24 szep 27, 17:02:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908782 alkalommal)
0 Felhasználó és 109 vendég van a témában
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #420 Dátum: 12 szep 05, 14:50:24 »

Még ő mondta, hogy az a veszélye a dolognak, hogy ha a megidézett ismeri a pecséteket feltörheti és akkor egy halhatatlan, végtelen chakrával rendelkező test elszabadul..
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
TrollKubo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #421 Dátum: 12 szep 05, 14:53:22 »

Lehetséges. De egy biztos az Edo már nem "él". A másik ami biztos hogy Madara fűbe fog harapni nagyon hamar, a meleg zombi társával együtt.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 14:54:20 írta TrollKubo » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #422 Dátum: 12 szep 05, 14:59:38 »

IIIIstenem, de tudtam. Tudtam, hogy Rin-t nem bírja kihagyni Kishi ebből a történetből. Az egyetlen pozitívum, hogy végre Madara is megjelent. Legalább van rá esély, hogy a végéhez közelítsen a történet vagy egy új történetszálhoz. Abban az esetben, ha Kishi valami értelmeset tudna kitalálni nem bánnám, ha folytatná a történetet, de a háborúnak legyen már VÉGE. Amekkora dolgokat elvártam ettől a arc-tól annyit is csalódtam benne. Volt jó néhány jelenet, mikor Naruto villantott, ami tetszett is, de sok időhúzás és felesleges jelenet is volt.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #423 Dátum: 12 szep 05, 15:00:38 »

Amúgy csak én nem tudom hogy rin mért halt meg?xD ...Másviszont hülyeség ez a rész.Vagy 2x visszaemlékezett kakashi erre a jelenetre csak nem beszélt bele obito -.-"
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #424 Dátum: 12 szep 05, 15:01:32 »

Naruto 600....300 elég lett volna annyival, hogy megmenti Sasukét és kinyírják Orochimarut, vagy akármi, de ez ? Könyörgök,,,,Tobi mint Obito ?! És miért ? Egy LÁNYÉRT?!! NARUTOBA ?! Ahol a jó büdös életben még a szerelem morzsái sem léteztek partII.ben férfi szereplőknél ??? Volt összesen egy Hinatája a mangának aki hébe hóba szerepel és utalgatott Narutora majd tesz egy vallomást, köszönöm....konkrétan 5fejezetből ki lehett volna szedni, ja igen még Sakura amikor megpróbálja még part1.ben Sasukét visszahozni az utcán azt aláírom, a Narutos vallomása az csak ribanckodás volt, oh igen meg Tsunade kapott egy puszit a fejére a SZERELMÉTŐL MÉG EGY CSÓKOT SEM...és ezek után azt próbálja beadni nekünk a mangaka, hogy az adott eddigi legerősebb főgonosz egy lány miatt lett ilyen akit szeretett ?! ?! ?! ?! !? Köszönöm Naruto, part1ben igazán remek mangának ismertelek meg, és a pain harc egész türhető volt, nekem már meghaltál, temesd el magad minél hamarabb, legalább egy pici maradjon még belőled...............
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #425 Dátum: 12 szep 05, 15:05:49 »

Mert miért ne? Itt az ideje az újításnak..Naruto is a vége felé jár már,ideje behozni a lemaradást...De madara hülyeséget csinált hogy oda dugta a képét, a kagékat meg ott hagyta,mivel az egész shinobi haderő összegyülik és nagyobb esély lesz azt a 2-őt leütni -.-" (Madarának is van 1 gyenge pontja,de azt ne kérdezzétek hogy mi...ikszdé Kishi mondta)
Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #426 Dátum: 12 szep 05, 15:07:40 »

dreamfolow: Senki nem tudja hogy miért halt meg Rin. Még. :O

Hát sajnálom azokat, akiknek most szándékukban áll "kiszállni." Még semmit sem tudunk erről az egészről, de már megy hogy milyen sz*r az egész...
Közel sincs még vége és bármi lehet még.
+ Kishi mondta, hogy tartsunk ki és továbbra is támogassuk a Narutót. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 05, 15:09:23 írta Zannah » Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #427 Dátum: 12 szep 05, 15:13:31 »

IIIIstenem, de tudtam. Tudtam, hogy Rin-t nem bírja kihagyni Kishi ebből a történetből. Az egyetlen pozitívum, hogy végre Madara is megjelent. Legalább van rá esély, hogy a végéhez közelítsen a történet vagy egy új történetszálhoz. Abban az esetben, ha Kishi valami értelmeset tudna kitalálni nem bánnám, ha folytatná a történetet, de a háborúnak legyen már VÉGE. Amekkora dolgokat elvártam ettől a arc-tól annyit is csalódtam benne. Volt jó néhány jelenet, mikor Naruto villantott, ami tetszett is, de sok időhúzás és felesleges jelenet is volt.

