24 jún 25, 06:59:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1810635 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4560 Dátum: 13 jún 19, 04:55:51 »

Tsunade biztosan nem hal meg. Mondta katsuyunak, hogy gyüjtse össze a kagékat, és még aztán neki is van esélye túlélni, ha őket meggyógyította. És mivel katsuyu már nincs ott, valszeg az kagék állapota stabil. Orochimaru reakciója is inkább heccelődő, mint szomorú. Tsunade örök!
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4561 Dátum: 13 jún 19, 08:28:20 »

http://www.mangareader.net/naruto/635 És már itt is van. Szimpla fejezet. Semmi meglepő, semmi érdekes, najó a vége nem rosz Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 08:36:56 írta dosreis » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4562 Dátum: 13 jún 19, 08:42:13 »

Nemrossz, nemrossz. Nekem speciel bejön ez a "jó Orochimaru", főgonosznak úgyse tudtam komolyan venni de mg ki tudja mit sunyul össze. Azért amikor próbált szellem-pózban ráijeszteni a 2 tökfejre az odavágott... Nevet
Pancser ötös újra ép, hurrá... sebaj.
Sasuke vajon tényleg sunyul, vagy Sai csak még pipa, amiért anno a rejtekhelyen be lett alázva?  Pojén
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4563 Dátum: 13 jún 19, 08:48:19 »

Ez is olyan mint a Bleach. Nevet Nem számít , ha kettészelnek valakit mert az tutira túléli ahelyett, hogy rohadt gyorsan elvérezne, mások meg belehalnak 1 shurikenbe. Nevet Persze sosem kerestem az értelmet az ilyen mangákban, mert ez csak manga. Sasuke egyértelműen nem tért meg, Ő is egy uchiha aki Istent akarna játszani, és mindenkit maga alá rendelne.
 
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4564 Dátum: 13 jún 19, 08:53:37 »

Nem volt rossz, de a Kage-k már csak mellékszerepet kapnak, támogatásra képesek csak, ezek után. Chob-nak igaza van, Sasuke még mindig nem a régi, csak a jelenlegi céljai érdekében felhasználja a többiek erejét, hogy legyőzze a 10 farkút meg Madara-t és ezután Hokage legyen. Na arra a rendszerre én nem vagyok kíváncsi Nevet
Kakashi meg Obito, hát érdekel, hogy ki kel fel ezután Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #4565 Dátum: 13 jún 19, 09:03:07 »

Sakura feje ott a vége felett az...te jó ég, oké, hogy mámorban úszik vagy mi a fene, de ennyire beszívott fejet azért nem kellett volna rajzolni neki. Kagékon meg sem lepődök. Tsunadét meg fél megmutatni Kishi öregen ?? Karin újfent alulmúlta magát...

Ez is olyan mint a Bleach. Nevet Nem számít , ha kettészelnek valakit mert az tutira túléli ahelyett, hogy rohadt gyorsan elvérezne, mások meg belehalnak 1 shurikenbe.

Csak míg a Bleachben a lélektesteknek teljesen más tűrőképessége van, itt a narutoban elvileg a normál világ törvényei lennének érvényesek.. Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4566 Dátum: 13 jún 19, 09:11:56 »

Ha jól emlékszem, azt senki nem írta be ide az előző fejezet után, hogy a "Karinon ejtett harapás" is segíthet Tsunadénak felépülni. ^^

Eget rengetőnek nem nevezném a fejezetet, de legalább a mangához képest "hihető" magyarázatok vannak.

Azért az vicces volt, hogy Karin és Suigetsu egymást szekálták, hogy melyikük furcsább, aztán Orochimaru befenyített őket (aki egyértelműen a legfurcsább köztük Nevet).

Sakura arca tényleg elég érdekes torzulatot vett fel. ^^" ikszdé De legalább tudjuk, hogy hamis mosoly.

Ha a Kagék betoppannak a harcmezőre, tőlük is várok némi leesett állat a Tízfarkú és a Hokage kollekció láttán. Nevet Főleg a Mashirama - Tsuande találkozóra leszek kíváncsi. kacsint Remélem, addig nem tűnnek el a Hokagék. Szomorú

Az utolsó oldalról sem vonnék le messzemenő következtetéseket, mert az lehet:
- genjutsu,
- klón(ok),
- egy lehetséges "jövő", amit Obito megmutat Kakashinak,
- meg stb.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 09:13:44 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4567 Dátum: 13 jún 19, 09:22:15 »

A fejezet wow, egészen jóra sikeredett!! Én végig tudtam, hogy Tsunade nem fog olyan könnyen meghalni és tessék!! ^^
Igen, Karin nyávog Suigetsu is, de Orochimaru kapja az aranyérmet. Még mindig egy pszichopata!  ikszdé
Annak örülök azért, hogy mindegyik Kage életben maradt, és végre ők is eljöhetnek a harcmezőre. Na akkor lesz leesett áll, ha odaérnek, és látják Hashimaráékat.. vajon Tsunade mit fog szólni hozzá?

Na meg, a Raikage most találkozhat Minatoval is...  ikszdé hiszen ő vonta kérdőre Narutot mikor megakarták állítani, hogy ki a te két napod? erre meg jól a fejéhez vágta, hogy már meghaltak. Most viszont találkozhat is vele  Pojén

Hát Sasuke... valamit titkol de vajon mit?  Gondolkozik olyan furcsa.... tuti nem tért meg! ikszdé

Sakura beszívott feje... tuti, hogy kamu, vagy annyira elrajzolták mert megérezte Tsunade-t?  Gondolkozik

Kakashi és Obito... ahogy Chakra is leírta nem vonok le elhamarkodott következtetéseket, de az is lehet, hogy hamis, klónok, de akár azt is eltudnám képzelni, hogy egymást ölik meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 09:25:40 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4568 Dátum: 13 jún 19, 09:29:53 »

Nem volt rossz fejezet. Kíváncsi vagyok, hogy valaha látjuk e majd Tsunade igazi alakját. Kishi mindig ügyel rá, hogy az arcát kitakarja egy szövegbuborék  Nevet.

