24 jún 06, 17:14:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776836 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6570 Dátum: 13 dec 11, 17:16:01 »

a sok farok egy spotra csapós dologról már írtam...Lehet sikerült és ott is sorban csaptak mint a "tengó" közben és először az egy farkú majd a 2 és utána a 3 csapott rá a cicus farkára... ikszdé

Igen igazatok van a Senju Regeneráló erőt megszorozzuk egy Uchiha Madarával és egy olyan erőt kapunk ami még azelőtt felhealeli madarát, hogy atomjaira hullik ennek annyi az ára, hogy leesik az egyik karja amit fél percel később visszaragaszt....

Mi ez a hülyeség, hogy lehet nem kell szem a Susanoohoz? ennyi erővel Sasuke mondhatta volna Itachinak, hogy vigyed a szemeim úgyse kellenek, mert anélkül is megy minden.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6571 Dátum: 13 dec 11, 17:45:46 »

Susano:
Ez meg pont, hogy már lényegtelen, hisz anno Tobirama mondta, hogy az Uchihák kettyósodott agya termeli a fura csakrát.

A bijuu ganbang elkerülése:
Senjutsu, bazi jó csakra érzékelés.


------------------

Arra már gondolatok, hogy Hidan valójában Madara unokája? Csak a kis gyökér nem tudta feléleszteni a sharingant és inkább a vallás felé fordult. Az is ugyan ekkora mazochista volt.


Egyébként, ha madara feje fölött a következő szöveg lebegne zöld fénnyel:

HP: 999999999999999
DEF: 999999999
ATK: 9999999999
HP regen/sec: 99999999999

Akkor mindent elhinnék, és nem keresnék irrealitásokat a logikában.

De tényleg, van egy olyan érzésem, hogy ezen utolsó történet szál írása közben Kishi rákapott a WOW-ozásra.

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 17:47:43 írta Shiro » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6572 Dátum: 13 dec 11, 18:24:47 »

Egyébként, ha madara feje fölött a következő szöveg lebegne zöld fénnyel:

HP: 999999999999999
DEF: 999999999
ATK: 9999999999
HP regen/sec: 99999999999

De tényleg, van egy olyan érzésem, hogy ezen utolsó történet szál írása közben Kishi rákapott a WOW-ozásra.


Vagy olvasta a Log Horizont Nevet

De amúgy tényleg egy kicsit elszalatt a ló Madarával. A vérben lévő homok meg a széllökés még oké, de az instant kéz és szemműtét meg, hogy kutya baja miután a Bijuuk a sz*rt is kiverik belőle, ez már tényleg nem normális. Oké, hogy senju dns meg Sage mód, de nah....
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 18:25:25 írta Exkirion » Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #6573 Dátum: 13 dec 11, 18:39:33 »

Nemigazán értem a felháborodás okát...Tsunade Madara ellen pont így verette a pecsét feloldása után,és Madárka még meg is jegyezte,Hashi sokkal jobban tolta nála,és ugye Madara rendelkezik ezzel az erővel(is,a természet energiákról nem is beszélve,ami valszeg Madara gyenge pontja lesz).
A Susanoo tényleg Fail volt,ennyi erővel kb Kakashi is képes Susanoo-zni,sőt még Shikamaru is. Nyelvesít
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6574 Dátum: 13 dec 11, 18:46:10 »

Vicc volt ez a fejezet. Mindent le írtatok. Mindenre gondoltam hogy madara elhuzza a csíkot, vagy valami, de nemm széjjel veri a haderőt. na má most akkor ha magába is megy a téma akkor fölös volt ez az egész háború ha 1v kb 80000be lehozza a mecset.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #6575 Dátum: 13 dec 11, 18:50:48 »

Susano:
Ez meg pont, hogy már lényegtelen, hisz anno Tobirama mondta, hogy az Uchihák kettyósodott agya termeli a fura csakrát.

De tényleg, van egy olyan érzésem, hogy ezen utolsó történet szál írása közben Kishi rákapott a WOW-ozásra.

Az a "speciális chakra az agyban" nem a Susanoo-ra vonatkozik, hanem arra, hogy miért lesz minden Uchiha emós. Plusz mondta Obito is mondta, hogy csak ritka kevés Uchiha-nak van Susanoo-ja, szóval ismét kilőve (elvégre Obito-nak és Shisui-nak sem volt).

