24 jún 06, 12:53:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1776548 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6165 Dátum: 13 nov 06, 14:24:46 »

Pont az a lényeg, hogy ő se tudta, mit akar. Kicsit sem volt annyira eltökélt, mint gondolta. Főleg miután szembe lett állítva azzal, hogy csak nem olyan király az a Mugen Tsukuyomi, meg nem így kellene életben tartani egy kedves emléket.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #6166 Dátum: 13 nov 06, 15:06:18 »

Nekem az tetszett leginkább ebben a fejezetben,hogy Naruto nemtudta meggyőzni Obitot,úgy mint ahogy pl:Nagatov-al tette.
Bár azért közel volt ahoz,hogy Naruto meggyőzze.
A kötélhúzás véget ért,igy mostmár minden Bijuu szabad s Obito.-nak már csak a Juubi üress burka van meg.

Na most kéne jöjjön Madara valami fenenagy ötlettel,és átvenni Obito helyét mint főgonosz.
Bár tuti,hogy van valami terve de az a terve,hogy irányitja Obitot amig benne vannak a Bijuuk már elbukott mivel már nincsenek Obitoba a Bijuuk.

Már kiváncsi vagyok,hogy Madara most mit tervez.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #6167 Dátum: 13 nov 06, 15:30:54 »

De fa még  ott van nem? Az maga az igazi tizfarku, bár nem értem obitobna is volt meg már végsö alakja kin van a földön.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6168 Dátum: 13 nov 06, 15:46:14 »

Akkor most nem naruto fognak bele költözni a bijuuk?
Végülis nem rosz rész volt,
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #6169 Dátum: 13 nov 06, 16:42:56 »

Na igen, valaki világsítson fel, most nincs időm visszaolvasni: most a tízfarkú egyenlő a dühös fával? Ha igen, akkor Madara valóban elbukott (látszólag).

Ha viszont a tízfarkú csak maga a düh, akkor csak a csakrájára van szükség vagy lehet hogy már arra sem, mert a fát korábban feltöltötték vele? Max. Madara még kölcsönvesz némi természeti energiát Hashiramától a beindításhoz?
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #6170 Dátum: 13 nov 06, 16:47:55 »

nagyszerű rész volt most próbálkozhat Madara, bár hiába mert Narutóék őt is lerendezik, utána még talán Sasuke csinálhat valamit és remélhetőleg fog is bár ha Kishi nem tápolja minimum Madara szintűre és Narcsi megkapja a bijuukat akkor egy fanszervisz és plot hatásoktól mentes harcnak két oldalnál tovább tartania a világ legviccesebb és erőltetettebb húzása lenne Kishitől... na m1 majd meglátjuk
Naplózva

Elkilor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #6171 Dátum: 13 nov 06, 18:26:36 »

Milyen rémálmokat látott már  Obito !!  Naruto eddig nem volt képes a genjutsura ... Ez még az is lehetne!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6172 Dátum: 13 nov 06, 18:32:09 »

@nclearu:

Írásjelek luxus? Így enyhén érthetetlen a szöveged. Bár úgyis mindig ugyanazt írod, szóval mindegy is.


http://readms.com/r/naruto/654/2128/11
Ez az oldal szépen be is mutatja a Mugen Tsukuyomit. Ha ilyen zakkant "klónzombik" biztosítják a "boldogságot", akkor talán élni kellene a vásárlástól való elállás jogával. ^^"

http://readms.com/r/naruto/654/2128/14
http://readms.com/r/naruto/654/2128/15
Szorulásos életképek. Vajon honnan szednek majd elég budipapírt? Nevet

http://readms.com/r/naruto/654/2128/17
A Nyolcfarkú csápja végén van egy kis Nyolcfarkú. Nevet

http://readms.com/r/naruto/654/2128/19
Érdekes a jobb felső visszaemlékező kép. Maga a kép a mostani fejezetből való, pár oldallal visszábbról. A szöveget viszont Kakashi mondja még a kockavilágban, miután huzatot csinált Tobiba.

Most, hogy a bijuuk kiszabadultak, lehet , hogy ez így is meg fog felelni Madarának. Már csak a Gedo Mazot kell kiszednie Tobiból és kezdődhet újra a matrjoska baba akció:

bijuuk
     |
     |
    \/
Gedo Mazo
     |
     |
    \/
Madara

Csak még valahol közbe kell iktatni egy konverziót, mely élő szövetté alakítja az Edo-s Madarát. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 21:37:28 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6173 Dátum: 13 nov 06, 20:37:38 »

