24 jún 16, 10:50:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1794756 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4485 Dátum: 13 jún 13, 01:35:54 »

Hát már mért nem? Most 1 embert mondok minden faluból aki lehetne kage. Konoha - Kakashi, Felhő - Darui, Rejtett kő - Kitsuchi, Köd - Ao, Homok - Kankuro vagy Temari(bár ez utóbbi már 2).

Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy Ao kipurcant a Juubi egy robbantásában. Bár tény, hogy a társaságában héderező Shikaku és Inoichi duó elhalálozása jobban lekötötte az olvasókat. Mosolyog
A mangához inkább nem szólnék hozzá, már hosszú ideje önmaga paródiájába csapott át, és sajnos jó pár olvasó elfelejti, mit is olvasott éveken át.

Jelenleg Sai az egyetlen, akit sajnálok. A helyében Juugoval kézen fogva elsétálnék a naplementébe, ha már mindkettejüket csak szamár üzemmódban futtatják.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #4486 Dátum: 13 jún 13, 04:24:22 »

Na és tényleg Mosolyog ez ki ment a fejemből, az a baj hogy rajta kívül meg más köd falusit aki él és elég érett hozzá hogy kage legyen nem jut eszembe vagy nem is ismerünk. De amúgy lényegtelen, franc se tudja mi lesz a vége de már nem is érdekel. Legalább minden héten van vmi ami leköti a figyelmemet pár perce. Mosolyog
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #4487 Dátum: 13 jún 13, 06:07:29 »

Hülyeség, de mi van, ha Sasuke valahogy a klánját szeretné feltámasztani a 10farkú segítségével?
Sai+Juugo: én azért titkon reménykedem benne, hogy még lesz szerepük. Különösen az utóbbinak
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #4488 Dátum: 13 jún 13, 08:44:52 »

Dosreis.

Például egy sima Rasenganra hogy lenne hatással? Oké,oké egy repülő Rasenshurikenre ha jól céloz elkezd égni bár a röppálya nem változik.
Gondolom nem Entonnal akar Chidorit készíteni. Habár Narutonak ott a Remete forma ami már láthattuk mennyire hasznos. A gond hogy nagyon különböző a harc stílusuk. Egyébként Sasuke sokkal eredményesebben tudja használni a Susanoo pengéjét mint Madara , egyszer Hashirama meg is jegyezte hogy könnyen átlát a kardfogató tudásán. Sasuke meg időutazás óta csak azt nyomja pl. Danzou ellen fontos volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 08:47:36 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4489 Dátum: 13 jún 13, 09:08:10 »

A Rasenshuriken az fuuton szóval azt elégetheti , egy kis formázással amint lángra kap el is pusztíthatja majd ugyanazzal a lendülettel küldheti tovább Naruto felé. Egy sima Rasengant szerintem akár elégethet, elvégre mindenen képes égni. Azt meg nem érdemes szerintem összehasonlítani kinek jobb a kardforgató tudása. Ha a Susanoo-t vesszük alapul az mindenkinél más és más.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4490 Dátum: 13 jún 13, 09:36:58 »

Itt szerintem a probléma az ezzel a kombinációval, hogy nem csak egy sima SunnyGirlt kacsintott rá, hanem egy lángoló nyíllal átlőtte ami szerintem megzavarta a forgásdinamikát. (Azon csodálkozom, hogy nem robbant szét tőle Kb mint az UT-ben a Shock Rifle)
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #4491 Dátum: 13 jún 13, 09:50:20 »

Én is ilyen szétrobbanásra számítottam, de szerintem mivel az egész egy szél elemű jutsu volt az teljesen felszívódott és inkább medobta az Enton méretét mintsem , hogy szétrobbanjon. Ha azt nézzük mekkora ez a dög, elég nagyra sikeredett az Enton.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #4492 Dátum: 13 jún 13, 11:22:21 »

Persze, hogy elég nagy volt. Nézzétek meg az arányokat: A mini Juubik már akkorát, mint Narutoék idézései ( akiknek a mérete megközelíti egy Bijuu méretét ). Most nézzétek meg mekkora ez eredeti Juubi. Ez a kép megfelel összehasonlítási alapnak:

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/634/5
Naplózva

Gurat
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55



« Válasz #4493 Dátum: 13 jún 13, 11:33:15 »

Itt milyen pecsétről van szó?
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/634/9
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #4494 Dátum: 13 jún 13, 11:39:24 »

Akkor azt jelenti, hogy Sasuke képességei most erősebbek lennének Narutoénál? hiszen a fuuton rasen shuriken most annyi legalábbis megszűnt a forgása... xD
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #4495 Dátum: 13 jún 13, 11:50:05 »

Azért ne felejtsük el hogy Narutonak ott van Kurama , na meg a Bijuu Dama. Ráadásul jelentős sebesség növelést kapott. De erre a választ csak akkor kapjuk meg ha megütköznek de ez nem valószínű. A Tízfarkút kiváncsi vagyok kibe fogják pecsételni. Logikus lenne ha Narutoba gondolom...
Azért megnézném Rinnegannal!  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 11:51:06 írta Cool » Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #4496 Dátum: 13 jún 13, 12:11:27 »

Narutonak épp akkor lesz Rinneganja, amikor Sasukénak: soha. Pláne, hogy mindkettőnek hiányzik valami a "kelléktárból".
Persze már erős a gyanúm, hogy Kishi benyögi a vége felé, hogy bocsesz, de benéztem és a maki-család nem csak Senju-rokon, de Uchiha is, így Túró megkapja a karikás szemeket, de ez már a saját mangájának nyálágyúval való pofánlövése és totális kivégzése lenne.

Kíváncsi vagyok Tsunade milyen arcot fog vágni a befutott Orochimarut látva. Szerintem ha eddig fehér volt, akkor is semmiség lesz ahhoz képest...  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 12:14:08 írta Aizen » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #4497 Dátum: 13 jún 13, 13:30:57 »

Sasukének senju dns kell egyedül
ha Orochimarunak meg Danzounak sikerült szereznie akik 1 takarmányok hozzá képest 2 jóval kevésbé népszerűek akkor Sasukének miért ne lehetne, úgyis egymást követik a fanservicek (sajnos)
az egyetlen dolog amiért szerintem valószínűleg nem lesz rinneganja  az hogy a harcistílusát Kishi főleg Itachiéhoz igazítja meg egy picit Oróéhoz
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4498 Dátum: 13 jún 13, 14:56:14 »

Moderátor:
Megkérek mindenkit, hogy a mangával kapcsolatos értekezések közepette próbáljatok meg nyomósabb érveket is felhozni, mint pl. a "takarmány", divatból utálat, a történet szándékos hibakeresése, stb, egyéb manapság "divatosnak és menőnek" számító minőségromboló kényszerképzetek. Mostanában ez a téma nagyon átment egy teljesen más szintű társalgásba, és szinte nem is a történet felől van megközelítve a manga.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 13, 14:56:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #4499 Dátum: 13 jún 13, 15:56:44 »

egy baj van ezzel a történet nagyon silány lett ezért a hozzászólások is arra mennek...ez olyan mint a magyar foci, ha nincs show a pályán majd a drukkerek csinálnak odakinn...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!