24 szep 26, 23:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1907058 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #1200 Dátum: 12 okt 01, 10:31:45 »

ő lehet az, aki "mindent" tud. Persze ugyanakkora a valószínűsége, hogy nem. Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1201 Dátum: 12 okt 01, 14:02:03 »

Szerintem Kagami csak 1 noname arc. Bírhatna jelentőséggel, hogy a kyuubi támadásnál a fasorban sem volt elvileg, de nem hiszem, hogy ez bekövetkezne.
Ellenben a béka-bölcs jóslata mostmár érdekessé teszi a helyzetet, mivel Naruto a szavába vágott, így nem tudta elbrekegni, ki a jó életre gondolt. Jelenleg ugye 3 "fiatal" (na jó, 2 + Madara, aki fiatalnak néz ki) ember van, akinek nagy erő lakozik a szemeiben. Faceg
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #1202 Dátum: 12 okt 01, 15:01:05 »

Nah ezzel egyetértek. 1 hetet várok, hogy kijöjjön az új manga és az egész visszaemléxés, ami szrintem még jó pár fejezeten keresztül így lesz. Kishi nagyon akarja húzni az idegeket. Így, hogy már tudjuk Tobi kilétét, rátérhetnénk a Sasuke szálra, mert ott még van érdekes dolog... az a "mindenttudó". Kíváncsi vagyok, hogy kicsoda lehet ő valójában. Végén még kiderül, hogy Rikudou fel lett Edózva, aztán ő az, aki  mindent tud és megváltoztathatja a háború kimenetelét. Amelyik fél több és jobb ajándékot ad neki, annak a pártjára áll. Komolyan, mint egy Isten. xD Konohából több ajándékot tudnak adni, mert több az ember, de ki tudja, hogy mi van "Tobi dimenziójában". Lehet, hogy van valami dugihelye és ott vannak a gyémántjai.

Én is kiváncsi vagyok persze a Sasuke szállra is, ahol kiderül ki is az a mindent tudó, de szerintem ő nem más, mint a macskás hölgy. Akihez az uchikát sokat jártak fegyverekért, meg Sasuke macskákat fogni és abba a könyvbe lenyomatott készíteni az elkapott cicák mancsáról. Ő az, aki mindent tudhat. Ki más lenne? Egy idegen? annak semmi értelme. Akik szóba jöhetnének halottak.
Tobi ki van esve, mert tőle úgy sem tudhatja meg. Na meg ha szembe kerülne vele, nem kapna megint egy kis amaterasut a képébe?  ikszdé
Madara meg... nos ő halott volt eddig, így nem ismerhették egymást Sasukéval.


Emberek, azért már következtetni tanuljunk meg,,,,egyértelmű, hogy Ichirakuhoz mennek  Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1203 Dátum: 12 okt 01, 16:11:38 »

egy jó kis Ramenért, mi?  ikszdé mondjuk jah elég sok mindent tudhat ez a Teuchi annak ellenére, hogy csak Narutoval láttuk favorozni, de ki jöhetne még szóba aki mindentudó?
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1204 Dátum: 12 okt 01, 16:17:11 »

Szerintem Kagami csak 1 noname arc. Bírhatna jelentőséggel, hogy a kyuubi támadásnál a fasorban sem volt elvileg, de nem hiszem, hogy ez bekövetkezne.
Ellenben a béka-bölcs jóslata mostmár érdekessé teszi a helyzetet, mivel Naruto a szavába vágott, így nem tudta elbrekegni, ki a jó életre gondolt. Jelenleg ugye 3 "fiatal" (na jó, 2 + Madara, aki fiatalnak néz ki) ember van, akinek nagy erő lakozik a szemeiben. Faceg

Na igen végre valaki más is fel figyelt erre, jóslat ugy szólt:1találkozik Bee-vel(polipal Nevet).Utána megküzd fiatal ellenfélel aki nagy erö van szemeimbe ez igaz ez Sasukéra is de másik 2 ö is nagyon fiatal tehát róluk is szólhat .3 az volt amikor azt mondja:ÉS AZUTÁN...!!!!pont beleszól végén Naruto ami azota idegesitet fel nem tudtok meg végét.Tehát ebben 3 dologban valami hatalmas dolog fog készülni tehát legnagyobb esélyek.
1.10farkúval küzd
2.Sok esély megfog halni pontosabban feláldoza életét.
3.Itt tényleg Sasukéval fog megküzdeni (valami közbe jön újra uralom dolog)
4.Pont ellentétje Madara vagy Tobival fog küzdeni
5.Beindul Genjutso müvelet és ott fog történi valami(hasonló 2-al)
6.Harcok során mikor megismerkedik 9bijuval akkor   találkozni fog Rikudo fö ninjával vagy valamelyik fiával
7.
8.7-8. vagy olyan dolog fog történi amire nem számitunk majd. Figyelmeztetés
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 16:19:31 írta Pein7 » Naplózva
Florcii
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 60



