24 jún 26, 12:31:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1820024 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #6885 Dátum: 14 jan 15, 15:20:04 »

Én most azt vártam Madarától hogy beveti a Tökéletes Susanoot,meg fa elemmel lebirkózik mindenkit,azért kíváncsi leszek Sasuke meg a senju csakra mit hoznak ki egymásból,de hogy Rinnegan lesz e neki tőle,max Hashirama sejtjeitől nem?
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #6886 Dátum: 14 jan 15, 15:27:33 »

elvileg sasuke most akkor kapott izanamit meg izanagit?
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #6887 Dátum: 14 jan 15, 15:37:55 »

yeah meghalt szöcske:D
...de sajnos szerintem ez jövőhéten megcáfolódik
Naplózva

Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #6888 Dátum: 14 jan 15, 15:51:18 »

elvileg sasuke most akkor kapott izanamit meg izanagit?

Jót mondasz, tuti, hogy nem halt meg, ha nem elég a Senjutsu csakra, Izanagival meg is menekült. A másik szemével küldene rá egy Izanamit és Madara megkapja a végtelen genjutsuját. Sasuke megvakulna, Naruto meg féltékeny lenne, elvették a sorozatát.
Naplózva
TalkNoJutsu Wins the Wars
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 121



« Válasz #6889 Dátum: 14 jan 15, 15:52:48 »

elvileg sasuke most akkor kapott izanamit meg izanagit?

Jót mondasz, tuti, hogy nem halt meg, ha nem elég a Senjutsu csakra, Izanagival meg is menekült. A másik szemével küldene rá egy Izanamit és Madara megkapja a végtelen genjutsuját. Sasuke megvakulna, Naruto meg féltékeny lenne, elvették a sorozatát.


Igen, mi sem lenne nagyszerűbb, mint ugyanazzal az "inujj no jutsuval" legyőzni két "túl erősre sikeredett" főbosst -.-"
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6890 Dátum: 14 jan 15, 16:04:01 »

na itt aztán van kiveséznivaló:
 nyárutó elalél, Kyuubi-k: under arrest Mosolyog , tobirama K.O és végül Szászukét leteremtik (döféssel)

Persze Sasuke nem ende.
 Technikai KO
biztos lesz valami fás poén. Vagy genjutsu. Bár uyge ki van mondva hogy semmilyen jutsu nem hat Madar őkelmére. 
Így AZ SEM.  Figyelmeztetés

Taláén próbálkozzon a......... Kurosaki Ichigo, Monkey D. Luffy, Natsu Dragneel, Songoku, Inu-yasha fedőnevű kvintett.
Mosolyog (Ők az én szuper-csapatom)  Nevet  smirksweat

 Zenekar Mert elhúzzák mindenki nótáját !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6891 Dátum: 14 jan 15, 16:06:43 »

Tudom én vetettem fel Sasuke rinneganját, de elvileg ahhoz Senju dns kell, ő pedig csak csakrát kapott, tehát ne borítékoljuk előre.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6892 Dátum: 14 jan 15, 16:39:32 »

Az a baj, hogy mos le kellett volna sokkolódnom hogy 'Úristen, Sasukét, ledöfte Madara, most meg fog halni, ki se bírom jövőhétig!", de ehelyett meg lapoztam, hopsz, Sasukét leszúrták, whatever, jé, itt egy új cuki álmos kismacsakás videó youtube-on!

Amúgy ezt most nem csak a Narutóra mondom, hanem a legtöbb shounenre jellemző hogy olyan szintem mindig megmentik  szerepőiket a mangakák, hogy már eszembe sem jut h vki tényleg meghalhat/komolyabban lesérülhet.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6893 Dátum: 14 jan 15, 17:22:52 »

Sasuke Kishi kedvenc karaktere, elsőnek őt szerette volna hokagénak(vagy még mindig?), esélytelen, hogy meghaljon.. Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6894 Dátum: 14 jan 15, 18:28:11 »

