24 szep 27, 16:13:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908459 alkalommal)
0 Felhasználó és 111 vendég van a témában
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1395 Dátum: 12 okt 10, 06:19:11 »

na mueg továbbra is kérdés, hogy a két szem egyszerre aktivizálódik Obito intenzív érzelmei által, v külön-külön, mert Rin K-nak is a (leg)fontos(abb) személy lehetett az életében.

Igen, ez valóban jó kérdés. Viszont kétlem megtudjuk, hiszen elég egyedi eset, s nem fognak leülni megvitatni Kakashival a dolgot... Mosolyog
pedig lehet jobban jártak volna mindketten Nevet amúgy én még azt sem értem, hogy miért nem végzett Kakashival is? vagy  lehet úgy volt vele, hogy felesleges és inkább a masszát tarolja le? vagy mi van, ha Kakashi volt az ellenséggel? Bár ha ex-áruló lett volna, utána tuti nem bízták volna rá Narutot+Saskét, ill. nem akarták volna annyira Hokagénak Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1396 Dátum: 12 okt 10, 06:22:28 »

Talán valami vérvonal képessége volt Rinnek, esetleg csupán információkat szerettek volna kiszedni belőle. Talán Kakashi ez akarta megelőzni. Azt még mindig nem tudom elhinni, hogy Rin kém lett volna... És kíváncsi vagyok Kakashi mikor jön rá, hogy már van Mangekyou Sharinganja. Nevet


most nézem, Rin teste vmiért tényleg rohadt fontos lehetett: "we musn't let the enemy get her body"...
hmm. ez ám posthumus népszerűség Nevet:D:D
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1397 Dátum: 12 okt 10, 06:58:10 »

pedig lehet jobban jártak volna mindketten Nevet amúgy én még azt sem értem, hogy miért nem végzett Kakashival is? vagy  lehet úgy volt vele, hogy felesleges és inkább a masszát tarolja le? vagy mi van, ha Kakashi volt az ellenséggel? Bár ha ex-áruló lett volna, utána tuti nem bízták volna rá Narutot+Saskét, ill. nem akarták volna annyira Hokagénak Nevet
Talán mert Obito is megértette, hogy nem volt más választása Kakashinak?! Ezért is nem hibáztatja Rin halála miatt. Kakashi biztosan nem volt az ellenség oldalán. Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #1398 Dátum: 12 okt 10, 07:01:11 »

Lehet, hogy csak simán nekrofilek voltak Nevet

Nekem az volt a legszembetűnőbb új infó, hogy vérköd nindzsáknak hívják magukat, tehát nem Tobi vezette be azt a fajta vizsgarendszrt, hanem Yagura (vagy Madara?)
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1399 Dátum: 12 okt 10, 07:02:19 »

pedig lehet jobban jártak volna mindketten Nevet amúgy én még azt sem értem, hogy miért nem végzett Kakashival is? vagy  lehet úgy volt vele, hogy felesleges és inkább a masszát tarolja le? vagy mi van, ha Kakashi volt az ellenséggel? Bár ha ex-áruló lett volna, utána tuti nem bízták volna rá Narutot+Saskét, ill. nem akarták volna annyira Hokagénak Nevet
Talán mert Obito is megértette, hogy nem volt más választása Kakashinak?! Ezért is nem hibáztatja Rin halála miatt. Kakashi biztosan nem volt az ellenség oldalán. Mosolyog

A szemét azért visszavehette volna Mosolyog
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Painmare
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #1400 Dátum: 12 okt 10, 07:51:21 »

Lehet, hogy csak simán nekrofilek voltak Nevet

Nekem az volt a legszembetűnőbb új infó, hogy vérköd nindzsáknak hívják magukat, tehát nem Tobi vezette be azt a fajta vizsgarendszrt, hanem Yagura (vagy Madara?)

