24 szep 27, 22:19:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910383 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #3030 Dátum: 13 feb 26, 18:19:24 »

Volt valaki más boss Oro helyett? o.O
Tobi csak pattogott és játszotta a hülyét. Most meg valami lelkileg sérült kisgyerek bőrében van... Vicc az egész karaktere.
Madara meg alapból nem az a boss típus. Az is lehet, hogy nincs semmiféle Mugen izé, csak kitalálta az egészet. Obito pedig szépen benyalta.
Lehet, hogy arra a pillanatra várt, hogy újra küzdhessen Hashi-val. Ezért kell neki a 10 farkú, hogy feléleszthesse teljes erejében. Vagy csak egyszerűen a vérében van a harc... Talán ő is egy saiyan? Gondolkozik Nevet

Oro viszont az a tipikus fő gonosz. Nem lehet legyőzni, és mindenkiről mindent tud. Ő mozgatja a kezdetektől a szálakat, minden hozzá vezethető vissza. Ráadásul a stílusa is jó Kúl
Kell ennél több?
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #3031 Dátum: 13 feb 26, 18:42:42 »

az asszimiláció???
ebben a szövegkontextusban szerintem nem nagyon illik ez a kifejezés  Gondolkozik
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #3032 Dátum: 13 feb 26, 19:25:28 »

Na láttom ide kell irnom,nos Orochimaro 1 partban teljes mértékbe ö volt fö boss ezt szintén aláirom.De a Shippuuden óta még ha gyengitve is volt akkor se volt nagy kihivás már.Semmi kétség ö lejárt lemez.Uchihák nagyobb gondok lesznek mint ö valaha söt mégha nem is Uchiha lenne Obito akkor is marad fögonosz.Lehet nem sok dolgot tet mint orochimaru és több dolgot tud mint Obito.De amit ö müvelt az egy 0.Hogy miért is Orochimaro legnagyobb harca Konoha pusztitása kb 30-40%volt.Erre Obito legerösebb embereket gyurta le vagy egy döntetlen huzott ki,de még igyis nagy veszélyt és katasztrófát csinált mint ö valaha pl lényegébe Akatsuki,Konoha,Bijuk,háboru több szászezer ninját ölt le.Kakashi csak saját szeme miatt sikerült sérülést okoznia de igyse sokra ment föleg ha meghal majd Kakashi.
laci1005 STM Tehát én maradok Obito legveszélyesebb és legerösebb  föellenségnek .Zsir karakter Nevet
Madara szerintem beáldoza magát Obitoért de a lényegét a Fórum hogy mi lesz vége narutonak leirtam legalábbis tippem.
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3033 Dátum: 13 feb 26, 19:50:12 »

Marcsi mutatói egész idő alatt lefelé mentek, alapból megnyomorítva indult a part2ben aztán egyre betegebb is lett. A Kyuubi elleni harcnál már 1-2 regeneráció után csődöt mondott a teste, később már a normális emberi formáját is elvesztette végül a maradék chakrájából nyomott egy utolsó átalakulást és kb ennyit csinált
Obitó pedig pont az aki előnyös helyzetbe került, először a rinnegan aztán jött Madara meg a Juubi, szinte lehetetlen leverni ráadásul az sem sem kizárt h a legOPbb jutsuit még nem is mutatta meg
Marcsi nem rég vissza nyerte az 1000+ jutsuját (amiből láttunk kb 20at) ha tényleg van 1000 akkor fenyegetés, ha annyira van 1000 mint Kakashinak akkor viszont csúnyán pofára fog esni (megint)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 26, 20:27:35 írta nclearu » Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #3034 Dátum: 13 feb 26, 20:06:18 »

 Azért tévedésbe ne essünk, nem az erőben mérik, hogy ki a legnagyobb gonosz, hanem a cselekedetekben. Obitot én nem gonosznak nevezném, hanem inkább valamiféle agyilag elborult embernek, akit megvezettek, és az indítéka is "jó", hogy vissza akarja kapni Rint, persze nem ez a megoldás. Míg Orochimaru embereken kísérletezett, megpróbálta lerombolni a szülőfaluját, kb minden ok nélkül, max a kicsinyes bosszúvágy hajthatta. Azt sem szabad elfelejteni, hogy az első szériától kezdve jelen van, kb senki se tudja az indítékait, és hogy mit settenkedett, míg Tobi csak későn tűnt fel, és nyílt háborút hirdetett. Az, hogy most ki jelent nagyobb veszélyt szerintem nem számít.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 26, 20:06:58 írta oky » Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #3035 Dátum: 13 feb 26, 20:54:26 »