Egyértelmű volt már múlt hét óta, hogy Rin miatt teszi az egészet. Bár én se értek egyet ezzel a dologgal kapcsolatban, DasOmen jól mondta, eddig nem volt semmi komoly szerelmi megnyilvánulás se a Naruto-ban, erre most Kishi berakja ezt...
A háborúnak addig nincs vége, ameddig le nem győzik Madarát és Tobit, vagy csak Madarát. dreamfolow, Tobit még talán leütik, de ha az 5 Kage is piskóta volt Madaranak, akkor a létszámfölény totál mindegy. Madara vagy megint a tökéletes susanoot használná, vagy csinálna pár fa klónt, akik előhívnák a susanoojukat és ugyanott vagyunk ahol kezdtük. Egyedül Naruto-nak, meg még pár agyontápolt karakternek van esélye ellene.

És most tele van flashbackakkel az egész, de előbb vagy utóbb beindulnak az események, főleg, hogy Madárka is megjelent, lehet hogy befut végre a többi shinobi is, vagy Orochimaruék Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #428 Dátum: 12 szep 05, 15:23:36 »

Mi az, hogy ne akarjak már? xD Az nem így megy, ember. : D És igen, régen sok szappanoperát néztem, csak a durva nem ez, hanem az, hogy álmomban nem gondoltam volna, hogy szerelmi szálra lesz visszavezetve egy ilyen kaliberű esemény. Ezek után én már semmin nem fogok meglepődni.


Amúgy meg odaírtam, hogy KÖZVETVE egy lány az oka. Maga Obito mondta, természetesen más okok is közrejátszhatnak, de ez indította el az egészet.


Persze, hogy jelentéktelennek látod Rint, mert Kishimoto nem foglalkozott vele.


Obito pedig legbelül, alapjaiban véve még mindig ugyanaz az ember, mert nem rosszat akar ő, csak nagyon elvetette a sulykot, nem látja az egészséges határokat.


És ha tizenévesek voltak csak, akkor mi van? Nevet Narutóék is kb. 6 évesek lehettek, amikor Narutóba már bele volt zúgva Hinata, Naruto Sakurába, Sakura Sasukébe, és nézzenek oda, 10 évvel később is tartja magát a dolog...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #429 Dátum: 12 szep 05, 15:24:11 »

Énis azt mondom hogy innentől lesz "megint" érdekes a naruto,madárkánk már megérkezett,gondolom a kagék is utána mennek (VAGY NEM),+ naruto kortársai is megérkeznek .De azok a 0-val egyenlőek.Vagy majd nézik ahogy naruto megpróbálja leütni madarát ikszdé.. Jó kis mozi .Vagy hogy kakashi mit szerencsétlenkedik obitoval.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #430 Dátum: 12 szep 05, 15:28:59 »

Zannah: naná, hogy támogatást kér, hisz neki ez pénz.  ikszdé

Ami pedig ezt a szerelmes dolgot illeti, ezen meg sem kéne lepődni. Ugyan mi okozhatna egy alapvetően kedves embernek olyan élményt, amely miatt nem csak ez egész világ, hanem a barátai ellen is fordulna? Csakis azok elvesztése (vagy éppen a bennük való csalódás), akiket a legjobban szeretett. Obito pedig Rint szerette/szereti. Szánalmasnak szerintem túlzás nevezni őt, hisz kb. alig tudunk róla pár adatot, de amiket eddig megtudtunk, azok alapján nekem szimpatikus a felállás. És egyre biztosabb vagyok abban, hogy Kakashi és Obito még meg fognak vívni egy utolsó, végső harcot. Még abban sem vagyok biztos, hogy Kakashi fog győzni. Biztosan valahol marcangolni fogja a tudat, hogy saját "oda nem figyelése" eredménye ennek az egésznek, és Obito Tobivá válásának a kiváltója. A világ elpusztításának terve biztosan nem csak Obito ötlete, hisz a szerelmünk elvesztése ENNYIRE azért nem fordít minket a világ ellen. Volt ott más is, és azt kell megpróbálnunk kitalálni, hogy mi lehetett az. Mosolyog        
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #431 Dátum: 12 szep 05, 15:32:40 »

