24 jún 17, 04:39:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1796124 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #1410 Dátum: 12 okt 10, 09:31:10 »

Nos igen. Adom az infot, én is. Rin valószínűleg kém volt, így Kakashinál a pont. Az ilyesfélét ki kell nyírni, még ha olyan közeli a kapcsolata is az illetővel. Shift...

A manga igazi badass volt, annyi szent. Taijutsu kis Mokuton jutsuval vegyítve. Volt benne kín, fájdalom, üvöltés, vér. Ez az a típusú fejezet ami állatira bejött. Főleg az a pár zárókép. Kicsit furcsának tűnik viszont, hogy ilyen hamar felélesztette a Mangekyo Sharingant. Persze érthető az érzelmi megrázkódtatás, a legközelebbi hozzá tartozó személy halálát látva, de az egész olyan gyorsan lezajlott...

Mindegy. Ez van. A fejezet attól még brutálisan jó. Alig várom a következő Madara vs Obito beszélgetést.

Ui: Rewiag rávilágított a dologra. Tényleg emlékezetkiesése van, még ha csak rövidtávú is. Ilyen hirtelen, ennyi változáson keresztülmenni, bizonyára jár néhány kellemetlenséggel is.
Az ég azért sötét, mert este lett a harc közben. Mire végzett leszállt az éj, a vér pedig csepeg a halottakból. A holttestek, a vér, a kiömlött belsőszervek, agyvelő, látványa az, amire bárki azt mondaná: pokol.
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #1411 Dátum: 12 okt 10, 10:01:04 »

Uh ez nagyon durva fejezet volt, tele érzelmekkel, méghozzá a legsötétebb fajtából. Nevet Most már tudjuk hogyan ébredt fel "Kakashi sharinganja", tényleg nem a Shippuuden előtti szünet alatt, valószínűleg csak akkor szerzett róla tudomást / akkor tanulta meg használni.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #1412 Dátum: 12 okt 10, 10:06:39 »

XxXRooliXxX te tényleg vak vagy... mást már nem tudok mondani Mosolyog Technikai KO
Úgy gondolod hogy az egész tájat átvitte a másik dimenzióba? vagy mi?  ikszdé

De szép kis Nagato szindrómát produkált Obito :DD ugyan úgy ledarált mindenkit aki körülötte volt Nyelvesít
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1413 Dátum: 12 okt 10, 10:27:34 »

Én nem rég meg mondtam hogy ez lesz. Mind2 ms aktiválódik és kakashi kifekszik ^^
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1414 Dátum: 12 okt 10, 11:16:35 »

Nos, rendben, aláírom, hogy ezt benéztem, túl gyorsan futottam át rajta.  smirksweat
De a lényegen úgy sem igazán változtat. Mosolyog

Én csak azt sajnálom, hogy nem tudhatjuk meg mire lett volna képes Obito a két sharinganjaval.
Továbbá Obitonak ez a sok hirtelen szint növekedése talán az jelenti, hogy bármelyik "egyszerű" Uchiha képes lenne ilyen erőssé válni "megfelelő körülmények" közt?!. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 11:23:31 írta XxXRooliXxX » Naplózva

Fear of the dark!
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #1415 Dátum: 12 okt 10, 11:25:24 »

Hát igen, azért elsőre nem igazán volt egyértelmű hol vannak.. Mosolyog Elég durva helyszín lett. Igazi rémálom. Szomorú
Én azért remélem hogy Rin nem önszántából lett ilyen... Bár még csak sejthetjük a körülményeket.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #1416 Dátum: 12 okt 10, 11:26:34 »

Nos, rendben, aláírom, hogy ezt benéztem, túl gyorsan futottam át rajta.  smirksweat
De a lényegen úgy sem igazán változtat. Mosolyog

Én csak azt sajnálom, hogy nem tudhatjuk meg mire lett volna képes Obito a két sharinganjaval.
Továbbá Obitonak ez a sok hirtelen szint növekedése talán az jelenti, hogy bármelyik "egyszerű" Uchiha képes lenne ilyen erőssé válni "megfelelő körülmények" közt?!. Mosolyog
Madara kiválasztotta Obitot. lehet már régen figyeltette... sőt, az is lehet, hogy vhogy meg lehet saccolni az Uchiha-kölykök képességeit, vagy esetleg valamilyen közelebbi rokonságban állnak.

Amúgy még arra gondoltam, hogyha Rin drámai nyöszörgése el is maradna, a testéből tuti ki fognak tudni valamilyen infót hámozni... talán épp akkor fog kiderülni ,hogy miért is lett megbökdösve.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 11:36:02 írta Senkisem17 » Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #1417 Dátum: 12 okt 10, 11:32:25 »

Itt inkább Spirál Mihály teste dolgozott, szerintem, legalábbis azt a felületet irányította valahogy Obito elborult elméje. Aztán ki tudja, lehet tudat-alatt már tényleg ilyen power módon bírja használni ő maga is Hashirama erejét. De az elsőt tartom valószínűbbnek, hiszen a kijutáshoz is kellett Vicceske segítsége.
Mindenesetre azért tegyük hozzá, hogy Hashirama testét birtokolja félig, így alapvető, hogy erősebb lett tőle, hiszen a 6 út része.
Kakashi pedig egyszerűen örüljön, hogy Obito meghagyta az életét, simán kinyírhatta volna már itt...
Naplózva
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #1418 Dátum: 12 okt 10, 11:35:17 »

