24 jún 17, 04:47:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796143 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1425 Dátum: 12 okt 10, 15:01:24 »

Remélem Kishi mostmár eloszlatja ezt a rózsaszín ködöt a mangáról, mert a tündérmese enyhén unalmas. Ez a fejezet tökéletes kezdés lenne ehhez. Volt vér, brutalitás...
A helyében sürgősen elkezdeném aprítani Flashback után a jó oldal fontos szereplőit, kezdve az 5 életképtelen nyomoronccal, akiket amúgy is brutálisan fel kellett volna koncolnia Madarának a szemünk láttára, nem pedig félholtra verni majd otthagyni... Folytathatja a sort Kakashival, és mehet vele együtt Gai, Bee is... 
Könyörgöm, hol háború ez? Bleachben is háború van, a különbség meg kiszúrja az ember szemét... Húzz bele Kishi...
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1426 Dátum: 12 okt 10, 15:05:58 »

Idézet
A helyében sürgősen elkezdeném aprítani Flashback után a jó oldal fontos szereplőit, kezdve az 5 életképtelen nyomoronccal, akiket amúgy is brutálisan fel kellett volna koncolnia Madarának a szemünk láttára, nem pedig félholtra verni majd otthagyni... Folytathatja a sort Kakashival, és mehet vele együtt Gai, Bee is... 

Támogatom az ötletet:D főleg azok után, hogy láthattuk tobi is képes ám az aprításra. Én nem akrnék annyi jó szereplőt megöletni mint te, de azért gai,bee, meg mondjuk 3kage mehetne meg még ennek a 40ezer shinobinak a felével is megelégednék:D Aztán végén meg egy kis sasuke vs naruto harcot ott pedig mind ketten verjék félholtra egymást és megnyugodhatnak mind ketten. Persze előtte még verjék el valahogy Madarát, de felőlem maradhat életbe is:D Kakashit kedvelem, de túl sok dolgot csinált már a háborúba és chakrájához képest ez túl sok volt szóval nem csodálkoznék ha ő is benyomná a pihenést és obito meg kiszedné a másik szemét és újult erővel megbosszulhatná a halálát és akkor madaranak neki rontana még segítséggel.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1427 Dátum: 12 okt 10, 15:20:00 »

lehet hülyeség (és az is, hogy ezt már felvetette más is), de mi van akkor, ha Rinre azért lehetett szükség,mert orvosi ninja lévén birtokolt vmi titkostudást? Mosolyog esetleg lehet vmi vérvonalképesség-féle is. pl. nem tudom, foszforeszkáló vére volt Nevet:D:D akármi.
Meg nem tudom, ez a kísérleti testes dolog picit zetsu-szagú sztem Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1428 Dátum: 12 okt 10, 15:24:30 »

Azt már korában is elmondták, hogy a halott testek is rengeteg információt tartalmazhatnak. Ezért szokta az AMBU is megsemmisíteni ezeket a testeket. Szerintem ezért kellett nekik Rin teste is, hogy vagy megsemmisítsék vagy kiszedjék belőle a titkokat.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1429 Dátum: 12 okt 10, 15:44:16 »

Nocsak-nocsak, úgy látszik Kishi is rájött, hogy nem csak a 12 éven aluliaké a világ, és végre lepasszolt pár jó fejezetet...
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #1430 Dátum: 12 okt 10, 15:47:17 »

Jó manga fejezet volt. Valahogy így kéne kinéznie egy háborúnak nem olyannak amiben most Naruto bele csöppent.
Valahogy sejtettük, hogy igaziak, ( Rin és Kakashi). De ezek szerint ez a kis Spirál Mihály is tudd ám valamit.  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Morause
Vendég
« Válasz #1431 Dátum: 12 okt 10, 16:11:07 »

nem is tudom de talán ilyen véres a manga talán akkor volt mikor Hidan még szerepelt... Mosolyog előtte sem volt sok de a Mortal Kombat szintjén lévő brutális kivégzés sorozat igazán király volt.
Remélem azért ez nem csak egy egyszeri alkalom volt és akkor megint light-ra teszi a mércét ezért remélem még lesznek ilyen mészárlások.
De hát most itt van a félholt Kakashi aki vissza lesz hurcolva még Konohába, úgyhogy így kimerülve meg sem fordul Obito fejében hogy elmetssze a torkát. Bár lehet annyira fájdalmas volt ez neki hogy az éppen útjában lévő embereken levezette a haragját majd oda ment mint vmi nyálas manus siratni a "pipijét".
Naplózva
amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1432 Dátum: 12 okt 10, 16:55:14 »