Kage részét könnyen meglehet oldani anélkül hogy egyáltalán betöltené a posztját.
Nem tudom hogy volt-e ilyen,de megtehetné azt hogy meghal de a tettei elismerésiért(Még Borsot törne Madara orra alá)
megkapja a tiszteletbeli Kage Címet.Utána pedig menne a számozás tovább.
El is érné a célját meg nem is Nyelvesít
Naplózva

sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6895 Dátum: 14 jan 15, 19:09:00 »

Mikor Gaara elviszi Narutot a homok"felhővel", az teljesen arra hajaz, mikor Son Goku a varázsfelhővel elmegy bármerre. Nevet
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #6896 Dátum: 14 jan 15, 20:30:49 »

Az a baj, hogy mos le kellett volna sokkolódnom hogy 'Úristen, Sasukét, ledöfte Madara, most meg fog halni, ki se bírom jövőhétig!", de ehelyett meg lapoztam, hopsz, Sasukét leszúrták, whatever, jé, itt egy új cuki álmos kismacsakás videó youtube-on!

Amúgy ezt most nem csak a Narutóra mondom, hanem a legtöbb shounenre jellemző hogy olyan szintem mindig megmentik  szerepőiket a mangakák, hogy már eszembe sem jut h vki tényleg meghalhat/komolyabban lesérülhet.

Egyébként kivételesen engem sem rázott meg annyira pedig Naruto után Sasuke a másik nagy kedvencem. Én is néztem a képeket és jéé leszúrta..de semmi "úristen mi lesz így most"... xD hiszen Hashirama odaadta neki a megmaradt chakráját is, és egy jutsut is ha jól értettem az angolt. S kijelentette h Uchiha Izunára hasonlít xD nah ezen meglepődtem de semmi egyéb. 
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6897 Dátum: 14 jan 15, 20:31:42 »

Nem volt rossz fejezet, de sasuke ugyis tuléli . Egyáltalán nem rázott meg ez az egész dolog.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #6898 Dátum: 14 jan 15, 20:39:51 »

Nagyon eltolódtak az erőviszonyok, valóságos csoda kellene, hogy bárki is olyan szintre emelkedjen, hogy ellenfele legyen Madarának. Olyan ez mint, amikor a 16 éves srác beáll a 10 évesek közé focizni Nevet

Mindenki jön az elrugaszkodott Naruto rinnegannt növeszt meg Sasuke rinnegannt növeszt hipotézisekkel. Ezek az elvadult ötletek is csak azt jelzik, hogy nagy "csoda" kell, hogy kiegyenlítődjenek az erőviszonyok. Ugyanakkor nagyon szegényes fantáziára vallana, ha hirtelen még valakinek rinnegannja nőne.  Kishit kreatívabbnak ismertem meg Nevet


Valami olyan lesz, ami még nem volt  Nevet
Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6899 Dátum: 14 jan 15, 21:04:50 »

Sasuke most akkor Senjutsu chakrát kapott,meg egy jutsut Hashitol? Mert ha kapott Senjutsu chakrát akkor az dobhatott egy picit az erején.Ugye Madara mondta nemis olyan rég,hogy ha van egy Uchiha-nak Senjutsu chakrája is,akkor az nem kicsit add az erejének(lehet nem épp igy mondta,de igy is lehet érteni remélem.  smirksweat)
Na most ha Sasuke tényleg kapott Senjutsu chakrát,akkor legalább picit dobnia kellett az erején.
Énis hiányoltam az arcokat,mikor megtudják mi történt Naruto-val,legalább Sasuke észrevehette volna,hogy nicsak láncraverték a kis rókát.
Kiváncsi vagyok,hogyan fog Sasuke kijönni ebből a helyzetből amiben van. Bár tuti,hogy valahogy kimászik a slamasztikából.  smirksweat
Még az a nagy kérdés,hogy mit mondott Kurama Gaara-nak,és hová is viszi most Narutot Gaara?(bár a helyes döntés az lenne,hogy az apjához viszi,de kitduja  ikszdé)
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 458 459 [460] 461 462 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!