24 máj 23, 14:40:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742709 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #915 Dátum: 12 szep 17, 07:07:01 »

...

Ööö... ha rövid és velős akarok lenni: "he?!"  ?

Ugye nemrég megtudhattuk, hogy az Átokpecsét igazából természeti chakrát gyűjt, Sasukét az segítette, Narutót meg a Kyuubi chakra Mosolyog

Addig világos. A Halál völgy zavart meg kicsit. ^^" Én Végzet völgye néven ismerem. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #916 Dátum: 12 szep 17, 08:36:57 »

MOndjuk én örülnék ha sasuke lenne a föboss, mint a legerösebb uchiha.
Utolso részben mutatják majd a hegyet konohában hogy ott van naruto arc képe, meg egy végzet völgye kettöt, ami sokkal nagyobb mint az elsö. És 1-1 hatalmas szobor lenne ott roluk. És sasukenek mindne kép megkéne halnia.
Mondjuk olyan cliffhanger lehetne hogy ugy van vége hogy mindenki azt hiszi hogy meghalt, de mégse. Nevet:D:D:D


Több mint valószínű hogy nem fog meghalni (meg remélem nem is mert kedvenc karakterem) már csak azért se mert Naruto úgy se ölné meg csak ha már nagyon muszáj lenne,szerintem most észhez fog térni mert Itachi nagy hatással volt rá a tekercsből meg megtudja majd az igazságot és szerintem totál meg is térül és akkor segíteni fog Narutoéknak is a harcba. Már csak azért is nem nyírná ki a többi falú se ha visszatérne Konohába valami csoda folyamán mivel ő volt az egyik aki feloldotta az Edo Tensei-t szóval nagyon sokkal tartoznak már most neki!  ha meg segít Madara legyőzésébe akkor meg pláne ! Nevet max a Reikage fog orrolni a karja miatt...de hát az már le van szarva.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 08:50:45 írta amidamaru001 » Naplózva
malakian213
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #917 Dátum: 12 szep 17, 09:37:12 »

...

Ööö... ha rövid és velős akarok lenni: "he?!"  ?

Ugye nemrég megtudhattuk, hogy az Átokpecsét igazából természeti chakrát gyűjt, Sasukét az segítette, Narutót meg a Kyuubi chakra Mosolyog

Addig világos. A Halál völgy zavart meg kicsit. ^^" Én Végzet völgye néven ismerem. Nevet
Ja bocsánat  Nevet Nekem is gyanús volt, de lusta voltam utánanézni.
Naplózva

Out of love, sacrifice is born... hate is born... and we are able to know pain.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #918 Dátum: 12 szep 17, 14:45:32 »

Itt aztán történtek dolgok Nevet...Én kevésnek tartom madara legyőzéséhez sasukét...Még narutot is.Vagy nem valami csoda folytán ,mégis.De kétlem.Szerintem megtalálják madarának azt az 1 gyengepontját.És tada levan győzve.xd
Naplózva

Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #919 Dátum: 12 szep 17, 15:08:51 »

Vagy Madara meglátja Sasukét és leteszi a lantot mondván: Ő a gyűlölet igazi megtestesítője. Megnyugszik a lelke hogy rajta kívül van még főgonosz és elhagyja a pályát.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #920 Dátum: 12 szep 17, 15:35:42 »

MOndjuk én örülnék ha sasuke lenne a föboss, mint a legerösebb uchiha.
Utolso részben mutatják majd a hegyet konohában hogy ott van naruto arc képe, meg egy végzet völgye kettöt, ami sokkal nagyobb mint az elsö. És 1-1 hatalmas szobor lenne ott roluk. És sasukenek mindne kép megkéne halnia.
Mondjuk olyan cliffhanger lehetne hogy ugy van vége hogy mindenki azt hiszi hogy meghalt, de mégse. Nevet:D:D:D


