24 szep 27, 14:27:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908093 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #375 Dátum: 12 szep 05, 09:29:20 »

a Kage-k tuti élnek még Mosolyog Madara szimplán megunta a játékot Mosolyog ezt mondja is... Mosolyog //http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/7
valszeg még odavágott 1-2 pofont és lelépett Nevet
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #376 Dátum: 12 szep 05, 09:41:49 »

a Kage-k tuti élnek még Mosolyog Madara szimplán megunta a játékot Mosolyog ezt mondja is... Mosolyog //http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/7
valszeg még odavágott 1-2 pofont és lelépett Nevet

Az rendben, hogy ezt mondta, de a kagék meg azt mondták, hogy amíg lélegeznek nem engedhetik Naruto és Bee közelébe.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #377 Dátum: 12 szep 05, 09:42:48 »

00 röviden ennyit erről a fejezetről. Amikor tobi előkerült valszeg Obito akart lenni, de mint idiióta kicsit zakkant főgonosz jelölt. Majd lett belőle heghasadt Madara hasonmásolat. Az biztos, hogy tobito nagyon erőltetett...madarász meg op...maj lájjuk mi lesz.

Zannah komolyan ki más...egy indokot mondj, hogy egy olyan erős és büszke ember mint mondjuk Madara, vagy Izuna, mi a viharért hordana maszkot... Más egyetlen logikus magyarázatot adjatok Izunára...nincs. Az idővonalat hagyjuk, nincs értelme boncolgatni, mindíg két hibát mondtok, az egyik Nagato és Madara kapcsolata. (Tobi mondta, hogy ő adta a szemet nagatonak....és ha hazudott?, a másik a Minato elleni harc, fogalmunk sincs Tobi hogyan is élte túl...tehát ne menjünk ebbe se bele)
Lépjünk tovább kis dramaturgiai képzés.
Amikor tobi megjelent nem ismertük izunát és madrarát sem, tehát bárki lehetett volna, új arcal, és erővel, akár uchiha is. De ő egy bal szemére vak, jobb szemében sharingant hordó figura volt.
Mond meg nekem, hogy abban a pillanatban amikor Tobito felfette a Sharingant akkor ki volt az egyetlen Uchia a történetben, Obitón kívül, aki említésre méltó mennyiségben szerepelt (itt nem egy emléképre, vagy feldobott névre gondolok). Egy történetbe, hogy működjönk klisék kellenek, a rég elveszettnek hitt barát visszatérése, egy ilyen.
Annak nincs értelme, hogy egy olvasók számára ismeretlen gipsz jakab legyen a maszk alatt, hisz a maszk nem a történet szereplőinek, hanem az olvasóknak szól...és mivel ez a story gyerekeknek készül..(meg nagy gyerekeknek), így egyértelmű, hogy a legegyszerűbb és az egyetlen logikus magyarázat lesz a helyes.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 10:08:33 írta kornel » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #378 Dátum: 12 szep 05, 10:04:18 »

Nah, nagyjából először a sorozatban láthatjuk majd Narutot hülyére verve? Nevet Madarával szemben van 0,00001% esélye, ez így vicces lesz. Nevet

Maga a fejezet jó volt, nekem tetszett, ráadásul jó kis Katont nyomott Kamuival spékelve. Nevet Madara belépője is hatásos lett, már csak Sasuke kellene és együtt a 3 Uchiha. (az más kérdés, hogy Süsüke valószínűleg nem Madara és Obito pártján állna ikszdé)
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #379 Dátum: 12 szep 05, 10:05:38 »

A visszaemlékezés az elején teljesen felesleges időhúzás volt... De legalább megtudtuk az okát.... amióta kiderült, hogy Obito a tettes, egyértelművé vált, hogy Rin miatt csinálja a dolgot....Nincs itt semmiféle lélekkavarás stb, ő tényleg az eredeti Obito...Egyszerűen számára Rin volt a minden és elveszítette azt, ezért akarja azt amit....Mondjuk kicsit nyálas a dolog.

Nyakamat teszem rá, hogy a "nem minden a tervek szerint alakul" dolog mögött, és hogy Madarát még mindig nem élesztette fel a Rinne Tenseiel..... lehet inkább Rint akarta ismét feléleszteni vele, vagy ezért akarja ő a 6 út bölcsének az erejét.