Marcsi meg remélem tényleg csak sunyul ezzel a nem akarok én lenni a szél, ami hajtja a malmot, inkább várok egy másikra, mert az jobb időtöltés szöveggel. Annyira nem jön be ez a jófiú stílusa.
Számomra inkább idegesítő volt Karin és Suigetsu kis veszekedése. Tök értelmetlen min vitáznak, csak a vita kedvérért húzzák egymást. Örültem, hogy Marcsi rövidre zárta a témát. Az egyedüli vicces rész az volt mikor álmélkodik Sui, hogy mennyi só kellhet Katsuyu kiirtásához  ikszdé.

Kaka-Obi harcból még tényleg bármi lehet, de nekem tetszett a mindketten meghalnak felvezetés. Annak ellenére, hogy Kakashi a kedvenc karakterem.

Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4569 Dátum: 13 jún 19, 09:40:49 »

Mostmár legalább tudjuk, hogy Sasuke ki akarja nyírni a farkas falkát Nyelvesít Valszeg Narutonak is hasonló sorsot szán és aztán ebből indul majd ki egy nagyobb konfliktus ami a kettejük végzetszerű harcához vezet majd, mint anno hashirama és madara harca Mosolyog
Am viszonylag téll nem volt rosz bár Saku fején még mindíg csak nézek , hogy na ez mi? Jövhéten beindulnak az események Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #4570 Dátum: 13 jún 19, 09:42:52 »

Orochimaru egyből visszanyalta magát Tsunade bizalmába  ikszdé
Naruto és Sasuke között megmutatkozott a következ konliktus oka.
A jelenleg hivatalosan regnáló kagéknak meg meg kellett volna halniuk. ( Persze várjuk meg a végét, de úgy érzem ezt az esetet Madara ellen nem feltétlenül kellett volna túlélnie az összes kagénak. )
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4571 Dátum: 13 jún 19, 09:46:45 »

Várható volt a fejlemények ilyetén alakulása. Sakura mosolya tényleg eléggé hamisnak látszik. Szerintem így utólag maga sem tudja, hogy örüljön Sasuke megjelenésének a kezdeti boldogság után. Mintha most esett volna le nála valami. Sasuke tervével kapcsolatban én azt gondolom, hogy köze lehet a levélhez amit Suigetsu talált Orochimarunál. Azt próbálja a saját tervére alakítani.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4572 Dátum: 13 jún 19, 09:57:33 »

http://www.mangareader.net/naruto/635/17
Ez meg milyen elbaszott, elrajzolt fej? ikszdé Kishi sosem a nagyon szép rajzolásáról votl híres régen sem, de minden jól nézett ki és a helyén volt, szóval mi ez? Ennyire azért ne adja alább... ÉN szégyelném ezt a rajzol mutogatni ha lefirkantottan volna egy füzetbe, de egy profi mangaka hogy engedheti hogy egy ilyen megjelenjen a neve alatt? Még ha csak egy asszisztense rontotta is el. Már ebből látszik, hogy mennyire nem érdekli már őt sem a saját mangája Nevet

Obito meg Kakashi meg tényleg kinyírhatná egymást. Kakashi még part1ben kedvenc karakterem volt, de amit azóta műveltek szerencsétlennel már én mondom hogy jobb lenne neki a kegyes halál, ha Peinnél nem is jött ez össze. Mondjuk a szituáció EPIC FAIL, mert ha most ő is megdöglik Obito mellett, az a saját hülyesége miatt lesz, korábban simán megölhette volna a másikat úgy hogy neki semmi baja nem lesz. Na sebaj, így talán az a kevés még menthető...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #4573 Dátum: 13 jún 19, 10:01:49 »

Húúú...

1. Karin regenerálóképessége asszem hatásosabb, mint gondoltuk.
2. Karin mazochista, ezzel meg lett magyarázva, miért ragaszkodik még azután az apró incidens után is Sasukéhoz.
3. Orochimaru nekem így nagyon nem jön be. Remélem lesz rendesebb indoklás is, mint az, hogy az emberek az idővel változnak.
4. Megtudtuk Naruto tervét: kiszabadítani a bizsukat. Valószínűleg az ő közös erejükkel lesz képes megidézni Ridokou erejét.
5. Kakashi-Obito: Titokban arra vágyok, hogy Obito kijöjjön győztesen. Az a baj, mindegy mekkora sebet kap kakashi, épp most láttuk, hogy semmit sem jelent.

@dosreis: a bijuuk elvileg nem elpusztíthatóak, mert idővel regenerálódnak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 19, 10:03:03 írta zoldkabatos » Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4574 Dátum: 13 jún 19, 10:25:10 »


@dosreis: a bijuuk elvileg nem elpusztíthatóak, mert idővel regenerálódnak.

Ezt ő lehet nem tudja Nevet
Am elvileg ilyenn incs, mert ha valamit  tegyik fel mondjuk a 8farkút elkezdesz égetni amaterasuval meg minden egyéb alakításával ami teljesen elégeti szonte 0rá, hogy kb semmi nem marad belőle meg rádob 1-2 Kirint, és tényleg nullára redukálódik, akkor azt nem tudom elképzelni, hogy abból a szintből regenerálódik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!