24 jún 17, 04:46:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796138 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #390 Dátum: 12 szep 05, 10:40:04 »

Talán itt az ideje, hogy észhez térjen Szöszke. Talán most rájön arra, hogy mit jelent a falu, a klán stb. amit megakart tudni, magához tér, és megy segíteni. Bármit is mutat neki Orochimaru. Itachi azért egy kicsit befolyásolta most a "jó oldal" felé. Madarára tuti rátámadna, mivel ő is benne volt a klán lemészárlásában, vagy benne akart lenni. Narutóval nem hiszem, hogy élet-halál harcot vívna. Legalább is most nem.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #391 Dátum: 12 szep 05, 10:59:58 »

Nekem per pill. az se tiszta, hogy a mészárlásnál ki segített? Madara vagy Obito? Én meg nézném, hogy mikor melyik maszkos ki volt.

Amíg Szöcsi ideér még el fog telni néhány fejezet. Én megnézném, hogy kicsit eldumálgat Madara Obitoval. Lehet hogy az ő kapcsolatuk se problémamentes.  ikszdé Bár most az  egyetlen lehetősége, hogy szépen besunnyog Madara háta  mögé és csöndbe marad.

A Rin vonal helyet meg már az is jobb lenne, hogy féltékeny Irukára... Ördögi Abbahagyom mielőtt popikán billentenek.
Naplózva

yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #392 Dátum: 12 szep 05, 11:00:26 »

most, hogy madarászt nem köti az edo tensei kérdés, hogy mire mennek a pecséttel

Attól még le lehet pecsételni, csak a Kageknak se sigerült a dolog Mosolyog
Naplózva

Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #393 Dátum: 12 szep 05, 11:37:50 »

Hát én ezt most úgy tudom elképzelni, hogy Madaráék, agyon alázzák Narutóékat:D Erre Gai már ki akarja nyitni a 8. kaput és belép a képbe Orochimaru és Sasuke segíteni Narutóéknak:D Az mekkora fight lenne:D
Naplózva

wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #394 Dátum: 12 szep 05, 11:52:17 »

Orochimaru szerintem azonnal megpróbálná megszerezni Obito testét.
De lehet Madaráét?
Szerintetek képes lenne egy Edo Tensei-es testet "megszállni" Oro?
Naplózva

piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #395 Dátum: 12 szep 05, 11:58:54 »

Szerintem Obito testével ne tudna mit kezdeni, mert eléggé összetákolt.

A madarász meg biztos hagyná hogy nyúlkáljon neki: Ő nem Szöcsi, aki elszegődik egy cukros bátsihoz. Nem látjuk már sokat szegény Oro-t, ami volt nafta Anko pecsétjében az gyorsan le fog ketyegni. Azért én is várom már őket, az csak jobb lesz ennél a brazil sorozatnál.
 
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #396 Dátum: 12 szep 05, 11:59:24 »



Most már a sokadik rejtély: mi is történt Rinnel? És mikor? És Obito honnan tudta meg?
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 12:14:34 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #397 Dátum: 12 szep 05, 12:06:54 »

Ha az előző fejezet nem volt elég legalja, akkor most az Obitos görcsös magyarázat végleg a szarral tette egyenlővé a mangát. Teljesen kifogyott az ötletekből és még ennek ellenére is próbál valamit alkotni. Sasuke az utolsó reménye az egész agyament gyerekmesének, és mivel a kedvenc szereplőjéről van szó, talán megrázza magát és képes lesz olyan fejezetet írni, ami feledteti a "gyerekbarát háborúsdi arc" nevű szemétbe való hulladékot...
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #398 Dátum: 12 szep 05, 12:20:55 »

Én biztos voltam benne, hogy lesz még valami kavar rin-nel amikor a gaiden-ben ugye ott volt majd később már nem és csak annyit modtak, hogy meghalt, míg azért a minato csapat is fontos tényező a mangában és ugye közülük rin volt az egyetlen, akiről nem tudjuk, hogy pontosan mi történt vele de ezek szerint hamarosan erre is sor kerül... A másik nem tudom honnan veszik egy páran, hogy ide betoppan oro meg emo herceg amikor kinyílvánította, hogy őt egyáltaáln nem érdekli ez a háború és olyan helyre mennek amit szöcske jól ismer... nem tudom mit ismerhet jól egy mezei pusztában ahol narutoék vannak... Szal valszeg egyáltalán nem is erre tartanak meg semmi okuk sincs, hogy közbe avatkozzanak itt... A kérdés az, hogy kihez tartanak aki mindent tud, mert az kis tulzással bárki lehet...
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #399 Dátum: 12 szep 05, 12:30:01 »

hát ez az Kishi próbált it ultra nagy rejtélyt csinálni...1x ki lehet a koporsóban...persze, hogy a legnyílvánvalóbb volt az...2x ki lehet tobi...hát megin a legegyszerűbb jött be...3x gratula azoknak akik azt mondták, hogy Rin miatt zakkant meg...hát így van, 4 ki az az ember aki mindent tud...hát megint jó kérdések merülnek fel...ha azt vesszük, hogy ismernünk kéne nekünk is...nyílván a két konohai vénség az.
Sok az elvarratlan szál, és a nyitott kérdés, de sajnos kevés az amivel még tenni is lehetne valamit, ami érdekes és jó is. Ebbe az egész háborúba kishi keményen belebukott sajonos. Túl nagy műsort akart a végére ez nem fog menni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #400 Dátum: 12 szep 05, 12:32:09 »

SSS

Amúgy te mit vársz? Hogy Obito leül előveszi a pipáját és nekiáll mesélni? Nyílván nem tőle fogjuk majd megtudni az egészet, vagy ha mégis akkor nem csak úgy hipp-hopp alapon.
Amúgy meg szerintem ezzel csak gyorsan kakashinak akart válaszolni és összefoglalni a legnagyobb gondját baját, de gondolom nem ilyen egyszerű az egész.
De ha mégis, itt van pár karakter aki azért lett gonosz mert meghalt valaki akit szeretett: Nagato, Sasuke, Gaara(nagyrészt), Orochimaru, Kabuto

Szóval szerintem ez igencsak jó indok... De amint mondtam, nyilván nem ennyi lesz az egész, mert ha ennyi lenne, akkor Kakashit vádolná Obitobi, ami ugye mint kiderül nem így van.

