24 máj 23, 17:02:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1742778 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Nanako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 12


« Válasz #510 Dátum: 12 szep 06, 14:24:46 »

Én nagyon örülök (valaki legyen már, de tényleg), hogy Obito valójában Tobi. Azt leszámítva, hogy nagyon szerettem Obitot, és családja legnormálisabb tagjának tartottam, azt sem bánom, hogy kiderült róla, hogy most már gonosz. Ez úgysem először fordul elő a Narutóban.
Szerintem Obitonak szerepe volt Rin halálában (hasonló helyzetre gondolok, mint mikor Kabutóval akarták megöletni az "anyját"), mert ez nekem sok mindent megmagyarázna. Például, hogy miért fordult Konoha, és voltaképp az egész világ ellen. Az elkövetkező fejezetekben valószínűleg újabb tragikus történetet tudhatunk meg, de már meg sem fogok lepődni, bármi derüljön is ki.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #511 Dátum: 12 szep 06, 15:26:48 »

Hát én nem vártam volna Tobitól egy ilyen nyál dumát... "Mert hagytad, Rint meghalni"   A narutoban csupa érzelgős pasi van, akik már egy lehulló falevéltől elérzékenyülnek, és lelkileg megtörnek, hát most komolyan...  Anno és is halálosan szerelmes voltam egy osztálytársamba akivel hat évig egy osztályba jártunk, de pár év elteltével azért már nem fogok megzuhanni ha elpatkol. Pedig én lány vagyok... Neeem Tiszta ciki.  Kapjon elő egy tartalék maszkot, és lépjen ő is God módba, s darálja be őket. Az egyetlen jó ebben a fejezetben az, hogy végre megjött Madara  Ördögi  Nyelvesít Nyehehehehe. Legalább ebből megtudtuk, hogy a kagék be lettek darálva. Muhahahaha
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #512 Dátum: 12 szep 06, 15:30:56 »

Nem biztos, hogy a Kagéknak vége. Kishi nem lehet akkora troll, hogy nem mutatta meg amint Madara végleg legyőzi őket és távozik. Szerintem csak egy klónt küldött, hogy ellenőrizze a helyzetet, ő pedig tovább folytatja a küzdelmet a Kagékkal.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #513 Dátum: 12 szep 06, 16:02:52 »

Én nagyon örülök (valaki legyen már, de tényleg), hogy Obito valójában Tobi. Azt leszámítva, hogy nagyon szerettem Obitot, és családja legnormálisabb tagjának tartottam, azt sem bánom, hogy kiderült róla, hogy most már gonosz. Ez úgysem először fordul elő a Narutóban.
Szerintem Obitonak szerepe volt Rin halálában (hasonló helyzetre gondolok, mint mikor Kabutóval akarták megöletni az "anyját"), mert ez nekem sok mindent megmagyarázna. Például, hogy miért fordult Konoha, és voltaképp az egész világ ellen. Az elkövetkező fejezetekben valószínűleg újabb tragikus történetet tudhatunk meg, de már meg sem fogok lepődni, bármi derüljön is ki.


Gai és Kakashi mit csináltak a Rókatámadás éjszakáján? Nem lehet, hogy Obito-Tobi kalkulálta el magát (remélve azt ,hogy 0-24-es testőrség áll Rin mellett), és a Kyuubi a hölggyel is végzett? És akkor valamilyen szinten ő is felelős Rin sorsáért, ill. mivel ezzel ő is tisztában van, próbálja valamivel megnyugtatni a lelkét?
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #514 Dátum: 12 szep 06, 16:17:06 »

Nem biztos, hogy a Kagéknak vége. Kishi nem lehet akkora troll, hogy nem mutatta meg amint Madara végleg legyőzi őket és távozik. Szerintem csak egy klónt küldött, hogy ellenőrizze a helyzetet, ő pedig tovább folytatja a küzdelmet a Kagékkal.

Ez egyáltalán nem biztos, nem az első eset lenne, hogy ugrik egyet az eseményekben Kishimoto sensei és utólag mutatja meg az előzményeket, szóval nagyon is sanszos, hogy a Kagéknak annyi, de minimum súlyosan megsérültek.

