24 jún 17, 07:59:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796703 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3705 Dátum: 13 máj 04, 18:31:29 »

Soreszko: nem tudom, miért vagy ezen annyira kiakadva. Ezekre a szerencsétlen önkéntes jelentkezőre nagy szükség lesz akkor, amikor Sasuke úgy dönt, hogy feltámasztja a klánját... Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3706 Dátum: 13 máj 04, 19:26:24 »

Végre a manga végére értem.Most komolyan már mindenkit fel kellett támasztani?Az meg,hogy Sasuke hirtelen jó lett az meg a másik.Van egy olyan érzésem hogy a manga hamarosan véget ér.Pedig én úgy vártam volna a végére egy Naruto Sasuke finale harcot,de ez úgy látszik nem fog össze jönni.Gondolom a rinneganal mindenki feltámad majd(Uchiha klán is) és végül Sasuke és boldog lesz és mindenki él amíg meg nem hal.Vagy nem?
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3707 Dátum: 13 máj 04, 20:05:25 »

mitől olyan nagyszám a Narutó vs Sasuke sehogy sem tudok rájönni
annyi biztos h az egész egy húszfejezetes flashbackbe torkollott volna aminek a végén Naruto megváltoztatta volna néhány mondattal Sasuke világnézetét mint azt Gaarával Zabuzával meg Nagatóval tette, örülök h Itachi örökre szeretlek beszéde gyorsan megtérítette a srácot
ami jobban érdekel Kakashi hogy győzi le Obitót (mert ugye csak nem az hal meg akinek olyan sok rajongója van mint Kakashinak meglátjátok Kishi összehozza hogy Obitó kikap  Hümm-hümm ) a másik: kik fogják beáldozni magukat a főszereplőkért
Orochimaru tutira Sasuke emberpajzsaként fogja végezni Iruka túl táptalan és nincs is a harctéren pedig vele kapcsolatban mindig volt egy olyan érzésem h erre a szerepre lett előkészítve
még a Takából is vki Sasuke elé veti magát mert ugyebár Sasukét egy harc alatt nem elég csak egyszer megmenteni akármilyen poweruppokkal van felszerelve (balfék)
Madarát a főszereplőnek kell lenyomnia h "felülmúlhassa az összes eddigi Hokagét" tehát két dolog lehetséges 1 a Hokagék (max Hashi kivételével) ultra gyengék lesznek... 2 Kishi előhúz vmi OP jutsu Madarának h ne murdáljon meg 5 perc alatt... mivel Nagatónak köszönhetően tisztában vagyunk a rinnegan erejével és Hashi flashbackjéne köszönhetően Madara korlátjait is ismerjük ez a 2. megoldás elég erőltetetten nézne ki... amúgy sztem Obitónak kéne lennie a főgosznak sokkal egyedibb harcstílusa van nem a már szétúnt Susanoonak egy újabb nagyobb változata hanem egy saját egyedi képessége
Naplózva

painkiller91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 43



« Válasz #3708 Dátum: 13 máj 04, 20:15:47 »

 nclearu Én csak szarkazmusból írtam hogy Naruto-Sasuke harcot várok.Nem véletlenül Kakashi van kint avataromként.Narutóból már túl sok.Amúgy van egy olyan érzésem,hogy Obito kinyiffan könnyek közt Kakashi által,de előtte meggyónja bűneit és persze megtudjuk hogy miért nyírta ki Rint.Amit még el tudok képzelni,hogy ha ez bekövetkezik akkor Sasuke lenne a 10 farkú hordozója.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3709 Dátum: 13 máj 04, 21:07:05 »

 Ohh My God akkor bocs, túl halvány volt a szarkazmus smirksweat
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3710 Dátum: 13 máj 04, 21:21:32 »

