24 szep 27, 14:22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908089 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2355 Dátum: 13 jan 01, 22:53:03 »

Most Naruto Hinataval együtt akar neki menni Obitéknak vagy várnak még Shikamaru elmondja az apja tervét? Azt még megkapta Shika az apja halála előtt nem? Ezen a héten nem lesz manga ugye?Nevet
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2356 Dátum: 13 jan 01, 23:20:06 »

Valszeg mint ügyeletes Erő Jenőnek, Narutónak (és Méhnek) is lesz szerepe a tervben. Lehet Shikamaru le is inti a kövi fejezet elején, hogy várjon még a "berohanok és szétszaggatlak" taktikával, előbb próbálják meg aggyal. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2357 Dátum: 13 jan 01, 23:30:06 »

Hát remélem Narutonak van annyi agya hogy felfogta hogy itt a "berohanok és szétszaggatlak" terv nem valami hasznos, itt már ésszel kell csinálni a dolgokat de szerintem még az is kevés ide.. bár ki tudja milyen terve van Shikamarunak Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 01, 23:34:12 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2358 Dátum: 13 jan 01, 23:57:49 »

Most kezdtem azt gondolni, hogy ez a NaruHina kézfogás nem azt jelenti, hogy összejönnek, hanem az egész Shikaku terve és Kishi csak szivat minket  smirksweat Ha jól emlékszem, akkor a Juuken képes szétvágni/ szétoszlatni a chakrát. Talán ez lehet a kulcs Madara legyőzéséhez. Naruto, Kurama chakrájával, felerősítheti Hinata Juuken-jét és így megszabadulnak a Susanoo-tól.


Tudom, hülye ötlet,  amúgy is csak viccnek szántam  ikszdé
Naplózva

NaruTomi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #2359 Dátum: 13 jan 02, 00:23:46 »

Nem tűnik lehetetlennek az ötlet, ám feltételezem arra gondoltál, hogy a Juubi közti összeköttetést vágják el így, vagy nem is tudom, egy az egyben a Juubi ellen használni, de hogy Susanoo nincs most a képben, az is biztos..Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #2360 Dátum: 13 jan 02, 00:29:03 »

Álmos vagyok ( és még mindig kissé másnapos) így nézd el ha nem fogalmaztam világosan  ikszdé
Hát nem tudom mi történne ha a Juubi-t "leválasztanák" és szabadon engednék. Feltehetőleg ebből semmi jü sem származna.
Én inkánn arra gondoltam, hogy Hinata segítségével átjuthatnak Madara Susanoo-ján ( amelyet akkor fog aktiválni amikor megtámadják őt ) így valaki lepecsételheti. ( pl Killer Bee ).

De ha Madarát egy ilyen idióta módon győzik le tuti. hogy abbahagyom a mangát  smirksweat
Naplózva

Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2361 Dátum: 13 jan 02, 00:29:27 »

Pillanatnyilag senkinek sincs semmi reális ötlete szerintem hogy Narutoék hogyan tudnák legyőzni Madarát, Obitot és a Juubit Nevet Kishi már biztos tudja de nem tartom kizártnak a Sasukés szálat hogy annak is lesz köze a csatához bár ez 50% szerintem.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2362 Dátum: 13 jan 02, 00:31:57 »

Tér idő ninjutsu s picit megpöcköli őket egy rasengannal, vagy Hinata megcsiklandozza valamelik szembajnok tenketsu pontjait, vagy is is.
Nem olyan kivitelezhetetlen.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2363 Dátum: 13 jan 02, 01:10:38 »

Ami Tobira még hatna is, de Madarára már nem biztos, mert ugye az Edo Tensei. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2364 Dátum: 13 jan 02, 01:54:12 »

Ez igaz de rövid ideig még nem regenerálódik addig megbéníthassa a chakra áramlását vagy legalább összezavarja ami elegendő lenne az irányítás elvesztéséhez vegy bekajálni egy ütősebb támadást.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #2365 Dátum: 13 jan 02, 02:04:52 »

Már ha egyáltalán eljut addig, hogy akár csak megérintse a párost... 2 Rinnegannal felszerelt Uchihához nem életbiztosítás közel menni, egy lélekkitépés befigyelhet, elég könnyen. Ehhez hozzájön, hogyha nem zár el az adott Hyuuga elég pontot, akkor még a célpont ugyanúgy képes használni az erejét, ami egy külső támadás kivédését jelentheti.
Egyáltalán nem hiszem, hogy az lenne a híresen nagy terv, vagy legalábbis a terv része, hogy 1 Hyuuga beszambázik a 10farkú fejére egy kis összeröffenésre.  smirksweat
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2366 Dátum: 13 jan 02, 10:37:05 »

Azt elhiszem h nem ez "A" terv csak már abban nem vagyok biztos h Naruto meg is várja azt Nevet
Viszont az is elég ha hátulról közéjük dobja a legerősebb támadását s gyorsan tipli mielőtt az ki is fejti a hatását.

Viszont esélyesebb h valami más fog történni  smirksweat
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #2367 Dátum: 13 jan 02, 10:50:06 »

Nem örülnék, ha kiesne a manga ezen a héten... bár lehet hogy most is csak normálisan csütörtökre jön, mint legutóbb Mosolyog remélhetőleg.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #2368 Dátum: 13 jan 02, 11:08:39 »

Szomorú de a Mangahelpers-en ez vagyon írva Szomorú
CHAPTER 616 LANDS AT JANUARY 15/16TH
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2369 Dátum: 13 jan 02, 11:56:30 »

Nincs ebben semmi szomorúság. Minden évben ez szokott lenni, veterán fórumozók már igazán hozzáedződhettek volna. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!