24 szep 27, 16:57:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 770 771 [772] 773 774 ... 796
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga  (Megtekintve 1908708 alkalommal)
0 Felhasználó és 73 vendég van a témában
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11565 Dátum: 14 nov 18, 16:35:27 »

Pedig arra igazán kiváncsi lennék, hogy mennyire bánik másképpen a kislánnyal mint a fiával. Nyílván most így vicces volt meg minden, hogy kapott egy barackot amiért rosszalkodott, de ha Himawari csinál valami olyat? Vagy esetleg akkor Hinata intézkedik? Most, hogy így utólag belegondolok, sokkal jobban örültem volna, ha négyesben látom őket, mint így. Megnéztem volna, hogyan boldogul Naruto a kis családjával! Mosolyog
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11566 Dátum: 14 nov 18, 17:32:35 »

Pedig arra igazán kiváncsi lennék, hogy mennyire bánik másképpen a kislánnyal mint a fiával. Nyílván most így vicces volt meg minden, hogy kapott egy barackot amiért rosszalkodott, de ha Himawari csinál valami olyat? Vagy esetleg akkor Hinata intézkedik? Most, hogy így utólag belegondolok, sokkal jobban örültem volna, ha négyesben látom őket, mint így. Megnéztem volna, hogyan boldogul Naruto a kis családjával! Mosolyog

Jövőre ezekre, mindre valószínűleg sor fog kerülni. A négyestől egészen a gyereknevelésig kb mindenre. Nevet
Himawari-ra egyébként elég ránézni az a 2 mondat ami volt tőle és an ézése is elárulja hogy vele nincs gond mert olyan mint az anyja. Nyugodt békés és csendes. De mivel örökölt Narcistól tuti van egy másik énje is. Nevet

Jó lenne látni egy Road to Ninja mozis Hinatát vagy Himawarit pl. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 18, 17:33:17 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11567 Dátum: 14 nov 18, 19:43:27 »

Nem lenne rossz, ha Himawari egy kettejük közti átmenet lenne. Nem teljesen hiperaktív, de nem is totálisan visszahúzódó. Egyébként arról, hogy Sarada elkezdte követni Borutot, egy kicsit a part 1-es Hinata ugrott be, csak egy kicsit más természettel.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11568 Dátum: 14 nov 19, 09:42:09 »

Egyébként arról, hogy Sarada elkezdte követni Borutot, egy kicsit a part 1-es Hinata ugrott be, csak egy kicsit más természettel.

Na igen, nekem is beugrott, hogy ugyanígy követte Hinata Narutot szinte mindenhová. De én valamiért úgy ézrem, hogy nem szeretném Saradat és Borutot együtt látni később. (mármint párként) Külön-külön jobbak ők, mint együtt.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #11569 Dátum: 14 nov 19, 10:53:54 »

Sarada nekem nem tûnik olyannak mint Hinata, más a személyisége, ezért ha követi is nem ùgy mint Hinata anno Narutot.  Gondolkozik
Inkább egyszerû kíváncsiságnak hat hogy 'ez már miben sántikál, na jólvan nézzünk utána'. Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11570 Dátum: 14 nov 19, 15:13:09 »

Egy kis hírmorzsa a jövőre induló Naruto manga mini szériájáról.

http://www.saiyanisland.com/2014/11/naruto-part-3-likely-to-only-last-a-few-months/

A hír szerint fél éven belül kb indulni fog és csak pár hónapig fog tartani ergo nem lesz hosszabb mint 2-3 kötet MAX! Bár ezt eddig is sejtettük. Utána viszont Kishi belekezd egy új mangába aminek már nem lesz köze a Narutohoz de az valószínűleg már nem heti megjelenésű lesz hanem havi, mivel ha jól értem a cikket akkor öregnek érzi magát már ahhoz hogy minden idejét a munka foglalja el csak hisz ott a gyereke meg a felesége akivel nászútra is akar menni. Nevet

Kíváncsian várom mi lesz majd az új mangája. Mert ami átvette a Naruto mangát a JUMP-ban elég érdekes hogy finoman fogalmazzak. Nevet Asszem valami pingpongos cucc lesz. Nagyon rámentek most a sport cuccokra Japánban ezt nem értem miért. Attól hogy a Kuruko eléggé híres lett nem hiszem hogy egy pingpong is olyan híres lehet majd mint egy kosaras vagy egy úszó csapatos cucc. Nevet
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11571 Dátum: 14 nov 19, 16:44:49 »

mivel ha jól értem a cikket akkor öregnek érzi magát már ahhoz hogy minden idejét a munka foglalja el csak hisz ott a gyereke meg a felesége akivel nászútra is akar menni. Nevet

Hát nem csodálom. Japánoknál már bevett szokás, hogyha a női nem  nem kapja meg az elég "figyelmet", akkor a fián vigasztalja ki magát  Nevet Durva.. Bár ez nem tudom, hogy mennyire kapcsolódik ide, de kitudja, lehet életmentő információt osztottam meg veletek.

