24 jún 06, 00:31:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1775922 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #2955 Dátum: 13 feb 20, 14:47:49 »

Hát ez tényleg rövid fejezet volt.  Szomorú Biztos el fog húzodni ez a flashback... ikszdé
Madara meg tisztára Sasuke...  Ohh My God
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2956 Dátum: 13 feb 20, 14:48:53 »

nah akkor top 3 Rashomon használók:
#1 Hashirama (5)
#2 Orochimaru (3)
#3-#4 Sakon (0,5) és Ukon (0,5)
és több nincs is :/ remélem még vki fog ilyesmit csinálni a sorozat folyamán mert nekem nagyon bejönnek...
Hashi tényleg hashinlít egy icipicit Gaira, pillanatnyilag nehezen tudnám eldönteni hogy ki volt Naruto és ki Sasuke, mikor Hashi azt mondta hogy "nem akarlak megölni" az elég Narutós volt viszont amit az elején művelt az már kevésbé...
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2957 Dátum: 13 feb 20, 14:49:53 »

Lol sennin mód. A kis madarára eskü hogy sasukére hasonlít-
Durva harc , csak rövid. A kyuubi susano páncélban meg durva.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 14:50:44 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #2958 Dátum: 13 feb 20, 15:04:41 »

Nem volt rossz harc, de remélem kishimoto nem 1manga fejezetbe írta le az egész harcot... Nevet Én szerintem is ez csak a harc eleje lehet hisz lehetetlen, hogy a két legerősebb szereplő rikodou sennin (meg talán uchiha és senju ős) után csak ilyen rövid ideig harcoltak. Madara teljes susanooját meg azt hiszem még nem is láttuk a harcuk során.
Naplózva
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2959 Dátum: 13 feb 20, 15:21:07 »

ez amit használt az első hokage, ez nem ugyan az a jutsu volt amit kakuzu ellen használt chiriku ? (csak nyílván erősebb fokozatban:) )



Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2960 Dátum: 13 feb 20, 15:31:57 »

Az erősebb fokozat enyhe kifejezés , tekintettel arra, hogy a kis szerzetes  2 Akatsukist nem győzött le vele, Hashiramáé meg bőven meghaladja méretben a Kurama meg a közeli hegyek nagyságát. Hasonló bár nem feltétlen ugyanaz a jutsu max ugyan az a kategória.
Maga a fejezet nagyon tetszett Susanoo páncélos Kurama jó lövés volt Nevet mit kinem lehet hozni egy jutsuból. Hashirama meg Sennin formába ment át egy pilanat alatt  bow Kicsit táposabb az öreg mint bárki más akit eddig láttunk Nevet Kíváncsi leszek a harc folytatására, bár bemelegítésnek azthiszem ez jóvolt . Valóban csak a harc eleje mert kuramát még bele sem pecsételték Hashi asszonyába(elfelejtettem a nevét ikszdé) . Önmagában elégedett vagyok a fejezettel, de az a baj az ilyen jó fejezetekkel , hogy túl rövidnek érzi az ember annyira jó Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2961 Dátum: 13 feb 20, 15:36:26 »

Asuma technikája:  Raigō: Senjusatsu
Hashirama technikája: Senpō: Mokuton Shinsūsenju

Azért a kettő között van különbség. Ezt a technikát Asuma egyébként is csak egy fillerben használta, ilyen a mangában nincs.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2962 Dátum: 13 feb 20, 15:55:05 »

Elment a fejezet, olyan közepesre sikerült.

Az való igaz, hogy az utóbbi időben megfogyatkoztak a "tradícionális" Narutos harcok (persze így is volt pár amit nagyon eltaláltak), de azért azt is figyelembe kell venni hogy kik is állnak a csatatéren. Meglepődtem volna, ha pont itt Kishi elemzősebre vagy fondorlatosabra vette volna a figurát....