Nem tudom miért, de én Sasukéból még minimum 2 pálfordulást simán kinézek.
Pl. vége a háborúnak, épp temetik el a halottakat - ja mégsem, mert felélednek...  - mikor egyszer csak megszólal: "Naruto, most pedig veled szeretné megküzdeni"
Ha nem közvetlenül Madara és társai kiiktatása után, de Konoha feltételezett újraépítése után esélyesnek tartom.
Másik: Szerintem Oro valamit sunyizik... nekem már az is gyanús, hogy Madara csak úgy hirtelen a semmiből felcsap genetikusnak és magába pakol egy adag Hashit. Van egy olyan sejtésem, hogy ebben Oro keze is benne lehet. Esetleg közös projektről lenne szó? Pl. tudom , naiv feltételezés, és lehet, hogy az időrendiség sem stimmel, de mi van, ha Madara és Oro közösen tervelték ki a Rin-akciót és általa Minato életének kisebb megkeserítését, ill. Pl. Madara Oro által (is) tudott Obito létezéséről. 
Na meg ne feledkezzünk el Jugo erejéről és az abból kreált átokpecsétről sem, valamint az Uchiha-kőtábláról. Mit gondoltok, ki írta? A Sennin amolyan naplógyanánt esténként firkálgatott? Mosolyog)
És még egy kérdés: nem tudom, de van annak az "izének" valami speckó neve, amely akkor jelenik meg, ha egy Uchiha magáévá teszi a testvérének a szemeit? (démon szerűség két sharingannal, ill. két lyukkal.. ) Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #3711 Dátum: 13 máj 04, 23:17:44 »

Ahhoz, hogy összecsapjanak nem kell pálfordulás. A chuunin vizsgán is mondta Sasuke, hogy meg akar vele mérkőzni, pedig akkor sem ment át gonoszba, akár így is megoldhatják újra.
Madara-Orochimaru project nem valószínű, bár Kishitől ugye minden kitelik, mindenesetre baromi erőltetett lenne. Arról nem is beszélve, hogy Madara elvileg fiatalon nyomta be magába a Hashi-injekciót, amikor Orochi még jó eséllyel is taknyos gyerek volt. Valószínűbbnek tartom azt a valakit, aki elvileg visszahozta Madarát az életbe. Vagy lehet volt ennyi orvosi ismerete, ki tudja.
Kőtábla: vagy az Uchiha ős, vagy maga a Sennin írta, pláne, hogy elvileg csak Rinnegannal lehet elolvasni teljesen.
"Izé": még nem hangzott el a neve, valószínű nem is fog sosem, tekinthető akár szimbólumnak is, szerintem.

Madarának nem kell OP jutsu, max Hashi csapná meg, senki más nem elég hozzá. Sasuke testtel való védése lehet ciki, ellenben az is, hogy Naruto egy elvileg (hogy ne fogja rám senki, hogy az EMS-t Kyuubi szintre húzom fel) nagyobb powerup mellett is pont ugyan erre szorul.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 04, 23:20:25 írta Aizen » Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3712 Dátum: 13 máj 05, 05:44:48 »

A manga alapján azt hiszem, nem ismerte egymást Madara és Orochimaru. Mindenesetre szép jelenet lesz a két főgonosz találkája, kíváncsi vagyok, nekiállnak-e kakaskodni egymással, mégha jelenleg Madara jóval erősebb is.

Most valamiért az fordult meg a fejemben, hogy mi van, ha az edo tensei időkorlátos? Meg lehet magyarázni ésszerűen mással is, de mégsem láttunk még korábbról megmaradt zombit.
Naplózva

Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #3713 Dátum: 13 máj 05, 06:32:09 »

Soreszko: nem tudom, miért vagy ezen annyira kiakadva. Ezekre a szerencsétlen önkéntes jelentkezőre nagy szükség lesz akkor, amikor Sasuke úgy dönt, hogy feltámasztja a klánját... Nevet

Nő kell? Rendben, de akkor ne olyan legyen, akit 2-3-szor összeszurkált, leköpött, lesz*rt, sértegetett, megakart ölni stb, hanem akihez semmi köze nem volt még! Mert ne mond, hogy nem degenerálja le Ino, Sakura és Karin karakterét az, hogy "azok" után visszasírják magukat, miközben rahedli másik jó képű és főleg jobb személyiségű srác létezik a világon! Főleg Karin-ra igaz ez, mert nála Kishimoto el is hitette a néppel, hogy értelmesebb, mint pl Ino vagy Sakura, de nem, degenerálódjon csak szépen vissza mert olyan kawai lenne! X( Csak mert valami shonen, nem jelenti azt, hogy totál idiótának is kell lennie!
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3714 Dátum: 13 máj 05, 07:59:06 »

