24 szep 27, 20:26:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910269 alkalommal)
0 Felhasználó és 59 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3720 Dátum: 13 máj 08, 07:24:38 »

http://www.mangapanda.com/naruto/629/ Mosolyog)
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3721 Dátum: 13 máj 08, 07:38:34 »

Ejha... Kicsit valószerűtlennek érzem Rin sztoriját, de végre megjelent a többi bijuu is. Tényleg  közeledik a vége.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 08:36:38 írta zoldkabatos » Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3722 Dátum: 13 máj 08, 07:59:31 »

Obitot most komolyan elkezdtem sajnálni. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog tenni ezután... Szerintem Kakashi RIP.
már korábban is meg szerettem volna jegyezni, hogy elég sokatmondó, hogy Obito saját dimenziója is milyen üres és kietlen... gondolom nem csak azért,mert nem végzett lakberendező tanfolyamot Mosolyog) (Az igazi fordulat viszont az lenne, ha most, hogy kicsit ki lett lyukasztgatva, összeesne és meghalna Nevet:D:D , igaz, ennek nincs sok realitása. Ezzel szemben most határozottan el kezdett érdekelni, hogy hogy is lehetne eltenni láb alól. Ötletek?)
10 farkú viszont szépen bedurrantotta az izmait Mosolyog
A többi bijuu megjelenése viszont tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 08:05:09 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #3723 Dátum: 13 máj 08, 08:35:17 »

O Ezzel szemben most határozottan el kezdett érdekelni, hogy hogy is lehetne eltenni láb alól. Ötletek?)

Szerintem a Konan-féle cafatokra robbantom technika lenne megfelelő a célra.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3724 Dátum: 13 máj 08, 08:59:17 »

Tobi.bol Holow lett:D  Azért elég mozgalmas rész volt. De hol van a felmentő sereg?Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3725 Dátum: 13 máj 08, 09:07:41 »

Legalább Obitot nem egyszerű megölni. Szép is lenne, ha holmi Raikirivel lenne vége, na meg ilyen hamar.... Bár elsőre azt hittem begenjutsuzta Kakashit... Nincs különösebb bajom Kakashival, ami van is az író hibája, de ha választanom kellene melyikük élje túl, nem ő nyerne...
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 09:08:40 írta Aizen » Naplózva
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3726 Dátum: 13 máj 08, 10:23:14 »

Na mindenre gondoltam Rinnel kapcsolatban csak azt nem,hogy ő is Jinchuuriki lett. Ohh My God
Az meg,hogy Kakashi átszúrta Obitót először azt hittem hogy most jön majd a lelkizés és meghal.De szerencsére nem lehet ilyen könnyen végezni vele. >:)Azt nem tudom miből gondolják egyesek hogy jön a többi szörny is amikor én úgy látom hogy ezt csak úgy mutatták hogy Narutóban is van belőlük vmennyi.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #3727 Dátum: 13 máj 08, 10:28:32 »

jó fejezet volt! naruto most már biztos hogy egy 2. rikudó lesz. Obitot viszont nem értem hogy mit lelkizik és miért szúratta át magát.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
NqM
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 12

Isten ateistának teremtett...


« Válasz #3728 Dátum: 13 máj 08, 10:37:13 »

Well, well... a mai egy igen érdekes fejezet, ami meg is válaszol és fel is vet néhány kérdést.

1, Mi a szentséges málnatúrót akar az jelenteni, hogy Naruto mögött látjuk megjelenni a bijuukat a nyolcfarkú kivételével? Főleg azok után, hogy a nyolc- és kilencfarkún kívül az összes többi a tízfarkúban van egyesítve!  Gondolkozik Aztán meg a rinnegant látjuk hasonló beállításban, mintha a bijuuk szemeinek öszzevonása lenne...

2, Hogy történhetett az, hogy Kakashi az alternatív dimenzióba való érkezéskor sokkal gyorsabb volt, mint Obito? Ráadásul fáradtan? Na, jó, az is igaz, hogy Obito se lustálkodott a nap folyamán. Lehet, hogy Obito nem tudja pontosan szabályozni a saját világába való érkezést? Az viszont eléggé valószínűnek tűnik, hogy hagyta magát.

3, Ahhoz mit szóltok, hogy sokak találgatása ellenére nem Kakashi akart Obito lelkére beszélni, hanem pont fordítva? Vagy legalábbis a kis huncut Uchiha kezdeményezte az eszmecserét. Vajon miért "szívügye" egy lyukas mellkasú alaknak, hogy kimentsen valakit az önvád alól? Ha beleképzelem magam az ő helyébe, én nem fecsérelném az időmet egy egykori barátra, csak a super-mega-giga tsukuyomit siettetném.

