24 máj 23, 17:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742779 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2940 Dátum: 13 feb 20, 10:26:47 »

Szóval Hashirama és Madara kapcsolata is baráti volt. Honnan ismerős ez a helyzet? A cool Uchiha és az idióta kölyök esete Nevet Ja igen, Naruto és Sasuke. Végül is ez így rendben van, így kerek a történet.
A harc pedig nagyon dúrva, most már értem miért mondta Madara a Kagéknak, hogy ez csak játszadozás ahhoz az élethalál harchoz képest amit Hashirama-val vívott. Alig várom a folytatást.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2941 Dátum: 13 feb 20, 10:30:06 »

Emlékszem, anno 1 MMORPG fórumján vetettem fel, hogy mekkora harc lehetett ez a Hashirama Madara ütközet, akkoriban azt hiszem Tobi kiléte még nem volt ismert (úgy értem még a kretén oldala volt meg javában), erre megkaptam a fejemre, hogy biztosan gagyi volt, mert Hashirama is csak Mokutonnal tolta... na tessék... mégis lehet jó meccs "csak" Mokutonnal. ikszdé

Kíváncsi vagyok Hashirama tudta-e, hogy Madara életben maradt, vagy tényleg abban a hitben volt, hogy megölte a barátját. Hamarosan ez is kiderül. Mosolyog
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2942 Dátum: 13 feb 20, 10:39:39 »

Hashirama nem gyengén tolja, és nála is megjelenik a bölcs mód. Az idézése nem gyenge, de Madara is elég jól tolja. Viszont az a tekercs Hashirama hátán. Ha jól emlékszem még a Naruto első részében Naruto az első tekercsét lopta el, amiből végülis megtanulta az árnyékklón jutsut. Én valószínűsítem, hogy ez a tekercs, amit most Hashirama a hátán hord az az a tekercs. Biztos van valami jelentősége, hogy nála van.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2943 Dátum: 13 feb 20, 10:48:23 »

Talán az h így senki nem lophatja el, nála van a legnagyobb biztonságban. De ez valami hihetetlen volt! Először a pajzsnál lepődtem be, aztán meg a bölcs mód és az az IDÉZÉS omg xD

Lehet h tévedek, de Madara inkább Naruto-hoz hasonlít, annyi különbséggel hogy Naruto nem akarta bántani Sasuke-t, csak túlszárnyalni, Madara meg nem, azért durva ezt az ő szemszögéből nézni...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2944 Dátum: 13 feb 20, 10:54:32 »

Hát nem tudom, Madara szerintem épp olyan, mint Sasuke (vagyis fordítva, de na értitek ikszdé) hiszen Naruto kérte Sasukét, hogy ne dobja el a barátságukat és ne harcoljanak, ezzel szemben Sasuke fejjel ment a falnak -és Narutonak-, ahogy most Madara is teszi. A végeredmény persze más... Sasuke megölhette volna Narutot, ha akarja, itt pedig Hashirama nyert, hogy elengedte, vagy tényleg halottnak hitte pedig kiderül.
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2945 Dátum: 13 feb 20, 11:14:27 »

Lassacskán lépegetünk előre, de nem baj ez. Engem személy szerint a válás, váltás igazi oka érdekel. A vezér akart lenni és harcolni mindenki más ellen nem lenne ínyemre (bár ez a "szabályalkotót" nem hatná meg). A harc viszont valóban szép állatkákat hozott elő. 
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2946 Dátum: 13 feb 20, 11:24:40 »

Miért van az, hogy Kishi nem bír olyan nagyágyút kitalálni, akinek ne lenne rinneganja, mokutonja vagy senjutsuja?
Továbbá. Kakashi + Obito, Jiraiya + Orochimaru, Hiruzen + Danzou...
Most komolyan csak én nem vagyok kiváncsi egy huszonharmadik Naruto + Sasuke sablonra épített párkapcsolat részleteire?

Hiányoznak azok a harcok, amikor taktikáztak, ÉSZjátékot folytattak az ellenfelek. Ha "Kinek van nagyobb fegyvere, ki tud nagyobbat robbantani" játékot akarok nézni X fejezeten keresztül, arra ott van a Bleach.
És ez tényleg nagyon szomorú. Neeem
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #2947 Dátum: 13 feb 20, 11:39:15 »

Erre azt tudom mondani, hogy a történelem mindig ismétli önmagát! <Némi szöveg törölve, a politika említését kerüljük! Chakra moderátor>

Ez lehet unalmas, de ha két fél harcra indul egymás ellen, annak többnyire két oka van! Az egyik meg akarja védeni azt amit a másik el akar pusztítani! A 3. a béke útjára léptette konohát, amit danzou a harc sodrásába akart vinni! Oro minden jutsut meg akart szerezni és nem számított neki, hogy másokon ezért átgázol, míg Jiraya azért harcolt, hogy az emberek megértsék egymást! Sasuke az igazságot és a családját bármi áron, Naruto is ugyanezt, de nála ugye meg van az a vonal amit nem lép át (pein harc - jiraya könyve mutatja ezt meg neki)! Hashirama és madara harcának okait most kapjuk meg!
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 08:16:18 írta Chakra » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2948 Dátum: 13 feb 20, 11:48:57 »

Igen am De Madara mondta hogy valójában hagyatta hogy győzőn a első.  És megszerezte a sejtjeit.
Most meg turbo Madarával szemben egyedül nem sok esélye lenne....
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2949 Dátum: 13 feb 20, 11:55:27 »

Tobi mondta (aki ugye madarának adta ki magát gondlom Madara mesélte neki.)
De mintha madara is mondta volna Kagéknak de nem biztos.

