24 szep 27, 19:08:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910065 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4590 Dátum: 13 jún 19, 12:14:20 »

Ez mennyire rém gagyi már hogy EGY Kage sem halt meg.  Neeem

Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #4591 Dátum: 13 jún 19, 12:17:46 »

Részemről ez eléggé semleges fejezet volt.
Lehetett tudni,hogy Tsunade nameg a többi Kage nem hal meg.
Ha Tsunade meghal,akkor ki nevezi ki Narutot hokagenak? smirksweat ikszdé
Karin meg Suigetsu azon vitatkoznak,hogy melyikül a furcsább,de szerintem ebben Orochimaru vitte a pálmát  ikszdé

Naruto ki akarja szedni a Bijuu-kat,Sasuke meg elégetné őket.
Na szerintem ez egy jó kis konfliktus alapja lehetne.
Hashi is felfigyelt mikor Sasuke mondta,hogy elégeti a őket.
http://www.mangareader.net/naruto/635/14
De azért Sasuke akármennyire kemény legény,azért ő sem tudja csak ugy elégetni a Juubi-t.
Nem mutatták,de megnézném azt amikor Rikudo-val harcolt a Juubi.
Szerintem ez a csata ahoz képest semmiség.

Sakurának tényleg egy elég beszivott fejet rajzoltak most  smirksweat ikszdé
Lehet,hogy valahol ő is érzi Sasuke valós szándékait.

A Kagek ha oda is mennek a harcmezőre,szerintem sokat nem tudnak tenni.
Max segitenek egy picit,de semmi más.
Annyi nagyágyú mellet mit akarnak?  ikszdé

Kakasi meg Obito harcára már kiváncsi vagyok,valyon ki fog felkelni?
Nekem az tetszene,hogy Kakashi halálosan megsebesitené Obitot,de Kakashi is kapna egy halálos sebet,de maradna annyi ereje,hogy visszamenjen Narutoékhoz s vigya magával Obitot is,s talalkoznaának Minatoval.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 12:20:03 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4592 Dátum: 13 jún 19, 12:23:01 »

Nem valószínű, hogyha a 10farkú így ala natúr megmurdel, akkor újjászületik, valószínű ez a Jinchuurikis verzió "hozama", de most komolyan ezzel szórakozni, hogy óó gyengítsük le aztán szétkapjuk a gyereket, bah... Sasukénak több esze van, az nem akar ilyen hülyeséggel vacakolni.

Obito vs Kakashi: hiába várom Hófehérke halálát, az úgyse történik meg, mert akkor mi lenne a rajongókkal.

Kagék meg üljenek meg a kicsi fenekükön és ne szóljanak az erősek dolgaiba.

Miért nem nyomták még ki 1 Uchiha szemét? Amiért még él a főszereplő, a kagék, kakashi, orochimaru, stb

Sabaku: erről van itt szó... akkor már felesleges. Harc közben meg kb senki se képes rá.

egyedül Narutó tolt cselekmény no jutsut az általad felsoroltak közül
a Kagéknak annyi szerepük lesz hogy Madara lenyomja egyszerre a kagékat meg az edo hokagéket hogy kilegyenek elégítve az Uchiha fanok ha már a Szóló Királynak csak egy ilyen takarmány Kabutó elleni győzelem jutott ki holott sokkal erősebb embereket is félkézzel röhögve leverhetett volna  Pojén

Ez mennyire rém gagyi már hogy EGY Kage sem halt meg.  Neeem
azért mert a Tsunade fangirlök sírnának... Gaara meg Mei fiatalok, Onoki meg A nah ők meghalhattak volna dehát Madarának még kell egy full gokage + hokage elleni győzelem...
lehetett volna kicsit gonoszabb (kinyírhatta volna őket) komolyan olyan fillergonoszokban mint Hidan meg Kakuzu több gonoszság volt
...szánalom...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 12:25:52 írta nclearu » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4593 Dátum: 13 jún 19, 12:26:16 »