Több mint valószínű hogy nem fog meghalni (meg remélem nem is mert kedvenc karakterem) már csak azért se mert Naruto úgy se ölné meg csak ha már nagyon muszáj lenne,szerintem most észhez fog térni mert Itachi nagy hatással volt rá a tekercsből meg megtudja majd az igazságot és szerintem totál meg is térül és akkor segíteni fog Narutoéknak is a harcba. Már csak azért is nem nyírná ki a többi falú se ha visszatérne Konohába valami csoda folyamán mivel ő volt az egyik aki feloldotta az Edo Tensei-t szóval nagyon sokkal tartoznak már most neki!  ha meg segít Madara legyőzésébe akkor meg pláne ! Nevet max a Reikage fog orrolni a karja miatt...de hát az már le van szarva.Nevet

Ehhez csak annyit tudnék mondani, hogy Sasuke fan. Szerintem, ha már annyit hirdették, hogy Sasuke ilyen gonosz, meg olyan gonosz, akkor nem kellene megtérnie már. És ITACHI oldotta fel az edo tense-t, Sasuke nem igazán segítette ebben, sőt, ő megakarta ölni Kabuto-t, akkor pedig nem lett volna feloldva az edo tensei...
Én azt mondom, hogy Sasuke-nak meg kell halnia. Érdekes lenne, ha mindenki tárt karokkal fogadná azok után amiket tett, szerintem a Raikage első dolga lenne, hogy kinyírná valahogy. Túl sok rosszat tett, azt már ne nézd, hogy Sakura meg van kattanva, hogy Sasuke ár 2-szer is megölte majdnem, de azért szerelmes belé, meg Naruto is még hisz a csodákban, mert ő ilyen beállítottságú karakter. Ráadásul Kishi egyik kedvence a sharinagos gyerek, szóval valószínűleg nem hal meg, mert nem tetszene a népnek. De, mint már említettem, szerintem meg kellene halnia.
És én nem vagyok anti Sasuke fan, hozzáteszem, még mielőtt ezt írná valaki, nekem semleges a karakter, kb. mint Shikamaru Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #921 Dátum: 12 szep 17, 15:58:44 »

Sasukének nincs több célja az életében. Csak a bosszúért élt. Hát nem tudom hogyan tudna visszailleszkedni. :O Mindig is arrogáns volt a többiekkel.. Hacsak Kishi nem erőlteti rá az Uchiha klán "felélesztését" azaz neki áll Uchihákat gyártani.. és lenne is rá vevő.. öhhöm. ikszdé Nagyon kíváncsi vagyok a sorsára, bár Kishi tényleg nagyon úgy látszik, hogy a "jó út" felé terelgeti. Az lenne a hab a tortán ha segítene Narutóéknak Madara ellen. (ami elég valószínű) Talán ha segítene győzni, akkor így megbocsátanának neki... de ez így hülyeség.. ikszdé  Találj ki valami ütősebbet, Kishi!
Alig várom a holnapi mangát. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 17, 16:00:52 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #922 Dátum: 12 szep 17, 18:23:37 »

Hiába pipul be, Natúrtúró nem U-csiga, hogy a haragtól erősebb legyen, mellesleg nem állna jól neki, ha az eddigi Jehova-tanúi szerepét feladná szerelmi bánatában Keresztes hadjáratra.... Ezen felül még érdemes megjegyezni, hogy Túrónak semmilyen fegyvere nincs perpill Madár ellen, mert a híres neves Bijuu bomba annyit ér ellene, mint 1 darab Kunai. Pecsétjutsukat meg a kisujjából nem fog szopni, tehát valami segítség féle kell Neoncsőnek. Itt jöhet képbe a Szállj el kismadár című nóta (csak hogy az animéseknek is tippeket adjak), majd befut a Taka, persze Marcsi nélkül, hiszen ő sunyi volt és lesből támadt a csapat mezőnyjátékosára, ezért a bíró kiállította, örökre.
Sáskajárás a kontaktlencséivel esélyesebb, mint Túró, hiába erősebb elvileg a Tejtermék nála. Elég a fekete gyújtókövet és a varkúbelet megemlítenem, amihez ugye mellé társul a varázstükör.. tökéletes fegyver és védelem egy személynél, azta mindenit.
De persze "antihősünk" elhasal végül, mert a bűnei aztán hejdecsúnyák. Az más kérdés, hogy a félkarú rabló 1 perc lenne neki, ha netán vergődne az öreg, de igen, ha túl is éli Madárkát és Éliás-Tóbiást, akkor biztosan a csőcselék végez vele. Vagy esetleg Túró. Nos, utóbbit még el is hinném. Persze az is lehet, hogy Kontakt-Lenke megtér a Jehova tanúit képviselő SzőkeHerceg által, és hazatér. Az 5 főfejes úgyis -vagy amennyi marad belőlük- kénytelen lenne elfogadni ezt, hiszen egymaga is eltapossa őket, mint a hangyákat, nemhogy SárgaNeon segítsége mellett...

