menti meg az eletet  Gondolkozik Kivancsi leszek Madara hulye fejere amikor nem sikerul neki. Es ez sok fura dologra magyarazat lenne
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7175 Dátum: 14 feb 02, 14:57:42 »

Moderátor:
Pár oldal témába nem illő hsz törölve.
A vérvonal képességek (Sharingan, Rinnegan, fa elem) kitárgyalásának helye itt van:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=61.0


Hat en ezt bakinak titulalnam  Gondolkozik Viszont a Sasunak rinnegant nem rossz otlet, meg le is spanolt Hashival es akar meg szerez tole DNS-t es voala megint sikerult egy emosnak valami ultra pacek power up, ...

Edo Tensei-jes zombitól DNS-t szerezni? Gratula. ^^
De mintha ezt már tisztáztuk volna. Mosolyog

...
Most ugy Narutot viszik,hogy valahogyan helyrehozzák,de szegény Sasuke-val ki fog foglalkozni? Szerintem ide Karin is kevés már,mármint ez egy szúrás volt és azt nemhiszem,hogy betudja azt Karin gyógyitani.
...

Itt is kapott rendesen szúrásokat, Karin mégis összefoltozta:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/411/21
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 14:59:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7176 Dátum: 14 feb 02, 15:23:03 »

Juugonak is volt benne szerepe  Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7177 Dátum: 14 feb 02, 15:31:15 »

Hat utanna rajottem hogy hulyeseg  >.<#
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7178 Dátum: 14 feb 02, 15:35:18 »

Juugonak is volt benne szerepe  Nevet

Juugo csak a következő sérülés meggyógyításában segített: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/413/12
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7179 Dátum: 14 feb 02, 17:11:10 »

Igaza van Chakra-nak,ezt én néztem el. De nemtudom,hogy hogyan fognak Karin-ék most odajutni Sasuke-hoz,szerintem nem sétálhatnak el Madara orra elött. Nameg ottvan Spirál Mihláy is,aki elég jól tólja az összes elemet.  smirksweat

Arra énish kiváncsi vagyok,hogy mi jót kapott Hashitól Sasuke (a chakráján kivűl). Bár Hashi aztmondta,hogy az a jutsu reagál a Madarában lévő Senjutsu chakrá-ra,és igy megbénitja őt. Sajnos még azelött leszúrták,mielött bevethette volna a jutsut. Remélem nem hagyják meghalni Sasuke-t,mert mostanában nagyon birom őt.  bow  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7180 Dátum: 14 feb 02, 17:20:59 »

Madara épp sétál el Sasuke közeléből: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/662/19
Meg a hatalmas egója miatt amúgy sem valószínű, hogy bármi figyelmet is fordítana arra, hogy ki szalad oda Sasukéhoz. Hacsak nem figyel fel az Uzumakik vörös hajára... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naranor88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 19



« Válasz #7181 Dátum: 14 feb 03, 20:14:54 »

Az jutott eszembe,h mi van ha Madara azért ,, öli" meg Sasukét, h Sasuke megszerezze a Rinnegant. Nme hiszem, h azok után tényleg így leölné az egyik rokonát,aki ráadásul az öccsére hasonlít.
A másik: csak szerintem szánalmas, az ahogy Sasuke ott fekszik az arcával egy kövön?
Naplózva

„Mindennek ellen tudok állni, kivéve a kísértést.”
                                                      Oscar Wilde
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7182 Dátum: 14 feb 03, 20:26:51 »

Az jutott eszembe,h mi van ha Madara azért ,, öli" meg Sasukét, h Sasuke megszerezze a Rinnegant. Nme hiszem, h azok után tényleg így leölné az egyik rokonát,aki ráadásul az öccsére hasonlít.
A másik: csak szerintem szánalmas, az ahogy Sasuke ott fekszik az arcával egy kövön?

Szerintem meg Madara azért szúrta le Sasuke-t,mert az épp az utjában volt.  smirksweat És Madara itt már nem nagyon nézi,hogy ki rokon és ki ellenség,legyen akárki aki az utjában áll simán ledöfi.  smirksweat
De Madara miért is akarná,hogy Sasuke megszerezze a Rinnengant? mert ugye ha túléli és megszerzi a Rinnengan-t,akkor csak nagyobb fenyegetést  jelentenene Madara számára.

Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7183 Dátum: 14 feb 03, 21:24:24 »

Hat igen, szerintem egyenesen szemetnek nezi Sasut. Folajanlotta, hogy tartson vele, nem akart ezentul szerintem nem erdekli. Es megis hogy tudna megszerezni? Na meg Madara se hulye. Ez olyan mintha kiakar valaki rabolni es adsz neki egy kest. Persze csak probaltam viszonyitani valamihez. Szerintem ha atdofnekvalakit, nem nagyon tud mit csinalni  Gondolkozik
Naplózva

kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7184 Dátum: 14 feb 03, 21:32:22 »

Lehet, hogy csak szórakozni akar egy jót.
Annyira bízik a saját erejében, hogy erőt ad egy embernek, hogy végre valaki megközelíthesse a szintjét, aztán megelégedve önmagával leverje az illetőt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!