24 jún 24, 14:19:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1809131 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2400 Dátum: 13 jan 11, 22:50:35 »

Én nem olvastam semmilyen interjút, de szerintem 2 év alatt biztos, hogy nem végez az egésszel. Főleg nem akkor ha minden szálat szépen el akar varrni. És szerintem szépen akarja lezárni művét, hogy az kerek legyen Nevet

Itt van a háború valahogy le kell győzni egy legyőzhetetlennek látszó ellenfelet.
Sasuke meg akar tudni mindent a múltról, és utána döntenie kel, hogy mit is kezd magával + még ott van a kis csipetcsapata és Oro.
Ha már Kishi ennyiszer emlegette Ridokut és azt hogy az ereje Isten szintjén van, akkor alkotnia kell egy fő bosst (ez felőlem lehet Madara, Obito, Orochimaru vagy akár Sasuke is mid 1 csak lássuk, hogy mire képes a 6 út ereje. Illetve én nagyon szeretném ha létrehozna egy ilyen ellenfelet)
Narutonak Hokagének kell lennie és létre kell hozni a világbékét (közben pár technikát elemet és még ki tudja mit tanulhatna).
Szóval van még mit csinálnia Kishinek és még nem is biztos, hogy felsoroltam minden fontosabb eseményt. smirksweat

Jó a Naruto Vs Sasuke pont lemaradt, de az alap Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 22:53:14 írta Szalamandra-kun » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2401 Dátum: 13 jan 12, 21:37:48 »

Moderátor:
Pár hsz megint törölve.
"Kishimoto Masashi interjúk" c. téma:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2768.0
"Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)" c. téma:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2473.0
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #2402 Dátum: 13 jan 13, 19:44:11 »

Mostanában nem nagyon voltam fent, de meg szeretném kérdezni: miért nincs 2 hete manga? Kishi valami szuper epic mangát ír?
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2403 Dátum: 13 jan 13, 19:46:06 »

Ez minden évben így van.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2404 Dátum: 13 jan 13, 19:51:49 »

Szomorú de a Mangahelpers-en ez vagyon írva Szomorú
CHAPTER 616 LANDS AT JANUARY 15/16TH
Ilyenkor ünnepek tájt mindig 2 fejezet pihi van.
Minden évvégén ez van. Jövőhéten már lesz manga, ha jól tudom.
Ha csak a hírekben visszaolvasnál, vagy ne adj isten azt a fórumoldalt, ahova írtál, tudnád: nem, újévkor 2 hét általában kimarad
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2405 Dátum: 13 jan 13, 20:54:16 »

Hagyjad, Dani... Tudod, visszaolvasni luxus.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #2406 Dátum: 13 jan 15, 21:39:35 »

Na, ha minden igaz holnap szerdán jön az új manga. Kíváncsian várom 2 okból is:
1.Állítólag színes oldalak lesznek, azokat meg szeretem mindegyik mangánál.
2.Kíváncsian várom, hogyan fog újra hülyét csinálni Kishi a fandom-ból, s ezúttal mivel fog a szerencsétlen, naiv fanok gerincébe rúgni... Gondolom most gyorsan odateleportálja Sakura-t, aki elkezdi smárolni Naruto-t "just for fun", s eme alkalmat kihasználva Obito meg Madara továbbfejlesztik az "Bulbajuubisaur"-jukat "Venujuubisaur"-rá.... Vagy meg szimplán kinyíratja Hinata-t "just for trolling" alapon... ikszdé

Már alig várom, hogy valóban lesznek-e színes oldalak, illetve, hogy a kettőből melyiket fogja elsütni. Mert hogy most vagy csak trolling vagy csak shipping lehet! ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2407 Dátum: 13 jan 15, 22:59:04 »

Moderátor:
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy az előzőhöz hasonló hozzászólásokat mellőzze! A témához semmit nem tesz hozzá, a manga és a mangaka értelmetlen kritizálásával pedig már tele van a padlás.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #2408 Dátum: 13 jan 16, 11:34:50 »

No végre csak kijött Nyelvesít
http://www.mangapanda.com/naruto/616
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2409 Dátum: 13 jan 16, 11:52:20 »

Nem gondoltam volna, hogy Naruto majd mindenkinek ad a chakra-jából.Végre láttam Sasuke-t is, aminek nagyon örülök.Egyáltalán nem vagyok Sasuke fan, de már kezdett untatni ez a mindenki vs. Madara & Obito.Azt hittem, hogy elfelejtette az idegbeteg kis emost!  >.<#
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2410 Dátum: 13 jan 16, 11:54:10 »

Először azt hittem végre váltunk, erre mégsem. Mondanám, hogy nem baj, de mivel megint lett egy Hegyi beszéd, ezért de, baj... Suigetsu vajon milyen chakrát vett észre? A 10farkúét? Edit: oké, leesett, Maris szövegelt, nem Sui.. smirksweat
Hát, többet vártam annál, hogy mindenkit "1farkú palásttal" tömnek meg... Na nee... Mindenesetre Obito még így is simán megtörte Ino jutsuját... hehehe... smirksweat Madara meg nyugisan nézelődik, hát behalok... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 12:18:41 írta Aizen » Naplózva
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #2411 Dátum: 13 jan 16, 11:54:45 »

Jó kis fejezet volt, az elején majdnem elhittem, hogy idén a Sasuke-szállal kezdünk.
Mindenki Kurama chakrával flangál? omg
Shikaku hatalmas forma. Az utolsó szavainál besírtam Nevet A mindig nyugodt IQ-bajnok zseni halála előtt ilyen hülyeségen bepánikol :'D

végül egy színezési hiba az uccsó képen: http://www.mangareader.net/naruto/616/17
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2412 Dátum: 13 jan 16, 11:55:25 »

Ez érdekes volt, hogy most már az egész haderő Kyuubi-palást módban tolja. Kell az erő, de ahogy Naruto mindenkivel lepacsizva rögtön átadja a csakrát, egy kissé meglepő.
Viszont úgy látszik Sasukéék Konohába mentek. Kíváncsi vagyok mit is keresnek ott. (Lehet, hogy előbb még összeszedik Karint? Ha nem tévedek, ő még ott van, legutóbb a szökésen ügyködött, de feltételezem még a környéken van.)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2413 Dátum: 13 jan 16, 12:05:23 »

Fejzet eleje:
Orochimaru elsőre megoldotta, amit Narutonak 4 év alatt sem sikerült, visszavitte Sasukét konohába Nevet

Egyébként Shikkaku egy állat. Ezt jól kitalálta basszus. Bár Madara nem tűnik túl rémültnek. Ha majd már ő pánikol, na akkor tudni fogjuk, hogy a két ügyeletes rosszfiú sz*rban van.
Naplózva

Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #2414 Dátum: 13 jan 16, 12:08:09 »

Madara ebben a fejezetben megint öreg nagyapó mentalitásba kapcsolt, pont mint amikor megjelent elötte a Shinobi haderő és elkezdtek együtt harcolni ellenük. Látok rá esélyt, hogy kibékül a világgal és csak simán feloldja magán a jutsut.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!