24 szep 27, 19:07:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910056 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
xoki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #7065 Dátum: 14 jan 26, 01:01:47 »

Elvileg nem egy hétig hanem két hétig nem lesz naruto manga mert meghalt Kishimoto apja... Szomorú

(bocs ha már írta valaki)


Egyébként szerintem lehet hogy orocsimaruék mennek sasukét megmenteni gondolom narutot meg az apja és sakura mentik meg... Az tuti hogy egyik se fog behalni, de azért most lehet hogy olyan rész jön hogy megküzdenek majd a "túlvilágon' Gondolkozik
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7066 Dátum: 14 jan 26, 02:48:07 »

Nem hinném, hogy van köztök olyan, aki nem döglene meg Csőrike félszellentésétől, így csak a statiszta-nézőközönség mérhetetlen táborát gyarapítanák.
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7067 Dátum: 14 jan 26, 08:02:31 »

Nembaj tudunk varni a mangara igy csak fokozodik az izgalom! Hmm hat szerintem itt valaki tuti rip-pelni fog, es azert gondolom igy mert hat kell a feszultseg es az izgalom na most a vicces alternativakat hatrahagyva, akar az is lehet hogy Sasu meghal, Nari kiakad lesz powerup aztan addig Obi kihuzza es feltamasztja Sasut a rinne tenseiel. Vagy Nari RIP es Sasu az uj jutsuval amit Hashitol kapott feltamasztja miutan o powerupolt es megolte Madarat. Amugy Minatobol is kijott Vukk? Csak mert ezt valahogy kihagytam vagy nemtunt fel nemtudom.
Naplózva

Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7068 Dátum: 14 jan 26, 12:25:41 »

Kövezzetek meg, de én várok Narutonak vmi power uppot, és akár vérvonalképességben. Persze nem rinnengant mert az akkor megint olyan lenne mint a Dragon Ballban a super saiyan... Ott is volt egy legenda az egyetlen super harcosról, és a végére mindenki az lett.
Vissza olvasgatva pár fejezetet, rájöttem hogy Kishi lehet h nagy mágus. Gaara elszívása elött, mikor volt az Itachi&Kisame vs. konohaiak rész, és használták ezt az alakváltó jutsut a két kisjampira. Na az rinnengan képesség volt és mivan ha a Zetsukra is ezt használta Obito még a háború elején? Nagyon élvezném, ha ilyen kis logikai kapcsocskákat beletolna a mangába, mert így a végére mindenki tátott szájjal nézne, hogy mivan?
A haláltusák meg még zajlanak, és ebből is nagy ötletekkel kihozhat majd vmit a mester. Bár egy olyan igazi japán mangás borzasztóan szomorú véget is simán elviselnék a dolognak. Nincs is jobb mikor 17 éve várod a happy endet és a végén kiderül h nincs happy end. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7069 Dátum: 14 jan 26, 13:05:14 »

Nem baj az ha vársz, csak az hogy logikátlan. Már ne haragudj. Vegyük alapul,hogy se Kushinának se Minatonak nem volt vérvonal képesség, ami értelem szerűen kizárná hogy Narinak is legyen. Meg amúgy is egy vérvonal képesség nem vetekszik egy szem technikával, ezt bizonyították már akkor amikor a kekkei touta se volt nagy szám pár harcban. Madara ellen meg végkép nem. Szóval ez eléggé hülyeségnek hangzik, valami összefüggőbbet kellene.  Gondolkozik

A depis befejezés meg szerintem nem való egy shounenhez, mert nem kifejezetten a felnőtt korosztályt célozza meg és valószínűleg egy fiatalabb néző, aki már alig várja a kiszámítható véget, hogy Nari hokage lesz, annak nem kifejezetten örülne mondjuk, hogy meghal a végén. Sőt szerintem még én se mert amikor elkezdtem akkor én is elég fiatal voltam és egy olyan befejezés ami egyáltalán nem vidám, nem tudom azért az nagyot ütne. És szerintem a Narutoba nem az a lényeg,hogy minél elképzelhetetlenebb legyen a vége, hanem, hogy a vége előtt történjenek elképzelhetetlen dolgok és utána happy end.   Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 26, 13:08:25 írta Hakuu » Naplózva

Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7070 Dátum: 14 jan 26, 14:06:09 »

A vérvonal dolgot én nem vmi szemtechnikára gondoltam, hanem igen vmi Kushina féle pecsételős témára. Nem nagy dolog de ha már vmikor elsütötték h örvény ország mekkora menő pecsételő volt, akkor ki tudja hátha van vmi olyan pecsételő technika amitől ledermed az arcom (az már más tény hogy egy ügyefogyi Narutonak pecsételő technikákat adni hát oké Nevet )

A depis vég meg csak egy kis fikció volt, egy ábránd hogy hogyan zuzhatjuk szét a gyermekek álmát Nevet gonosz vagyok Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7071 Dátum: 14 jan 26, 14:13:05 »

Emlékszem, hogy Jiraya azért tanította meg Narunak a rassengant, mert ahhoz nem kell kézpecsét és mégis erős teknika Nevet. Ehhez képest durva lenne, ha alapból menne neki a legbonyolultabb ninjutsu fajta, de persze bármi megtörténhet. A saját pecsétjét ne hozzuk fel ellenpéldának, mert ahhoz megkapta a kulcsot.