Úgysem fog meghalni már senki, legalábbis a jó oldalról ezek után. Végig pörgettem attól a pillanattól kezdve mikor madara megérkezik a csatamezőre, addig amíg Sasukéék megnem érzik , hogy naruto bepalástolt mindenkit. na most ez alatta az idő alatt nem sikerült visszahúzni Tsunade felét a másik feléhez, mert mikor odaérnek akkor tartanak kb itt http://www.mangareader.net/naruto/635/4 . Most ennyi idő alatt egyszerűen el kelett volna véreznie, 1-2 perc is elég ez meg volt alaphangon egy fél óra ha keveset akrunk mondani. Erre még a csigák sem lehetnek elegek, és ugye eleve nem is az összerakásra ált rá hanem a többiekre, szal nemtudom, de ilyen bakit azért nem lehetne megengedni. Egyre inkább fairy tailesebb az egész. Nem vérfürdőt akarok látni, de a logikus gondolkodás ezt hozza ki.
Annyira csak nem szőke Tsunade , hogy elfelejtsen meghalni, vagy mégis ? :S
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4594 Dátum: 13 jún 19, 12:26:56 »

Mi van egyébként, ha Oro előhívja a többi egykori kagét is? Csak hogy teljes legyen a mezőny.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4595 Dátum: 13 jún 19, 12:34:57 »

az elsőkről meg másodikokról beszélsz akiket Kabutó nem idézett meg és 0 információnk van róluk?
végülis miért ne
az egyetlen dolog ami kérdéses lenne ez esetben, hogy vajon Madarának húzna-e elő Kishi egy újabb mégdúrvább jutsut, vagy csak simán a kagékat csinálna takarmányra?
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4596 Dátum: 13 jún 19, 12:54:24 »

Jöhetne az összes eddigi, ha már a mostaniakat is felsegítették. Kíváncsi vagyok, mi ezzel a céljuk, miért nem lehetett őket hagyni elpatkolni (tudom, tudom, plot no jutsu). Mert ha már Sasuke odaküldte a megmentésükre Orót, akkor nyilván tervez velük valamit.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4597 Dátum: 13 jún 19, 13:15:58 »

Honnan gondolja bárki is , hogy Sasuke odaküldte őket ? 2 Hokage is kiválló érzékelői képességekkel rendelkezik, ebből világosan lejön, hogy ebből is tájékozódhattak a hollétükről és oro döntött úgy hogy megy megmenteni őket. Mert elvégre minden kis apró segítség is jól jön egy ilyen dög ellen.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4598 Dátum: 13 jún 19, 13:17:18 »

Az utolsó oldalon azért remélem figyeltétek, hogy Obitonak a mellkasán még ott van a lyuk, szóval, akit most Kakashi átdöfött az egy Genjutsu Obito, ugyanakkor Kakashi jó eséllyel valóban halálos sebet kapott. Érdkel mi sül ki abból, mert ez most sztem
Obito: 1 - Kakashi: 0
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #4599 Dátum: 13 jún 19, 13:24:20 »

Orochimaru:

Én ezek után kb. 25 %-ot tennék arra, hogy sunyulni fog. Persze ez nem azt jelenti, hogy annyira el vagyok ettől a fejleménytől ragadtatva. Valószínűleg öregszik ő is, és azért lett ilyen kis szentimentális. Kár érte.

Szaszke-kun:
Ő neki meg nem természete, hogy sunyuljon. Egy - két fejezet és tuti, hogy a képünkbe ordítja mit is akar. Azt viszont tényleg nem értem, hogy miért nem siet Madara a petje segítségére. Ennek kapcsán kaphatna Süsüke is egy rohadt nagy sallert. Az utóbbi nyolc évben amúgy is kénytelen volt mellőzni a szülői törődés ezen formáját is. Talán megérezné, hogy mindenkinél van még valaki erősebb, és korántsem biztos, hogy izomból kell rendezni a dolgokat. Apropó  izmozás: Kezd egy kicsit emlékeztetni Rikudo két fiának konfliktusára, ahol az idősebbik (Uchihák őse) erőszakkal akart békét teremteni, a fiatalabbik (Senjuk őse) pedig a szeretetben hívő virággyerek volt, mint most a Nari, aki képes volt összespannolni az összes bijuuval.  

Kagék:
Valahol megértem, hogy Kishi nem állt neki kiszelektálni őket. Az nehéz döntés lett volna, hogy ki hulljon ki, és ő ugye eléggé konfliktuskerülő mostanság. Maradt a mindent vagy semmit megoldás, és a közül is a könnyebbik.