Amúgy én vagyok az egyetlen, akit egyáltalán nem érdekel majd az a kiegészítés, vagy bármi, ami jönni fog ? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 16:49:45 írta dehunter » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11572 Dátum: 14 nov 19, 17:05:35 »

mivel ha jól értem a cikket akkor öregnek érzi magát már ahhoz hogy minden idejét a munka foglalja el csak hisz ott a gyereke meg a felesége akivel nászútra is akar menni. Nevet

Hát nem csodálom. Japánoknál már bevett szokás, hogyha a női nem  nem kapja meg az elég "figyelmet", akkor a fián vigasztalja ki magát  Nevet Durva.. Bár ez nem tudom, hogy mennyire kapcsolódik ide, de kitudja, lehet életmentő információt osztottam meg veletek.

Amúgy én vagyok az egyetlen, akit egyáltalán nem érdekel majd az a kiegészítés, vagy bármi, ami jönni fog ? Nevet

Naa, kérem azért ne általánosítsunk. Ilyen van más országokban is nem csak Japánban. Ráadásul ezt kb csak animékből mangákból tudhatod ha csak nem élsz Japánban erre bővebb rálátás nincs. Nevet

Egyébként kétlem hogy te lennél az egyetlen de aki kicsit is szerette a Naruto mangát az tuti hogy rászánja még ezt a pár hónapot hogy a spinoff-ot is elolvassa. Nevet
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11573 Dátum: 14 nov 19, 18:44:56 »

Kiváncsi vagyok, mibe kezd majd bele a Naruto után, bár azt már most borítékolni lehet, hogy soha az életben nem mossa le magáról a Narutot. Kishi? Jaaaaa, akkor tutira Naruto.

Igazából engem érdekel is, meg nem is. ikszdé Azért kíváncsi vagyok, milyen lehet ezeknek ott a nagy betondzsungeljük kellős közepén... De mindettől függetlenül abszolút lezártnak tekintem ez az egészet.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11574 Dátum: 14 nov 19, 19:37:21 »

Engem az érdekel a legjobban,hogy abban is olyan karakterdizájnok lesznek e mint a Narutoban. Nevet (mármint a következő mangájában)
Persze tudom,a mangakák mindig hasonló karaktereket rajzolnak,csak Kishi stílusa nekem nagyon egyedi.Nem tudom miben,de valamiben nagyon különbözik a többitől. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 19, 19:37:54 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #11575 Dátum: 14 nov 20, 05:22:23 »

Egy kis nosztalgiakör. Bár ez féligmeddig inkább az animéhez tartozik, de a lényegben spoilerek vannak az animéseknek.

Gondolom emlékeztek még erre a Naruto openingre:
(Opening 4 - Go!!!)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=k1Xwn-V6cs0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=k1Xwn-V6cs0</a>

Nos egy tehetséges és sok szabadidővel rendelkező uriember vagy hölgyemény elkészítette a Shippudenes verziót. Elég szupi lett, szóval érdemes megnézni.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VxDI1YgQd8s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VxDI1YgQd8s</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 20, 05:23:02 írta Exkirion » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #11576 Dátum: 14 nov 20, 12:46:56 »

Nem csak, hoy jó lett, de még jobb is mint a part1-es:D Nagyon karaj lett. Azért mondjuk voltak benne jelenetek, amik szerintem annyira nem illettek a zenéhez, de a többi jó volt. bow
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11577 Dátum: 14 nov 20, 15:37:26 »

Jó kis nosztalgia mondjuk én nem rég néztem meg végig újra az animét. Nevet
Ez a fanmade OP meg tényleg pöpec. Bár volt benne 1-2 érdekes jelenet. Még Boruto is belekerült. Nyelvesít
Naplózva

Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #11578 Dátum: 14 nov 21, 14:59:19 »

...
Bár volt benne 1-2 érdekes jelenet. Még Boruto is belekerült. Nyelvesít

Borutot hol láttad?
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #11579 Dátum: 14 nov 21, 15:22:29 »

...
Bár volt benne 1-2 érdekes jelenet. Még Boruto is belekerült. Nyelvesít

Borutot hol láttad?

1:24-1:25-nél van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 770 771 [772] 773 774 ... 796
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!