24 szep 27, 16:58:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908710 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6555 Dátum: 13 dec 11, 14:03:28 »

Eddig csak arra tudok magyarázatot adni, hogy miért nem érzi a fájdalmat.
Naruto a senjutsu edzés alatt mintha megemlítette volna a béka papának, hogy nagyon feltolódott a fájdalomküszöbe. A több tíz méteres esés meg se kottyant neki.
De a többi... Shiro hozzászólásán nagyon jót nevettem. Nevet
Ilyen csapásokat még Narcsi se könnyen élt volna túl, annak ellenére, hogy főszereplő. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #6556 Dátum: 13 dec 11, 14:47:17 »

Jó rég óta nem szóltam hozzá érdemben a fejezetekhez, most fogok,,,,,sajnos.

Ez a fejezet szimplán nevetséges volt. Nem jó vagy rossz, egyszerűen nevetséges.

Először is, amit Shiro mondott, a homok a vérben képlet. Aztán az a bijuupingpong, az már kész röhej volt.

A következőt hajlamos vagyok lebeszéltetni, ha jól érvel valaki. Hogy a féroszba használt madara Susanoot, amikor nincsenek szemei??!

Oh szemek....Madarát kéretem kinevezni a Magyar egészségügy élére, és legalább 3 Nóbelt neki! Az egy dolog, hogy valamilyen csoda folytán más szemeket tudnak orvosi technikákkal átültetni, de hogy szimplán a "belenyomom a szemgödrömbe, mert azután biztosan látni is fogok!" megoldás,,,,,hát,,,,,,,,,,

Szerk: azért a kézfelvarrás se volt semmi.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 14:50:48 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
csaba1992
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 113


« Válasz #6557 Dátum: 13 dec 11, 15:17:30 »

Ha jól emlékszem Sasuke szemátültetése után egy darabig be volt kötve a szeme,erre Madara...de hát ez van,és hogy maradt ott a karja,nincs ott Kakuzu hogy megvarrja neki,Obito pedig jó néhányszor elvolt egy karral(mikor Konan és Torune által leszakadt neki az egyik),na meg Deidara,mintha Madara annyira a kezével harcolna,max ha kézjeleket kellene csinálnia akkor talán szüksége lenne rá,de olyan bitang erős hogy sztem kezek nélkül is ellene.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6558 Dátum: 13 dec 11, 15:24:15 »

Lehet,hogy annyira megnött az öngyógyitó képessége,hogy csak egyszerűen belehelyezi a szemét a szemgödörbe,s a többit az öngyógyitó képessége elvégzni.
Bár,ha ilyen sebességgel tudja gyógyitani magát,akkor a komolyabb sérülései is egy szemvillanás alatt begyógyulnak.
Nemtudom,hogy Mdara-t meddig lehet még turbózni,de ez a szint amin Madara jelenleg áll,egy kicsit már nevetséges.
Valyon most jön,hogy Narutot is feltúrbozzák Madara szintjére,s jöhet a gigászi csata 2 Isten között?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6559 Dátum: 13 dec 11, 15:32:11 »

Na jó.. én is rég nem írtam már ide. Hát akkor:
Szerintem az elég egyértelmű, hogy a mangának nagyon jót tett az, hogy vége ennek a már túlhúzott, túldrámázott Obitos szálnak. Véleményem szerint a mostani részek nagyon jók. Sőt, nagyon messzire kell visszalapozzak, hogy találjak még ilyen jó részeket, mint az elmúlt 3. Szerintem. Végre itt a főgonosz, teljes erejében (majdnem), aki már vagy 400 része van felvezetve (tippeltem). Persze elég kiszámítható volt, hogy vissza fog jönni az életbe, meg hogy visszaszerzi a szemeit, de most őszintén, nekem sokkal izgalmasabb, hogy végre nem egy hulla, meg egy érzelmileg gyerek ellen van a háború, hanem az élő Uchiha Madara ellen, rinneganostól, fa elemestől, senju chakrával, tökéletes Susanoo-val, stb. Vagyis gyakorlatilag minden jelentősebb erőt, ami a történet folyamán feltűnt, magáévá tett, kivéve a Bijuukat, de azokat meg most akarja megszerezni. Persze azon hogy ez így túl tápos-e, sőt már irreális-e, azon lehet vitatkozni. Én mondjuk ezt vártam el egy 10 éves sztori végén.
Persze, azt már nem lehet elvárni, hogy logikai hibák ne legyenek benne. Vannak. De amit itt egyesek leművelnek...