A jövőheti jó résznek ígérkezik, Madara is beszáll a bunyóba.... Kíváncsi vagyok Naruto mit fog produkálni ellene, egy végső Susanoo vs Bijuu mode-ot megnéznék... A kagekkal vajon mi lett? biztos, hogy nem ölte meg őket, náluk biztos kaptunk volna egy visszaemlékezést. Lehet, hogy majd hamarosan ők is összekapják magukat és utána mennek, de ha drámai hatást akar Kishi, a következő képsorokban a vérben fekvő holtesteket fogja mutatni.Nevet

Apropó Madara is itt van, a hadsereg meg még mindig baktat..... rossz a gps?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #380 Dátum: 12 szep 05, 10:10:49 »

Nah, nagyjából először a sorozatban láthatjuk majd Narutot hülyére verve? Nevet Madarával szemben van 0,00001% esélye, ez így vicces lesz. Nevet



Aizen, Naruto a főszereplő. Az egy dolog, hogy Kishi csúnyán megszívatta a Kagékat,de Naruto-val ezt nem fogja megtenni. Pedig nagyon szeretném látni amint a szöszke kegyelemért könyörög, miközben a beleiben egy 10 méter hosszú Susanoo kard "ügyeskedik."  ikszdé

Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #381 Dátum: 12 szep 05, 10:14:34 »

Én attól tartok, most hogy Madara is megjelent, nem fogják hagyni Obitót beszélni. Nem mintha most nagyon akart volna. ikszdé De ha Madara is ott van, tuti harcolnak tovább. Bár lehet, hogy lesz egy-két szava Obitohoz, hogy nem úgy sült el a terv, ahogy akarta.  Gondolkozik Én most valami magyarázatfélét várok, utána jöhet a harc.  Ördögi
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #382 Dátum: 12 szep 05, 10:17:45 »

TsunadeHime: Tudom én, hogy kőkemény főszereplő-vér csörgedezik ereiben, amitől a bőre és vére is ellenállóbb, mint a 3. Raikagéé ikszdé de azért elég fail lenne Kishitől, hogyha most Madarát leverné a szőkeség, tekintve hogy már bitang sok chakrát elhasznált, + pecsételni senki sem tud onnan. Valami visszavonulás-féle lenne a legjobb megoldás szerintem. Bár Sasuke és a csipet-csapat még befuthat amolyan na oszoljatok gyerekek, most faggatózni fogok, nem a "0,1% odds-os meccseteket nézni" fedőnévvel, de erre nem sok esélyt látok, tekintve hogy Mária szerint olyan helyre mennek amit ismer Süsüke. Pedig itt a harcmezőn a 2 ürge, ki ügyes és fürge.. és akiktől lenne mit számonkérni. ikszdé

Nagyon várom a kövi részt. Nevet
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #383 Dátum: 12 szep 05, 10:24:34 »

 ikszdé

Pontosan én is így vagyok vele Nevet De mi van akkor ha Madara csak egy klónt küldött oda? Hiszen a chakrája elméletileg végtelen és a klónjának is ugyan azok a képességei. Az eredeti pedig ott marad a kagékkal, hogy feltartsa őket. Gondolom Madara se lehet olyan magabiztos, hogy 5 Kagét csak úgy futni hagyjon. Az is lehet, hogy a Kagék bevetnek majd valami ultimate pecsételő jutsut Madara ellen abban a pillanatban, amikor Madara klónja éppen végezni készül Naruto-val.
Hülye egy elképzelés, de lehetséges  ikszdé
Naplózva

wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #384 Dátum: 12 szep 05, 10:25:54 »

Na ez már valami, nekem tetszett a rész, és most hogy Madara megjött ideje lenne a jó oldalra is jönnie némi erősítésnek, no nem a kagék, hanem mondjuk Darui, Ao meg az a föld falubeli csávó. Úgy lenne esélyük a két főgonosz ellen.
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #385 Dátum: 12 szep 05, 10:28:56 »

Itt már csak Sasuke segíthet.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #386 Dátum: 12 szep 05, 10:30:17 »

Ő jelenleg elvan Orochimaru-val.
Egyébként remélem, hogy nem ő lesz a segítség. Bár nem lenne rossz ha Naruto-val vállvetve harcolnának Madara ellen, de én jobban örülnék annak ha ők egymással küzdenének meg. És meghalnának. Na jó, legalább az egyikük haljon meg.
Naplózva

wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #387 Dátum: 12 szep 05, 10:31:01 »

Hát ha megérkezne Sasuke az vicces lenne, a jelen lévők közül mindenkit ellenségnek tart Nevet
Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #388 Dátum: 12 szep 05, 10:33:36 »

Aizen: Bee tud pecsételni klónokkal, és ezer százalék hogy kakashi is tud, mivel 1000lemásolt jutsu közt csak akad 1-2.
Nem sokra jutottam ezzel a résszel, madara belépése tetszett egyedül.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #389 Dátum: 12 szep 05, 10:39:56 »

most, hogy madarászt nem köti az edo tensei kérdés, hogy mire mennek a pecséttel
Naplózva
Oldalak: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!