Moderátor, Chakra:
Nem dupla hsz, csak töröltem közülük.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 08:17:40 írta Chakra » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2950 Dátum: 13 feb 20, 11:58:16 »

Tobi szavainak nem igazán lehet hinni.
Madara ilyent nem mondott, épp ellenkezőleg: Az egész Kagés harc alatt azt szajkózta, hogy Hashirama az egyetlen, aki még most is meg tudná állítani őt.
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2951 Dátum: 13 feb 20, 12:10:45 »

Aki valószínűleg meg is fogja, mivel most még jobban láthattuk, hogy mennyire erősek voltak ők ketten, úgyhogy Narutoék, most, hogy nincs irányítás alatt a Juubi, bajban vannak, ha Madara bekeményít ellenük. Úgyh most már még valószínűbb, hogy a Kage-k mennek harcolni.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2952 Dátum: 13 feb 20, 12:55:32 »

Hiányoznak azok a harcok, amikor taktikáztak, ÉSZjátékot folytattak az ellenfelek. Ha "Kinek van nagyobb fegyvere, ki tud nagyobbat robbantani" játékot akarok nézni X fejezeten keresztül, arra ott van a Bleach.
És ez tényleg nagyon szomorú. Neeem

Tudod, amikor már két olyan erejű karakterről beszélünk, hogy fél földrészeket változtatnak leszállópálya simaságúvá egy kardcsapással, akkor nem olyan könnyű taktikázni.

Másrészről még nem láttunk a harcból gyakorlatilag semmit. Van egy olyan érzésem, hogy amit most láttunk az kb az eleje az egésznek, középre be van vágva ez a flashbackback (direkt dupla) és utána folytatva lesz.

De még ha nem is, ennek az egésznek nem is maga ez a harc a lényege, hanem ami majd most jön, a dolog miértje. Sasuke nem Hashirama háborús hőstetteiről akar hallani, hanem a miértekről. Mellesleg se nem Madara se Nem Hashirama nem tűnik annak a marha agyalós analizálós típusnak, ők ahogy írtad olyanok mint Naaruto és Sasuke (Eddig, majd most kiderül, de a kavicsból kiindúlva itt Madara a vesztes inkább) akik meg, hát ismered őket: HATALOM! ERŐ! HATALOOOOM! SZUPERERŐ!, szóval na...
Taktikázni meg amúgy is csak akkor lehet, ha két intelligens ember harcol egymással, és az eddigiek alapján Hashiramát mindennek nevezném, csak a taktikázós észlény típusnak nem...

Az meg, hogy most hasonlítanak Narutora vagy Sasukére, az valószínűleg nem véletlen, ahogy az sem, hogy pont az ő szobraiknél harcoltak annó. Naruto és Sasuke gyakorlatilag, amennyire én látom ők ketten, ha máshogy alakultak volna a dolgok és ez jól is van így.... Ahogy írta valaki a történelem gyakran ismétli magát.

Orochimarut és Jiraya-t pedig valahogy sosem tekintettem hasonlónak Narutohoz és Sasukéhoz, nem tudom miért valahogy nem érzem helytállónak a dolgot, ők valahogy kicsit mások, főleg Orochimaru, és ez után a kis mese után lehet, hogy Madaráékra sem lehet csak így ráhúzni ezt csak mert Barátok voltak -> ellenségek lettek -> harc

Nekem is volt olyan haverom akivel most kb utáljuk egymást. Most ha nekiállnék vere verekedni, akkor Naruto Sasuke lennénk? Egy embert nem lehet ennyiből leírni. Hashirama sem hasonlít annyira Narutora, mint az elsőre látszik, ő inkább szerintem olyan, mint egy idióta Sasuke, Madara meg már gyerekként is elég pökhendi volt az már kb most kiderült, Sasuke meg egyáltalán nem.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 13:02:50 írta Exkirion » Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2953 Dátum: 13 feb 20, 13:04:14 »

Nyilván elsőre nem tűnik fel de azért ahhoz volt esze, hogy elcsalja a tengerpartra  éselterelje Madara biju bombáját vagy Madarának arra, hogy besusnozza a rókát (amit nem tudunk miért tett de lehet taktikai oka volt)


Remélem a remete formája nem csigáké lesz!
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2954 Dátum: 13 feb 20, 13:06:16 »

Nahát ezek után merje valaki azt mondani, hogy nem ők ketten a legerősebbek a faluból. Idioto és Sóska a közelükben sincsenek.

A kis Hashirama erősen hasonlít a genin Gai-ra, nem?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!