Valahogy nem tudom komolyan venni Madara erejét. Sokkal gyengébbnek tűnik, mint amilyen Obito volt.
És nagyon kicsapongó is volt, a 12-es képen még a kagék ellen akart harcolni(megint), a 16-oson már a bijuuk ellen(megint).
Madara szerintem erősebb mint Obito volt, de ha nem is, ne felejtsd el, hogy kb. egy tízfarkúval kevesebb van benne, és így is hasonló erőt képvisel (szerintem sokkal nagyobbat, hisz 9 bijuu támadását is kibírta, míg Obito a Susanoos Kuramától hanyatt feküdt gyakorlatilag). És mi az hogy megint a kagék ellen akar harcolni? Az csak fekete Zetsu visszaemlékezése volt.

A szembeültetést, meg a kar visszavarrást kritizálókat sem értem, hisz mindig is csinálták a mangában. A való élethez hasonlítani meg szimplán hülyeség. És igaz, hogy Sasukénak annó még gyógyulnia kellett, de ő nem Sasuke, hanem Madara + senjutsu-vagyis sokkal gyorsabban gyógyul.
Azt hogy nem érzi a fájdalmat és hogy 9 bijuut kibír, arra kiváló (nem erőltetett) magyarázat a Senjutsu chakra, Uchiha és Senju DNS-el felturbózva.
Azt meg felróni, hogy Gaara minek próbálkozik, mikor úgyis Naruto fogja legyőzni, az meg szimpla poén. Már miért ne próbálozhatna? Nekem külön tetszett, hogy nem csak Naruto meg Sasuke támad, védekezik, meg csinál mindent. Sőt ötletes támadás volt.
Amit viszont megértek, hogy miért vagytok kiakadva, az az hogy Madara miért tud Susanoot használni, ha egyszer nics szeme. Viszont lehet, hogy nem a szemeken van a lények, hanem a benne feltámaszott erőn. Ezt nem tudom, engem is meglepett.

Egy szó mint száz, nekem nagyon tetszenek a mostani részek, már várom, hogy hogyan fogják megoldani. Nem csodálkoznék, ha Narutoba kerülne mondjuk 6-7 bijuu. Így +Sasuke mondjuk tökéletes Susanooval, edos kagékkal, + a maradék bijuu (Shukaku Gaaraval és Bee-ék), már szerintem egyáltalán nem elképzelhetetlen, hogy megverjék Madarat.  

u.i. Persze ez csak az én véleményem, nem biztos, hogy így is van minden. És bocs, ez most tényleg nagyon hosszú lett.

szerk.: És nem vagyok elvakult fan, csak szeretem ezt a mangát (meg általában a mangákat amiket olvasok), és próbálom beleélni magam, ill. logikusan gondolkozni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 15:39:07 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6560 Dátum: 13 dec 11, 15:42:34 »

Kézjelek? ugyanmár itt már minek az?

Körülbelül mindent leírtatok amit én akartam, Shiro és nclaru hozzászólásain nagyon jókat röhögtem !  ikszdé

Szerintem inkább nem szidom le, hogy milyen erős madara mivel ezt így lehet a legjobban megoldani...Ez már régen lett elrontva, hogy ennyi ellenfelet kapott Madara..Ha reális lenne Madara a Rinne Tensei használata utáni 10 másodpercben meghalt volna.