Obitot én nem gonosznak nevezném, hanem inkább valamiféle agyilag elborult embernek, akit megvezettek, és az indítéka is "jó", hogy vissza akarja kapni Rint, persze nem ez a megoldás.
Yagami Light is hasonló cipőben járt, ő is csak simán azt hitte, hogy amit csinál az jó mégis ő volt a főgonosz (ezzel nem azt mondom h feltétlenül Obitó az FV)
megpróbálta lerombolni a szülőfaluját, kb minden ok nélkül, max a kicsinyes bosszúvágy hajthatta
először nekem is eléggé úgy tűnt de ezek után http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/620/4 szinte bisztosra veszem h nem a fun miatt csinálta vagy mert Minato lett a 4.... nekem igazából sosem tűnt bosszúálló típusnak, Itachi levágta a kezét Sasuke kinyírta mégsem tűnt úgy sosem h neheztelne rájuk és nem hiszem h azért mert f sna tőlük Narutót 4 farokig provokálta (miközben a 3 farok is messze túl van az ő szintjén főleg betegen) a harc közben meg kedvesen mosolygott...
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #3036 Dátum: 13 feb 26, 21:24:43 »

Volt valaki más boss Oro helyett? o.O
Tobi csak pattogott és játszotta a hülyét. Most meg valami lelkileg sérült kisgyerek bőrében van... Vicc az egész karaktere.
Madara meg alapból nem az a boss típus. Az is lehet, hogy nincs semmiféle Mugen izé, csak kitalálta az egészet. Obito pedig szépen benyalta.
Lehet, hogy arra a pillanatra várt, hogy újra küzdhessen Hashi-val. Ezért kell neki a 10 farkú, hogy feléleszthesse teljes erejében. Vagy csak egyszerűen a vérében van a harc... Talán ő is egy saiyan? Gondolkozik Nevet

Oro viszont az a tipikus fő gonosz. Nem lehet legyőzni, és mindenkiről mindent tud. Ő mozgatja a kezdetektől a szálakat, minden hozzá vezethető vissza. Ráadásul a stílusa is jó Kúl
Kell ennél több?

A part egyben szerintem egyértelműen Orochimaru volt az, aki gonosznak számított.
De Jiraya elmesélte, hogy Marcsi akkor változott meg, amikor megölték a szüleit, és ekkor kezdett el kutatgatni, vagy simán konohát okolta a szülei haláláért. Ennyit biztosan tudunk róla.
Az örök életet is talán pont azért kereste eddig, mert nem akar meghalni. Vagy fél.

Obito; a maga módján ő nem olyan gonosz, csak a céljai érdekében több száz embert taposott el. Neki egyértelműen az adott pofont, hogy látta Rint meghalni, miközben Kakashi átszúrta a chidorival. Onnantól kezdve elborult az agya, mert addig azért küzdött, hogy valahogyan meglógjon a barlangból, és vissza térhessen "hozzájuk" de mire esély volt rá, hogy megmentse őket, nos az beütött neki.

Madara egy szép kort megélt Uchiha, aki "befogadta" Obitot, miután lezuhant a sziklák alá, és megmenekült valahogyan. Nem kizárt, hogy eleinte azért mentette meg, mert jéé egy Uchiha testvér  ikszdé és felnyalta és "összevarrta egy kis Zetsuval. Aztán pedig elkezdte manipulálni, a céljaiért, talán amit ő nem volt képes megtenni.

+ Madara jelenleg egy, hogy is fogalmazzam meg, mint egy "gazdag" csávó aki épp a alja nép között sétálgat, és mindenhol megvillantja az Uchiha gyémántokat.
Én eltudnám képzelni, hogy ha Obito élete veszélybe kerülne, akkor elé ugrik.
A mugen technikára pedig vissza térve, én úgy vettem ki a mangából, hogy valójában nem létezik, vagy ha létezik Még nem tudja a módját, hogyan kéne neki kezdeni. Vagy tudja a kockázatát a technikának, és nem akarja, hogy világra kerüljön.

+ A jelek szerint Hashirama és Madara kiskorukban jóba voltak, vagy legalábbis mindig egymást próbálták meg legyőzni, először kacsázásban, jutsukban, és sok másban is. De ha jól vettem ki, az ő harcuk végül úgy ért véget, hogy Hashirama meghalt, míg Madara túlélte. Lehet, hogy ezt nem tudta megemészteni. Kúl Mosolyog
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3037 Dátum: 13 feb 26, 21:42:24 »

Szinte biztos vagyok abban, hogy vagy Madara vagy Obito nem teljesen őszinte a másikkal, csak várnak még a megfelelő pillanatra, hogy megszabaduljanak a másiktól. Obito tűnik inkább megkeseredettnek, Madara mintha egy csöppet távolságtartó lenne ahhoz képest, hogy a "célja" a beteljesedés küszöbén van. Pedig szívesebben venném, ha mégis Obito lenne a nagy manipulátor, mint Tobi-korában.

