24 jún 02, 00:52:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1766820 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #2325 Dátum: 12 dec 29, 22:40:33 »

Ja, a 2 öregnek durva jutsuik vannak, pl. a húsvágó vízsugárral elvághatnák az összeköttetést az Uchihák és a Juubi közt, a hang genjutsuval ha egyedül lennének legyőzhetnék őket (azért az elég ultimate technika lett smirksweat), így hogy ketten vannak legalább megzavarhatnák pár másodpercre a chakrájukat, ettől is elvesztenék a kontrollt. De most addig örül a sereg, amíg Madara és Obito patthelyzetben van a Juubi pedig az irányításuk alatt, különben fél másodperc alatt bevégeznék. Így az egyetlen hasznuk a chakragyűjtés lenne (akár a Kyuubi számára is), tanácsokat nem hiszem, hogy tudnának adni, azért szerintem nem olyan öregek, hogy Rikodout ismerjék.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2326 Dátum: 12 dec 30, 00:15:43 »

Viszont miért ne lehetnének olyan tudás képességeik amellyel örökíthetik a tudást? Egyértelműen ha elakarják venni a Juubi irányítását Madaráéktól akkor jelenleg a megzavarás jöhet szóba. Senki sincs olyan erős jelenleg, hogy valamelyiküket is eltakarítsák az utból, így csak a kapcsolat megszakítása jöhet szóba és azt megakadályozni, hogy újra az irányításuk alá vonni. Ezalatt az idő alatt viszont valamilyen módon Narutonak kell rátenni a kezét a Yuubi irányítására. Legalábbis én más lehetőséget nem látok jelenleg ahhoz, hogy eredményesen szembeszálljanak a Madaráékkal.
Naplózva
Johni
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 48


Hivatásos Pein fan :D.


« Válasz #2327 Dátum: 12 dec 30, 00:23:45 »

Nem tom ti hogy vagytok vele, de sztem hatalmas botrány lenne, ha Naruto legyőzné Madarát, és egyébként ott a sasuke elleni meccse is, mert sztem azt biztos benyomják...Viszont mindenki kiváncsi Rikudoura, és sztem az egyetlen olyan ember lenne akitől elvárja a nép hogy erősebb Madaranál, + ezt csak tetézi az a tény hogy még a kiváncsiság is hajtja az embereket Rikudou felé, és azzal a hátsó képpel amit mutattak róla sztem nincs vége...

Szóval összességében ha már valakinek le kell zúznia őket, az legyen Rikudou, (remélem van rá esély xD)
De tökéletesen megfelelne TsunadeHime szadista elképzelése is  Ördögi
Naplózva

\\\"És most a világ megismeri a fájdalmat... Shinra Tensei.\\\"
nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2328 Dátum: 12 dec 30, 00:31:14 »

Sztem összvissz 2 dolog van ami jelenleg nagyon bekavarhat Obitóéknak
1 Sasuke megjelenik a tekercs által fel poweruppolva és beáll Narutóék mellé (erre kevés esélyt látok, de sajnos nem kizárt)
2 A két Uchiha egymás ellen fordul (erre is kicsi az esély de van)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 20, 14:51:26 írta nclearu » Naplózva

RiByaSha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



« Válasz #2329 Dátum: 12 dec 30, 13:20:41 »

Szerintem Madarát ahogy előttem is mondtátok páran csak Rikudou tudná legyőzni! Az én elméletem az, hogy a tekercsben valami olyasmi van hogy hol találják meg Rikudou testét, vagy hogy hogyan támasszák fel.
Aztán feltámasztják, oda mennek a csatatérre Rikudou és Madara megküzdenek, közbe Sasuke és Naruto, vmint Kakshi és obito is. És(természetesen) mindenhol a jó győz! (Kakashi és Obito mindketten kampec). Majd szétszedik a Juubit és minden Happy, minden jó.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #2330 Dátum: 12 dec 30, 14:58:05 »

Kár hogy Ridoku maga az isten volt. Nem kellene ide keverni:) Egy ránézésre becsomagolná. Amúgy Ridoku hozta létre holdat is.. Na meg a mindent ami a Narutoban van.
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2331 Dátum: 12 dec 30, 15:14:30 »

De egyébként tényleg szerintetek mi lehet abban a tekercsben? Valami fontos dolog lehet benne vagy valami erőt add vagy mi? De ha így előre kijelentették hogy megnyerhetik ezzel a háborút akkor lehet letudják győzni Obitóékat?Nevet Majd meglátjuk mindenesetre már érdekel. Annyi biztos hogy most Sasukéék oda mennek ahol megtudhat mindent a múltról a klánról és a faluról.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 15:43:45 írta Abe » Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #2332 Dátum: 12 dec 30, 18:46:54 »

A tekercsnek van külön topikja, de azt hiszem lassan azt is be lehet zárni, mindjárt odaér  a történet.

