24 máj 23, 16:26:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742758 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2415 Dátum: 13 jan 16, 12:18:02 »

Na végre ez is kijött Nevet És végre láthattyk Sasukét és Orochimaru-t is. Már kezdtek hiányozni. Remélem a következő részben Kagékat is kapunk.

A fejezet  nem volt rossz, végre értelmet nyert miért fogdosta Naruto Hinata kezét. Szó sem volt  szerelmi vallomásról, csupán feltöltötte a chakrájukat. ( pont úgy, ahogy Tsunade tette Onoki-val )
Madara még mindig nyugodt, ezt a zombit egyszerűen nem lehet megijeszteni. Nagyon bírom. Csak attól félek, hogy valami brutálisan gagyi módon fog eltávozni az élőholtak sorából...


Amúgy meg az jutott eszembe, hogy Kishi most mutatja az InoShikaCho-t, Hinata-t és Nejit. Ez után valószínűleg a K11 többi tagját fogja részletesebben megmutatni. pl. Sakura, Kiba, Lee, stb.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:23:31 írta TsunadeHime » Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #2416 Dátum: 13 jan 16, 12:27:57 »

Nem volt rossz fejezet, végre megtudtuk mi volt a nagy terv! Amúgy szerintem nem Karint mentek felvenni, hanem ott van amit Orcsi megakar mutatni nekik, bár lehet, hogy összeszedik Karint is ha már ott vannak, de én arra a chakrára lennék kíváncsi amit mindenki érzett, hogy az most mi lenne? Nagyon érdekel mit mutat nekik Nevet
A tervről még annyit, hogy szerintem ez nem tart ki sokáig, ok hogy most megállították, de előbb utóbb letelik a jutsu ideje a Naráknak, és a chakra sem tart ki örökké, mert nem hiszem hogy Naruto olyan sokat adott volna belőle, neki is kell. Ráadásként még lesz egy fejlődése a Juubinak Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:30:14 írta Axel92 » Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2417 Dátum: 13 jan 16, 12:30:20 »

Madara ebben a fejezetben megint öreg nagyapó mentalitásba kapcsolt, pont mint amikor megjelent elötte a Shinobi haderő és elkezdtek együtt harcolni ellenük. Látok rá esélyt, hogy kibékül a világgal és csak simán feloldja magán a jutsut.

Igen, nekem is ez maradt meg leginkább, egyre inkább úgy tűnik, hogy Madara a fiatalok erejét látva pálforduláson esik majd át.

Örültem Orochimaruéknak, nagyon kíváncsi vagyok rájuk.
Megható volt a búcsúzkodós rész is, és persze vicces. Ez még hiányzott a halálukkor, remélem az animében egy részbe kerül.

A többit a hosszú kihagyás ellenére is untam, egyrészt mert itt már kitárgyaltuk, hogy az Ino-Shika-Cho formáció fog valószínűleg következni, illetve a szentbeszéd most tényleg nem hiányzott ide, pedig ilyen kérdésekben nagyon elnéző szoktam lenni.
Naplózva

adamcadmon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #2418 Dátum: 13 jan 16, 12:33:49 »

Hát.... ERRE VÁRTUNK ENNYIT????? omg

Ezt nem hiszem el most szomorú vagyok.

A részről alkotott véleményem inkább nem taglalom, de azért az tetszik ahogy Naruto és Kurama együtt dolgoznak. Azt is eltudom képzelni, hogy vége a háborúnak és Kurama megint vissza tér durci-morci-depis vagyok hagyj békén stílusba. Nevet
De most legalább tényleg beindulhatnak az események, és talán-talán vége ennek a háborúnak(nagyon lassan).

Ámbár ha most Kishi átmegy az orocsi szálra akkor tuti hogy elsírom magam. Mert ez most lassan már csak időhúzás, és semmit nem lehet megtudni majd csak 4-5 hetente.

Bár elméletileg Ino nem Obito-t támadta, hanem a juubit. Csak mivel össze vannak kötve így megjelent Obito-nak is.(bár furcsa igen csak furcsa, hogy Madaráról ilyen képet nem mutattak. Tehát lehet én tévedek.)

De kezd alakulni a haderő csapat munkája. Nevet Nevet Nevet

Na majd meglátjuk mi lesz jövő héten.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:36:32 írta adamcadmon » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2419 Dátum: 13 jan 16, 12:38:01 »

Mivel Maris azt mondta Sasukére nézve, hogy kicsit zavarja őt (vagy ilyesmi) nyilván Naruto chakrája lesz az.
A nagy terv bánatomra nem csak ennyi lesz, mert ez szánalmasan kevés, Madara egyáltalán nem ijedt be, Obito is lazán megtörte még így is a híres neves Ino-jutsut, szóval most jön az, hogy a következő fázisba kapcsolnak.. sajnos...