Nos elolvastam rendesen is. Hát én tényleg nem erre számítottam, de ez kellemes meglepetés volt. Szinte teljesen biztos voltam, hogy Obito el fogja fogadni Naruto kezét. Az hogy a torkának ugrott... hát most Kishi meglepett.
Más. Most a bijuuk -ha jól értelmezem- még nem szabadultak ki teljesen, hiszen még Narutohóz, és Kuramához vannak kapcsolva (ill. Shukaku Gaarahoz, a nyolcfarkú pedig Bee-hez). Innen pedig sokféleképpen alakulhat a bijuuk helyzete. És szerintem ez nagyon lényeges lesz. Véleményem szerint Narutoba fog kerülni 6 bijuu. A másik kettő Gaaraba, ill. marad Bee-be. Amúgy az mekkora lenne, ha Bee és Gaara elhalálozna, csak  hogy mind a 9 Narutoba kerüljön... Bár van egy olyan érzésem, hogy Kishimoto nem akar Narutoból egy 2.(3.) Rikudo sennin-t csinálni. Majd meglátjuk.
Amúgy lehet, hogy lemaradtam, de Tsunade és Sakura mikor csatlakozott a kötélhúzáshoz? Nem Katsuyut idézték meg, ill. irányították? Na mindegy. Jó rész volt. És végre legyőzték Obitot (talán).
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 06, 20:44:04 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #6174 Dátum: 13 nov 06, 21:06:27 »

Döbbenetes, hogy valójában mennyire gyenge volt Obito akaratereje! Bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy Madarának pont egy ilyen emberre volt szüksége a tervéhez. Azt meg kötve hiszem, hogy Madara pont egy általa is könnyen beolyásolt emberre bízta volna a tervének lényegét. ( tartva attól, hogy mások ugyanilyen könnyen befolyásolják )
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #6175 Dátum: 13 nov 06, 21:50:29 »

http://readms.com/r/naruto/654/2128/11
Ez az oldal szépen be is mutatja a Mugen Tsukuyomit. Ha ilyen zakkant "klónzombik" biztosítják a "boldogságot", akkor talán élni kellene a vásárlástól való elállás jogával. ^^"

Nem érzed kissé túl egyoldalúnak az MT bemutatását? Szerintem pont most lett volna Kishinek egy nagyon jó aduja arra, hogy megmozgassa némiképp az agyműködését az olvasóknak a másik irányba is, nem csak a Naruto félére. Sajnos így megint csak azt láthattuk, hogy amit a negatív hős akar (ami persze csakis jó lenne alapjáraton, mint megszokhattuk) az semmiképp sem lehet ténylegesen jó, csakis az a járható út (mármint, ami tényleg úgymond a boldogság felé vezetne), amin Naruto van.

És én ezt igazságtalannak és egyben Kishi alapüzenetével ellenesnek tartom.  Mivel már hosszú idők óta csak arra épít,  hogy a társadalom hibás szinte mindenért, hogy a személy úgymond a "rossz" útra tér, és lényegében nincsenek "gonosz" emberek, akkor miért nem adja meg annak lehetőségét, hogy ténylegesen nincsen "gonosz" út, csak más megközelítés?

Mennyivel értelmesebb lett volna, ha tényleg tökéletes mátrixot tudott volna Obito létrehozni, hogy tényleg legyen súlya a dolgoknak, de nem. Megint csak azt lehet választani, amit Naruto mond.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
sulooman
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 105



« Válasz #6176 Dátum: 13 nov 07, 07:20:07 »

Azon röhögnék egy jót, ha most Madara, kihasználva Obito "gyengeségét", használná rajta az Izanamit. Obito feltámasztaná Madarát Nagato technikájával az élete árán, majd a bijuuk beépítésével kezdődne minden elölről.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6177 Dátum: 13 nov 07, 07:59:59 »

654:
Obito-t nem tudta meggyőzni,ennek örülök.
Most már a bijuu-k is Madara ellen vannak.Érdekes harc lesz.

http://readms.com/r/naruto/654/2128/17
A Nyolcfarkú csápja végén van egy kis Nyolcfarkú. Nevet
Ez jó,én azt hittem hogy az a 9 farkú,de az ott áll mögötte,hogy ez mi akart lenni,tényleg kezd érdekelni. Nevet

Na igen, valaki világsítson fel, most nincs időm visszaolvasni: most a tízfarkú egyenlő a dühös fával? Ha igen, akkor Madara valóban elbukott (látszólag).

Igen,a fából lett a 10 farkú,mivel megette a gyümölcsöt Rikudo sennin anyja,és vissza akarta szerezni a chakrát.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6178 Dátum: 13 nov 07, 08:11:15 »

...

Akkor máshogy közelítem meg:
- Tobi útja: légy antiszociális, alakítsd ki a saját kis világodat, illúzió teremtményekkel, de végül is egyedül vagy és leszel.
- Naruto útja: keresd mások társaságát, alakíts ki igazi kapcsolatokat, szerezz valódi barátokat, mert akkor nem leszel egyedül, és lesznek melletted emberek.

Ennél egyszerűbben nem tudom leírni.
De ezt Kakashitól is olvashatjuk, mert világosan megforgalmazza a kockavilágban.


« Utoljára szerkesztve: 13 nov 07, 08:11:51 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #6179 Dátum: 13 nov 07, 13:15:55 »

- Naruto útja: keresd mások társaságát, alakíts ki igazi kapcsolatokat, szerezz valódi barátokat, mert akkor nem leszel egyedül, és lesznek melletted emberek.

És szabad idődben nyújtsd ki a kezed egy megbocsájtó kézfogásra a jelenkor (valószínűleg) legnagyobb háborús bűnösének/terroristájának, akinek köszönhetően meghaltak a szüleid.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!