24 szep 26, 23:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907073 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #4470 Dátum: 13 jún 12, 20:04:11 »

Csak én gondolom úgy,hogy Sasuke akar lenni a 10 farkú jinchuuriki-je?Nem lenne hülyeség,ha végiggondoljuk.


De hülyeség.
Lehet hogy a Sharingja Talán képes lenne irányítani a tízfarkút , de az Uchiha habtest nem bír ki ilyen nehéz Chakrát.
Két nagyon hülye elmélet jutott eszembe Sasukéval kapcsolatban  ikszdé

1. Sasuke azért küldte Orochimaru-t, hogy megölje Tsunadét. Sasuke akar a Hokage lenni és valljuk be, az lenne a legkönnyebb módja a dolognak ha a jelenlegi Hokage meghal.
2. Sasuke nem csak Tsunadét, de az összes többi Kagét holtan akarja látni. Miért? Mert meg akarja védeni Konohát. Talán el akarja pusztítani a többi falut, hogy Konohának többé ne lehessenek ellenségei.  Naruto pedig azért nem érezte meg Sasuke gonosz szándékát, mert nem ő öli meg a  Kagékat, hanem Orochimaru-val végezteti el a piszkos munkát. Sáske chakrja meg egyébként is setét, mint az éjszaka, tehát amúgy is nehéz  lehet megmondani, hogy rosszat akar-e vagy sem.

Sasukéból már lassan mindent kinézek  ikszdé

Ezzel az a baj, hogy ha Tsunade meg is halna, Sasuke akk sem lesz Hokage, max diktátor. Hacsak, meg nem félemlíti vagy nem használ genjutsu-t a földesúron. A másik meg az, hogy ha meghalna az össz. Kage, akk a faluk csak választanának egy újat.


Diktátor? Ezt erősen kétlem. Az egyensúly megteremtése így nem lenne lehetséges. Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy valami nagy terve van a színfalak mögött.

Egyébként Naruto szél technikái simán szembe szállhatnak Sasuke tüze ellen . Hogy miért? Mert ugye a viszonyuk nem
olyan mint a föld-villám párosé. Mint látjuk kölcsönösen erősíti meg egymást az Enton és Fuuton.  
Viszont Narutonak jöhetne egy új elem , szerintem a Tűz jó lenne , esetleg a föld is.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 20:06:10 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4471 Dátum: 13 jún 12, 20:36:31 »

Rikodou tényleg kemény lehetett még juuby chakrája nélkül is hát még azzal... Ugye bár most ebbe a juubyba csak kis darab nyolcfarkú meg killencfarkú chakra van és mivel ők a legerősebbek így szerintem amikor ők is benne voltak akkor sokkal erősebb lehetett mint most. Mondjuk most olyan 2/3-a lehet a régi erejének és mégis 4hokage,sasuke,naruto és még sok jounin-chunin nem bír el ezzel a gyengített változattal se:D Rikodou meg 1maga kiállt és le is győzte ráadásul akkor még juuby is erősebb volt... Szóval rikodou ereje nagyon ellett túlozva hisz már juuby chakrája nélkül is kb. félisten volt aztán még utána meg kapta azt a hatalmas chakrát amivel az ereje szerintem meg is duplázódhatott... Szóval tényleg durva csávó lehetett. Én csak arra vagyok kíváncsi hogy ilyen idős korban mint amibe Sasuke,Naruto van milyen erőt képviselhetett.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4472 Dátum: 13 jún 12, 20:42:57 »

Én meg arra, hogy miért és hogy halt meg? Na és arra, hogy ki/mi lehetett a felesége?  ikszdé
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #4473 Dátum: 13 jún 12, 20:49:11 »

Én meg arra, hogy miért és hogy halt meg? Na és arra, hogy ki/mi lehetett a felesége?  ikszdé
vagy meg öregedet, vagy nagy bölcsen azt gondolta, hogy itt az idő a következő generációra hagyni a dolgokat.
Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4474 Dátum: 13 jún 12, 21:23:08 »

Moderátor:
Rikudou sennin témája: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3461.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4475 Dátum: 13 jún 12, 21:42:36 »

Egyébként, nem tudom... oké, hogy kombinálták a kettőt.
http://www.mangapanda.com/naruto/634/15

Szerintem a rasenshuriken elvesztette az erejét. Oké, hogy felerősítette Sunnygirlt, de ezt pirítóst talán Sasuke egy sima kacsintással is mmeg tudta volna csinálna.