Ha Madara netán mégis megtér is jobb, mint ha legyőznék... Esély nincs rá, hogy tisztességesen lecsapják 9farkú ide vagy oda, szóval inkább lépjen le magától, mintsem valami gagyi módon leverjék.

adamcadmon: Obitot célozta újra, direkt a fejét vette célba, ahol ő áll, így tudták leállítani a támadást, amit indítani akart. Magát a Juubi-t célozni hülyeség lett volna, még így se tudná 1 másodpercig se feltartani...
Naplózva
attee0001
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2420 Dátum: 13 jan 16, 12:48:55 »

Obito is lazán megtörte még így is a híres neves Ino-jutsut

http://www.mangareader.net/naruto/616/19

Nekem inkább úgy tűnt, hogy hogy Ino oldotta fel, miután Shikamaru szólt neki, hogy már lefogták, tehát nem kell még neki is irányítania
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2421 Dátum: 13 jan 16, 12:51:11 »

Nagy durranásnak indult, aztán kicsit elhasalt a rész.  Az erő átadás szép terv, de a fő shogi mester lesz a nyertes taktika kitalálója valószínűleg. Az igazi izgalom most Konohában van, de az onnan érkező cseppek tehetik színesebbé a csatatér történéseit. Érdekes viszont, hogy csak Konoha erejét használták eddig fel, pedig papíron minden információt átadtak egymásnak egymásról. Egy-két csatát a többiek is nyertek (ellenük is).
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2422 Dátum: 13 jan 16, 12:51:49 »

Igen, Ino törte meg. De valószínűleg Obito is meg tudta volna törni. Legutóbb 2 másodpercébe került, most kb. 5 lett volna, mivel Ino-t felerősítette Kurama chakrája.

szerk: Amúgy Konha ennyire közel van a csatatérhez? Csak mert Sasuke csapata eléggé gyorsan odaért, míg Sakura-ék egyik csatatérről a másikig is ugyan ennyi idő alatt jutottak el. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:53:20 írta TsunadeHime » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2423 Dátum: 13 jan 16, 12:52:41 »

Hm... tényleg. Bár a lényegen nem változtat, a próbálkozás ezen szintje még így is kevés. Előbb fogynak ki a chakrából, mintsem eltakarítsák a 10farkút. De ha mégis szorulna a hurok, még jöhet egy magasabb fokozatú, ámde elszabadult 10farkú...  Ördögi Madarának és Obitonak nem tud ártani, na de a seregnek... hehehe...  Ördögi
Az igazi izgalom már régóta a Sasuke szálon van, ott sok a kérdőjel. A csata már inkább unalmas és mindenki azt várja, mégis hogyan fog győzni a "jó oldal".
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:54:17 írta Aizen » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2424 Dátum: 13 jan 16, 13:27:28 »

szerk: Amúgy Konha ennyire közel van a csatatérhez? Csak mert Sasuke csapata eléggé gyorsan odaért, míg Sakura-ék egyik csatatérről a másikig is ugyan ennyi idő alatt jutottak el. smirksweat

Minden csapat olyan gyors, mint a leglassabb tagja, nyilvánt öbb időbe telik 200 állig felszerelkezett Ninjának odaérnie valahova, mint 4 viszonylag súlytalan személynek. Ezenkívü nem tudjuk, hogy a Kabuto vs Uchiha csata pontosan hol volt, de feltehetőleg valahol Kusagakuréban (Ahol a kakashi agaiden is játszódott), mivel ott van Tobi búvóhelye is, a hegyi temető.
Onnan meg nem nagy járóút konoha.
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #2425 Dátum: 13 jan 16, 13:54:30 »

Áhá, szóval Shikaku a Kyuubi chakraátadó képességét használta ki, nem rossz ötlet. Viszont maga a chakra palást nekem nem tetszett, tudom hogy valahogy illusztrálni kellett de meglehetett volna oldani másképpen is  smirksweat.

Ettől függetlenül jó fejezet volt.
Örültem hogy nem csak egy szó nélkül mentek el az ősök, ennyit megérdemelt a 10-es csapat. Az utolsó beszélgetés a Narák között hozta amit vártam  Mosolyog.  
Mellesleg Ino sem piskóta, a chakra csak az időt hosszabbította, Tobit neki kellett becéloznia és azért nem volt kis távolság köztük.

Hja igen, Sasuke cameo ismét, mert mér ne Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 18, 15:20:56 írta mateee-kun » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2426 Dátum: 13 jan 16, 14:45:41 »

Hát mit mondjak ez lenne a nagy terv? chakra átadás és akkor mindenki erősebben támad?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #2427 Dátum: 13 jan 16, 14:54:09 »

Chakra átadás tényleg nem rossz ötlet,bár fura ennyi kyuubi palástos embert látni,a végén már a boltba is hozzám dobnak egyet. Na de viccet félretéve ha így "elosztogatja" a chakráját igaz hogy hasznosabb és jobban elosztott csak hát így Naruto fog előbb kifogyni és lehet a végén hoppon marad Gondolkozik
Naplózva

Ferrarista
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #2428 Dátum: 13 jan 16, 15:15:34 »

Kb. nekem is az jutott eszembe, hogy ehhez az egészhez nem kell egy Nara inteligenciája, bár gondolom a terv még csak a felvezető fázisban van. Legalább Shikaku utolsó gondolata poén volt.
Pozitívum, hogy Sasuke és a bagázs is megmutatta magát. Nem bánnám, ha kicsit őket mutatnák most. Ez a 10 farkú elleni harc így elég unalmas a sok "szentbeszéddel" és hatástalan próbálkozással.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #2429 Dátum: 13 jan 16, 15:55:24 »

Most ez mi?xD megdob pár embert a kyuubi csakrával,de könyögröm mit érnek ezzel ? Vagy a nagy próbálkozások közepette madara bácsi értékeli az igyekezeteiket ,és volt war nincs war-..Vagy lesz valami üzemzavara a juubinak,aztán úgy sikerül legyőzni?-.-" Na meg döntse már el obito hogy mit akar kezdeni magával,a juubival meg madarával.Marcsi meg a Saske team csak áldogál,és hogy örül neki 1 pár ember ikszdé.Köv részben fog többet mutatni a marcsisasus dolgokból sztem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 160 161 [162] 163 164 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!