24 jún 17, 08:22:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796791 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #960 Dátum: 12 szep 19, 12:29:13 »

procsek: úgy, hogy Kakashi egy említésre sem méltó családból/klánból van, aminek semmi érdekessége, ezzel szemben Nagato meg Uzumaki, akik köztudottan törzsgyökeres Senju-koppintások. Nem csak a chakra mennyisége számít, hanem a test ellenállóképessége és állóképessége is, amiben az Uzumakik elég szépen jeleskednek, míg a Hatake-famíliáról semmi ilyesmit nem tudunk. Ezért nem fulladt ki Nagato, és ezért döglődött annyit Kakashi. Elég megnézni Kushinát, kitépték belőle a rókát de még élt volna addig, hogy visszaráncigálja magába. Mellesleg Nagatonak messze több chakrája van, mint Narutonak, persze róka nélkül nézve természetesen.

A fejezethez annyit, hogy jó volt, remélem most ezen a szálon maradunk még pár hétig. Madara mint az Uchiha-Kaszás... ikszdé
Naplózva
Dokki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #961 Dátum: 12 szep 19, 12:46:08 »

Azt szeretném még leírni, hogy írták egyesek a star wars hangulatot.

Nem tudom mire gondoltak, de én azzal a borzalmas gumimaszkoktól, aszmás főhőstől, és egyéb űrszarságoktól hemzsegő szarral nem tenném egy kalapba a Narutot. Lehet hogy vannak elemek, amik abból, vagy esetleg más könyvekből, filmekből ihlették a Mangakát, és emiatt hasonló a star wars egyes részeihez, azonban szerintem nem lenne szabad folyamatosan ahhoz hasonlítani ezt a remek kis Mangát, mert azért alapjaiban nagyon messze áll Dört Vödörtől. Am meg szegény Obito  Neeem nagyon csúnyán elintézte az a szikla....
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #962 Dátum: 12 szep 19, 13:27:30 »


Obo(to)van Kenobi Pojén pár napig kúszik a földön, majd Madara csak annyit mond: Bocsi, de Konoha a másik irányban van.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #963 Dátum: 12 szep 19, 13:59:51 »

Ha Nagatonak oda adta madara a rinnegant és most madara öregként sima sharingannal van akkor, hogy bírta beültetni a sharingat a saját szemébe? Ehhez kellett volna még egy ember hisz egyedül mégis, hogy oldja meg, hogy kiszedi a szemét átrakja egy kis csávóba aztán szem nélkül meg szerez valahonnan magának sharingant és beülteti?
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #964 Dátum: 12 szep 19, 14:02:44 »

Úgy,hogy volt neki néhány talonban. Hullákat gyalázott????
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #965 Dátum: 12 szep 19, 14:08:09 »

Egyszerű, oda volt készítve... kivette a sajátját, majd berakta az ideiglenest. Akár úgy is megcsinálhatta, hogy beállt 1 tükör elé, bal szem ki, jobbal addig persze lesi mit csinál, beültette a Sharingant, majd kikapta a másik szemét is. ikszdé Bár rejtély miért nem ültetett be magának még 1 szemet, ha már egyszer volt neki egy rakat...
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #966 Dátum: 12 szep 19, 14:08:17 »

Sejtettem hogy nem fog gyorsan menni a dolog, jó pár fejezet lesz amíg kialakulnak a dolgok.
Úgy látszik valahogyan Obitonak is sikerült használnia egy kicsit az MS-erejét, csak úgy mint Danzou is tudta használni Shisuiét Mifunén. 
Mellesleg Zetsu merre van, létezett még ekkor egyáltalán? Madara nem említette hogy más is lenne vele, viszont elég sok felakaszott "ember" lóg a Mazoun, nem kizárt hogy Zetsu érdeme hogy a rejtekhelyre kerültek (Madara állapotát látva).

Nem rossz fejezet, de semmi egetrengető.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 19, 14:09:03 írta mateee-kun » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #967 Dátum: 12 szep 19, 14:10:11 »

Azt nem értem, hogy madara hogy szerzett akkor sharingant amit beültet a saját szemébe? Akkor még nem volt uchiha mészárlás szóval nem válogathatott annyira a szemekből. Max. egy élő uchihát megtámadott volna és megölte volna? Aztán üvegbe beleteszi a szemeket elmegy nagatohoz odaadja a rinnegant és közben beülteti a sharingant magának? Nevet
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #968 Dátum: 12 szep 19, 14:14:53 »

Ha belegondolsz még a falu-alapítások előtt is rengeteg Uchiha halt meg a klánharcokban, spéci tartósítással már 50 elesett Uchiha is 100 szemet jelentett, és gyanítom az elhalálozottak száma több 100ra is rúghatott.
Egyébként magát a Rinnegant vitte szerintem Nagatohoz, nem helyben műtötte ki magából.  >.<# De erről úgyis beszámol szerintem hamarosan, hiszen eléggé idevágó ez is.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #969 Dátum: 12 szep 19, 15:06:50 »

Jó, én tényleg megpróbáltam komolyan venni. Esküszöm. De shounen ide-oda, csak én érteztem (tragi)komikusnak Obito hentergését meg hiperaktivitását, mikor még arra se kéne ereje legyen, hogy haldokoljon? Geez.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #970 Dátum: 12 szep 19, 15:32:04 »

Senki nem mondta hogy Obito MS-t használ konkrétan amikor ráesett a szikla utána berepedt a föld és be esett a Madara barlangjáratába és mellette volt a szikla is. Ez a fejezet kb egy újabb idő húzás volt
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #971 Dátum: 12 szep 19, 15:37:48 »

Vagy Madara meglátja Sasukét és leteszi a lantot mondván: Ő a gyűlölet igazi megtestesítője. Megnyugszik a lelke hogy rajta kívül van még főgonosz és elhagyja a pályát.

OFF:
Jobbat tudok. Megidézik Madara anyját akié eredetileg a legyező is volt. Fog egy fakanalat rákoppint fia fejére és azt mondja : EJNYE!!
Madara meg gyorsan elpárolog mielőtt többet kapna.

on:
Ott kezdetleges Zetsuk csüngenek a fán? Ha tényleg Madara "teremtette" akkor jön a kérdés, hogy honnan a tudat?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #972 Dátum: 12 szep 19, 15:56:36 »

Jobbat tudok. Megidézik Madara anyját akié eredetileg a legyező is volt. Fog egy fakanalat rákoppint fia fejére és azt mondja : EJNYE!!
Madara meg gyorsan elpárolog mielőtt többet kapna.

Sámán király mangát olvastad? Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #973 Dátum: 12 szep 19, 16:58:14 »

Egy biztos: ezután a fejezet után az emberek már most még jobban nyomatják a MadaraxObito párosítást... de nagyon durván.. ikszdé
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Morause
Vendég
« Válasz #974 Dátum: 12 szep 19, 17:36:12 »

Fúj Zannah Nyelvetnyújt... miken jár az eszed Sheftel?
Szerintem ez most egy komplett sorozatot fog beindítani ami Kishi-nek újfent jó mert ha van még mit itt-ott finomítania akkor megteheti mert közbe ezzel húzza időt. Ráadásul még élvezhetjük is, mert hát ezek a flashbackek pont az érdekesebbik félék.
De azért már kezd ez kicsit érdekelni hogy akkor mi is van, mégis hogy volt képes úgy szembe szállni a mesterével hogy meg se rezzent. Na meg ez a Nagato dolog is elég idegölő a Zetsu-ról nem is beszélve.
Remélem ezekre mind vmi igazán megnyerő választ tud majd adni Kishi. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!