Élő test...Amit a 2 farkú cicusnak a KARMÁVAL szét kellett volna tépnie! egy macskát el se tudok máshogy képzelni  ahogy éppen "pofoz" egyet....Esetleg mint a One Piecebe Enel egyik papja Ohm ahogy kiképezte a kutyáját, itt is az előző Jinchuja a 2 farkúnak megtette vele, így tud 2 lábon járni és boxolni is és a macska ökölbe szorított mancsal bevitt egy egyenes ütést és emiatt a karmai pont elkerülték madarát.Ebbe csak az a szépséghiba, hogy még rajzolva is látszik, hogy nem így volt ikszdé kíváncsi leszek a TV Tokyonál ezt, hogy fogják kivitelezni... Nevet vicces lesz Nevet na de tovább..Ha már 500 km/h-val repül az ÜTÉST követően neki a 3 farkú PÁNCÉLJÁNAK, az élő test persze, hogy lepattan róla... Egyébként észrevettétek, hogy a Bijuuk sorban támadtak? 1farkú kezdte és sorba 2-3-4 stb... Nevet 3 farkú után jön Son goku egy yoko-tobi-gerivel ikszdé utána az 5 farkú persze, hogy nem szarvazta fel...a rovar inkább nem is írom mit csinált majd a soron következő csigának annyira nem tetszett ebben a fejezetben madara irreális ereje, hogy elhányta magát...Miután a homokidomárok megint besültek mert jött Madara szemnélküli susanooja, és ebbe semmi hiba nincsen mivel ő Uchiha Madara és ő megteheti...Utána jön a legjobb rész, a Kyuubi osztva 2-vel naruto aki persze, hogy többet ártott Madarának egyedül, akin akkkorra már Susanoo is volt, mint a másik 8 Bijuu....
ó bocsánat csak 7 mivel a 8farkú egyesével elvitt 20.000 embert a helyszínről amíg ők játszottak. Ezután jött amit nem értettem... 8 ekkora lény hogy tud egy spotba lecsapni pontosan? egy farkuk akkora mint egy tömb ház és egy 160-70 centis embert 9en eltaláltak? tudom szép meg minden, hogy a Bijuuk együtt harcolnak de akkor is...ezek után persze nem atomjaira hullott madara hanem leszakadt a karja  Hmm?  bow amit mint tudjuk egy zellerről levágott levéllel lehet pótolni celluxal.Utána beműtötte a szemét amihez nem mondok semmit.. Erről nem nagyon rémlik már semmi de amikor Itachi eljátszotta, hogy meg akarja szerezni Sasuke szemeit nem jelent meg mögötte valami dolog aminek nekiadja a szemeit? valamint sasuke a műtéte után jó ideig gyengélkedett.

egyébként ez a Biijuknak szégyen... elején ahhoz képest ahogy bevoltak állítva most nevetség tárgyai...

Amit még az elején írtam, hogy ott lett elrontva, hogy madara egyedül maradt( még amúgy jóval előtte), mostmár ha Sasuke átállna hozzá az meg röhejes lenne de mondjuk bárki is állna át annak már power up lenne, mivel tudjuk hogy erősebb vagy ha gonosz vagy mert akkor megkapod a badass-ság képességét.Tehát ha Kiba átállna, akkor ő is kiröhöghetné a 9 Biijut ikszdé

Shiro, következő fejezet első színes oldala a Looney Tunes logo! Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6561 Dátum: 13 dec 11, 16:02:49 »

Egyáltalán nem értem, miért kell ez a rengeteg irónia. Ha szerinted nevetséges, azt meg lehet mondani úgy is. Amúgy a válaszomat arra amit írtok lásd a kommented előtt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6562 Dátum: 13 dec 11, 16:10:45 »

Nem vagyok túl jártas a jutsukban, de biztos, hogy az Uchihák technikái vizuálisak? Magyarul kellenek-e feltétlenül a szemek egy tűzgömbhöz, egy susanoohoz?

