24 jún 26, 10:54:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1819684 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
trojakeva
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 95



« Válasz #6915 Dátum: 14 jan 16, 10:06:58 »

nem kell sajnálni sasukétól hogy hasonlít izunára( amugy utálom sasukét) mert naruto meg majdnem 10emberre hasonlít[természetileg]. Hát szerintem nem sokat fog érni a fél kyuubi amit naruto megkap az apjától mert idáig is volt egy fél azt madara simán kikapta belőle, tehát a másik felét is simán kikaphatja ha akarja  de tuti nem fogja ,(mert ha akarná valamivel megakadályozzák) ezt is csak azért hogy meglegyen a drámai fordulat.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #6916 Dátum: 14 jan 16, 11:19:15 »

Mit akar az jelenteni:

"ott, hogy alakul a harc?"
"a belsőségek meglepően jók"
"Ráadásul gondoskodom magam számára egy új szemről. Noha nem tudom, hogy kitart-e mellettem"

Nem vágom, hogy miről beszélgetnek.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6917 Dátum: 14 jan 16, 11:29:24 »

"Ott"- Obitoéknál.
A belsőségekről csak morbid dolgok jutnak eszembe Zetsu kapcsán... Nevet
A másik szem meg Sasuke szeme, amiről már volt szó az előző fejezetben. Meg akarja szerezni, de nem biztos, hogy kompatibilis lesz vele, így nem biztos, hogy kitart-e mellette az a szem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6918 Dátum: 14 jan 16, 12:21:26 »

Mit akar az jelenteni:

"ott, hogy alakul a harc?"
"a belsőségek meglepően jók"
"Ráadásul gondoskodom magam számára egy új szemről. Noha nem tudom, hogy kitart-e mellettem"

Nem vágom, hogy miről beszélgetnek.

Ott - Obitoéknál bár ott már csak Minato és Kakashi a fekete Zetsuval és egy félholt Uchihával
A belsőségek meglepően jók - aszerintem ami a Mazou szoborban zajlik le hogy egyesülnek-e a bijuuk ereje Nevet

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #6919 Dátum: 14 jan 16, 12:47:53 »

Nemtom ti hogy vagytok vele, de az utolsó oldalon a szitu egy hatalmas magas labda, ahol minden jel arra utal, hogy a kövi részben Sasuke egy Itachi féle hollós eltűnést mutat be. Bár ellene szól, hogy pont Madara ellen működne-e egy genjutsu ill., hogy ne venné észre... Mindazonáltal Sasuke csak a "jedi trükkön" lepődött meg, míg amikor leszúrták majdhogy nem fapofát vág és az ilyenkor megszokott szájból kicsorduló vér sem jelent meg... Gondolkozik
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6920 Dátum: 14 jan 16, 13:09:27 »

Én még attól féltem, hogy mi lesz ha obito-t valahogy legyőzik akkor Madara egyedül mit csinál a 9bijuu,naruto,bee,sasuke,volt hokagek,kagek meg még a maradék pár ezer ember ellen. Akkor még Madarát sajnáltam, hogy így nem lesz könnyű dolga, de mióta egyedül harcol a többiek ellen már egyre jobban a másik oldalt féltem ami eléggé durva... főleg, hogy másik oldalon nem 1-2 olyan shinobi van aki a legjobbak között vannak az egész shinobi világba, mégis Madara az 1 rinneganjaval úgy szivatja a többieket mintha meg se kottyana neki ez az egész.
Kíváncsi vagyok, hogy Madara mit fog kezdeni ha visszakapja a másik rinneganját... Nevet
Nagyon brutál egy csávó ez a Madara az tény..
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6921 Dátum: 14 jan 16, 14:31:16 »

Szerintem meg egy másik bolygóról jött ide amit már az uralma alá vett  ikszdé vagy lehet, hogy a jövőből jött.

Egyébként igen valóban furi Sasuke reakciója nem olyan fejet vág mint amikor átszúrnak valakit karddal. De Hashirama is tervezett valamit amit most elvileg Sasuke hajt végre gondolom a következő fejezetben.