Egyébként szerintem Kishi anno Kurama megszelídítésére gondolt, mint pover up.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7072 Dátum: 14 jan 26, 14:21:57 »

Hat esetleg az jo otlet lenne bar azt nem hiszem hogy berakna, pedig enis neznek valami bonyolult techhnikat. De valoszinubbnek tartom hogy mivel Vukk annyira szereti Narit, talanha ujra osszerakjak a juubit a vegen Nari labanal fog dorgolodzni es hoppa Spiral Mihaly ki lett ....  Nevet
Naplózva

Wadi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12



« Válasz #7073 Dátum: 14 jan 26, 16:14:33 »

Az oké ha a juubi átmegy pajkos cicába, de azzal is van némi gond. Egyszer már egybe volt és elvileg már akkor is dúlt a láv Narancskával, persze oké akkor még nem volt benne Kurama meg Tunyacsáp akkora részben, de akkor is kicsit fura lenne ha most hirtelen minden más lenne. Másik meg, Madara gondolom magába pecsételi a juubit mint Obito. Akkor meg mit is ér, hogy szeretik Narutot a démonkák? Jó magyarázattal persze ezt is elfogadom majd, de addig is tűkön ülve várom a mester további alkotását. Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7074 Dátum: 14 jan 26, 17:29:45 »

Arra gondok,hogy Vukk tudata megmarad es amikor juubi lesz megeszi Spiral Mihalyt  Hümm-hümm
Naplózva

tobi323
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 31


« Válasz #7075 Dátum: 14 jan 26, 19:27:47 »

Brutális vég lesz az biztos, nagyon kiszámíthatatlan, nem csodálkoznék ha naruto..csak úgy felálna :DDD szerintem semmit sem kap naruto csak a kitartása miatt fog nyerni
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7076 Dátum: 14 jan 26, 19:49:08 »

Hat en ilyen Bleach-es befejezest nem akarok gyerekek, nelegyen mar uj fur ero, sse az hogy elvesziti az erejet aztan visstakapja, meghal azt 10x feltamad. Ne legyen mar ilyen gagyi hogy gyenge megis leveri az akarataval, ez milyen?  Szomorú En izgalmas es boldog veget akaroook !       O//_ //O
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #7077 Dátum: 14 jan 26, 20:20:53 »

Lehet, hogy előttem valaki már írta, de nem, akkor elmondaná nekem valaki, hogy akkor most hogyan tudott Hiruzen mind az öt elemet használni annak ellenére, hogy sokszor mondták már a mangában és az animében is, hogy nem lehet elsajátítani mind az 5 elemet? Mert a Rinnegan-al meg Kakuzu Jutsu-jával oké.... de itt....

Hat en ilyen Bleach-es befejezest nem akarok gyerekek, nelegyen mar uj fur ero, sse az hogy elvesziti az erejet aztan visstakapja, meghal azt 10x feltamad. Ne legyen mar ilyen gagyi hogy gyenge megis leveri az akarataval, ez milyen?  Szomorú En izgalmas es boldog veget akaroook !       O//_ //O

Ezzel szerintem már elkésett a Naruto.
Naplózva
Shiharu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 60



« Válasz #7078 Dátum: 14 jan 26, 20:29:26 »

Olvasva a kommentetket az jutott eszembe, hogy Naruto kap egy tál ráment, és ez olyan szinten revitalizálja, hogy ettől szétrúgja nemhogy Madarát, de még Tízeskét is, hogy a térdükön állva könyörögnek majd neki, hogy legyen a mesterük. Eközben egy példátlan csatát vív Szöcskével, aminek persze döntetlen vége lesz. Majd kijelenti, hogy bocs, nem tanítok senkit semmire, s elvonul Konohamarunak betanítani egy új "őrületes technikát".  Pojén (Tényleg, hová lett az öcskös? Már egy jó ideje eltűnt az aktív szereplők közül, nem? Mosolyog )

Lehet, hogy előttem valaki már írta, de nem, akkor elmondaná nekem valaki, hogy akkor most hogyan tudott Hiruzen mind az öt elemet használni annak ellenére, hogy sokszor mondták már a mangában és az animében is, hogy nem lehet elsajátítani mind az 5 elemet? Mert a Rinnegan-al meg Kakuzu Jutsu-jával oké.... de itt....

Hat en ilyen Bleach-es befejezest nem akarok gyerekek, nelegyen mar uj fur ero, sse az hogy elvesziti az erejet aztan visstakapja, meghal azt 10x feltamad. Ne legyen mar ilyen gagyi hogy gyenge megis leveri az akarataval, ez milyen?  Szomorú En izgalmas es boldog veget akaroook !       O//_ //O

Ezzel szerintem már elkésett a Naruto.

Hiruzen az Hiruzen, és ezért a ninjavilág alapszabályait is áthághatja. Hiszen ő a naagy és erőős harmadik, vagy mi... ikszdé
...
Mért késett volna el? WTF?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 21:35:53 írta Shiharu » Naplózva

Őszintének lenni veszélyes, ha csak nem vagy hülye is mellette.             G.B.Shaw
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7079 Dátum: 14 jan 27, 07:53:23 »

Moderátor:
Megkérek mindenkit, hogy a szereplők rendes neveit használja a hozzászólásaiban (vagy max. annyira torzítsa, hogy még felismerhető legyen). Sok fórumozó nem olvassa minden nap a fórumot, és így nekik nehézkes lehet az "álnevek" és gúnynevek alapján megérteni, hogy miről is írtok.


___________________________________________________


Lehet, hogy előttem valaki már írta, de nem, akkor elmondaná nekem valaki, hogy akkor most hogyan tudott Hiruzen mind az öt elemet használni annak ellenére, hogy sokszor mondták már a mangában és az animében is, hogy nem lehet elsajátítani mind az 5 elemet?
...

Kérlek, linkelj egy manga oldalt, ahol kijelentik, hogy vérvonal képesség nélkül lehetetlen elsajátítani az mind az öt elemet. Én sajnos nem emlékszem ilyenre.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!