24 szep 27, 20:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1910258 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1485 Dátum: 12 okt 15, 20:36:42 »

Szerintem most ezekkel a dolgokkal csak magának okoz gondot mert annyi megmagyaráznivalólya van és elég elcsépeltek a válaszok mint pl: Obito, bele esett egy barlangba, Madarát egy fa tartja életben  Technikai KO
Naplózva
raidon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


« Válasz #1486 Dátum: 12 okt 15, 20:38:49 »

sztem az ok hogy mért nem kakashinak eset neki az hogy nem volt magánál ugy értem ez kicsit furcsa nekem higy itt http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/605/17 meg kérdezi hogy "hol vagyok" valoszinüleg az elméje már a másik dimenzioban van amibe át tud utazni a sharingannal  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/605/19  ,  http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/605/
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1487 Dátum: 12 okt 16, 07:10:37 »

Persze, a másik dimenzióban... Inkább csak szépen elszigetelte magát az elméje, hogy csökkentse a sokkot. Közben meg dühöngött egy sort, hogy kiengedje a gőzt...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1488 Dátum: 12 okt 16, 08:37:34 »

Az elméje a másik dimenzióban van.... áááá komolyan most ettől sokkot kaptam  ikszdé
bocsi, de ekkora blődséget még soha nem olvastam itt xDD
kérdés: Mi utal erre? Nevet
az hogy elborult a pici agya? Nevet
Naplózva

LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #1489 Dátum: 12 okt 16, 12:46:41 »

Még h másik dimenzió...ahogy elnézem nagyon sokakat megzavart az a sötét háttér az utolsó 2 oldalon  ikszdé
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #1490 Dátum: 12 okt 16, 12:48:54 »

TE JÓISTEN... Idáig sem az elméje volt a másik dimenzióba..hát ilyen kommenteken meg az ehhez hasonlókon sírva fakadok. Könyörgöm, nézz legalább utána és aztán írj valami más marhaságot. Mosolyog
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Morause
Vendég
« Válasz #1491 Dátum: 12 okt 16, 14:31:38 »

Mért van az az érzésem hogy Chakra kommentje nem lenne akkor más hsz-ek születtek volna: "vazz és van benne vmi lehet igazad van, te egy igazi Einstein vagy." ikszdé
Viszont ez tényleg vicces a maga kis elvont és elég kretén módjához képest. Mosolyog
Na de mekkora fain lett volna ha nem hal meg Rin, és Obito meg azért lenne gonosz mert Kakashi szemén látná ahogy ... hát "ráparkol" Rin, és azt hiszem itt be is fejezem. ikszdé
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1492 Dátum: 12 okt 16, 15:48:58 »

Mért van az az érzésem hogy Chakra kommentje nem lenne akkor más hsz-ek születtek volna: "vazz és van benne vmi lehet igazad van, te egy igazi Einstein vagy." ikszdé
Viszont ez tényleg vicces a maga kis elvont és elég kretén módjához képest. Mosolyog
Na de mekkora fain lett volna ha nem hal meg Rin, és Obito meg azért lenne gonosz mert Kakashi szemén látná ahogy ... hát "ráparkol" Rin, és azt hiszem itt be is fejezem. ikszdé
én nem is értem, hogy mi mentett meg minket ettől az alternatívától Nevet
amúgy képzeld, mit szólhat Obito a Jiraya-s remekműhöz?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1493 Dátum: 12 okt 16, 16:34:03 »

Mért van az az érzésem hogy Chakra kommentje nem lenne akkor más hsz-ek születtek volna: "vazz és van benne vmi lehet igazad van, te egy igazi Einstein vagy." ikszdé
Viszont ez tényleg vicces a maga kis elvont és elég kretén módjához képest. Mosolyog
Na de mekkora fain lett volna ha nem hal meg Rin, és Obito meg azért lenne gonosz mert Kakashi szemén látná ahogy ... hát "ráparkol" Rin, és azt hiszem itt be is fejezem. ikszdé
Szégyeld magad  Ördögi Ördögi
Obito sokkat kapott elpukkant neki egy tömítő gyűrű aztán ennyi. nem tudatosan cselekszik nem is fog szerintem emlékezni kb nagyrészére.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1494 Dátum: 12 okt 16, 16:46:24 »