Yagurát biztos, hogy nem Obito irányította, ez már ott megbukik, hogy Zabuza is beszél erről. Na meg itt is bebizonyosodott, hogy valaki más irányította. Gondolom Madara, habár eléggé érdekes, hogy itt ilyen öreg Kisame visszaemlékezésében meg fiatal.
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1401 Dátum: 12 okt 10, 08:24:27 »

Lehet, hogy csak simán nekrofilek voltak Nevet

Nekem az volt a legszembetűnőbb új infó, hogy vérköd nindzsáknak hívják magukat, tehát nem Tobi vezette be azt a fajta vizsgarendszrt, hanem Yagura (vagy Madara?)

Yagurát biztos, hogy nem Obito irányította, ez már ott megbukik, hogy Zabuza is beszél erről. Na meg itt is bebizonyosodott, hogy valaki más irányította. Gondolom Madara, habár eléggé érdekes, hogy itt ilyen öreg Kisame visszaemlékezésében meg fiatal.

Nagyot tévedsz, biztos hogy Obito irányította... Madara nem mehetett ki abból a barlangból Mosolyog
És ez a rész meg is mutatta hogy nem véletlenül pofátlankodott oda Obito, ha megnézed épp Köd Anbukat aprít gőzerővel Mosolyog)
Tuti Rin egy kém volt, Kakashi nem véletlenül nyírta ki, és nem véletlenül kell a Köd Ambuknak Rin teste... Valszeg Kakashi rájött, és követte Rint mikor pont talizott volna a Köddel Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 08:30:52 írta yupi » Naplózva

Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1402 Dátum: 12 okt 10, 08:51:40 »

Hát abszolút semmi újat nem tudtunk meg. Nevet
Szerintem lesz jelentősége, hogy magával vitte Rint Obito, tuti magához tér kicsit Rin, mielőtt meghal, és elmondja, hogy mi ez az egész. :O
Viszont hol lehetnek? Obito dimenziójában? Vagy egyáltalán nem mentek valahova és Spirál Mihály csinálta ezt a helyet oda. :O
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1403 Dátum: 12 okt 10, 08:54:58 »

Semmilyen helyet nem csinált Mosolyog szimplán a faelemmel produkálta azt 3 csavarodó fát vagy mit Mosolyog
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1404 Dátum: 12 okt 10, 09:00:33 »

és most madarász elmondja, hogy egyszer régen az egyik sittes nagyúr képes volt rávenni a mikróbákat, hogy teremtsenek életet  Ördögi
a másik lehetőség, hogy tobito rint szolgálja olyan normán béjtsz szinten...rin egy székben ül kitömve és ő jól elbeszélget vele.
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1405 Dátum: 12 okt 10, 09:07:04 »

Véleményem szerint igen is Obito dimenziójába mentek át. Rin meg talán csak úgy lehetett volna kém, ha valamivel zsarolják...Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1406 Dátum: 12 okt 10, 09:10:20 »

Véleményem szerint igen is Obito dimenziójába mentek át. Rin meg talán csak úgy lehetett volna kém, ha valamivel zsarolják...Mosolyog

Megmondanád hogy hol látsz itt másik dimenziót??
http://www.mangapanda.com/naruto/605/17
az első képen ott van a háttérben az erdő ahonnan Obito futott...
Naplózva

Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1407 Dátum: 12 okt 10, 09:14:40 »

Aha, akkor csak úgy véletlenül sötétült el az ég és hiszi azt Obito, hogy a pokolban van. Nevet És ez a fás dolog is inkább tűnik úgy nekem, hogy egy másik dimenzió, mint hirtelenen elkezdte volna használni a fa elemet is... Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #1408 Dátum: 12 okt 10, 09:22:44 »

ahogy kiveszem a képekből és a "szövegből", a harc alatt obito nem igazán tudott magáról. vagy elborult az agya, vagy éppen másik személyiség irányította. miután kicsit nyugodott, magához tért, de azt már nem tudja mi történt pár pillanattal előbb. az ég sötétedése is lehet ez miatt, lehet hogy csak állt ott még este nem lett. megmagyarázná a sok vért is, ami kb ennyi idő alatt folyik oda le.
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1409 Dátum: 12 okt 10, 09:30:20 »

Nos ez igaz, az kivehető, hogy teljesen elveszítette a fejét és nem volt magánál a harcban, viszont az a környezet inkább hasonlít egy másik dimenzióra, mint a valós világra, de ez csak az én véleményem.  Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!