Nos, lehetséges, viszont semmi arra utaló jelről nem tudhattunk mi, hogy mire lesz képes Obito, tehát csak egy "egyszerű" Uchiha volt a sok közül, így nem kizárt, hogy más egyszerű Uchiha is képes volna ilyen sokat fejlődni. Mosolyog Viszont az valóban igaz, amit Aizen ír, hogy Hashirama testét birtokolja félig, talán ez a magyarázat a hirtelen fejlődésre. Mosolyog
Naplózva

Fear of the dark!
OneTailed
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66

Saiyan


« Válasz #1419 Dátum: 12 okt 10, 13:07:30 »

Eszméletlen kemény fejezet volt. És a végén mikor Obito arca látszódik na az dúrva. Úgy látszik az egész Uchiha klán rohadtul el van átkozva
Naplózva

Az igazán nagy dolgok az apró részletekben rejlenek.
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #1420 Dátum: 12 okt 10, 13:15:58 »

Nos igen. Adom az infot, én is. Rin valószínűleg kém volt, így Kakashinál a pont. Az ilyesfélét ki kell nyírni, még ha olyan közeli a kapcsolata is az illetővel. Shift...



Szerintem nem kém lehetett, mert a halott kém nem jó semmire se, az ellenség pedig a hullájára is igényt tartott. Az látszik valószínűbbnek, hogy a Zetsu által korábban emlegetett kísérleti testekhez lesz köze.  Gondolkozik
Érdekes volt látni, hogy Obi első reakciója az volt, hogy teljesen lefagyott. Az agyelborulás csak később jött. Vagy Spirál Mihály vagy a Mangekyuo vagy ezeknek azúj erőknek a kombója vezetett a pillanatnyi őrületéhez.

Igazából okosabb nem lettem, sőt inkább szaporodtak a kérdéseim, de majd legközelebb.  
Naplózva

Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1421 Dátum: 12 okt 10, 13:46:48 »



Nagyot tévedsz, biztos hogy Obito irányította... Madara nem mehetett ki abból a barlangból Mosolyog
És ez a rész meg is mutatta hogy nem véletlenül pofátlankodott oda Obito, ha megnézed épp Köd Anbukat aprít gőzerővel Mosolyog)
Tuti Rin egy kém volt, Kakashi nem véletlenül nyírta ki, és nem véletlenül kell a Köd Ambuknak Rin teste... Valszeg Kakashi rájött, és követte Rint mikor pont talizott volna a Köddel Mosolyog
[/quote]

Igen, én is erre gondoltam, amikor először olvastam, mint, amikor Zabuzát elintézték először, a lényeg, hogy Rin kellett nekik, de az is lehet, hogy nem volt kém mármint egy beépült kém volt, de KONOHÁÉ, csak épp fontos infók voltak nála a rejtett köddel kapcsolatban, mert ez volt az egyik küldetése, és miután ez kiderült, hát, Kakashi nem bírt a túlerővel szemben, szóval meg kellett ölnie, hogy ne vallathassák ki Rint mint anno a 3. háború alatt...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #1422 Dátum: 12 okt 10, 13:53:31 »

Nos, rendben, aláírom, hogy ezt benéztem, túl gyorsan futottam át rajta.  smirksweat
De a lényegen úgy sem igazán változtat. Mosolyog

Én csak azt sajnálom, hogy nem tudhatjuk meg mire lett volna képes Obito a két sharinganjaval.
Továbbá Obitonak ez a sok hirtelen szint növekedése talán az jelenti, hogy bármelyik "egyszerű" Uchiha képes lenne ilyen erőssé válni "megfelelő körülmények" közt?!. Mosolyog

Lehet, de szerintem nem, mert Spirál mondja, hogy ezek szerint nem véletlen volt, hogy őt választotta Madara, választotta...hát tulajdonképpen bepottyant a rejtekhelyére xD
De elképzelhető, hogy bármelyik Uchiha, aki így járt volna mint Obito, és ki lenne pótolva Hashirama dnssel + Spirál Misivel, akkor lehet hogy ilyen erős lenne ő is...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #1423 Dátum: 12 okt 10, 14:09:59 »

Nah, ez aztán tényleg egy igazi, kemény fejezet volt.
Még mindig fájdalmas érzés, hogy az egész tetves háború alatt nem volt képes mangakánk kellő hangulatot teremteni.
Egy szem ilyen fejezet lazán kenterbe vág komplett 2 évnyi sz*rakodást.
(Már elnézést kérek...)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #1424 Dátum: 12 okt 10, 14:38:55 »

Obito kicsit aprította az anbukat... Nevet Durva van vagy 14éves itt feléleszti a mangekyou sharingant és egy szemével leaprít több tucat anbu tagot:D Most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire lenne képes két ilyen szemmel... Nevet Akkor szerintem itachitól se kellett volna tartania hisz már itachi fölött állt volna akkor szerintem, de nagyon durván tolta obito... Nevet Talán tényleg ő fog szembe szállni Madara ellen kis segítséggel és megmutatja még a maradék erejét is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!