Fuuuu hát ez brutális mészárlás volt Nevet és kivételesen most tévedtem is az elméletemmel mert Kakashiék tuti nem Zetsu clonok voltak,DE legalább már láthattuk az MS aktiválódását,habár ezt már mindenki tudta hogy Rin miatt aktiválódott Nevet, de most már az a kérdés hogy miért nyírta ki Rint?!  Meg egy észrevételem is volt,mégpedig az hogy akk ők ketten voltak azok akik legfiatalabban aktiválták az MS-t, mert ha jól tudom Itachi ennél már idősebb volt amikor ő majd aktiválja. itt meg kakashiék lehetnek vagy max 13évesek.
Naplózva
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1433 Dátum: 12 okt 10, 16:58:33 »

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy majd az amimében, hogy spórolják le a véres részeket. Nem hiszem, hogy sok mindent meghagynak: Kakashi nem lesz könyékig véres, csak az ujjhegyei. Ördögi
Sajnos láttunk már ilyen kiherélést, pl. Kisame halálánál.

Annak én is örülök, hogy végre láttunk Obi-tól aprítós technikát is. Eddig csak dimenziók között ugrált, Konant meg egy vascsővel verte el. Kérdés: Mérnem mutatott a mostani háború alatt ilyet? Talán, mert Spirál Misi érdeme volt az egész?
Naplózva

amidamaru001
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 101



« Válasz #1434 Dátum: 12 okt 10, 17:01:13 »

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy majd az amimében, hogy spórolják le a véres részeket. Nem hiszem, hogy sok mindent meghagynak: Kakashi nem lesz könyékig véres, csak az ujjhegyei. Ördögi
Sajnos láttunk már ilyen kiherélést, pl. Kisame halálánál.

Annak én is örülök, hogy végre láttunk Obi-tól aprítós technikát is. Eddig csak dimenziók között ugrált, Konant meg egy vascsővel verte el. Kérdés: Mérnem mutatott a mostani háború alatt ilyet? Talán, mert Spirál Misi érdeme volt az egész?

Jó formán még a kisujját se mozdította meg csak a szemét meg egy két tűz típusú technikát használt és ágyőőő Nevet meg hát itt idegbeteg is volt...Narutoék ellen meg már tiszta arrogáns,egoista..Nevet
Naplózva
samatagrav
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #1435 Dátum: 12 okt 10, 17:02:49 »

1 kérdésem van miért nem vakok????
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1436 Dátum: 12 okt 10, 17:10:41 »

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy majd az amimében, hogy spórolják le a véres részeket. Nem hiszem, hogy sok mindent meghagynak: Kakashi nem lesz könyékig véres, csak az ujjhegyei. Ördögi
Sajnos láttunk már ilyen kiherélést, pl. Kisame halálánál.

Annak én is örülök, hogy végre láttunk Obi-tól aprítós technikát is. Eddig csak dimenziók között ugrált, Konant meg egy vascsővel verte el. Kérdés: Mérnem mutatott a mostani háború alatt ilyet? Talán, mert Spirál Misi érdeme volt az egész?

Jó formán még a kisujját se mozdította meg csak a szemét meg egy két tűz típusú technikát használt és ágyőőő Nevet meg hát itt idegbeteg is volt...Narutoék ellen meg már tiszta arrogáns,egoista..Nevet


Hát nem volt nehéz dolga, mivel az Anbu-sok támadásai semmit nem értek, mivel áthatoltak a testén, végülis jobbára Spirál Misi mozgott és támadott is szerintem, de Obito Mangekyou-ja is nagy szerepet játszott
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
RiByaSha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



« Válasz #1437 Dátum: 12 okt 10, 17:16:41 »

1 kérdésem van miért nem vakok????

Lehet, hogy arra a szemükre nem látnak jól, de a másik attól még ép, mert abban nincsen Ms .  vagy nemtudom Gondolkozik
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1438 Dátum: 12 okt 10, 17:59:57 »

Obitó eléggé sokat használta valószínüleg nálla vagy valamien dns módosítás történt hogy ne vakuljon meg vagy pedig, a senju dns miatt. kakashi meg szerintem nem rég használja az ms-t. vagy ki tudja
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1439 Dátum: 12 okt 10, 18:29:16 »

Nm történt ott semmi szándékos módosítás. Spirális barátunk eleve hordozza Hashirama DNS-ét amely folyamatosan gyógyít. Így nem is jelentkezik Obitonál semmilyen látásromlás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 94 95 [96] 97 98 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!