Mért van az az érzésem hogy Chakra kommentje nem lenne akkor más hsz-ek születtek volna: "vazz és van benne vmi lehet igazad van, te egy igazi Einstein vagy." ikszdé

OFF: Így van... nekünk nincs saját véleményünk Mosolyog)
oldalakkal ezelőtt is volt arról szó hogy már a másik dimenzióban van... na akkor is röhögtem rajtad...
úgyhogy nem igazán értem mi köze van ennek chakra-hoz... Mosolyog

ON: Viszont tényleg kicsit büdös az hogy Siprál-haver miért mondja azt, hogy nem véletlenül választotta őt Madara... mintha megfigyelte volna... de mit?! még Sharinganja se volt mielőtt ráesett a szikla Nevet
Szerintem volt már 1-2 ember akit magamellé akart állítani... :/
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1495 Dátum: 12 okt 16, 17:02:57 »

Szerintem meg ha ló nincs jó a szamár alapon csinálta.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Morause
Vendég
« Válasz #1496 Dátum: 12 okt 16, 17:51:40 »

OFF: Így van... nekünk nincs saját véleményünk Mosolyog)
oldalakkal ezelőtt is volt arról szó hogy már a másik dimenzióban van... na akkor is röhögtem rajtad...
úgyhogy nem igazán értem mi köze van ennek chakra-hoz... Mosolyog

Nem azt mondtam nincs saját véleményetek, csak Chakra az alfahím a fórumon, és ha ő nem úgy reagál rá ahogy akkor lehet nektek sem ugrik be az válaszható opció hogy "baromságot írt".
Amit meg kiemeltem azért tettem mert "rajtam" mit röhögtél?
Tán vmelyik hozzászólásomba azt mondtam hogy másik dimenzióba van azért mondja azt amit?
Én csak kétszer szóltam ehhez ezelőtt... az pedig egy rövid vélemény meg egy kitörölt hsz, aminek tartalma arról szól tömören hogy szerintem Tobi maszk fa elemből készült (mind a 3) csak eleinte Spirál Mihályra hajazott mert az ő fejformája jól lett kitalálva Obito elvesztett szeméhez.

batai15 de most méé' Nevet egy hentai feldolgozásba még el is bírnám képzelni (csak nehogy vki copy-za Sheftel) de tudom hogy elpukkant az agya ne nekem magyarázd el, én mindent értettem és meg is értem szerencsétlen Obito-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 16, 17:56:04 írta Morause » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1497 Dátum: 12 okt 16, 18:01:44 »

Nemis neked szántam;) de rápakrolós dolog mindent visz:D És már rin nem virgin xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1498 Dátum: 12 okt 16, 20:30:30 »

Volt egy elméletem arról, hogy miért tűnt el Jiraiya kb Rin eltűnésekor. Dehát Kakashi ölte meg. Bár megeshetett volna, hogy Jiraiya tett valamit Rinnel, ami miatt köd rejteknek dolgozhatott, de ez ott bukik el, hogy valószínűleg nem esete a remetének. Mondjuk biztos van az a sake mennyiség...  Ördögi
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #1499 Dátum: 12 okt 16, 20:41:34 »

Szerintem hagyjuk a ki húzta meg először rint(kiderül h Gai volt és Obito bepipulXD)
Engem már az érdekel h hol van fekete zetsu...
és visszatérve edo tensei-hez...itachin kívül mér nem hoztak vissza uchihákat...egy sereg uchihával nyerni lehet elég könnyen
Naplózva

Oldalak: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!