Szerintem meg csak szimplán "speciális chakra" termelődik az agyában.... 3-4 éve.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6576 Dátum: 13 dec 11, 18:56:30 »

Nem akarok bele menni, de maga az ms volt ritka. Shisuit nem emlitette senki hogy nem volt susanoo. a susano alap technika. a többi képesség meg amolyan specializálódás..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #6577 Dátum: 13 dec 11, 18:57:50 »

A fejezet minden irrealitásán túl, azért annyit hozzátennék gyorsan, hogy Kakashinak is kb. így tették be a sharingant. bye bye
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6578 Dátum: 13 dec 11, 19:01:49 »

Soreszko itt már Shiro ironizál mert tényleg elég képtelen dolgokat húz elő madara a tarsolyából vagy már honnan. smirksweat
A végén kiderül hogy a Susanno is csak egy idézett lény ami segít neki,lehet Komamurától vette kölcsön. Nevet

Amúgy a gyógyítós kijelentése Madarának az még nem Tsunade pecsétfeloldása előtt volt?
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6579 Dátum: 13 dec 11, 19:04:18 »

Nem akarok bele menni, de maga az ms volt ritka. Shisuit nem emlitette senki hogy nem volt susanoo. a susano alap technika. a többi képesség meg amolyan specializálódás..
ebben nagyon tévedsz. A Susanoo feltétele hogy mindkét szemedben aktiváld a mangekyou sharingant, szóval igen is ritka a sharingan technikák között. Obitónak azért nem lehetett mert nem birtokolta a másik szemét és nem tudta aktiválni. Szóval ez a szem nélkül Susanoo elég nagy hiba szerintem is.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/464/18
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 19:08:06 írta Depres » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6580 Dátum: 13 dec 11, 19:07:49 »

Hmm. Most, hogy így belegondolok, az sehol sem hangzik el, hogy a Susanoo használatához kell a MS. Csak az, hogy aki mindkét szemében feléleszti az MS-t, az használhatja a Susanoot. ^^
Mondjuk az is ott van, hogy eddig csak olyanoktól láttunk Susanoot, akiknek épp aktív volt a MS-ja.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6581 Dátum: 13 dec 11, 19:12:33 »

Aha hány olyanról tudunk hogy nem aktiválódik mind2 szem? csak obito esetében.Maga az ms volt ritka, ha az meg volt jött a többi is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6582 Dátum: 13 dec 11, 19:14:46 »

Hmm. Most, hogy így belegondolok, az sehol sem hangzik el, hogy a Susanoo használatához kell a MS. Csak az, hogy aki mindkét szemében feléleszti az MS-t, az használhatja a Susanoot. ^^
Mondjuk az is ott van, hogy eddig csak olyanoktól láttunk Susanoot, akiknek épp aktív volt a MS-ja.
akkor miért omlott össze Sasuke Susannoja mikor romlott a látása? Ha az EMS kell ahhoz hogy korlátok nélkül használhassa valaki a Susanoot akkor nyílván kapcsolatban van a használata a szemével, nem?

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/484/11
Naplózva
Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6583 Dátum: 13 dec 11, 19:14:57 »

Chakra-nak szerintem igaza van mert pl: http://www.youtube.com/watch?v=DbVEdGHIMtU
Itachi nem kapcsolta be a mangekyou t itt mégis Susanoo t használ. Vagyis szerintem aki fel ébresztette mind 2 szemébe a Mangekyou Sharingant és Már használta a Susanoo-t az lehet egész életébe fogja már tudni használni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6584 Dátum: 13 dec 11, 19:34:54 »

Az szerintem Kisi bakijának bakizása:

Mangában, amikor éppen lecsap a Kirin Itachi MS-el sasol
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/391/10

Itt meg amikor már Susanoja van, tényleg nincs benne az MS minta, de még a sima sharingan minta sem.
Viszont a szeme nem fekete, hanem fehér (piros), így tehát következtetni lehet, hogy Kishinél éppen kifogyott a tinta
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/391/18

Habár a következő oldalakon is fehér (piros) a szeme.

Habár, ha azt vesszük, hogy Tobi a dimenziós dzsucuját a sima sharingannal használgatta, holott az is MS technika volt...

...



Naplózva

Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!