24 máj 23, 16:14:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742756 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1680 Dátum: 12 nov 07, 12:53:37 »

Na sikerült megnézni a mangát...

Nekem egészen tetszett!! Eleinte azt hittem na most jön az a pillanat, hogy Kakashinak annyi, na de mikor Obito ilyen kis értelmes fejeket vág mint a ...

"fogd be" stb...



hát majdnem olyan érzésem támadt, hogy miközben épp kinyírni próbálja Kakashit a végére megtér. Aztán mintha még sem.
Érdekes, hogy szerintem ha tényleg beleadott volna mindent, tuti kinyírhatta volna már HA akarja!!  ikszdé

A mokuton fa(?) szívja a Kyuubi chakráját ez érdekes számomra. Lehet csak valamit nem figyeltem. De mikor a Kyuubi még nem pajtizott le Narutoval a mokuton magától mozogva felfalta a chakrát. De miután összehaverkodtak, és megszerezte a kyuubi módot, onnantól kezdve a fa kivirágzott és nem kajálta fel a chakráját most akkor mitől?

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1681 Dátum: 12 nov 07, 13:45:37 »

Minek kellett a Hirudora? Gai csak azt érte el vele, hogy még jobban legyengül. Egyébként most jól látszik Gai és Tsunade ereje közti különbség: Míg a Hokage egy ilyen szintű ( sőt erősebb) Susanoo-t fél kézzel fektetett ki, Gai a 7. Kapuig ment el.

A fejezet tetszett, Obito átállása egyre valószínűbbé kezd válni. Amit érdekes módon nem bánok. A rész tele volt érzelmekkel, amelyek eléggé jól átjöttek. Legalább  is nekem.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1682 Dátum: 12 nov 07, 14:37:23 »

csak én gondolkodtam el azon, hogy 1. Obito mit akart azzal elérni, hogy Kakashit átteleportálja a saját dimenziójába? ott akarta megölni?
2. Kakashi túl természetesen teleportálta magát ki onnan.... ezek szerint lehet már járt ott? Nevet vagy legalábbis tudta,  ott hogy erre is képes a szeme?
3. abból a falból (első x kép) miért lógnak ki kutyafejek? :O Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1683 Dátum: 12 nov 07, 14:46:47 »

Szerintem is egy jó|bb  részt kaptunk,végre valahára...Már unalmas volt ,ez az obitos dolog,de most kezd csak megindulni a történet. (remélhetőleg)
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1684 Dátum: 12 nov 07, 14:55:31 »

csak én gondolkodtam el azon, hogy 1. Obito mit akart azzal elérni, hogy Kakashit átteleportálja a saját dimenziójába? ott akarta megölni?
2. Kakashi túl természetesen teleportálta magát ki onnan.... ezek szerint lehet már járt ott? Nevet vagy legalábbis tudta,  ott hogy erre is képes a szeme?
3. abból a falból (első x kép) miért lógnak ki kutyafejek? :O Nevet

Az 1-2. gondolattal teljesen egyetértek. Kishi meg akarta mutatni, hogy Kakashi is tud teleportálni. Azonban a kivitelezéssel nem erőltette meg magát...
3. Már Pein ellen is bevetette ezt a földfalat Kakashi. (Animében Sasuke ellen is.) Szimplán védjegy szempontból vannak ott a kutyafejek.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1685 Dátum: 12 nov 07, 15:01:02 »

Számomra is élvezhető volt a fejezet .

Kakashi helyzete teljesen érhető volt, Obito megjelenése kicsit sok lehetett neki így egyszerre, de a karaktere továbbra sem okoz csalódást, reméljük most már nem fog habozni. Ami a chakráját illeti, lehet hogy az utolsókat rúgja de tudhatjuk hogy ő kevéssel is meg tudja lepni  az ellenfelet.

A 8.kaput meg tényleg nem lenne rossz végre látni, jól jönne most így hogy a Kyuubi chakrája kifújt Madara ellen.
Gai-al külnösképpen nincs bajom, úgy ahogy még sajnálnám is ha meghalna.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1686 Dátum: 12 nov 07, 15:01:36 »

csak én gondolkodtam el azon, hogy 1. Obito mit akart azzal elérni, hogy Kakashit átteleportálja a saját dimenziójába? ott akarta megölni?
2. Kakashi túl természetesen teleportálta magát ki onnan.... ezek szerint lehet már járt ott? Nevet vagy legalábbis tudta,  ott hogy erre is képes a szeme?
3. abból a falból (első x kép) miért lógnak ki kutyafejek? :O Nevet