Figyelembe véve, hogy Suigetsu nem sokat tudhatott akkor a háborúról, és ilyen erőt tulajdonított neki, én arra tippelek, hogy a bijuuk vagy a tízfarkú irányítására vonatkozhat.
Naplózva

nclearu
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 389



« Válasz #2333 Dátum: 12 dec 30, 19:05:24 »

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én nagyon remélem, hogy Sasukéék a háború után fognak jönni...
Ha belegondoltok teljesen más céljaik vannak...
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 04, 19:47:25 írta nclearu » Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #2334 Dátum: 12 dec 30, 20:11:27 »

Valószínű mert félti őket. Rájuk is mint barátokra tekint, miért idézné meg őket a biztos halálba? Pláne, hogy Tendo 1 pillanat alatt lerendezte mindet... Ide nem valók, csak meghalni jönnének szerencsétlenek. Megmondom őszintén, én sem idézném meg őket, tudva, hogy 100% meghalnak.

Nem lenne rossz ötlet a békák segítségét kérni, mivel Naruto már barátjává vált Kuramának, így most a békákkal nem azért de ütős lenne. A békák folyamatosan tudnának most chakrát gyűjteni neki, így egában lehetne a végtelen chakrás Madarával.  

Én is úgy gyanítom, hogy Sasuke a háború után fog feltűnni, mert az most annyira nem hiányozna senkinek sem, ha még egy bolond Uchiha vissza jönne. Valahogy nem illene a képbe szegényke... most amúgy is Orcsi marcsi elviszi őt valakihez/valakikhez akik tudják a választ.  Gondolkozik

« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 20:13:25 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2335 Dátum: 12 dec 30, 20:35:55 »

Valószínű mert félti őket. Rájuk is mint barátokra tekint, miért idézné meg őket a biztos halálba? Pláne, hogy Tendo 1 pillanat alatt lerendezte mindet... Ide nem valók, csak meghalni jönnének szerencsétlenek. Megmondom őszintén, én sem idézném meg őket, tudva, hogy 100% meghalnak.

Nem lenne rossz ötlet a békák segítségét kérni, mivel Naruto már barátjává vált Kuramának, így most a békákkal nem azért de ütős lenne. A békák folyamatosan tudnának most chakrát gyűjteni neki, így egában lehetne a végtelen chakrás Madarával.  

Én is úgy gyanítom, hogy Sasuke a háború után fog feltűnni, mert az most annyira nem hiányozna senkinek sem, ha még egy bolond Uchiha vissza jönne. Valahogy nem illene a képbe szegényke... most amúgy is Orcsi marcsi elviszi őt valakihez/valakikhez akik tudják a választ.  Gondolkozik



tetszene, ha kiderülne, hogy Izuna mégsem dobta fel a pacskert, és valahol, valami sötét kis barlangban tengetné világtalan napjait... és Sasmari útja éppen abba a sötét katakombába vezetne Mosolyog))
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #2336 Dátum: 12 dec 30, 22:41:46 »

Azért kíváncsi lennék Sasukéra ha most látná az Edos Madarát és észrevenné hogy Tobito hazudott neki  kacsint. Viszont szerintem feltűnhet Sasuke ugyanis a tekercsben lévő dologgal megnyerhetik a háborút és most épp háború zajlik bár Orochimarut nem érdekli mondta, akkor egy következő háborúban használnák a tekercsben lévő dolgot amit majd Oroék fognak elindítani? Mert azért nem érdekli őt a háború mert nem ő indította el.  Érdekes mindenesetre.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #2337 Dátum: 12 dec 30, 23:36:13 »

Abe Sasuke már régen tudja,hogy ö nem az igazi .Amikor Juugo mondta,hogy edo Madara nincs feloldva akkor mondta,hogyö még ittvan..
Hát Jó tippek vannak a  tekercsröl de kiváncsi an várom mi fog kisülni szerintem valahol vége felöl kapunk hirt.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 23:36:55 írta Pein7 » Naplózva
Almighty
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2338 Dátum: 12 dec 31, 09:16:21 »

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy itt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/610/13 két Naruto van. Ez most hogyan lehetséges? Árnyékklónok, vagy az egyik a róka csakrájából van? Előre is köszi Nevet
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2339 Dátum: 12 dec 31, 09:33:47 »

Kérdésedre a választ a mangában megleled.(bár ha figyelmesen olvasod már eleve nem is lehetne kérdés)

Itt láthatod amint az egyik szertefoszlik.
Itt meg Madara bácsi az első képen el is mondja neked  Kúl

Visszaolvasás no jutsu néha hasznos tud lenni.  Ördögi 
Szép napot Pojén  bye bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!