Csak annyit, hogy én egy bazi nagy örvénylő fekete tűzrobbanást vártam volna.
(Akkorát legalább mint amekkora egy ilyen tápolt rashenshuriken okozna.)

ide is sikerült eljutnom... hát én is valami hasonlót vártam volna a rasen shurikenből meg sasuke lángjaitól, mondjuk egy hatalmas pörgő lángokkal teli valamit, de mondhatjuk azt is, hogy csak Sasuke lángjai vannak ott, mert függetlenül attól, hogy egyesült a kettő hol a hatalmas gömb amit a rasen shu okozna?  Gondolkozik

Egy juubi tárolásához pedig annyit fűznék, hogy kivételes emberek képesek elzárni az erejüket, és most nem lenézem Sasukét, de nem hinném, hogy a Kyuubinál erősebb lényt / meg a chakráját képes lenne féken tartani, hiszen hányan meghaltak még a nyolcfarkúnál is. + vegyük azt is, hogy a kyuubi Narutot akkor tudta irányítani mikor a gyűlölete megnövelődött, akkor Sasukénél kb úgy hatna mint egy atom bomba..
De várom nagyon a  további fejezetet ^^  


ui: Nem hinném hogy Tsunade meghalt volna mert akkor nyílván nem azt mondaná Marcsi hogy " de rossz bőrben vagy Tsunade" hanem hogy ezt bekaptad Tsunade vagy valami hasonlót. De én azt szűrtem le, hogy nem sok kell neki ezek szerint, hogy vége legyen de nem is halt még meg. Másrészről ha meg is halna akkor Marcsi feltámasztaná edos zombiként, szal nem kell megijedni - kéznél van karin vagy suigetsu ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 21:49:37 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4476 Dátum: 13 jún 12, 21:48:33 »

Csodálatos befejezés lenne, ha Sasuke valahogy magába pecsételné azt a dögöt, majd belehalna Nevet  Ördögi
na jó, ez gonosz volt Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4477 Dátum: 13 jún 12, 21:51:04 »

inkább az lenne dúrva...ha Madara szándékosan Narutoba becsételné aki elvesztené az eszét és tombolásba kezdene... hiszen mondhatni benne van a többi juubi, már csak a 10 hiányzik
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4478 Dátum: 13 jún 12, 21:56:10 »

Aztán a dög feltámad. Így nem lehet kinyírni. Mosolyog
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4479 Dátum: 13 jún 12, 21:56:41 »

megjegyezném, hogy a Shakuton az a vérvonal elem, amit Pakura használt
http://naruto.wikia.com/wiki/Scorch_Release

itt még Kiszárítás elemnek fordítottátok: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/522/10

A tűz és a szél elemek kombinációja.

Szerintem a mangapanda mellélőtt ezzel a Csodálatos elemmel Nevet úgy látszik a mangastream tényleg hitelesebb fordítás
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 12, 21:57:22 írta Depres » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4480 Dátum: 13 jún 12, 21:58:20 »

inkább az lenne dúrva...ha Madara szándékosan Narutoba becsételné aki elvesztené az eszét és tombolásba kezdene... hiszen mondhatni benne van a többi juubi, már csak a 10 hiányzik

Naruto már kb összepajtizott velük, bár ki tudja, hogy tényleg milyen hatást váltana ki belőle.
Vagy mi lenne, ha Sasuke pecsételné Narutoba, s tenné meg Rikoduo 2.-nek. Ez szerintem teljesen okos lépés lenne. Naruto megy az Olympusra az istenek közé, ő pedig hokageként Konohába kalapozni (kb konkurencia nélkül) . Nevet  
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4481 Dátum: 13 jún 12, 22:19:59 »

megjegyezném, hogy a Shakuton az a vérvonal elem, amit Pakura használt
http://naruto.wikia.com/wiki/Scorch_Release

itt még Kiszárítás elemnek fordítottátok: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/522/10

A tűz és a szél elemek kombinációja.