A klónt meg azért se tartom valószínűnek, mert Madara nem éppen a könnyelműségéről híres, ő is tudja, hogy igencsak komoly nagyképűség lenne a két legerősebb Jinchuuriki ellen egy klónt küldeni, még az ő "god moddal" határos szintjén is. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 06, 16:18:08 írta Csibe » Naplózva

koko96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #515 Dátum: 12 szep 06, 16:38:10 »

Szerintem a magyarázatot orochimarutól fogjuk megkapni, hisz sasuke hozzá indult azzal, hogy beszélni akar azzal aki mindent tud. És még ott van az is, hogy suigetsu azt mondta,hogy a tekercsben lévő információval uralni lehet a világot.
Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #516 Dátum: 12 szep 06, 17:05:53 »

Hát én nem vártam volna Tobitól egy ilyen nyál dumát... "Mert hagytad, Rint meghalni"   A narutoban csupa érzelgős pasi van, akik már egy lehulló falevéltől elérzékenyülnek, és lelkileg megtörnek, hát most komolyan... 

Igen, a Naruto egy érzelmes manga, olyan férfikarakterekkel, akiknek, bármilyen hihetetlen is, vannak érzéseik, és a motivációjuk jórészét ez adja. Nem mintha 599 fejezet óta ez nem így lett volna, szóval hagyjuk a mellébeszélést.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy ezzel a mondattal Obito nem azt mondta, hogy Rin halála miatt lett gonosz, hanem, hogy amikor Madara agymosása alatt, szétroncsolt testtel, mindenétől megfosztva, félzombiként tengődöttt, ez volt az az esemény ami miatt végképp elszakadt a világtól. Ezért akar egy másikat létrehozni, ahol nem lesz szenvedés. De ilyen dolgokra rálátni, ehhez sajnos kell egy kis szellemi érettség.

Anno és is halálosan szerelmes voltam egy osztálytársamba akivel hat évig egy osztályba jártunk, de pár év elteltével azért már nem fogok megzuhanni ha elpatkol. Pedig én lány vagyok... Neeem Tiszta ciki.
Az, hogy te lány létedre mit mikor hogy éreztél, annak nem hiszem, hogy sok köze van egy férfi által írt KITALÁLT történet férfi szereplőjének az érzéseihez.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #517 Dátum: 12 szep 06, 17:31:33 »

Ráadásul vegyük hozzá, hogy veled ellentétben Obitonak a szerelme valószínűleg nem évekkel azután halt meg hogy a szikla ráesett, hisz a rókatámadás (ami valószínűleg már Obito, hisz kamuit használ, és elfolyós keze van) és a kanabi híd között kb 1 év telt el, és akkor Obito már gonosz tehát valószínűleg Rin már halott. És egyébként se hasonlítsd össze azt, hogy bele voltál a suliban zúgva egy srácba, azzal, hogy valakit annyira szeret, hogy halála előtt azaz utolsó kívánsága, hogy ő legyen biztonságban.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #518 Dátum: 12 szep 06, 17:32:52 »

Nem értelek veled egyet Csibe,madara pont hogy lenéz mindenkit és magát tartja a legerősebbnek ,hihetetlenül arrogáns alak ,simán ellehet róla képzelni ,hogy csak egy klónt küld.
Nem a könnyelműségéről híres?
Végülis csak 4 kagét nyomott le ,úgy hogy a semmibe nézte őket és életüket meghagyva tovább ált volna vagy lehet is hogy tovább állt ,mondván hogy nem ellenfelek számára.
Gondolom akkor két kimerült jinchuurikitől nem fog beparázni.

Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #519 Dátum: 12 szep 06, 17:48:35 »

Hm...Érdekes.De tényleg ne hasonlítsd magadat össze,ezzel a naruto dologgal.1 az hogy eltér a mi kultúránktól,eszmerendszerünktől 2.Ez egy ember fantáziájában születik meg,1-2 valóság alapja van. Biztos vagyok benne hogy madara meghagyta a kagék életét.És még elmondanám hogy kishi mondta az interjúban hogy madarának is van egy gyengepontja,szóval azért teljes biztonságban még sincs,még sem érezheti magát.
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #520 Dátum: 12 szep 06, 18:07:48 »



Igen, a Naruto egy érzelmes manga, olyan férfikarakterekkel, akiknek, bármilyen hihetetlen is, vannak érzéseik, és a motivációjuk jórészét ez adja. Nem mintha 599 fejezet óta ez nem így lett volna, szóval hagyjuk a mellébeszélést.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy ezzel a mondattal Obito nem azt mondta, hogy Rin halála miatt lett gonosz, hanem, hogy amikor Madara agymosása alatt, szétroncsolt testtel, mindenétől megfosztva, félzombiként tengődöttt, ez volt az az esemény ami miatt végképp elszakadt a világtól. Ezért akar egy másikat létrehozni, ahol nem lesz szenvedés. De ilyen dolgokra rálátni, ehhez sajnos kell egy kis szellemi érettség.


