24 szep 26, 18:32:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1906713 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #1665 Dátum: 12 okt 31, 09:46:33 »

Akkor ma nincs manga ,ez igaz? Anime lesz ?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1666 Dátum: 12 okt 31, 10:02:40 »

Manga nem lesz. Ha meg mégis, akkor az a jövő heti lesz, és akkor jövő héten nem lesz.
Anime lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1667 Dátum: 12 nov 06, 22:43:33 »

Kedd este, és nincs spoiler? Történt valami az én profilommal?Mosolyog
Viccet félretéve nagyon reméltem, hogy mire hazaérek a munkából lesz valami kis morzsa, de hát ha semmi....

A két egymás mellett húzódó csatából remélem nem csak ilyen foltokat látunk majd, mint most visszakanyarodva a jelenbe. Nem tetszett, hogy nem tudom mi lett Bee és Gai kimerültségének oka, és ezeket a csatákat szeretném szépen lassan, elemezgetve áttekinteni.
Az rendben van, hogy haladunk a vége felé, de kérem... azért ne ilyen sebességgel.  Nevet

Nos, minden esetre remélem mire holnap felkelek már lesz manga, és akkor nem volt szükségem a spoilerre.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1668 Dátum: 12 nov 07, 05:02:54 »

A manga általában szerda du. jön ki és igazából az maga a spoiler (volt). Nem tom hogy hivatalosan már szerdán jön-e, vagy csak megszokássá vált, hogy 1 nappal korábban kikerül.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1669 Dátum: 12 nov 07, 07:40:24 »

ööö én pont az ellenkezőjét érzem, haladjunk, már kisi is belekavarodott a sok ucsigaságba, nem tudom, hogy miként tudja kibontani de a mostani arc nem ok és egyre vadabb lesz..pl immortal overkill odabaszoknagyot madarász, hokagék meg nem halása, orcsimarcsi kavarás, tobitó jó útra tér (ha ránézel a fejére 4 oldal választják el attól, hogy ne kezdjen el könyörögni)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 16:37:58 írta kornel » Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #1670 Dátum: 12 nov 07, 08:37:29 »

http://www.mangareader.net/naruto/608
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1671 Dátum: 12 nov 07, 08:51:22 »

A rész megint 1 marhaság volt. Kakashi már kb mindent túlél, folyamatos megtérítelek duma, ja és újra chakra a semmiből a madárijesztőnek. És az Uchihák vannak túltápolva? Na persze...
Kapcsoljunk inkább a Sasuke szálra, itt már semmi érdekes nem történik.
Naplózva
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1672 Dátum: 12 nov 07, 08:57:57 »

Nekem tetszett, átjöttek az érzelmek. Kezdett reménytelennek tűnni a helyzet, de megmutatkozott Naruto igazi ereje, azaz az eltökéltsége, amivel erőt ad másoknak és megváltozatatja őket.  Mosolyog

Mondjuk Kakashinak tényleg sok lett a csakrája ahhoz képest, hogy 3 éve Zabuza ellen még a sima sharingan használata is napokra kiütötte, és nemrég most is a földön feküdt a kimerültségtől.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1673 Dátum: 12 nov 07, 09:02:01 »

szerintem is jó rész volt. Guy számomra még továbbra is rejtély, Kakashi 100%, hogy a végén mégis meg fog halni, Obito pedig megtérni....

megjegyzés: elég uncsi Obito dimenziója... tipikus kocka ^^  Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1674 Dátum: 12 nov 07, 09:04:46 »

Aizen, annyira azért nem volt borzalmas. Lassan kezdem már összerakni a dolgokat. Minden esetben egyetlen fejezettől várom a megoldást, a hatalmas megváltást. Ezt feladom, és inkább összességében nézem a mangát, úgy sokkal jobb nekem is, és (neki is  Nevet )

A hittérítés itt egy kis önmarcangolással megfejelve nem volt olyan hosszú, mint amikor Narutót verték agyon a Rejtett felhősök. Kapott innen egy kicsit, onnan egy kis shurikent, végül megszületett benne az elhatározás, hogy harcolni fog.
És akkor ez innen már más kérdés... Mindenki tudja, hogy milyen régóta harcolnak már, főleg Kakashi. Azt is tudjuk, hogy ha chakra tartalékról van szó, neki aztán tényleg nincs akkora "tartálya" mint egyeseknek. Szóval, amíg a Sóska vs Kagék harcokban alá volt téve számtalanszor a plusz chakra, itt senki nem rakott Kakashi alá semmit sem.

Na de mindegy, egy ilyen apróságon nem kéne fennakadni, sokkal nagyobb probléma, hogy Gai kinyitotta a hetedik kaput (Kyomon), így most már joggal várhatom, hogy lesz-e ebből nyolcadik is. A kedvenc karakterem Jiraya volt, és Gai. Jiraya távozta után nem vágyom Gai halálára, mert kedvenc karakter nélkül maradok, de szívesen látnám Madarát a földön, míg Gai győztesen áll felette...  Nevet
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1675 Dátum: 12 nov 07, 09:17:26 »

Gait valahogy nem érzem olyan fontos szereplőnek, hogy lenyomja Madarát, de én is szeretném, ha sok borsot törne az orra alá. Ez a szokásos "csak taijutsut használ, lenézem, aztán nézek nagyot mert lenyom" kártya már ki volt játszva sokszor, de még nem untam meg  Nevet
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1676 Dátum: 12 nov 07, 10:04:43 »

Hajaj ha Obito már most ilyen fejeket vág, akkor a kövi részben már tuti átáll...
És most hogy lekerült a maszkja már újra a régi önmaga, aki ugyanazt ismételgeti?! (shut up..shut up trash.. trash) Amíg maszk volt rajta legalább szépen és választékosan fogalmazott. ikszdé
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #1677 Dátum: 12 nov 07, 11:36:12 »

A rész megint 1 marhaság volt. Kakashi már kb mindent túlél, folyamatos megtérítelek duma, ja és újra chakra a semmiből a madárijesztőnek. És az Uchihák vannak túltápolva? Na persze...
Kapcsoljunk inkább a Sasuke szálra, itt már semmi érdekes nem történik.

teljesen egyet értek veled.3rész óta megy ugyan ez a marhaság,hogy nem adom fel térj meg marhaság...igazából semmi új jelentős dolog nem történik
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #1678 Dátum: 12 nov 07, 12:34:36 »

Fene tudja, én ráereszteném Kisame "csoki" pengéjét, hátha nem végtelen madárka csakrája, úgyis időhúzás zajlik.  Mosolyog
Naplózva
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1679 Dátum: 12 nov 07, 12:35:13 »

Gai megnyithatná az összes kaput, tudom, hogy belehalna, de azért én kíváncsi vagyok. Obitónak meg 2 lehetőség vagy átáll vagy laposra lesz verve. Még mindig nem tartom nagy számnak, ott a Rinnengan és azt sem használja, annyi lehetősége van, hogy jól küzdjön, de semmi extra.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!