Szerintem a mangapanda mellélőtt ezzel a Csodálatos elemmel Nevet úgy látszik a mangastream tényleg hitelesebb fordítás

Én meg azt jegyezném meg , hogy ezt Minato találta ki, csak hülyeségből. Mangastream sem jobb hidd el Enton helyett Katont írnak mindíg.


Egyébként Naruto szél technikái simán szembe szállhatnak Sasuke tüze ellen . Hogy miért? Mert ugye a viszonyuk nem
olyan mint a föld-villám párosé. Mint látjuk kölcsönösen erősíti meg egymást az Enton és Fuuton. 
Viszont Narutonak jöhetne egy új elem , szerintem a Tűz jó lenne , esetleg a föld is.

Szerintem meg pont nem mert ez összehangolásra volt kihegyezve, mert a Fuutont elnyomta az Enton és erősebb lett tőle. 1v1 ben is az Enton nyerne, hogy miért ? Mert az Enton minden szemszögből magasabb szinten van a Fuutonnal szemben, mert az Amaterasuból jött létre ami a létező legerősebb/legmagasabb szintű tűz jutsu.
Hülyeség neki még egy elem am mert ezt se használja ki normálisan csak rasengan így úgy amúgy. Ez jó neki, de legalább használná úgy mint Danzou, és ne ez a kép lenne a manga alapkoncessziója naruto jutsuit tekintve http://i996.mangareader.net/naruto/634/naruto-4226279.jpg
Nem hiszem , hogy Sasuke magába akarná zárni a 10 farkút, azért vágja sztem mennyire táposnak kellene lennie hozzá, tuti más tervei vannak. Hátha megtudunk orotol 1-2 dolgot jövhéten.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4482 Dátum: 13 jún 12, 22:34:45 »

megjegyezném, hogy a Shakuton az a vérvonal elem, amit Pakura használt
http://naruto.wikia.com/wiki/Scorch_Release

itt még Kiszárítás elemnek fordítottátok: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/522/10

A tűz és a szél elemek kombinációja.

Szerintem a mangapanda mellélőtt ezzel a Csodálatos elemmel Nevet úgy látszik a mangastream tényleg hitelesebb fordítás

Én meg azt jegyezném meg , hogy ezt Minato találta ki, csak hülyeségből. Mangastream sem jobb hidd el Enton helyett Katont írnak mindíg.
Inkább nevet adott egy új technikának. De ezt csak azért írtam le, mert szerintem ez a csodálatos elem hülyeség és félrefordítás.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #4483 Dátum: 13 jún 12, 23:40:07 »

Minato találta ki azt a nevet a Naruto és Sasuke kombinált technikjának,de aztán hamar vissza is szivta  ikszdé
Szerintem Sakura nem azárt könnyezett.mert Tsunade halott.
Hisz mikor odaért Orcsi azt mondta,hogy nem vagy valami jó börben Tsunade,na de most lehett arra értette,hogy halott s azért,vagy mert ketté van szelve.
A Bijuu-knak amik Naruto-ban vannak még lessz szerepük szerintem,s nem is kicsi.
Sasuke ha készül valamire,akkor Naruto ugyis megérzi a rossz szándékot.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #4484 Dátum: 13 jún 13, 00:09:57 »

Csak én érzem azt, hogy Minatót ezzel a Kyuubi palásttal teljesen elrontotta Kishi? :SS
Naplózva
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!