24 jún 16, 11:40:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1794815 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #945 Dátum: 12 szep 19, 08:53:50 »

Ebből a fejezetből se tudtunk meg sokat. Madara nagyon csúnya. ikszdé
És tényleg az igazi szemét adta oda Nagatonak!! Olyan rossz látni, hogy Obito így el akar menekülni tudva, hogy nem sikerül neki. :'(
Madara azèrt nem habozott, rögtön kijelentette, hogy Obito tartozik neki... Kis szemét. De ha ő se igazán képes mozogni, akkor hogy szabadította ki Obitót?
Annyi teóriát olvastam erről a "találkáról" most hiányolom Zetsut innen. ikszdé Vagy majd 'azokból' lesz megcsinálva?  Gondolkozik

http://www.mangareader.net/naruto/602/5
Ezen az oldalon leírja hogyan szabadult ki obitó. Egyszerűen kicsusszant a szikla alól, és beesett Madarász barlangjába.
Nem tudom, eléggé gyenge fejezet. Valami többre számítottam, nem pedig arra hogy obito MS-e felébred és pont ott van Madara rejtekhelye ahova pont bepottyan :/
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 08:54:37 írta Dratus » Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #946 Dátum: 12 szep 19, 09:03:27 »

Oh, köszi, talán azért nem is fogtam fel eléggé, mert hmm.. mi az hogy kicsússzan?Nevet Bár tényleg egyszerűbb megoldás, minthogy valaki egyesével leszedje róla a köveket. Jaj Kishi.
De viszont Obito MS-e nem ébred még fel benne, ha jól látom a képeket.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #947 Dátum: 12 szep 19, 09:07:55 »

Hát eléggé "nyersen" fordítottam, de a "slip away from it" kb ezt jelenti. Amúgy nem tudom hogy értette, vagy hogy mi történt, lehet amikor elborították sziklával megnyílt egy hasadék, és beleesett. Vagy tudomisén:D
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #948 Dátum: 12 szep 19, 09:33:10 »

Hát vannak véletlenek.Az még "oké" hogy Obito a szeme segítségével kicsusszant a sziklák alól mivel stresszhelyzet érte és ilyenkor aktiválódott neki az új képesség.De hogy pont Madara kis bungalójához közel történjen mindez, háááát.... Nevet Na mind1 valahogy meg kellett magyarázni a dolgot.És ez már biztos hogy Zetsu segítségével maradt ilyen sokáig életben vagyis Zetsu is elég régi darab lehet.Nagyon nagy szerepe van a történet alakulásában igaz csak másodhegedűsként de akkor is.Nélküle sok minden nem sikerült volna Madara-nak.Nagyon várom már róla is a Flashback-et.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #949 Dátum: 12 szep 19, 09:34:09 »

Dratus, jaja, igazad van! Nevet
Nézzétek! http://i999.mangareader.net/naruto/602/naruto-3597813.jpg
Ebből lesz majd Zetsu? És a "feje".. hasonlít Tobi maszkjára.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 09:35:13 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #950 Dátum: 12 szep 19, 09:44:17 »

Szerintem jó ez így ahogy van. Legalább kaptunk rá magyarázatot hogyan élte túl, de az MS, hogy aktiválódott volna? Nem ölte meg a legjobb barátját, már lassan 1-2 dolog kezd eltérni az eddigi tényektől... De a vége volt a legjobb, Madara szépen visszarángatja Obitót a kegyetlen valóságba. Szerintem, majd elmegy tőle, csak azért megy vissza, mert feldühíti, hogy pl. Rin meghalt, vagy vmi...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #951 Dátum: 12 szep 19, 10:26:59 »

Senki nem mondta, hogy a MS-jával ment át a sziklán. Az szerintem csak akkor kell, amikor aktívan akarja ki be szivogatni magát a spirállal vagy másokat a dimenzióba. A sima átcsusszanáshoz szerintem nem kell neki MS, de még ha kell is, Sasuke is aktiválta egyszer már régebben véletlenül a sharingant aztán nem is tudta hogy hogy kell egészen Zabuzáig.

Ja és a MS hoz nem kell megölnöd a legjobb barátod, a kondíciója az, hogy érjen nagy érzelmi sokk, pl: hogy veszísd el a legközelebbi barátod, vagy a hozzád legközelebb álló személyt.
Szerintem ez Obtonak bőven megvolt. Nemcsak h azt hitte, hogy meg fog halni, hanem ott kellett hagynia a legjobb barátját és a szerelmét a halála elött.
Naplózva

Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #952 Dátum: 12 szep 19, 10:38:27 »

Take care of your lower parts.....Nevet ezen behaltam, ez hatalmas..... magyarra nem tom' hogyan fogják fordítani.... xD