Olvasás közben felcsillant a szemem hogy Hashirama hátha állatot idéz, ehhez képest eléggé csalódnom kellett, hogy a kapukat jöttek elő  >.<#.
Amúgy ha jó látom, a Hashirama álltal előhozott istenség fején van a fa sárkány és az a kisebb faóriás is az előző fejezetből.....hát nem aprózták el a méretet illetően  smirksweat.

Mellesleg lehet hogy ezzel én vagyok így, de így fiatalon a kettő közül nekem eddig inkább Madara tűnik Narutosnak a senju helyett . Legalább is ez a "ha akarnám simán át tudnám hajítani a követ" duma inkább rá emlékeztet Nevet. Itt Hashirama tűnik az irányítónak ahogy Sasuke volt (vagyis lesz). Személyiségbeli különbségek természetesen itt is vannak.




« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 16:13:23 írta mateee-kun » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2963 Dátum: 13 feb 20, 15:57:59 »

Mondjuk azzal a nagy kar erdővel a hátán érdekes a mozgása.  vagyis megkérdőjelezhető lenne.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #2964 Dátum: 13 feb 20, 17:43:23 »

Asuma technikája:  Raigō: Senjusatsu
Hashirama technikája: Senpō: Mokuton Shinsūsenju

Azért a kettő között van különbség. Ezt a technikát Asuma egyébként is csak egy fillerben használta, ilyen a mangában nincs.

1, asuma nevét te hol láttad a hozzászólásomban.?
2, ha megfigyeled a két jutsut akkor nagyon hasonlít, még névben is. Az egyik ezer kéz , a másik 10 ezer kéz. ennyi külömbséggel. hm?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2965 Dátum: 13 feb 20, 17:45:09 »

http://naruto.wikia.com/wiki/Welcoming_Approach:_Thousand-Armed_Murder
Ez inkább fénynek néz ki, míg Hashiramáé sztem fa. De ettől még lehet vmi kapcsolat.
De TsunadeHime-nek abban igaza van, hogy ezt a technikát Asuma is tudta.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 17:49:04 írta Zer0 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2966 Dátum: 13 feb 20, 18:32:28 »

Az egy fillerjelenet volt animéből, és még így sincs köze a mokutonhoz...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2967 Dátum: 13 feb 20, 18:36:58 »

Van hasonlóság de teljesen más a 2 jutsu, annyi a hasonlóság , hogy valamelyik vallásból vették át az alakot az anime jutsuhoz és a mangáshoz is.
Visszatérve a mangához, remélem ez a visszaemlékezés a gyerekkorukra hamar lezárul, most valahogy jobban foglalkoztat a csatája ezeknek az állatoknak. Hashirama Sennin formája nagy valószínűséggel abból az erdőből való amit Kabuto is említett, ahol szerintem a csigák élnek, szóval nagy valószínűséggel lesz majd egy ilyen emlékkép is.
Kíváncsi leszek mostani Madara , hogy bírja majd Hashi ellen, mert az utolsó kép alapján még így is hashi tűnik jóval erősebbnek.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2968 Dátum: 13 feb 20, 18:44:11 »

Most így nézem a két gyereket, hashirama elég puccosan van felöltöztetve,  valszeg valami nemes gyerek lehetett. Hátha meg ismernénk jobban a senjukat.
Én azon tűnődöm hogy pl azta budha szobort amit hashi tol , vajon honnan ismerhette meg vagy ki alkotta meg ? elég durva jutsu nem olyan amint szerintem évek alatt fejlesztett ki(a többi technikája miatt gondolom)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #2969 Dátum: 13 feb 20, 18:51:02 »

Egyenlőre csalódás ez a csata. Ez alapján kb 5 perc lesz a Sóska vs Naruto is, hiszen mindketten előveszik a legerősebb technikájukat, támadnak és ennyi.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 18:51:59 írta CsukiIce » Naplózva

Oldalak: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!