4, Hollow Obito.  Hmm? Na, ezt meg most hogy...? Az emos lelkületű ravasz kiskamasz rámászik Kakashi szikrázó kézfejére, ezzel átjukasztja a saját mellkasát. Aztán persze vidá a szokott hangnemben folytatja a beszélgetést!!!  Noexpression Nem zavartatja magát, nem is fáj neki... Ez valami legújabb, eddig ismeretlen képessége Obitonak? Merthogy ő elvileg valami emberféleség lenne (legalábbis félig), és ott neki a szíve kellett, hogy legyen! Oké, a JOBB oldala senjuból van. A jobb oldali szeme EMS, a bal oldali rinnegan. Azon kívül kiváló a taijutsuban és a ninjutsuban. Ezek közül egyik se magyarázza, hogy miért nem rogyott össze üres tekintettel. Bármi ötlet?

5, Asszem elégedett vagyok Rin röviden összefoglalt történetével. It does make sense (tényleg van értelme). És kielégítő magyarázatot kaptunk arra is - ami eddig nagyon zavart -, hogy Kakashi miért csak popón vágta Obitot, amikor lett volna lehetősge végleg ártalmatlanná tenni. Pl. a szokásos raikiriével keresztbe leszelhette volna a lábait.
Naplózva

- Török császár! Add vissza a gyémánt félkrajcárom!
- Tessék, itt van.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3729 Dátum: 13 máj 08, 10:37:47 »

jó fejezet volt! naruto most már biztos hogy egy 2. rikudó lesz. Obitot viszont nem értem hogy mit lelkizik és miért szúratta át magát.

burkoltan azt kívánta érzékeltetni, hogy nem Kakashi a hibás, hanem a fennálló rend, és nincs értelme a megtérésnek, mert ő már mindent elveszített= már nem is tudna az lenni, aki egykor volt. szvsz
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3730 Dátum: 13 máj 08, 10:58:54 »

Narutónak már így annyi powe up -ja volt hogy nem igaz.Még csak az kéne hogy ő legyen a Rikudou is.Amúgy csak az tudja irányítani a 10 farkút akiben az Uchiha és a Senju vér is megtalálható.Ugye  Rikudou volt az ős akiben megvolt, innen ágazott több felé.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 11:03:18 írta painkiller91 » Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #3731 Dátum: 13 máj 08, 11:16:24 »

Naruto mögött jól láttam az 1 farkút?  :hmmm?:Ha jól emlékszem ő nem volt ott az összehaverkodós tanácskozáson.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3732 Dátum: 13 máj 08, 12:01:10 »

Valóban nem volt ott, viszont egyszer régen volt egy elég fura kézfogása Narutonak meg  Gaarának még a shippu elején (homok szállingózik stb), talán akkor szerzett némi erőt tőle véletlenül (hisz tudjuk, hogy Gaarában van még Shukkaku erejéből egy kevés), vagy, amikor segített Chiyo-baa nak feléleszteni őt.

Pár dolog:

Obito átlyuggatása egyértelműen Genjutsu, ezen nem is kell sokat gondolkodni, bár hatásos az biztos.

Másrészt úr isten. Obito tényleg nagyon ravasz. Olvassatok vissza így most jópár fejezet távlatából egészen onnantól, hogy leesik róla a maszk. Nagyon dúrva, hogy mennyire jól adagolja Kakashinak a pszichológiai sokkokat. Végig elötte jár egy lépéssel kezdve attól, hogy közölte vele, hogy Rin az oka mindennek, de aztán elfelejtette elmesélni, hogy ő tudta, hogy mért is halt meg Rin, had sanyarogjon csak kakashi lelke a bűntudattól, hogy az egész háború és Obito gonosszá válása is az ő hibája. Aztán a szóváltásai Narutoval, amivel mgint csak Kakashit veztte tévútra, had agyaljon csak rajta, hátha menthető még a barátja, és most közli, hogy "sucks to be you" eddig csak szivattalak, mellesleg had mutassam meg milyen érzés lenne engem is megölni. Ugye milyen szép lyukat üthetnél belém "barátom"?

http://kepfeltoltes.hu/130508/Obito_www.kepfeltoltes.hu_.png

Szép lassan teljesen leépíti Kakashi pszihéjét és koncentrációját. Jól fel van építve az egész. Birom a pasast.

Rinnel kapcsolatban meg.... Hát az valahogy annyira nem tetszett bár lehet csak azért, mert nem számítottam erre, de így már érthető mért megy Obito Kiribe mizukagét irányítani.

Az elején a Rinnegant Naruto mögött nem értem, de gondolom még nem is kell. Ha nem csal a pókérzékem, akkor ez egy előreutalás lesz.
LoL még a végén igazam lesz a sorozat végével kapcsoatban Nevet Akkor fogok lepetézni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 08, 12:07:06 írta Exkirion » Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #3733 Dátum: 13 máj 08, 12:02:13 »

pusztán egy teknikai kérdés..........mostantól 2 hetente lessz manga vagy miaz isten ***** van?  Hmm?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3734 Dátum: 13 máj 08, 12:08:13 »

Nem, csak múlt héten Golden Week volt, kettővel elötte meg hivatalos szünet.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!