24 szep 27, 17:22:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1909043 alkalommal)
0 Felhasználó és 97 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #1215 Dátum: 12 okt 01, 23:14:34 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/593/3
Láthatod, van Orochimaru és az "aki mindent tud" személy. Jobban belegondolva, talán Zetsuhoz mennek, ha életben van ikszdé S azt a helyet ismerheti is Sasuke, ahol ő van.  Nyelvesít
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1216 Dátum: 12 okt 02, 08:58:52 »

http://www.mangareader.net/naruto/604

Na ez a rész olyan lett mint amire számítottam. Kíváncsi vagyok vajon milyen körülmények áldozata lett Kakashi.

Bocs valakinek lehet nagy spoiler lett a linkem véletlen az utolsó oldalt tettem be:D
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 08:59:55 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1217 Dátum: 12 okt 02, 09:20:31 »

aki mindent tud az valszeg az öreg madara...aki nem feltétlen kell, hogy igazi legyen, hisz maga mondta, hogy egy szellem. az új fejezet meg hát majlájjuk értelme 2 oldanlnak volt...
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #1218 Dátum: 12 okt 02, 09:28:46 »

Mivannn??Na erre aztán nem számitotam Kakashi ölte meg! Neeem
Ugy tünik ez nem Madara müve volt ahogy gondoltam mégis mi történt,talán valami összekaptak és Kakashinak mint Obitonál elment esze meg akkarta ölni ellenséget Rin ezt nem akkarta és hasonló mint Hakunál halt.Na most 2x igazán várom kövi fejezet.És hát még valami 2 szem konfliktusban van tehát Obito fejleszti ki most és másik szem reakcióján is át álll mangekyoun,vagy másik módszer Irachi mondaná:legjobb barátod megkell ölnöd ahhoz igyen szemed legyen Figyelmeztetés
Naplózva
Takarek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #1219 Dátum: 12 okt 02, 09:31:49 »

Sztem egyértelmű, hogy akit látunk az egy fehér zetsu! Aki lemásolta kakashi! Ha én gonosz lennék, felvetetném fehér zetsuval kakashi testét, elcsalatnám Rint egy rétre, majd jöhet valami színjáték, akkor öletném meg a kiscsajt amikor a leendő "sötét Obitom" mind ezt látja! Utána leülök vele beszélgetni a jó és rossz dolgokról, megmagyaráznám neki, hogy csak az én utam van! Kishi sztem mostanában túl sok szappanoperát nézhetett a japán ünnepek alatt, mert sztem ezekből ihletett! Jose armando meglátja Esmeráldát Miguellel csókolózni, de mi nézők tudjuk, hogy az Miguel gonosz ikertestvére san sebastian! Nevet

Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #1220 Dátum: 12 okt 02, 09:41:43 »

ezen most nagyon meglepődtem... én is arra gondoltam, hogy mi van, ha zetsu az, de sok az egybeesés. Obito látja előtte Rint, feltehetőleg kakashi szemével.. és aktiválja a két pöttyös sharingant, amit Kakashi is.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1221 Dátum: 12 okt 02, 09:59:58 »

Sztem egyértelmű, hogy akit látunk az egy fehér zetsu! Aki lemásolta kakashi! Ha én gonosz lennék, felvetetném fehér zetsuval kakashi testét, elcsalatnám Rint egy rétre, majd jöhet valami színjáték, akkor öletném meg a kiscsajt amikor a leendő "sötét Obitom" mind ezt látja! Utána leülök vele beszélgetni a jó és rossz dolgokról, megmagyaráznám neki, hogy csak az én utam van! Kishi sztem mostanában túl sok szappanoperát nézhetett a japán ünnepek alatt, mert sztem ezekből ihletett! Jose armando meglátja Esmeráldát Miguellel csókolózni, de mi nézők tudjuk, hogy az Miguel gonosz ikertestvére san sebastian! Nevet



Ez az amiért nem írok ebbe a topicba. A színvonal túl magasan van nekem. Nem érzem magam méltónak erre. Szappanopera powa! Jah várj, hogy az ott biztos Kakashi és te nem tudsz olvasni?:O Te jó ég!
Olvasni?! Elég ha a képet megnézed alaposan!
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 10:00:52 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1222 Dátum: 12 okt 02, 10:02:57 »

tuti hogy Kakashi van ott... ha Zetsu lenne Obito nem látná ugyan azt -.-
Amúgy esélyes hogy Rin cseszett el valamit, ezzel arra utalok, hogy tuti elárulta Konoha-t vagy ilyesmi :/
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 02, 10:03:29 írta yupi » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1223 Dátum: 12 okt 02, 10:04:30 »