Komolyra fordítva: Naruto egymaga esélytelen, még ha ismerné Madara gyengepontját is, Kakashi szerencsére már kivan, így valami bitang nagy segítség kell a jó oldalnak. Erre lenne megfelelő Sasuke. A sprint-csapat is befutna, majd a régi 7es csapat 3 fiatal tagja együtt menne a főgonosz Madarának. Sakura is jó valamire, gyógyíthat. Én azzal békültem volna ki a legjobban, ha Sasuke és Naruto Madarával együtt hal meg, epic finish, aztán még 1 gyors megemlékezés, és viszlát.
Naplózva
MedSon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #923 Dátum: 12 szep 17, 19:45:34 »

A drámai hatás kedvéért egyikük úgyis elhalálozik idővel. Az egyetlen dolog amit nem értek hogy ez már nagyon a manga végkifejletének látszik, Kish pedig azt mondta hogy még 1-2 évig folytatja. Kiwi leszek ezt hogy hozza össze Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #924 Dátum: 12 szep 17, 20:12:05 »

Aizen,szerinted az Uchihák legendás "királyát"akinek minden skillje max,és még a rinnegan is ottvan + amiket magára plasztikázott,más szóval a legtáposabb ucsihát ,pont egy kezdõ tehetseg fogja legyõzni? Kicsit irreálisnak tartom,de nem kizárt semmi.Nem hiszem hogy pont egy Uchiha tudna benne kárt tenni,talán Itachi tudta volna azt a szintet tartani,ha nem betegedett volna meg és õvé lenne az ems.Pedig megtehette volna...Többet érne mint Szöcske.
Naplózva

159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #925 Dátum: 12 szep 18, 00:29:46 »

miért van olyan érzésem hogy mivel Naruto összehaverkodott az összes bijuuval, ő lesz a 10 farkú jinchuja? Mosolyog
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #926 Dátum: 12 szep 18, 03:49:06 »

Ennek csak úgy lenne értelme, ha Sasuke-nak meg Rin'negan-ja lenne, mert nem lehet Naruto táposabb anélkül, hogy Sasukét is azzá ne tennék...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #927 Dátum: 12 szep 18, 07:40:58 »

hát én nagyon max másfél évet mondok még,mert most jelenleg 3száll is fut a Sasuke,Naruto meg a Kagék, jó mondjuk a Kagék külön kis szála már nagyjából befejeződött,mivel Madara lelépett onnan azok meg haldokolnak max még annyi lesz az ő részükről hogy Tsunade meggyógyítja őket meg elválik mi a lesz a sorsa aztán azok is csatlakoznak vissza a csatához,meg Sasuke is megtudja a maga kis dolgait és szerintem az is csatlakozni fog és így lesz 3ból  1 nagy szál aztán már célegyenes.
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #928 Dátum: 12 szep 18, 09:09:20 »

Csak 1 észrevétel: Naruto, miután nekimegy Madara-nak a mini bijuu dama-val és Madara kiüti a klónt, volt, aki nem tudta, hogy hol van az igazi Naruto, de úgy tűnik, hogy külföldön, még több embernek rosszabb a szeme, mint hazánkban, ugyanis olyan hülyeségeket írtak, hogy azt hittem lefejelem a monitort...
Valaki azt írta, hogy Naruto biztos eddz valahol, azután egy másik kommentelő azt találta ki, hogy Naruto még a másik dimenzióban van, és ott találkozni fog Sasuke-val  Hümm-hümm
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #929 Dátum: 12 szep 18, 10:41:02 »

De a klon még ott van a másik dimenzioban nem?
Szoval ha Gai megtámadja,  és pár része átmegy a másik dimenzioba akkor ott Naruto klonja tudja támadni a kamui segitsége nélkül is nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!