Egyébként még mindig nem értem Obito hogyan válhatott olyanná amilyen, de nagyon nagyon sajnálom szegényt..... azért ez sokkolt ami vele történt, talán mert eléggé a szívemhez nőtt a kakashi gaidenben....
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #953 Dátum: 12 szep 19, 10:51:48 »

Szerintem jó ez így ahogy van. Legalább kaptunk rá magyarázatot hogyan élte túl, de az MS, hogy aktiválódott volna? Nem ölte meg a legjobb barátját, már lassan 1-2 dolog kezd eltérni az eddigi tényektől... De a vége volt a legjobb, Madara szépen visszarángatja Obitót a kegyetlen valóságba. Szerintem, majd elmegy tőle, csak azért megy vissza, mert feldühíti, hogy pl. Rin meghalt, vagy vmi...
Hát ha elbír kúszni valameddig. :/ Nem nagyon tud messzebb jutni ebben az állapotban. De még ebben is hasonlít Narutóra.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #954 Dátum: 12 szep 19, 11:04:57 »

Nos tetszett eza fejezet Mosolyog Valahogy vissza hoza nekem régi Narutos részt és Régi Star Wars hangulatot.Hát nehezn értetem szöveget hisz no angol pro hanem i am deutsch sprich na mind1,akkor némi ifo már biztos saját képeségével élte túl,és Madara saját szeme már Nagatonál van lassancskán kezd összeálnni kép.Hát azok formák vagyis test csere mint Obito müvel hasonló mint Orochimra jutsuja picit más de hasonlóan müködnek.Egyeseknek jó a szeme tényleg 12fejezetnél kezd létre jönni Zetsu ö már biztos nem élö ember jött létre hanem létrehozott növény ember.
Nekem valahogy az mondom Madara és Obito közös terve valamiért félig támogatom..De másik oldalt is Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 11:06:46 írta Pein7 » Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #955 Dátum: 12 szep 19, 11:31:27 »

Szerintem jó ez így ahogy van. Legalább kaptunk rá magyarázatot hogyan élte túl, de az MS, hogy aktiválódott volna? Nem ölte meg a legjobb barátját, már lassan 1-2 dolog kezd eltérni az eddigi tényektől... De a vége volt a legjobb, Madara szépen visszarángatja Obitót a kegyetlen valóságba. Szerintem, majd elmegy tőle, csak azért megy vissza, mert feldühíti, hogy pl. Rin meghalt, vagy vmi...
Hát ha elbír kúszni valameddig. :/ Nem nagyon tud messzebb jutni ebben az állapotban. De még ebben is hasonlít Narutóra.

Arra gondoltam, hogy azután megy el, miután lesz végre karja és lába xD Amennyire le akart lépni most, nem hiszem hogy Madara sokáig vissza tudja tartani...
Ezért gondoltam, hogy valami olyasmit kell látnia, amitől meggyűlöli az egész világot és emiatt szépen visszamegy, hogy segítsen a világhódításban.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #956 Dátum: 12 szep 19, 11:38:33 »

Hát úgy néz ki tévedtem Madara mégiscsak a saját szemeit adta Nagatonak. De akkor vajon hogy nem fulladt ki, mint Kakashi? Oké, hogy Uzumaki akikek sok chakrájuk van, de Narutonak a róka nélkül 4x annyi chakrája van mint Kakashinak, ha ez az arány Nagatora is igaz, attól még annyi lenne, hogy 4x annyi ideig bírja, de neki állandóan aktiválva volt.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #957 Dátum: 12 szep 19, 11:39:04 »

Előfordulhat, hogy az igazi Obito még mindig fogságban. ÉS helyette az első zesu ténykedik, aki "lemásolta" Obito-t
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #958 Dátum: 12 szep 19, 12:01:55 »

Deus ex machina,,, Azért egy kicsit lapos megoldás lett, hogy bepottyant az elaggott Madara ölébe. Nem erőltették meg magukat különösebb indoklással. Remélem ez nem lesz tendencia a továbbiakban.

Érdekes a Madarász világmegváltó hippi szövege is:

http://www.mangapanda.com/naruto/602/16 (oldal közepe)

Tőle nem ezt  a világmegváltást várná az ember. Kezd a karakterének olyan "Nagato-íze" lenni. Lehet, hogy csak  rossz fizikai állapota okozta a szemléletmód változást. Ezt jó lenne még tudni.  Viszont az is igaz, hogy a többi szövege már korántsem volt emberbaráti. Jó lenne megismerni őt is közelebbről.
És jó lenne végre megtudni, hogy is vált Obito Tobivá. Itt még olyan kis édi. Érdekelne  a folyamat is, ahol a lelke torzult el.   
 
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #959 Dátum: 12 szep 19, 12:11:30 »

Csak ugy bepottyant az egyik föboss titkos rejtekhelyére  Neeem Neeem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!