Gyengébbek kedvéért.
http://www.mangareader.net/naruto/604/17
Ez itt Kakashi szeme egész pontosan a sharinganja. Obito ezt látja. Ergo az nem lehet Zetsu. Ha a fehértrugyi nem manipulálja az agyát. Amit erősen kétlek.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1224 Dátum: 12 okt 02, 10:09:41 »

És valszeg Obito ezért tudja, hogy Kakashi "mentegetőzik" az emlékmű előtt Mosolyog elég sok mindent láthatott így Nevet nagyon rafináltan kihasználta ezt az előnyt ennyi éven keresztül Mosolyog
Naplózva

Atesz91
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #1225 Dátum: 12 okt 02, 10:14:22 »

Nesze nektek kiszámíthatóság! Nevet Rin árulásáról is szó lehet, de valahogy nem illik rá ez a szerep.
Nem egyértelmű, hogy kitől származik a kép: vagy Kakashi sharingan-ján keresztül látja Obito (ez esetben tényleg Kakashi szúrta át), vagy a Spirál fickón keresztül kapja Obito a képet (ez esetben fehér Zetsu).

Jobban örülnék az első verziónak, mert az újabb csavar lenne, és lenne miről beszélgetniük a felnőtt verzióknak.
Viszont ha egy Zetsu volt, és ez csak a jelenben derül ki, akkor Obito gyorsan oldalt válthat.

Mindenesetre szerintem elég jó rész volt (Madara még sem hibernálta magát Nevet )
Naplózva

Hard work never killed anybody, but why take a chance?
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1226 Dátum: 12 okt 02, 10:42:53 »

Akár irányíthatták is Rint, majd a döfés pillanatában feloldódott az irányítás/genjutsu. Miért ne? Láttunk rá példát, Edo-Nagato esete a Totsukával épp ilyen.

Mindenesetre jó fejezet volt, nekem nagyon bejött. Nagyon várom a folytatást.  Mosolyog
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1227 Dátum: 12 okt 02, 11:10:40 »

Elég erős volt ez így. Az, hogy Rin, vagy Kakashi-t mások irányították valami Jutsuval, sokkal hihetőbb, mint az, hogy Rin átállt volna a Rejtett felhőhöz. Ha pedig ez áll fenn, Obitonak akkor sem kéne kiakadnia. Az egyetlen dolog amin kiakadhatott volna, az lett volna ha Kakashi maga öli meg szabad akaratából a lányt. Így csak baleset.

Nem hiszem, hogy Obito sokat láthatott Kakashi szemén keresztül, hisz nagyon úgy néz ki, ebbe beleszól a távolság is. Biztos vagyok benne, hogy hatótávon belül képes látni azon a másik szemen keresztül, így nem lehet olyan über táp a dolog.

Az viszont érdekes, miért gondolja úgy Madara, hogy Obitonak meg kéne köszönnie valamit, mikor visszatér majd hozzá. Azt, hogy engedte látni azt a pillanatot, amikor Rin meghal? Vagy, hogy ezek után is célt ad neki?

Számít itt valaki egy kis ZetsuObito vs Kakashi összecsapásra?
Naplózva

procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #1228 Dátum: 12 okt 02, 11:18:58 »

Hát  azt hiszem ennyit arról, hogy Kishi mester nem tud már meglepetést okozni. Sehol nem olvastam olyan elméletet (nekem sem jutott soha eszembe), hogy Kakashi saját kezűleg ölte meg Rint. Rin ha megnézzük az utolsó képen teljesen el van birzadva, szóval szeritem az az igazi Kakashi. Itt persze lehet az, hogy valakit irányítottak, vagy Kakashi megint uralmát vesztette a chidori felett. És azt hiszem ezután senki nem mondhatja, hogy Obito valami semmi indok miatt változott meg. Nem Madara beszélte tele a fejét, és nem egyszerűen az a baj, hogy Rin meghalt, hanem hogy (körülményektől függetlenül) az az ember ölte meg, akit megbízott a védelmével. Na ez bárkinél, azonnal elszakítaná azt a bizonyos cérnát.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #1229 Dátum: 12 okt 02, 11:19:24 »

Amúgy ez egy off kérdés lesz ,de hogy-hogy keddenként jön ki mostanság a manga?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!