Izanami, izanagi, amaterasu, egyes genjutsuk szemesek biztosan, a többinél tudjuk?
Naplózva

Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6563 Dátum: 13 dec 11, 16:12:03 »

AZ első Hokagés mellizmában lehetnek sharinganok, mint annó Danzounak a karjában.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #6564 Dátum: 13 dec 11, 16:15:14 »

Ahhoz hozzászólva, hogy Madara miért úszta meg csak ennyivel a 7bijuu vagy mennyi bijuu ellen úgy, hogy ő volt középen a 7bijuu körbeállta és farkukkal lecsapta szerintem az lehet a magyarázat, hogy attól mert 7bijuu lecsap egy helyre nem biztos, hogy pont Madara testét csapja le hisz a 7bijuunak a farka lehet egyenként vagy 10-20méter, madara meg kb. 170-180centi, nem lehetett nehéz kikerülni úgy, hogy ne pont a testét találja el mind a 7bijuu. Meg amúgy is tudtommal senjuk arról voltak híresek, hogy jó regeneráló képességük volt, na ezt most szorozzátok be a legerősebb uchihával(Madara)+Senjutsuval amitől erősebb lesz a személy,gyorsabb lesz, jobban bírja a fájdalmat.
Viszont vicces volt ahogy Madara szemek nélkül ott hadakozott a 7 vagy mennyi bijuuval egymaga:D Kemény a csávó az tény, és még rinnegan nem is volt a szemébe, na majd most... Nevet Bár így sincs a teljes erejébe, de szerintem 1szemmel se kell félteni őt, hisz szem nélkül 1v1be lecsapna mindenkit rikodou senninen kívűl a jelenlegi erejével:D
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6565 Dátum: 13 dec 11, 16:17:54 »

Ahhoz hozzászólva, hogy Madara miért úszta meg csak ennyivel a 7bijuu vagy mennyi bijuu ellen úgy, hogy ő volt középen a 7bijuu körbeállta és farkukkal lecsapta szerintem az lehet a magyarázat, hogy attól mert 7bijuu lecsap egy helyre nem biztos, hogy pont Madara testét csapja le hisz a 7bijuunak a farka lehet egyenként vagy 10-20méter, madara meg kb. 170-180centi, nem lehetett nehéz kikerülni úgy, hogy ne pont a testét találja el mind a 7bijuu. Meg amúgy is tudtommal senjuk arról voltak híresek, hogy jó regeneráló képességük volt, na ezt most szorozzátok be a legerősebb uchihával(Madara)+Senjutsuval amitől erősebb lesz a személy,gyorsabb lesz, jobban bírja a fájdalmat.
Viszont vicces volt ahogy Madara szemek nélkül ott hadakozott a 7 vagy mennyi bijuuval egymaga:D Kemény a csávó az tény, és még rinnegan nem is volt a szemébe, na majd most... Nevet Bár így sincs a teljes erejébe, de szerintem 1szemmel se kell félteni őt, hisz szem nélkül 1v1be lecsapna mindenkit rikodou senninen kívűl a jelenlegi erejével:D

Így van Nevet legalább nem vagyok egyedül a véleményemmel Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 11, 16:18:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6566 Dátum: 13 dec 11, 16:21:04 »

Mostani Madara olyan az Edos változatához képest mintha az csak egy Zetsu másolat lett volna. Nevet
Megérte vissza olvasni amit Shiro írt,még ha vicc de igaz ha a szinteket nézzük.
Susanno Madaránál már Széria Tartozék,olyan mint a légzés,nem is izgatta hogy van-e Benn Mangekyo vagy sem. smirksweat
9 Bijuu szépen összefogott kár hogy a Combojuk is csak egy kezet szakított lett,Zetsu ragasztó befutó márka lehet.


Nem hiszem hogy 1-2mezei Sharingan a mellkasban magyarázat lenne,Mangekyo pedig nem vehető minden közértben bár lehet ő már törzsvásárlói kártyás akár csak Danzou Orochimarunál. kacsint
Naplózva

Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #6567 Dátum: 13 dec 11, 16:27:12 »

A Tűzgömbhöz nem kell szem, a Susanoo már kérdéses.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6568 Dátum: 13 dec 11, 16:57:51 »

Huhh. Madara megint ijesztő erődemonstrációt tartott. De az tán még ijesztőbb, hogy a Zetsuk összevissza sasszéznak a harctéren.  egyszer fekete, egyszer fehér. az eredetükre kíváncsi lennék. vagy már volt? Szomorú
 Technikai KO
 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6569 Dátum: 13 dec 11, 17:04:55 »

Zetsuk madara akarata Hasi sejtjeiből.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!