24 szep 27, 20:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910195 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2835 Dátum: 13 feb 08, 15:00:57 »

Amúgy ara nem gondoltatok hogy már Obito is tudja  a Edot?Mosolyog Amikor megzsarolta kabutot . Jó lenne ha ö is idézne valamit:D
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #2836 Dátum: 13 feb 08, 22:59:40 »

Szerintem az már túlzás lenneXD

Eredetileg Tobirama jutsuja volt, amit Oro tökéletesített és a Beorózott Kabuto tanult mesterétől/volt képes használni mert beültette magának mesterét. Ha obito is edo tensei-ezik akkor én is elveszítem hitem Mr. Kishimoto-ban.
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #2837 Dátum: 13 feb 09, 09:57:26 »

Obito eddig összesen egyszer látta a jutsu előkészítését. Ez szerintem közel sem elég ahhoz, hogy ő is alkalmazni tudja. Kabuto is azért tudta, mert már tizenéves kora óta Orochimaru hű követője/jobb keze volt, természetes, hogy ellesett tőle ezt-azt. Ráadásul szerintem nem is illene Obitohoz, meg mégis kit hozna vissza DNS-ek hiányában?
Naplózva
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2838 Dátum: 13 feb 09, 10:47:33 »

Egyszer látta, de sztem sharingannal az is elég, amúgy neki pont előnyös lenne egy ilyen mivel simán téridővel tudna védekezni a fizikai támadások ellen miközben az edok végzik a dolgukat... én annak örülnék nagyon ha Marcsi megidézné Danzot és Tobiramával alkotnának csapatot...
Naplózva

Malbroud
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35



« Válasz #2839 Dátum: 13 feb 11, 07:15:56 »

Ha tud is Edo Tenseit használni Obito, a mangában erre már nem fog sor kerülni, egyrészt, mert már elég erőltetett lenne valószínűleg, főleg az után, hogy a Rinnegan segítségével már 7 jinchurikit irányított, a másik, hogy most a 10 farkú irányításának megszerzése sokkal fontosabb feladat és nem hinném, hogy Edo Tenseies zombikkal szeretné ezt megvalósítani. Narutoék ellen szintén felesleges lenne bevetni, mert rengetegen vannak és Naruto akármelyik csapattársának adhat át jinchuriki erőt.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2840 Dátum: 13 feb 11, 10:18:15 »

Moderátor:
Pár hsz törölve. Az Edo Tensei-t a saját témájában tárgyaljátok ki inkább bővebben:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6173.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2841 Dátum: 13 feb 13, 07:50:13 »

Jó kis rész volt.
Tobirama menőzne és pofára esik, úgy kell neki.. És végre pár képkocka arról a nevezetes harcról, mégha újdonságot nem is igen tartalmaznak. Az első meg talán elég hülyének néz ki, de hogy több esze van, mint a drága öccsének, az is biztos...
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2842 Dátum: 13 feb 13, 08:03:05 »

Elképesztő! Igazából nem érdekelt "mit jelent a falu?" téma, viszont ha töri óra lesz belőle és láthatom ahogy elverik Madarát... jöhetne már a kövi rész.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2843 Dátum: 13 feb 13, 08:17:44 »

Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon rövid volt Nevet

Orochimaru annyit se tudna mondani, hogy ku-ku-ku, a negyedik valószínűleg máris egy pillanat alatt Naruto mellett teremne. Tobirama jól nézett ki, amikor kezdte felszívni magát.

Várjuk nagyon a törióra következő részét.
Naplózva

achef
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20



« Válasz #2844 Dátum: 13 feb 13, 08:25:18 »

Mókás lesz/lenne, ha a Fantasztikus Négyes bow is csatlakozik/csatlakozna a harchoz
főleg ha Narcsi ad/adna majd nekik Kurama chakrájából Pojén - persze ez csupán feltételezés Gondolkozik
- de gondoljatok bele a Fantasztikus Négyes Kurama chakra-köpenyével (ami reagál a fa elemre + kíváncsi vagyok befolyásolná-e Minato gyorsaságát... Gondolkozik

erről jut eszembe, mi lesz ha Minato megtudja, hogy az Álarcos nem más mint Obito??? smirksweat
OFF... + ha még Kakashival is találkozik ill. fordítva??? - kész agybaj ikszdé

elég érdekes megnyílvánulásoknak lehettünk szem és fül tanúi
- Tobi-Ráma olybá tűnik mégis csak hallgat valamelyest az bratyóra
- Hasis-Ráma nem győzi dicsérni a későbbi generációt: Itachi - ,,jobb shinobi mint én" és Orochimaru - Edo Tensei irányítása miatt, bá-ár itt még lehet, hogy geba.. lesz, Hasis-Ráma elég nyugodtnak tűnt és Orcsi-Marcsi is érezte, hogy vmi nem stimmel, érdekes lesz  Ördögi
- és Minato megérezte Narcsi és Kurama chakráját (tudom a többiek is, de az mondandóm szempontjából lényegtelen), és a szó-szó hűvös vagy inkább nyugodt reakciója -> KIRÁLY, remélem még neki is lesz szerepe, mert olybá tűnik, hogy a "dialógusoknak" a Hokagék és Szöcske között most befejeződni látszanak

és utoljára:
ha felvágták a Shiki Fuujin-t akkor Kurama másik felének nem kellett volna visszatérnie Gondolkozik
eddig is brutális ereje volt (amikor eltérítette a másik 6 bijuu egyesített bijuu bombáját, remélem ez hozzádob az erejéhez, viszont akkor rájöhet hogy felvágták a pecsétet és szólhat Narcsinak, hogy vki visszahozta apucit...

remélem jó kis hipotézisekkel álltam elő, amiket meg lehetne vitatni veletek  Mosolyog

aki még nem olvasta, tegye meg, nekem tetszett, bye bye bye
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #2845 Dátum: 13 feb 13, 09:54:07 »

szöcske szeme még mindig a régi, lehet hogy nem is hiba, mert Itachi fél szem föláldozás után visszahatott az időre és egy vak szem lett neki berakva, így megfeleződött a szem ereje?
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2846 Dátum: 13 feb 13, 09:59:29 »

Hät igen, tenyleg power a shodaime, meg az edo se ugy hat ra, mint a többire.A nidaime-töl meg azt vartam, hogy majd ö töri meg az edo-t, remelem igy lesz.Aztan persze a bratyo majd helyre teszi öt. Nevet A negyedik meg amugy is jo a pecsetekben, kislisszanhatna egy pillanatra, hogy megnezze a fiat. Nevet
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2847 Dátum: 13 feb 13, 12:21:30 »

Nagyon érik egy Sasuke vs Tobirama mérkőzés.
Naplózva
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #2848 Dátum: 13 feb 13, 12:34:15 »

Szerintem lesz egy I. Hokage vs Madara + Naruto vs Sasuke fight, ha madara képes volt feltörni az edo tenseies pecsétet, szerintem az I. is képes rá Mosolyog vagy lehet már meg is tette mert csak átfutottam a mangát  Pirul
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #2849 Dátum: 13 feb 13, 13:07:49 »

Nekem is ebből a részből az jött le, hogy az Első valójában egyáltalán nem ilyen, ez csak álca. Miközben teszi a hülyét, biztosan kieszelt már valamit, nem fogja tudni Orochimaru megállítani. Szerintem is lesz itt egy Hashirama - Madar harc újra. És akkor már a Sasuke - Naruto harc sem maradhat el. Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!