Most nem azért, de jelenleg Obito a legemberségesebb karakter az egész mangában!
Ha belegondoltok, a part1-ben már sugalták, illetve a part 2-Pein óta már sulykolja a nagy békét, ahogy a Yondaime pedig ki is fejtette, jelen állapotban így nem lehetséges, vagyis ha még egyesülne a teljes shinobi világ, harcok nélkül, nincs értelme a ninják kiképzésére, vagyis mit tehetnek? Elmennek kapálni, kaszálni? Tulajdonképpen Obito is ezt akarja elérni, csak önmagát feláldozva, egy álomvilágot, egy utópiát akar létrehozni, úgy hogy mindenki "alszik". számomra ez sokkal ésszerűbb, és logikusabb. Az, hogy Rin miatt teszi ezt, ez már csak tetézi, hiszen nem lehetetlen, hogy a háború vette Őt. Vagyis mint Nagato ismerőseit, szüleit. Csak Obito képes volt feldolgozni, és egy épeszű tervet kitalálni. Nagato illetve az egész Pein/Akatsuki mizéria is csak a bijuuk összeszedésére volt, nem pedig a totális uralomra. Ha ezek nem olyan dolgok, amik a teljes végcélját akarják elérni, akkor nem tudom hova tart a manga, illetve, miféle elképzelés jöhet számításba, mint ideális befejezés!
De ettől függetlenül lehet fikázni, hogy sehol nincs a manga, haldoklik a wow(ja bocs ez majd máshova kell írnom), és miegymás....
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #432 Dátum: 12 szep 05, 15:40:41 »

Én most nem bírom felfogni hogy mi bajotok van azzal egy csajért hát na szerelmes volt a fiú és kész ilyen egyszerű hány olyan film is van amibe a csaj kinyiffan oszt utána az egyik főszereplő fél világot levágja a csajért...Nevet akkor annak sincs értelme ennyi erővel..Nevet amúgy is tudtuk oda vissza van érte meg valami magyarázat kellet bár én se ezzel számoltam hanem pl Madara befenyítette hogy vagy csatlakozik hozzá vagy mehet vissza a hullaházba Nevet meg am is a fő oka a háborúnak a 8-9 farkú elfogása... mert ez Madara terve volt am is nem Obitoé vagy különben Madara se tudna erről az egész tervről..Nevet Madarát meg nem hiszem érdekelte volna Rin mikor a saját testvérét kinyírta a szeméért
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #433 Dátum: 12 szep 05, 15:42:06 »


AZ EDO TENSEI MÁR NEM LÉTEZIK!!!!!!!!!!!!!!!!!! ERGO MADARA MÁR NEM HALHATATLAN!!!!!!!!!!!
Tudni illik Itachi megállította. Csak Madara is ki tudott belőle lépni, ennyi!


Miva?! Nevet
Madara még mindig az Edo Tensei miatt van ott... annyi a különbség, hogy felfüggesztette a "szerződést" közte és az idéző közt, ergo ez álltal nincs rá hatással az ami az idézővel történik vagy amit az idéző tesz! Tehát ő még mindig ugyan olyan hallhatatlan testtel rendelkezik és fene tudja mennyi chakrával Mosolyog

A másik meg hogy bőven lehet egy Bunshin mivel nem mondta senki hogy mikor is készült... bőven lehet hogy már rég útnak indult még azelőtt hogy megunta volna a Kagekat Mosolyog
Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #434 Dátum: 12 szep 05, 15:43:22 »

Ronyszkusz

Igen, kevesek között (talán maradt 3) dolog ami miatt még olvasom a Narutot, 10 éveseknek szóló tartalma ellenére igen jól összemossa a "jó-rossz" oldalt, mivel olyan nincs hogy valaki jó vagy valaki rossz, akármit csinálsz valakinek jó lesz valakinek rossz, minden csak felfogás és nézőpont kérdése, ezért szoktam én általában a "rossz" oldalt pártolni, rengeteg könyvben, mangában, filmben, és játékban ők számomra sokkal kedvezőbb végkifejletet akarnak mint a "jók", csak az elcseszett felfogások miatt mindig van egy általános jó és rossz oldal és annak sztereotípiája, konkrétan erre alapul a Deus Ex pl. És mondtam, legalábbis utaltam rá, el is fogadnám még ezt a "bosszút állok a nőm miatt és megakadályozom, hogy ilyen történjen ezután akárkivel" dolgot, mert végülis ez a JÓ és amit Naruto akar az a bullshit, de ebben a mangában NEM fogom elfogadni, ahol a főhős akkora gyökér hogy 6 évig nem veszi észre, hogy szeretik úgy kell a csajnak magát feláldoznia szinte érte, hogy bevallhassa  bye bye
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!