Az 1-2. gondolattal teljesen egyetértek. Kishi meg akarta mutatni, hogy Kakashi is tud teleportálni. Azonban a kivitelezéssel nem erőltette meg magát...
3. Már Pein ellen is bevetette ezt a földfalat Kakashi. (Animében Sasuke ellen is.) Szimplán védjegy szempontból vannak ott a kutyafejek.^^

elég beteg védjegy Nevet szegény mopszok... Nevet
még egy felvetés: ha Obitonak van egy saját kis dimenziója, miért nem azt rendezi be úgy, ahogy neki tetszik, és miért bajlódik olyan sokat ezzel a világgal? Pl. szerintem nem elrugaszkodottabb ötlet Rint (akármilyen állapotában) meg az egész pereputtyot valahogy átteleportálni a dobozok (kockák) közé ,mint az egész emberiséget bezombítani... Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1687 Dátum: 12 nov 07, 15:06:01 »

Ember, szerinted Rin sacper 16 évnyi aszalódás után hogy nézhet ki? ikszdé
Evidens, hogy inkább a fantázia, és egyben a Hold Szeme terv mellett dönt Obitobi.

Egyébként kezdem sajnálni, hogy éveken keresztül nem láttunk arcmimikát Tobitól. Most így hirtelen olyan töménynek tűnik, ahogy ránkzúdítja a lemaradását.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1688 Dátum: 12 nov 07, 15:11:12 »

Ember, szerinted Rin sacper 16 évnyi aszalódás után hogy nézhet ki? ikszdé
Evidens, hogy inkább a fantázia, és egyben a Hold Szeme terv mellett dönt Obitobi.

Egyébként kezdem sajnálni, hogy éveken keresztül nem láttunk arcmimikát Tobitól. Most így hirtelen olyan töménynek tűnik, ahogy ránkzúdítja a lemaradását.

Jó, de valljuk be, az sem jobb, ha feltámasztja 13 évesen! Nevet:D:D ( amúgy ki tudja, lehet betömködte valami paraFAdugóval a Kakashi által mértani pontossággal ütött lyukat, majd berakta egy konzerválószerrel teletöltött befőttesüvegbe... )

Arcmimikákat illetően egyetértek.... nem éppen egy Stevan Seagal. Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1689 Dátum: 12 nov 07, 15:51:06 »

Annyira emlegettük Kakashi abszurd állóképességét, hogy utánanézegettem, miket prezentált az utóbbi időben.

Tehát amilyen jutsukat használt, amióta Gai-jal besegítenek Narutonak:
-Raikiri (3x)
-Kage Bunshin (2x)
-Raiden (2x)
-Doryuuheki (1x)
-Kamui (5x)

És a Pein elleni harcában:
-Raikiri (4x)
-Raiton - Kage Bunshin (1x)
-Kutya/Farkas formájú Raikiri (1x)
-Doryuuheki (1x)
-Kamui (2x)

És ugye mint tudjuk, az utóbbi csatában ő konkrétan chakra hiány miatt meghalt.
Hát tényleg szépen felfejlődött. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1690 Dátum: 12 nov 07, 16:02:46 »

Annyira emlegettük Kakashi abszurd állóképességét, hogy utánanézegettem, miket prezentált az utóbbi időben.

Tehát amilyen jutsukat használt, amióta Gai-jal besegítenek Narutonak:
-Raikiri (3x)
-Kage Bunshin (2x)
-Raiden (2x)
-Doryuuheki (1x)
-Kamui (5x)

És a Pein elleni harcában:
-Raikiri (4x)
-Raiton - Kage Bunshin (1x)
-Kutya/Farkas formájú Raikiri (1x)
-Doryuuheki (1x)
-Kamui (2x)

És ugye mint tudjuk, az utóbbi csatában ő konkrétan chakra hiány miatt meghalt.
Hát tényleg szépen felfejlődött. Nevet

kíváncsi vagyok mit szedhet/ durva edzésterve lehet  Nevet
na jó, komolyabbra fordítva a szót, tényleg érdekelne, hogy tápolta ennyire fel magát?
Vagy feltámadása után rájött, hogy oké, hogy a repertoárban van 1000 jutsu, amely igazából teljesen felesleges, ha a 3. után harangoznak?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1691 Dátum: 12 nov 07, 16:23:41 »

TsunadeHime - Általában a rajongók lenézik, illetve lenézték Tsunade képességeit, mert alig mutatott valamit. Nem voltak csilli-villi kacsintgatós technikái mint az Uchiháknak, vagy Narutónak. Ám az, hogy ő nem használ sok technikát, nem jelenti azt, hogy kevésbé erős, mint az aki pufogtat. Kakashi is iszonytató mennyiségű technikával rendelkezik, mégse láttunk tőle minden sarkon újabbat és újabbat. Tsunade olyan karakter, akinek bőven elég ha rendelkezik kivételes chakra irányítással, és remek taijutsuval. Ha már ezekkel nyerni tud egy harcot, akkor minek villogni?

