24 jún 17, 05:17:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796246 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7185 Dátum: 14 feb 03, 21:38:30 »

Gondolkodtam mikét élheti túl Naruto a 9farkú elvesztését.
1. Amit már páran firtattak valami szunnyadó erő/vérvonal képpeség - tovébb nem is firtatom ezt egyenlőre
2. amit válószínűbnek tartok visszaveszi a chakráját amit szétosztogatott s még mindíg aktív palást formában használják a többiek ezen a képen  rendesen látszik is s ha feléled valami benne akkor ez csak ezek után fog szerintem
3. az apja  besegítneki valamiként( mikor visszatért valami hatalas ajándékot emlegetett h ad neki)
4. Sarutobi is villanthatna valamit de őt kétlem
5. Orochimaru Technikai KO Sasuke esetébe ikább tudnám elképzelni
Valamiért hinata is nagyon csápol oda vajon odaér mire megmurdel  Ördögi ?
Vagy fel lesznek -e támasztva edos zombiként  smirksweat ?
-----------------------------

Madara esetében az se kizárt h simán elhúz a bánatba s ott éleszti fel a 10 farkút
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7186 Dátum: 14 feb 03, 21:38:57 »

Hmm szerintem nem adna erőt valakinek csak azért,hogy szórakozzon. Mostmár a Bijuu-k megvannak,a legnagyobb fenyegetések kiiktatva,még ha csak egy időre is. Itt gondolok pl:Naruto Sasuke Hashirama Tobirama. Minato ő ugy elvan Kakashival,de ha Hashirama nembirt Madara-val akkor Minato sem fog. Nameg ottvan Hiruzen de ő jelenleg Spirály Mihály-al szórakozik. Tehát igy tiszta az út a terve megvalósitása felé.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
kisama
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 253


Made in China :P ("Basszus")


« Válasz #7187 Dátum: 14 feb 03, 21:45:11 »

Amilyen őrült, szerintem simán megcsinálja...
Naplózva

lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #7188 Dátum: 14 feb 03, 22:23:39 »

Lehet, hogy oda viszik narutót, ahol  madara volt haláláig... mert ugyebár bármilyen gyenge is a test életben tartja.....  +  Naruto is meg tudja idézni a gedo mazo szobrot pont úgy, ahogy nagato...  így a szobor idézgetésével eljátszhatnának egy ideig  Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7189 Dátum: 14 feb 03, 22:35:42 »

Nem tenne, hisz a terve az fontosabb, bar igaz orult de ezzel fel is rughatna mire evtizedeket vart, es oke hogy bekepzelt, de nem kockaztatna szerintem. A chakra kopenyre lehet az is magyarazat, hogy Minatoban van meg egy fel Vukk.
Naplózva

lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #7190 Dátum: 14 feb 03, 22:40:41 »

Ott van még bee kardja is.... a szamehada is képes begyógyítani a sebeket
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7191 Dátum: 14 feb 03, 23:30:53 »

Most,hogy szóbajött Bee kardja, valyon szegény Bee-vel mivan hisz belölle is kiszivták a háziállatát.
Elvileg lessz manga a héten,és énish remélem,hogy nem fogják húzni igy a tetőponton az időt.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 04, 05:20:15 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
lewwwi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #7192 Dátum: 14 feb 03, 23:57:14 »

Valószínűleg a következő rész csak filler lesz ... max a vége  szól majd narutórol  Szomorú  De ne legyen igazam! Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7193 Dátum: 14 feb 04, 03:14:02 »

Naruto, hogy a halálba tudja megidézni a GM-et? lemaradtam valamiről? kapott Uchiha DNS-t vagy mi a szösz?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7194 Dátum: 14 feb 04, 07:50:39 »

Nem maradtál le róla. Nem tudja megidézni. Legalábbis eddig úgy tudjuk, hogy legalább Rinnegan kell hozzá. Eddig nem nagyon idézgette olyan, akinek ne lett volna "karikás" a szeme. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
frusinka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7195 Dátum: 14 feb 04, 12:59:08 »

De ebben a szobros dologban van valami...
Emlékeztek, Kakasi a szobor fél kezét átküldte a másik dimenzióba. Mi van ha oda mennek Gaara-ék, hogy Kakasi őket is küldje oda és Sakura majd összekapcsolja a szobor fél kezével az apja meg majd ennek hatására átszállítja bele Kurama felét és vissza tér Naruto...de mivel a szobor egyszer már benne  volt a Rikudou senninben kap tőle valami pluszt is vagy találkozik ott az ő lelkével Nevet


Annyi kommentet olvastam már, hogy egyszerűen bennem is elindult a találgatás:D:D
Még egy nap az igazság pillanatáig:D:D
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7196 Dátum: 14 feb 04, 13:23:18 »

Nem tudom írta-e már valaki, de Karint kéne odavinni Narutohoz Sasukát meg Sasukéhez.
Naruto-nak chakra kell, azt Karin tud adni, és elve is Uzumaki, szóval kompatibilisebb valószínűleg a Chakrája Narutoéval, mint másoké.
Sasuke ellenben "csak" haldoklik, arra egy medikus ninja pont jó lenne.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7197 Dátum: 14 feb 04, 13:43:09 »

Naruton ez nem segít, legfeljebb csak időlegesen. Mivel Kurama elvesztésével felborult a chakrarendszere így ezt nem tudja hasznosítani. Sasukén viszont bőven elég lenne akár Sakura, Karin vagy éppen Yuugo is. Narutonak egy sokkal nagyobb beavatkozást igénylő dologra vagy éppen jutsura van szüksége, amely kijavítja a chakra rendszerét vagy éppen közömbössé teszi Kurama eltűnése utáni hiányt. Most is csak a Kurama által súgott dolog lehet a fő mert ő tudhatott valami hasznosat amellyel ez megoldható. Szerintem Narutonak is be kell kerülni a többi bijuu mellé a Gedoba. Ez pedig valószínűleg Minato segítségével lenne lehetséges Kurama másik felével segyütt. Bee-t viszont nem tudom, hogy mi menthetné meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 04, 13:51:50 írta rini67 » Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #7198 Dátum: 14 feb 04, 15:43:18 »

Am lehet abban valami hogy Sasunak Rinnegan-ja lessz.Madara is aztmondja, hogy a halála előtt jutott a Rinnegan-hoz, és hogy Hashirama génjeivel gyógyítani akarta magát, végül Rinnegan lett belőlle.Lehet hogy kell hozzá a halálközeli állapot.Merthát azt ugye még mindig nemtudja senki sem, hogy élte túl a harcot a végzet völgyében.....................
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #7199 Dátum: 14 feb 04, 18:01:12 »

Nem tudom írta-e már valaki, de Karint kéne odavinni Narutohoz Sasukát meg Sasukéhez.
Naruto-nak chakra kell, azt Karin tud adni, és elve is Uzumaki, szóval kompatibilisebb valószínűleg a Chakrája Narutoéval, mint másoké.
Sasuke ellenben "csak" haldoklik, arra egy medikus ninja pont jó lenne.


Micsoda!? Logikát akarsz?! S mi lesz azzal a rengeteg NaruSaku és SasuKarin fanboy-al és fangirl-el akik most a különböző fórumokon használják fel eme fejezetet shipping fanservice-ük kielégítésére?! Rájuk nem gondolsz?! Te önző, szívtelen szemét! ikszdé

Nyugi, csak vicceltem, teljesen ugyanaz a véleményem, mint neked. kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!