Lefolyó páros:
Ez eddigiek alapján sajnos itt a legvalószínűbb, hogy meghal valaki, esetleg mindketten. Valamivel kompenzálnia kell az eddigi vértelenséget. Persze lehet, hogy itt is valami megalkudás lesz, és mindketten túlélik.
Ami furi, hogy itt már Obito is komolyan támad. Eddig is megölhette volna Kakashit, de valahogy úgy tűnt, nem igazán akarja megtenni. Nekem kimondottan hiányzik, miért is változott meg ez a hozzáállása. Kicsit nekem az utolsó oldal légből kapottnak tűnik.  
  
 
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #4600 Dátum: 13 jún 19, 13:33:34 »


Ez eddigiek alapján sajnos itt a legvalószínűbb, hogy meghal valaki, esetleg mindketten. Valamivel kompenzálnia kell az eddigi vértelenséget.
 

Semmivel nem KELL kompenzálnia senkit. Ez az ő mangája és úgy írja, ahogyan akarja.

-------------

Az meg, hogy ez vagy az azért történt mert az ilyen olyan fanbolyok stb ez vagy azt akaták. Hát bocsi, de aki ilyet ír az elég kapitálisan hülye. Kishi pont az egyik olyan mangaka, aki már jó rég bebizonyította, hogy magasról tesz arra, hogy ki épp mit akar a fanok közül meg, hogy úgy a fanbase unblokk mit akar.
Ha meg véletlenül bejön valami, amit meg szeretnétek, akkor örüljetek inkább neki, ahelyett, hogy ebből is kritikát csináltok.


A fejezt meg, hát szerintem elment szódával. Nem voltam épp hasra esve, de azért rossznak sem mondanám.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4601 Dátum: 13 jún 19, 13:45:37 »

semmi újj a kagék élnek hurrá. még többen mehetnek harcolni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #4602 Dátum: 13 jún 19, 14:27:42 »

És ameddig Naruto meg Szöcske harcol ezek ellen  a "szörnyek" ellen. Addig az előző hyper kagék mégis mi a fenét csinálnak? Nézik őket és csorog a nyáluk? Min. azt vártam, hogy a fél földgolyót elpusztítják olyan jutsukat fognak tolni.. Főleg a 2.-ra és a 3.-ra lettem volna kíváncsi. Vajon mit tudhat az öreg?
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4603 Dátum: 13 jún 19, 14:35:33 »

semmit
Kishi hatalmas Senju fanboy lett egyedül Tobirama fog újabb tápos jutsukat kapni meg Minató mivel a főszereplő apja és Itachi után a második legtöbb hc-fanboyyal rendelkező kari
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4604 Dátum: 13 jún 19, 14:52:28 »

http://www.mangareader.net/naruto/635/17
Ez meg milyen elbaszott, elrajzolt fej? ... Már ebből látszik, hogy mennyire nem érdekli már őt sem a saját mangája Nevet ...

Még jó, hogy semmi infód nincs arról, mennyire érdekli a saját mangája. ^^

Sakura arckifejezése arra is utalhat, hogy az ő feje is fő és kínjában tolta ezt a "mosoly" nevű arctorzulást. Mert ugye visszajött Sasuke, hurrá. Nem akarja megölni őket, hurrá. Viszont messze nem biztos, hogy a szándékai mindenkinek megfelelnek, és hogy a harc végeztével nem akarják-e majd elkapni és lesittelni.
Vagyis Sakurának ez most igen nagy fejtörést fog okozni. Reméljük, semmi ostobaságot nem fog csinálni.

Ez mennyire rém gagyi már hogy EGY Kage sem halt meg.  Neeem

A gond inkább a fél soros hsz-eddel van, aminek a tartalma/indoklása sem több, mint a hossza.

...

nclearu, kezdesz olyan lenni, mint Soreszko10. Nem biztos, hogy ez hosszú távon kifizetődő lesz.


Orochimaru felől nem nyugtalankodnék. Le fogja ő fölözni a tejfölt, nem kell aggódni. Megvárja, míg Sasuke kikaparja a gesztenyét.

Sasuke kijelentette, hogy véget vet a régi rendszernek és újat hoz létre. Csak azt nem részletezte, hogyan. De mivel a Tízfarkú is a "régi rendszer" része és teljesen el akarta égetni, így nem jósolok túl sok jót a régi rendszer többi részeinek (pl. Kagék, vagy aki nem hódol be).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!