24 jún 17, 07:58:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796696 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1470 Dátum: 12 okt 12, 05:51:32 »

Nem csoda, hisz beájult mert nem Uchiha. Szerintem miután Itachi leveri a simában, vagy elolvassa a kötáblát, vagy csak elkezd eddzeni, hátha neki is összejön az ms
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1471 Dátum: 12 okt 12, 06:37:07 »

Szerintem később jön rá hogy kel használni az ms-t mert kakasi azt sem tudja mi az csak később.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1472 Dátum: 12 okt 12, 06:43:14 »

Ez a rész érdekesre sikeredett. Még nem sikerült teljesen feldolgoznom. xd Am engem is érdekel,hogy animében hogy fog ez kinézni. Megint egy hetet várhatunk. Most már rohadtul érdekel,hogy mi lesz. Ahogy elnéztem Kakashinak meg lett a Mangekyou. Viszont a sima narutoban egyszer sem láttuk tőle :/
lehet ő is örök barátságot kötött a Googleval Mosolyog))
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1473 Dátum: 12 okt 12, 08:18:31 »

Szerintem elfelejthetjük ezt az elolvassa az Uchiha-kőtábla dolgot. Kis túlzással élek: Kakashi egy névtelen senkiházi, honnan tudott volna az Uchihák egyik legféltettebb kincséről, amiről ne felejtsük már el, hogy a Kagék sem tudtak, ja és Pedomaruék sem nagyon, akikről meg köztudott, hogy imádták mindenbe beledugni az orrukat, amihez semmi közük sincs...  smirksweat
Más szavakkal Kakashi 90%, hogy nem tudott a tábláról. Persze aztán lehet Kishi megszüli, hogy miután Itachi csúnyán megalázta Kakashit, és Tsunade felgyógyította, 1 éjjelen minden bolygó 1 vonalba állt a Hatake-üstökössel, ami 50 évente csak egyszer jelenik még és a semmiből hirtelen megvilágosodott Madárijesztő, hogy létezik 1 rejtett "adatbázis", ami neki épp kapóra jön, hogy legközelebb 1%al kisebb mértékben alázza porig Itachi...  Pojén
Naplózva
Thensichan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #1474 Dátum: 12 okt 12, 08:25:34 »

Ez volt a jó rész? Hmm?
Kb ugyanaz játszódott le mint Nagato esetében, csak Obika épp nem nyirta ki Rint hanem Kakashinak sikerűlt.....
Vér,öldöklés és még több vér Obi ténylegesen átállt  a sötét oldalra ._.
Jó tény hogy egy háborúba ilyen kell, de akkor is nehezemre esik elhinni, hogy obitoka inkább a "fűveseket" mészárolta le és nem sietett rögtön oda Rin-hez 'hisz úgy szereti'....vagy valami hasonló...
Persze harc kell egy ilyen mangába nem is tagadom, és ebben a fejezetben teli volt velük a lap! Ez az! Talán túl teli...?
Nem!
Hát az ötből én csak 3-ast adok. Pojén
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1475 Dátum: 12 okt 12, 16:20:39 »

Szerintem elfelejthetjük ezt az elolvassa az Uchiha-kőtábla dolgot. Kis túlzással élek: Kakashi egy névtelen senkiházi, honnan tudott volna az Uchihák egyik legféltettebb kincséről, amiről ne felejtsük már el, hogy a Kagék sem tudtak, ja és Pedomaruék sem nagyon, akikről meg köztudott, hogy imádták mindenbe beledugni az orrukat, amihez semmi közük sincs...  smirksweat
Más szavakkal Kakashi 90%, hogy nem tudott a tábláról. Persze aztán lehet Kishi megszüli, hogy miután Itachi csúnyán megalázta Kakashit, és Tsunade felgyógyította, 1 éjjelen minden bolygó 1 vonalba állt a Hatake-üstökössel, ami 50 évente csak egyszer jelenik még és a semmiből hirtelen megvilágosodott Madárijesztő, hogy létezik 1 rejtett "adatbázis", ami neki épp kapóra jön, hogy legközelebb 1%al kisebb mértékben alázza porig Itachi...  Pojén

Onnan esetleg tudhat az Uchihák kőtáblájáról, mert régen mintha anbu tag lett volna. Így a mészárlás után ki takarította fel a holttesteket? lehet kerestek a házakban túlélőket, s lehet úgy megtalálta véletlenül a búvó helyett. Ki tudja.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #1476 Dátum: 12 okt 12, 18:48:08 »