Kíváncsi leszek mi lesz az de nem hiszem hogy Izanami vagy Izanagi lenne.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6922 Dátum: 14 jan 16, 15:23:26 »

Madarát a Vegita bolygóról küldték a Földre, hogy hódítsa meg, mert más bolygókhoz túl gyenge volt Nevet

Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6923 Dátum: 14 jan 16, 15:53:50 »

érdekes fejezet volt
a rajzolás tetszett... az is tetszik hogy halad a sztori...
madara röhejesen tápos továbbra is de mivel tudjuk h úgyis kikap továbbra sincs semmi értelme a nagy tápolásnak
különösebb fordulat sincs.. minden a "senki nem ejt a gonoszon egy karcolást sem, aztán hirtelen a főszereplő mégis erősebb lesz" sablon szerint halad
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 16, 15:54:43 írta nclearu » Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6924 Dátum: 14 jan 16, 18:49:55 »

Amúgy nem tudom hogy van e összefüggés hogy Madarát is átszúrták egy karddal Hasi ellen a harc végén és Sasuket is. Talán meg kell halni hogy felébredhessen a Rinnengan vagy valami ilyesmi.
Naplózva
vikcy96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22



« Válasz #6925 Dátum: 14 jan 16, 19:38:43 »

amugy már obito meghalt ,vagy még a fekete Zetsu tartja életben ?
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6926 Dátum: 14 jan 16, 20:27:47 »

Még életben tartja fekete Zetsu. Legalábbis addig, míg nem tudja visszajuttatni a szemet Madarának.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #6927 Dátum: 14 jan 16, 21:02:56 »

Amúgy nem tudom hogy van e összefüggés hogy Madarát is átszúrták egy karddal Hasi ellen a harc végén és Sasuket is. Talán meg kell halni hogy felébredhessen a Rinnengan vagy valami ilyesmi.

Hát nem tudom, hogy te mit olvasol vagy nézel, de abban a harcban nem halt meg Madara, csak Hashirama gondolta azt. (ezt még Kabuto is feltételezte amikor megidézte őt edo tensei-esként, illetve a mostani anime részben is láthattuk őt öregként és nem halottként)

Nem tudom miért van mindenki oda annyira Rinnengan felélesztéséért, hogy húúú most Sasuke kapott senju csakrát tuti hogy felébreszti a szemeket vagy Narutoba pecsételik a tíz farkút és ő éleszti föl... akkora hülyeség hogy már az olvasása is fájdalmas. ikszdé  Az mondjuk igaz, hogy nem tudjuk mi válthatta ki Madaránál, de azt tudjuk, hogy Hashirama sejtjeit ültette be magába és nem a chakráját lopta el, mivel annak semmi értelme nem lenne (nem tartalmaz DNS-t) és még így is csak jó sok idő után sikerült "aktiválnia a szemeket".
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6928 Dátum: 14 jan 16, 21:13:49 »

Az a durva, hogy Madara volt a legerősebb uchiha (meg az is), valamint háborúba nőt fel ahol sokat harcolt és mégis egy ilyen tehetség csak öregkorára bírta feléleszteni a rinnegant.. Sasuke nyilván kap majd valami power upot de az kicsit baki lenne ha most 17évesen annyit fejlődne az FMS-e meg megkapná a hashirama DNS-ét aztán majd rinnegannal szaladgál.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6929 Dátum: 14 jan 16, 21:19:49 »

Sasukénak nem feltétlenül kell legyőznie Madarát (mellesleg nem is tudná) Tulajdonképpen Hashiramától megkapta a maga feladatát. Semmisítse meg a Madara által lenyúlt chakrát. Ha ezt megteszi akkor nagyon is sokkal járulhat hozzá Madara legyőzéséhez, hiszen Madara elveszíti az erejének talán legjelentősebb részét, regeneráló képességét. Ha még ez esetleg azt is jelentené, hogy képes lehet elpusztítani a jutsu által Hashirama beültetett DNS-ét akkor meg nagyon is brutális dolgot tehet madarával.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 460 461 [462] 463 464 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!