Nem vitatkozni szeretnék, de ha annyira nagyon-nagyon szerelmes volt Rinbe, miért nem ment vissza a faluba? Agymosás ide-vagy oda, ha az embernek csak egy valaki jelenti a világot, akkor vele akar lenni nem pedig vmi vadidegennel...
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #521 Dátum: 12 szep 06, 18:15:38 »

Nem biztos, hogy a Kagéknak vége. Kishi nem lehet akkora troll, hogy nem mutatta meg amint Madara végleg legyőzi őket és távozik. Szerintem csak egy klónt küldött, hogy ellenőrizze a helyzetet, ő pedig tovább folytatja a küzdelmet a Kagékkal.
Szerintem meg saját maga ment el Obitóhoz és a klónok még mindig harcolnak a kagékkal.
Naplózva

rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #522 Dátum: 12 szep 06, 18:20:23 »



Igen, a Naruto egy érzelmes manga, olyan férfikarakterekkel, akiknek, bármilyen hihetetlen is, vannak érzéseik, és a motivációjuk jórészét ez adja. Nem mintha 599 fejezet óta ez nem így lett volna, szóval hagyjuk a mellébeszélést.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy ezzel a mondattal Obito nem azt mondta, hogy Rin halála miatt lett gonosz, hanem, hogy amikor Madara agymosása alatt, szétroncsolt testtel, mindenétől megfosztva, félzombiként tengődöttt, ez volt az az esemény ami miatt végképp elszakadt a világtól. Ezért akar egy másikat létrehozni, ahol nem lesz szenvedés. De ilyen dolgokra rálátni, ehhez sajnos kell egy kis szellemi érettség.


Nem vitatkozni szeretnék, de ha annyira nagyon-nagyon szerelmes volt Rinbe, miért nem ment vissza a faluba? Agymosás ide-vagy oda, ha az embernek csak egy valaki jelenti a világot, akkor vele akar lenni nem pedig vmi vadidegennel...


Tudod azzal, hogy vannak érzelmek bármely mangában, azzal nincs is semmi baj. A gond akkor kezdődik, ha a manga már kezd egy szappanopera szintjére süllyedni. Az érzelmek mint motivációs tényezők? Hát persze, ez abszolút normális, nincs semmi kivetnivaló. De ismétlem, itt az a gond, hogy teljesen hiteltelen az egész.
Egy régi szerelme halála miatt akarta lerombolni Konohát? Egy valószínüleg a korábi háború miatt meghalt szerelme miatt kezd el kirobbantani egy másikat, ahol valószínűleg még többen halnak meg?

Amúgy pedig vicces dolog a szellemi érettségről hallgatni kiselőadást olyantól, akik egy ennyire átlátszó és több sebből vérző "szívszorító" giccs-sablon történetet egy percre is komolyan vesz Mosolyog
Naplózva
Blaha
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 63



« Válasz #523 Dátum: 12 szep 06, 18:26:26 »

Na meg persze az is lehet, hogy mivel Dan visszaállította Tsunade chakráját, sikerült ütést bevinnie, ami hasonló effektust produkált mint anno Pein a Shinra Tenseiel ha repkedni akart! Nevet Gyenge pont?!? Madarának? A mellkasán lévő fapofa lesz az tuti! Mosolyog Már tudjuk, hogy mit eredményez a kyubi chakrája olyan szöveteknél, amiben Hashirama DNS-e van. Szegény Madara, egyből gyökeret ver, oszt élőholt entként tengeti tovább örökkétartó napjait. Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #524 Dátum: 12 szep 06, 18:39:46 »

...
Arról meg ne is beszéljünk, hogy ezzel a mondattal Obito nem azt mondta, hogy Rin halála miatt lett gonosz, hanem, hogy amikor Madara agymosása alatt, szétroncsolt testtel, mindenétől megfosztva, félzombiként tengődöttt, ez volt az az esemény ami miatt végképp elszakadt a világtól. Ezért akar egy másikat létrehozni, ahol nem lesz szenvedés.
Konkrétan ez sem hangzott el. Csupán egy lehetőség, míg Kishi úgy nem dönt, hogy elmondja az igazságot.

Az egész nagyon furcsa, mert azt sem igen tudom elképzelni, hogy Obito magától kikerült a halál árnyékából, de azt nehezebben, hogy Madara időt,erőt pazarolt volna egy a halál szélén csüngő Uchihára. Remélem lesz magyarázat és nem lesz a szőnyeg alá söpörve.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!