Gai is ezek közé tartozik. Nincs sok technikája, de azokkal operál rendesen. A probléma ott jön elő, hogy Kishi sajnos képes ezeket a karaktereket elhanyagolni, és utána kapkodni velük. Gai Hirudora alkalmazása is ilyen történet. Ezt a képességet láttuk Kisame ellen. Nagy erőfeszítést igényel, Kisame a földre került stb stb. A nyomatékosító hatás érvényesül, és az, hogy Gai ilyen képességet használ, jelzi nekünk olvasóknak, hogy milyen erők is működnek. Ekkora erő kell ahhoz, hogy hárítsa Madara Susanoo támadását. Ez azonban erőltetett. Nincs szükség ekkora nyomatékosításra. Tudjuk milyen erős is Madara...

Dani - Ha jól emlékszem (nem kerestem ki), a "Raiton: Kage Bunshin" amit Kakashi használ Pein ellen, szimplán felezte az akkori chakráját.

Más - "Doton: Doryūheki" technikán megjelenő kutya fejek egyértelműen jelzés értékűek csupán. Biztosak lehetünk benne, hogy a használó Kakashi.

Az, hogy Obito átvitte a másik dimenzióba Kakashit ugyan olyan egyszerű művelet mint amihez hozzászokott. Emlékezzünk csak vissza, hogyan intézte ő a harcait. Elportálta őket (már amikor sikerült), és vége is volt a harcnak. Az már más tészta, hogy Kakashi egy zseni, hogy ilyen gyorsan megtanulta alkalmazni a jutsut.
Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #1692 Dátum: 12 nov 07, 17:20:08 »

Azt csak azért jegyeztem meg. mert van a fórumon 1-2 emberke aki szerint Gai erősebbet üt, mint a Hokage. Most legalább jó tudni, hogy a Hirudora csak annyira erős, amennyire Tsunade ütése.

Egyébként Madara miért játszadozik velük? Ha akarta volna eddig százszor is elkaphatta vagy megölhette volna őket. Egy holtfáradt Gai vagy Kakashi nem hiszem, hogy nagyobb kihívást jelentene, mint 5 Kage. Azt is megcsinálhatná, hogy ismét ráküld 5-5 klónt mindenkire. Megnézném mit kezdenének vele. A Kagék után ideje lenne őket is móresre tanítani.
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1693 Dátum: 12 nov 07, 17:38:19 »

Azért, mert Kishi egy szerencsétlen. Megcsinálja itt a háborút, jó oldalról nem hullik senki, oké, semmi gond, 12 éveseknek való a sztori, letudjuk ennyivel. Szívfájdalom, de ez van.

Megkapjuk a hiperboss Madarát, aki életben hagy olyan szerencsétlenségeket, mint a kagék, miért? Mert neki ilyenje van. Ok, elfogadjuk, végülis tényleg nem méltóak a halálra se, de azért könyörgöm, én tuti porrá zúztam volna őket, mindegy mennyire tartom őket gyengének, vagy néznek ki halálközeli állapotban...
 
Obito Kakashit csak most, ebben az egy fejezetben kb 246436 fél képpen véreztethette volna ki látványosan, de neeeem, neki pofáznia kell meg ilyen geninszintű vagdosással szórakoznia. Nyírja már ki Kakashit a retekbe, senkinek nem fog hiányozni egy ilyen mondvacsinált "hős"...  Ördögi Egyébként Kakashi chakrája már kismilliószor kimerült, de azért az okosok még mindig az Uchihák tápolásán sírtak itt a topicban, ez persze nem szúrja a szemüket. Jah igaz, végülis náluk meg van magyarázva minden, Kakashi meg csak úgy kapja a chakrát, biztosan töltőt dugtak fel neki titokban, ami Narutoból adja neki át az erőt, ezét képes még harcolni.

Kishi gyáva, nem mer senkit kinyírni, aki kicsit is számít a jó oldalon. Jól mutatja az 5 kage és madárijesztő esete. Orochimarut is visszahozta, minek? Egy pitiáner alak, gonosznak nem nevezhető igazán, csak egy kapzsi idióta, aki semmi mást nem tud, csak túlélni, na azt profin, itt kimerült a karaktere. A lőtéri kutya se volt kíváncsi rá megint. Majd lesz egy nyálas összeborulás a végén és Madarát úgy fogják legyőzni, hogy a pofánk leszakad a kíntól.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 07, 18:21:25 írta Aizen » Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #1694 Dátum: 12 nov 07, 18:32:43 »

Azt csak azért jegyeztem meg. mert van a fórumon 1-2 emberke aki szerint Gai erősebbet üt, mint a Hokage. Most legalább jó tudni, hogy a Hirudora csak annyira erős, amennyire Tsunade ütése.
Nyugodtan ki írhattad volna a neveket Mosolyog. Bár renato-val nem tudom mi történt...  Gondolkozik
Párszor ellett magyarázva, hogy a Hirutora nem egy közvetlen találat... Ha ezt nehéz megérteni...
Azt is tegyük hozzá, hogy Tsunade maxon csapta le azt a klónt, addig Gai-nak van még 1 titokzatos kapuja kacsint Szóval ebből kiderül, hogy melyik üt nagyobbat  Pontosan

Oh, már megint OFF-oltam Tsunade végett...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!