Orochimaruról fogalmam sincs, egy picit elindult a nagatósodás irányába, de remélem visszatér ahhoz a rettegett kéjgyilkos karakterhez, akit a chuunin vizsga alatt ismertünk meg. Oro célja elvleg nem az öröklét, hanem az összes jutsu megismerése - de azt hiszem ezalatt inkább azt kell érteni, hogy a jutsuk alapjait akarja megismerni, ehhez pedig valószínűleg szüksége van neki is Ridokou minden útjára.

A mostani rész alapján Madara csak arra vágyik, hogy legyőzze Hashiamát, azaz hogy ő legyen a legerősebb. Így aztán evidens, hogy ha a kilenckarkúval nem ment, most próbálkozzon a tízfarkúval.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 26, 21:55:26 írta zoldkabatos » Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3038 Dátum: 13 feb 27, 07:03:49 »

http://www.mangareader.net/naruto/622

Folytatódott a törióra. Látszik, hogy Danzou Tobirama tanítványa, de a harmadikban mégis Hashirama szelleme maradt meg.

Így nagyon rövidek a fejezetek  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 27, 07:05:52 írta zoldkabatos » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3039 Dátum: 13 feb 27, 07:56:37 »

Hát igen Naruto a régi világban nem lett volna meg
-"A nevem Uzumaki Naruto"
-"Uzumaki? Ninja vagy! kinyírlak gyerek." Nevet

Sokat változott a ninja világ és ha így haladunk egy egész kötet lesz ez a visszaemlékezés.

ui.:  Danzou viszont kort tévesztett.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3040 Dátum: 13 feb 27, 08:56:24 »

Túl sokkal okosabbak nem lettünk, de azért jó volt látni, hogy milyen volt ez a kettő régen, meg milyen volt a világ régen. Madara meg Hashrama ez alapján kicsit sem hasonlít Narutora vagy/és Sasukére.
Szívesen látnék ebből a korból még egy keveset, mert eddig elég érdekes, remélem eltart még a flashbackback egy kicsit.
Nem lehetett könnyű akkoriban élni.
Ja és Hashirama faterja egy seggfej....
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3041 Dátum: 13 feb 27, 09:48:40 »

Madara reakciójiról kajakra Obito és Zoro jutott eszembe:D Eltorzult fejjel leüvölti Hashiramát:D A világra én is kíváncsi leszek ez egy cseppet sem tűnik barátságosnak nem is csodálom, hogy az első ennyire megakarta szüntetni ezen formáját és hogy Madara ebbe támogatta.
Igen Hashirama apja meg egy pöts. Remélem Madara jól kinyírja majd:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3042 Dátum: 13 feb 27, 10:40:45 »

Én nem félek attól, hogy nem sok kép lesz ebből "a régi, harcos" világból, fut a szekér, csak néha ugyanoda visszatér. Tobirama viszont elegendő hullával rendelkezik az edo tensei kikísérletezéséhez már most.
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #3043 Dátum: 13 feb 27, 10:45:38 »

Úgy fest Madara is békét szeretne. Vagy megváltozott közben, vagy ugyanazt teszi mint Itachi korábban. Mikor látta, hogy Hashirama terve a békéről nem fog működni beállt fő gonosznak, hogy egy nagy háborúval egyesítse a klánokat és elhozza az igazi békét. Tuti nagy trollkodás lenne Kishitől.
Orot meg nem szabad leírni ha békés is de erős. A mostani háborúban az ő ténykedései sokat segítettek a rossz oldalnak. Ha csak az edo-t, ezeket a hullákat nem csak Kabuto lopkodta össze + ott a 4 hokage. És ne felejtsük el Yamatot se nélküle a zetsuk se lettek volna ilyen táposak. Danzo büszke lehet rá Nevet
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #3044 Dátum: 13 feb 27, 10:46:52 »

Én nem félek attól, hogy nem sok kép lesz ebből "a régi, harcos" világból, fut a szekér, csak néha ugyanoda visszatér. Tobirama viszont elegendő hullával rendelkezik az edo tensei kikísérletezéséhez már most.
Nem a hullákkal van a gond, hanem az élőkkel. Úgy fest nem volt divat foglyokat ejteni Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!