A háborúval kapcsolatban. Az ismert karakterek 95%-a vezető és nem csatatéri katona, a háborúkban pedig álltalában tudod igazából sem a nagy nevek hullanak el, hanem a sok kis ember, szóval épphogy realisztikus így és nem hülyeség.
Ezenkívül a Zetsuk nem valami nagy harcosok. Nem tudom elképzelni, hogy egy adag zetsu kinyírja bármelyik fontosabb karaktert. Az egyetlen olyan személy akit picit fura volt, hogy végül megkímélt Kishi az Tsunade.

Azzal kapcsolatban, hogy Kishi kifogyott az ötletekből:
Igen biztos ezért akarja hosszabbra a mangát mint eredetileg tervezte. Amúgy meg honnan tudod, ismered? 2-3 fejezet miatt kijelented, hogy az egész hülyeség, meg így szar úgy szar... Hát nem tudom, én pont, hogy most lettem igazán kíváncsi, hogy mi a frász folyik itt...

Ja és a végére egy szokásos klisés, de abszolút ideillő mondat: "Ha nem tetszik ne olvasd. nem kötelező"
(Ennek ellenére tiszteletben tartom a véleményed)

Majd szólunk ha vége ennek a résznek.

Ui: Madara, hogy teleportált ide? A Shinobi haderő is megtanulhatná a módszerét.

Edit:

Hát basszus esküszöm ezeket most találja ki és azokból írja meg amit az olvasók a fórumokon leírnak spekulációt. Holt biztos,hogy nem ez volt az eredeti elképzelése, csak most erről mennek a találgatások, hát megírta... Ráadásul egy semmitmondó fejezet volt megint.

Ekkora hülyeséget is rég hallottam... Bár azt aláírom, hogy a fejezet nem szólt túl sok mindenről most.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 12:33:39 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #401 Dátum: 12 szep 05, 12:41:08 »

hogy mér akarja hosszabra a mangát azt inkább hagyjuk...nyílván némi zöldhasú is beljátszik ebbe.
A háború igen lehet reális..ha modern háborút nézünk, de a régi korokban, sok nagy vezető válvetve harcolt és esetenként halt meg a társaival, na mindegy mondjuk a rajkage, vagy a csucsikage legényei kb annyira nőttek hozzánk mint bármely noném zetszu...Minden esetre ez az arc szimplán nem jó...nem hozott akkora akciót és drámát mint amit vártam.
Arról, meg ha nem tetszik neolvasd annyit, ha már vártál 600 részt még csak ki lehet ezt a kicsit bírni. Véleményem egyébként nem változik, amellet, hogy tiszteletben tartom a tiedet...sajnos a történet elfáradt 10 év után ez annyira nem is meglepő szerintem. Nagyon remélem, hogy a végjáték nem lesz olyan erőltett mint az Inuyasha, vagy a Dragonball vége.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 12:47:02 írta kornel » Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #402 Dátum: 12 szep 05, 12:42:44 »

hát ez az Kishi próbált it ultra nagy rejtélyt csinálni...1x ki lehet a koporsóban...persze, hogy a legnyílvánvalóbb volt az...2x ki lehet tobi...hát megin a legegyszerűbb jött be...3x gratula azoknak akik azt mondták, hogy Rin miatt zakkant meg...hát így van, 4 ki az az ember aki mindent tud...hát megint jó kérdések merülnek fel...ha azt vesszük, hogy ismernünk kéne nekünk is...nyílván a két konohai vénség az.
Sok az elvarratlan szál, és a nyitott kérdés, de sajnos kevés az amivel még tenni is lehetne valamit, ami érdekes és jó is. Ebbe az egész háborúba kishi keményen belebukott sajonos. Túl nagy műsort akart a végére ez nem fog menni.

egyértelmű hogy Konoha két öregéhez mennek Mosolyog) mivel többesszámban beszélnek ha jól emlékszem Nyelvesít
vagy Orochimaru lehet visszahozza Emoskac apuciját meg anyuciját Nevet az Edo Tenseiel Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 12:46:25 írta yupi » Naplózva

TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #403 Dátum: 12 szep 05, 12:45:00 »

Exkirion: Általában egyetértek veled a manga dolgait illetően. Most csak annyit fűznék hozzá a "fura, hogy Tsunade még él" dologhoz, hogy valószínűleg jó oka van. Az egy dolog, hogy életben van, de ő chakrát is kapott. Kishi megcsinálhatta volna azt is, hogy néhány órára kómába teszi őt, de nem, a chakrát adott neki. Kíváncsi vagyok mi ennek az oka.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #404 Dátum: 12 szep 05, 13:03:32 »

Azért kapott chakrát, mert különben már mozogni sem tudna. ^^

Elfáradt volna Kishimoto M. sensei? Vagy inkább mi veséztünk ki minden lehetőséget túl részletesen pl. Tobival kapcsolatban, és már nem tudunk meglepődni? Lehet, hogy Kishimoto úr jó mangaka, de őt is köti a saját története. És ezt a történetet a rajongók is ismerik, akik fantázia terén nem biztos, hogy elmaradnak a szerzőtől. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!