Persze, én ebben egyetértek, de látod, hogy Kishi folyamatosan építi le a szereplők - és főleg a női karakterek - személyiségét.
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #3715 Dátum: 13 máj 05, 16:39:57 »

Azt adom +++ Nevet  ikszdé

Ha már így Soreszko ellen dobálózol itt a fórumszabályokkal, nekem úgy rémlik van valami olyan, hogy egy hozzászólásnak legalább 4 értelmes szóból kellene állnia,,,,,amúgy rég láttam ilyen semmire felindulást errefelé.

Na, hogy ne offoljak: Mi van, ha Kishi kitanulta a trollkodást Kubotól rendesen, és mire Narutoék legyőzik [áttérítik] -akárhogyan, lényegtelen végül is miképp- Madaráékat. Az utolsó fejezetben váltanánk és Madarát látnánk, miközben annyi hagyná el utolsó szövegbuborékját:
-Végeztem, végre beteljesítettem, amire oly rég óta vártam. Ebben a világban, vagyis az én világomban, ami már a valóság, mindenkit felélesztettek aki fontos volt nekik, mindenki áttért a "jó" oldalra, és így már béke is lesz, örökké. *rövid elégedett mosoly, majd magán is alkalmazza technikáját*

Nekem ez még tetszene is,,,
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 05, 16:41:39 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3716 Dátum: 13 máj 05, 17:00:06 »

Ami nem fog bekövetkezni. Madara az egyetlen a rinneganja  és a végtelen chakrája miatt aki képes lenne majdnem minden halottat visszahozni, de nem lenne sok értelme, max Inoichiéknak, meg a no name shinobiknak. Ja, de Inoichiéknak nem hiszem h maradt testük sztem, úgyh így ez esélytelen. Meg sokan panaszkodtak h már a hokagek is fel lettek támasztva. Erröl szól az edo emberek xD A halál megcsúfításáról, volt is, aki pont ezen akadt ki, h így értelmét veszti a halála, pedig volt pár edo-s shinobi, aki megbékélt, miután visszahozták. Talán a Niidaime is így jár, ha edo Madara-t elintézi. Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #3717 Dátum: 13 máj 06, 06:56:26 »

egy biztos...madarászt fel kell támasztani, hogy meg lehessen ölni, jelenleg legyőzhetetlen akár csak a 4 kage.Az igazi végső összecsapáshoz mindenkinek élnie kell. eléggé gyanítom, hogy tobito meg fogja ezt tenni, miután veszít kakashi ellen. (az egyértelmű, hogy obitot nem verheti el más csak kakashi....valahogy hülyén jönne ki, ha egy no name láb ujj pöcök falubeli alfelen szúrná egy rozsdás kunail és vérmérgezésben halna meg, tehát epic fájt kakashival.....
Másik kérdés orocsibácsi...valamit tervez az öreg, kérdés mit...elvileg most erősebb mint valaha...zetsu test, full kezek és sok csakra...
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #3718 Dátum: 13 máj 06, 07:33:50 »

egy biztos...madarászt fel kell támasztani, hogy meg lehessen ölni, jelenleg legyőzhetetlen akár csak a 4 kage.Az igazi végső összecsapáshoz mindenkinek élnie kell. eléggé gyanítom, hogy tobito meg fogja ezt tenni, miután veszít kakashi ellen. (az egyértelmű, hogy obitot nem verheti el más csak kakashi....valahogy hülyén jönne ki, ha egy no name láb ujj pöcök falubeli alfelen szúrná egy rozsdás kunail és vérmérgezésben halna meg, tehát epic fájt kakashival.....
Másik kérdés orocsibácsi...valamit tervez az öreg, kérdés mit...elvileg most erősebb mint valaha...zetsu test, full kezek és sok csakra...

Ráadásul ha minden igaz már azt is tudja amit Kabuto! Igy pedig nagyon nagyon veszélyes lehet később.
Naplózva
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #3719 Dátum: 13 máj 07, 18:21:32 »

Kabuto erejét nem szívta el:
Jobb alsó sarok http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/593/17
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!