Nemtudom,de valamiért van egy olyan érzésem,hogy Sasuke soha nem ér el Narutoék csataterére...kivéve,ha Madara az aki mindent tud...mivel azt mondta Orcsimarcsi,hogy egy olyan helyre mennek,amit Sasuke nagyon jó ismer...szerintem lehet visszamennek Konohába,az Uchihák valamilyen relyteghelyére,vagy nemtudom...
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1477 Dátum: 12 okt 13, 13:37:45 »

Szerintem a macskás nőhöz mennek vissza, aki Konohában vagy attól kicsit távolabb él a macskáival. Hiszen miután megölte Orochimarut, az első útja is hozzá vezetett. Tőle vett fegyvereket.  ikszdé

De Kishimoto még 2 évet saccolt az animének, így szerintem kizárt, hogy ebben a háborúban találkozzanak. Nevet De aztán sosem lehet tudni, Kishi sensei hová fordítja a történetett.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1478 Dátum: 12 okt 13, 19:53:51 »

Én szerintem meg visszamegy az Uchihák helyére és azzal a tekercsel megfogja idézni a szülei szellemét vagy valami hasonló,hisz az apja aki mindent megtud neki mondani mivel ő volt az egész lázadásnak a vezetője, és szerintem igencsak ő tud mindenre válaszolni neki,meg hát mi lenne más az a hely amit a legjobban ismer mint a saját otthona ?Nevet ja meg a mangába többes számba is beszélt  http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Naruto/593/Naruto_593_10.png  ezekbe a szavakba benne vannak a kulcsszavak...ami erre árulkodnak (de ez csak saját elképzelés) Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 19:57:23 írta amidamaru001 » Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #1479 Dátum: 12 okt 15, 11:10:12 »

Szerintem az öreg konohai házaspárhoz mennek, akik egy időben tanácsadók vagy mik voltak
Naplózva

Kukac
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115

Zsonglőr


« Válasz #1480 Dátum: 12 okt 15, 15:56:13 »

Senkiben sem merült fel a kérdés csak bennem?
Amikor Kakashi kinyírta Rin-t valamilyen okból kifolyólag, akkor Obito miért nem Kakashinak ugrott neki és nyírta ki bosszúból és csak aztán az Anbusokat. Ha az én agyam borult volna így el, akkor Kakashit nyírtam volna ki a helyében azonnal, aztán meg mindenki mást.
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1481 Dátum: 12 okt 15, 16:57:06 »

mert még szerintem nem akarta elhinni amit látott biztos úgy volt vele valami illúzió vagy hasonló lesz végül vagy kitudja kövi mangába biztos kiderül.
Naplózva
Thensichan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #1482 Dátum: 12 okt 15, 17:46:42 »

Senkiben sem merült fel a kérdés csak bennem?
Amikor Kakashi kinyírta Rin-t valamilyen okból kifolyólag, akkor Obito miért nem Kakashinak ugrott neki és nyírta ki bosszúból és csak aztán az Anbusokat. Ha az én agyam borult volna így el, akkor Kakashit nyírtam volna ki a helyében azonnal, aztán meg mindenki mást.

Gondolom azért,mert Kakashi elájult,(azt mégsem lehetett bele rajzolni hogy ledöfi miközben"durmol" smirksweat )engem inkább az izgat,hogy miért nem sietett inkább Rin-hez...hisz vagy már majdnem minden fejezetben benne van hogy oda-meg vissza van érte...Vette volna fel és sietett volna vissza és ültettek volna belé egy kis Zetsu-sejtet ikszdé...Hisz Obi túlélte hogy ráesett egy szikla azt Rin nem élte volna túl hogy átszúrja a chidori?(najó igaz a szívét érte de egy próbát megért volna nem? Hümm-hümm )
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #1483 Dátum: 12 okt 15, 17:50:22 »

Nekem úgy tűnt, hogy látta a vérköd rejtek befolyását Rinen. Majd kiderül, úgyis most magyarázhatnékja van Kishinek.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1484 Dátum: 12 okt 15, 19:58:35 »

Kishi nem olyan mint Kubo, hogy két pontot se tud összekötni. Ő megmagyarázott eddig mindent. Ez után sem lesz másként.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!