« Válasz #1205 Dátum: 12 okt 01, 17:09:14 »

Áhh...Amilyen kiszámítható a manga,biztos a legvalószínűbb dolog fog megtörténni,már csak az a kérdés hogy mi a legvalószínűbb? ^^
Naplózva

<3 NaruSaku FAN 
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1206 Dátum: 12 okt 01, 17:39:06 »

A macskás hölgy xD
Ekkora marhaságot, Orchi majd pont hozzá viszi Sasuke-t, mi?   
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1207 Dátum: 12 okt 01, 18:18:42 »

Meg ha jól tudom, az a macskás hölgy egy filler részben szerepelt, nem? ikszdé
Vagy ha nem, akkor nem emlékszem. Benne volt egyáltalán a mangában?
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1208 Dátum: 12 okt 01, 18:22:27 »

Hölgyeim és uraim hagy mutassam meg a csodálatos jóslóképességemet.
Rin meg fog halni és Obito nem tud semmit sem tenni és emiatt depizni fog de ez titok ne mondjátok el senkinek!! >.<#
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1209 Dátum: 12 okt 01, 19:04:05 »

Sasuke TALÁN a békabölcshöz megy. Nem tudom, honnan ismerhetné, de ezt Kishi megoldja.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1210 Dátum: 12 okt 01, 19:19:13 »

Hát ha sasuke nagyon jól ismeri a békák hegyét akkor lehet oda megy. xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1211 Dátum: 12 okt 01, 19:33:48 »

A békánál már volt Narutó.
Sasuke menjen a kagyló bölcshöz xD
Naplózva

lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1212 Dátum: 12 okt 01, 21:15:09 »

hát az már annyira sansz lenne ha Orochimaru a békák bölcséhez vinné kis emo boyunkat. Akár a kígyók hegyére is mehet, mert nem hiszem h csak a békáknál van ilyen vén öreg bölcs, aki néha a jövőbe lát ikszdé de legyen igazatok és menjen oda. De szerintem oda nem juthatnak csak úgy el, mert nincs konkrét útja. Csak idézve tudd oda eljutni valaki nem? tehát ha Orcsival gyalog mennek, akkor nem tudom hová mehetnek.
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1213 Dátum: 12 okt 01, 22:02:55 »

Igazából, gyalog is ellehet jutni oda, csak az útvesztők miatt egy hónapba is beletelhet Nevet De szerintem nem oda mennek. Hogy miért? Hát van egy olyan megérzésem smirksweat
Szerintem, miután vége lesz az Obitos fejezeteknek, akkor Orochimáruékhoz térünk vissza.
Amit én a legvalószínűbbnek tartok, hogy hova mennek, az az Uchihák kőtáblája, mást nagyon nem tudok elképzelni...

drszabi
Én igazából lina22-nek írtam, hogy gyalog is el lehet jutni oda, csak hosszú az út. Nevet A többi meg csak úgy jött.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 01, 22:53:28 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1214 Dátum: 12 okt 01, 22:45:47 »

Én sem. Bár... ez a "aki mindenről tud" és a hely amit jól ismersz olyan ellentmondásosak. Ha nem lenne az első, akkor simán mondhatnánk a kőtáblát, ha a második akkor meg tobit vagy madarát... mondjuk lehet kicsit túl egyszerű lenne, de így meg csak arra tudok gondolni, hogy a kőtáblához mennek, ahol lesz talán vki.
Habár közbe eszembe jutott, xD lehet már nem emlékszem jó, ez a mindenről tudó izé akkor orcsimarcsira utalt?

Hát ha sasuke nagyon jól ismeri a békák hegyét akkor lehet oda megy. xD

ez meg egyébként irónia volt ha nem lett volna egyértelmű xD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!